Skocz do zawartości
kelcior

Battlefield: Play4Free

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem, odpalam i dostaję jedynie obraz, dzięki któremu można dostać epilepsji. Obraz podzielony jest na dwa trójkąty prostokątne, z czego ten położony niżej, miga w poziome paski na czarno-biało, a wyżej jest cały czas czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam jazdy z tą grą. W menu nie mam kursora, ale to da się przeżyć. Połączyć się na serwer graniczy z cudem, jak na razie udało mi się raz po czym po 15-20min grania connection lost. Teraz za każdym razem gdy wyszukuje serwera po chwili wyskakuje server full. :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi gra odpaliła się w oknie i mam widoczne tylko opcje

- home

- weapons

- training

- options

 

po zmianie w opcjach rozdzielczosci i opcji full screen nie mam dostepnego przycisku do akceptacji ustawieć...jest jakis plik konfiguracyjny ktory moge sam sobie zedytowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porada na większość problemów z menu: nie potrzebujecie kursora, pozycje można zmieniać klawiszem TAB (włącznie z tymi które uciekły poza ekran - sam miałem taki problem).

 

Nie ma przycisku Apply, Save, etc. po ustawieniu opcji w menu, wystarczy zamknąć okno.

 

Pliki konfiguracyjne są w dokumentach (na W7 C:\Users\******\Documents\Battlefield Play4Free).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma już klucza, potrzebujący szpachla2 dostal keya

 

Raczej nie chodziło tu o klon BF2, a o mało wymagającą grę dla niedzielnych graczy. Chyba nikt nie spodziewał się po tym następcy BF2.

 

nastepcy BF2 jak na razie nie ma i pewnie nie będzie, chyba ze bf3 będzie tylko na PC Edytowane przez w0jtass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze ostatni "server stress test" nie wypalil , jutro odpala dodatkowa mape z wszystkimi dostepnymi <span style='color: red;'>[ciach!]</span>lami .*

 

.*

-helki

-samoloty

-czolgi

-samochody

 

Mapa - Gulf

 

zaczyna sie o 17:00 (18:00 CET)

 

!Mapa dostepna tylko przez 1 dzien!

 

gj&gg

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwającej Game Developers Conference w San Francisco, nieco w cieniu głośnego Battlefield 3, zostały przedstawione nowe informacje na temat Battlefield Play4Free. 31 marca b.r. studio Easy zamierza wysłać kody dające udział w zamkniętej becie dla wszystkich graczy Battlefield Heroes i Battlefield: Bad Company 2, a 4 kwietnia gra ma przejść w fazę bety otwartej. Oprócz tego Ben Cousins, jeden z twórców darmowego BFa, zapowiedział, że finalna wersja gry będzie posiadała przeglądarkę serwerów i wsparcie dla rozgrywek klanowych.

 

Battlefield.pl - Nowe fakty na temat Battlefield Play4Free

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3KlmG-kggrY&feature=player_embedded

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj giercę z ciekawości i muszę przyznać, że jest naprawdę fajnie. Tego mi brakowało, jak pokazali Battlefield Heroes - prawdziwej wojny. W BF2 grałem kiedyś przez chwilę z botami, więc nie wiem, jak to wyglądało w oryginale, ale snajperką strzela się miodnie (poprawki na cel). +10 punktów za headshot przez pół mapy mocno cieszy mordkę. Głupotą jest strzelanie z shotguna z dużych odległości - można trafić (co prawda mało życia bierze z takich odległości, ale sam fakt trafienia... żenua).

 

Nick w grze taki, jak na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja pograłem, i raczej BF3 na kompa nie kupie do multi. Nie da sie grać, gine non stop, nawet nie mam okazji w nic wycelować. Jakieś same guru grają na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...