Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie konferencji prasowej podsumowującej raport, Eric Hirshberg (CEO Activision Publishing) poinformował, że w roku 2011 należy spodziewać się prawdziwej powodzi DLC do Call of Duty. Oprócz tego, również w przyszłym roku, na półkach sklepowych znajdziemy nową część wspomnianej serii - jest szansa, że będzie to Modern Warfare 3.

 

Na poparcie tych wiadomości mamy wypowiedzi zarówno Hirshberga (CEO), jak i Thomasa Tippla (COO i CFO), czyli dwóch szefów wydawcy, którzy stwierdzili, że w przyszłym roku na rynku pojawi się gra z gatunku FPS z serii Call of Duty.

 

Nikt na razie nie wspominał o kontynuacji Modern Warfare, zakładając jednak, że intencje wydawcy zostały dobrze odczytane, to w zasadzie jedyny tytuł z serii, który ma szansę pojawić się tak szybko, to właśnie Modern Warfare 3. O tym z kolei wiadomo, że jest w trakcie produkcji, którą zajmuje się Infinity Ward. Studio zostało co prawda mocno przetrzebione na skutek konfliktu byłych szefów Zampelli i Westa z Activision, jednak zapełnienie brakujących miejsc nie stanowiło najwyraźniej dużego problemu.

 

Rok 2011 przyniesie nowe Call Of Duty i wysyp dodatków DLC | Wiadomość 2010-11-05 11:22:08 | GRY-OnLine

 

Co rok nowy cod... z jednej strony źle, bo teraz gry powstają z szybkością serii z karabinu co może świadczyć o ich jakości a z drugiej nie jesteśmy skazani na granie kilka lat w jeden tytuł. W zasadzie cod to jedyny sieciowy fps, w który przyjemnie mi się gra od części pierwszej i poza różnymi udziwnieniami jak perki, kill streaks itp. gra nadal oferuje przyzwoity gameplay. Tryb dla pojedynczego gracza pozostanie na pewno dalej w formie "interaktywnego filmu", mimo to jest to dla mnie jedyna seria gier, która nie zeszła całkowicie na dno i z odsłony na odsłonę zapewnia kilka h dobrego singla i kilkaset przegranych w multi.

 

Niewiele wiadomo o kolejnej części, ale zakładają, że teraz czas na MW3 to praktycznie tak się może stać. Temat powstaje w celu zbierania informacji o kolejnym cod'zie. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tendencja spadkowa, zgadza się. Ale niektórzy jednak nieco dramatyzują na temat serii. MW2 szczerze mi się tak sobie podobał. Black Ops jak na razie też nie zachwyca, ale nie jest tez najgorzej. Bardziej mnie denerwuje problem z wydajnością, ale to mam nadzieję poprawią już jutro. Co do COD8 to spodziewam się czegoś podobnego co MW2, albo coś znacznie słabszego. Z łzawą historyjką i parcie do przodu strzelając do wszystkiego.Czyli po prostu skrypty ładnie oprawione w gameplay w filmowym schemacie. Oby jednak bez przesadyzmu jak w MW2. Mnie się podobał SP taki jaki był np. w MOH:AA czy COD1/ COD2 i jeszcze COD4. Na jakim froncie walczymy to nie ma znaczenia, ale bieganie po białym domu jakoś średnio mi przypadło do gustu. No ale o gustach się dyskutuje ;) Czekamy na więcej informacji o grze, a może i IW wzięło sobie do serca skargi graczy i coś się bardziej postarają. Jak Fifę można bylo zmienić to i COD'a można spróbować. Hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nocnej premierze nowiutkie kopie Call of Duty: Black Ops jeszcze nie wystygły. Tymczasem mówi się już o kolejnej grze z serii. Co więcej - ma pojawić się za pół roku. Ponieważ Infinity Ward umarło, a studiu Treyarch należy się zasłużony urlop, tym razem pora na Sledgehammer Games.

 

Swoistą zapowiedzią nowej odsłony serii było zdanie wypowiedziane przez Erica Hirshberga, jednego z szefów Activision, podczas finansowego podsumowania trzeciego kwartału 2010. Hirshberg wspomniał o nowym Call of Duty, które miałoby pojawić się w sklepach w pierwszej połowie 2011. W dodatku inny członek zarządu firmy, Thomas Tippl, powiadomił o wyjątkowej sile marki Call of Duty i potrzebie przeznaczenia większych środków na nią. Słuchacze mogli też usłyszeć o wciąż niezaspokojonym apetycie graczy na gry akcji z popularnej serii.

 

Ponadto z pewnych branżowych źródeł serwis Gamasutra dowiedział się, że akcja kolejnej gry z cyklu rozgrywałaby się w kosmosie, a jej bohaterami byliby żołnierze przypominający kosmicznych Marines. Ponieważ podczas wspomnianego spotkania padły ze strony Hirshberga zapewnienia, że Call of Duty nie odejdzie od formy FPS-ów, możemy spodziewać się gry, która stanie się konkurencją dla innej wojskowej space opery - Halo.

 

Czy nowa jakość serii wydawanej przez Activision to dobry pomysł? Moim zdaniem - jak najbardziej. Walka z Halo mogłaby być ciekawa, a co do dotychczasowych realiów wojennych... cóż - wojna, wojna nigdy się nie zmienia.

 

CDA

Będą Simsy w średniowieczu, to i czemu CoD nie może być w kosmosie... Chętnie polatam sobie X-Wingiem i postrzelam do ruskich B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trailer zapowiadający MW3!!!

 

Nie powiem, jest na co czekać... szykuje się prawdziwa rewolucja!

 

Co Ty jakiś hater jesteś ? :]

Jedni wolą pograć a inni popatrzeć na cyferki w aquamarku/3dmarku i powzdychać do swojej nowej karty graficznej także zluzuj. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty jakiś hater jesteś ? :]

Jedni wolą pograć a inni popatrzeć na cyferki w aquamarku/3dmarku i powzdychać do swojej nowej karty graficznej także zluzuj. ;]

 

 

Niestety, ale nie trafiłeś.

 

 

Swoją drogą, to chyba ty powinieneś zluzować, jak już, wtedy nie miał bym czego teraz komentować [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tendencja spadkowa, ale też seria póki co stoi w miejscu (chociaż miejsce mimo wszystko wysokie) - nic extra/super/hiper nie dodają do kolejnych części...

 

Przeciez ta seria od kilku czesci wyglada jakby ja robili za pomoca jakies maszynki, w ktorej ustawiasz pare parametrow i klikasz przycisk generuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Hejtuję! :D :wink:

 

Z tego silnika już sie nic pewnie nie da wycisnąć.

 

Prócz pieniędzy [ ;

 

 

A tak poważnie, to na Call of Duty World at War powinni zakończyć historię tego silnika, no ale... patrz wyżej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh właśnie po raz kolejny skończyłem MW2 i muszę przyznać, ze ta gra mnie miażdży.

Moze jest liniowa, ale ten klmiat, fabuła, globalny konflikt - coś pięknego.

I pewnie hejterzy powiedzą, ze niby nie realistyczna bo to Waszyngton itp. Kurde jaka inna gra pozwalal Ci wyzwolic Białby Dom? Jak dla mnie gierka pierwsza klasa! takze z nieecierpliwoscią czekam na MW3 i mam nadzieje, ze Soap dalej bedzie dawał rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera jak co roku bedą robić nowego coda to skończy jak nfs, a jak koledzy wyżej pisali z tego silnika już lepszej grafy nie wyciągną, a ja sam nawet nie widziałem różnicy między cod6 a cod7 (może troche lepsze modele i ciut bardziej szczegółowe tekstury,jako tako jak dla mnie grafa taka sama, a tylko większe wymagania i oczywiście - większa cena :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego silnika już lepszej grafy nie wyciągną, a ja sam nawet nie widziałem różnicy między cod6 a cod7 (może troche lepsze modele i ciut bardziej szczegółowe tekstury,jako tako jak dla mnie grafa taka sama, a tylko większe wymagania i oczywiście - większa cena :wink: )

 

Wymagania prawie identyczne i cena w Pre-orderze też więc nie wiem o co Ci chodzi ;)

 

Tera jak co roku bedą robić nowego coda to skończy jak nfs,

 

Wiesz, jakby robili tak jak było do niedawna (na dwie ekipy, jedna od MW a druga od reszty) to miałoby to sens. Ale jakoś nie widzę Treyarch i seria Modern Warfare.

 

Druga sprawa to jak dla mnie grywalność. Mogę przejść Bad Company, MoH itp ale nie ma lepszego multi niż CoD. Może i dali [gluteus maximus] z Black Ops'em ale jak dla mnie jest 1000x lepsza od Bad Company 2 i Medala***.

 

*** moja subiektywna opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania prawie identyczne i cena w Pre-orderze też więc nie wiem o co Ci chodzi ;)

 

 

Prawie robi wielką różnicę, głównie jeśli chodzi o dopracowanie i wymagania, poza tematem dedykowanych serwerów to MW2 jest technicznie lepiej dopracowany. Treyarch jak zwykle tworzy jakieś niedorobione potworki. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc obie gry chodziły u mnie na GF 9600GT w 1680x1050 z AAx4 i Anizox16 w min 50FPS. W MW2 nie znalazłem ani jednego buga (poza klasycznymi tj. strzelanie przez barierki na schodach :P) a w MW było ich kilka. W obie gry trochę grałem więc moja opinia nie jest wyssana z palca.

 

Co do ceny to MW jako prekursor serii w Pre-orderze oczywiście był droższy ale bez przesady.

 

Moje jedyne życzenie jest takie, żeby Single trwa dłużej niż 6h (albo inaczej, żeby wszystkie MW zajęły więcej niż 20h :P) bo MW ~6h i MW2 ~5h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Modern Warfare 3 Files: Exclusive First Details on the Biggest Game of 2011

Where You’ll Go, How You’ll Kill, and Who Will Die in Modern Warfare 3

Modern Warfare 3 Multiplayer Features Battles in Brooklyn, Clash in Mogadishu

 

Miejscówki z fabuły:

 

 

The Campaign Settings of MW3

 

Dharmasala, India

New York, New York

A plane transporting the president of Russia

A town in Sierra Leone

London, England

Mogadishu, Somalia

Hamburg, Germany

Paris, France

Prague, Czech Republic

A castle in the Czech mountains

Berlin, Germany

The Kremlin in Moscow, Russia

Dubai, United Arab Emirates

Washington. D.C.

 

 

 

Piękna grafa, nie powiem :lol: .

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadą cały czas na tym samym silniku. Czyli mocno przerobionym Q3 :lol: Jak dla mnie seria już zaczęła sięgać kiczu. COD 4 trzyma jeszcze poziom i jak na tamte czasy grafika trzymała poziom. Tu w zasadzie mamy nawet lekki krok wstecz, ale poczekajmy do jakiegoś filmiku w HD czy innych screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to jak dla mnie grywalność. Mogę przejść Bad Company, MoH itp ale nie ma lepszego multi niż CoD. Może i dali [gluteus maximus] z Black Ops'em ale jak dla mnie jest 1000x lepsza od Bad Company 2 i Medala***.

 

*** moja subiektywna opinia ;)

 

Moje subiektywne narzekanie: gdzie się podziało takie multi jak w Q3 czy Enemy Territory...

Dlatego też praktycznie nie gram :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pomysłu juz na ten silnik graficzny - popadli w marazm i lecą tylko na kapuchę... Ten silnik na prawde jest już wyżyłowany od granic możliwości i dobrego smaku.

 

Pomysł z krajami fajny, pewnie jak zawsze będzie coolerska i bardzo efektowana ale szkoda to juz na tym silniku robić po prostu. Zanim zmienią silnik to im sie pomysły zmarnują. Przy takim konflikcie narastającym nie zdziwiłbym się jak około COD15 (MW6) mielibyśmy świat (wasteland) jak z Fallouta lub kosmiczną odyseje :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...