Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni update w indexie to zeszły rok , zależy jaka strona , są takie że nie było update od 2009 roku .

 

Sam wychaczyłem 2 linki prowadzące donikąd .

 

Nie mniej szykajka powinna wypluć temat o Cod8 aka MW3 .

Edytowane przez reyden
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy złączone bedzie podlinowany później index. Co do MW3 - małe zainteresowanie tutaj bo to wydaje się odgrzewany krap. Nic praktycznie nowego - ten sam silnik wałkowany od mw1 - ten sam styl gry; to naprawde może już nużyć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe / plastelinowe siakieś to wszystko- tekstur nie mięli czy co? Wszystko "graniaste", obłe, takie nijakie.

Akcja jest- cut-scenki dynamiczne- może dzięki tej dynamice nie będzie zwracało się uwagi na braki w wyglądzie otaczającej nas scenografii.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przejdę chyba tylko w singla bo wszystkie serie ukończone to dlaczego bym nie miał tej. Szkoda, że grafika nie posuwa się do przodu, a rynek kart graficznych nie wiadomo gdzie i po co zmierza. GTX295 i we wszystko można grać na maxa co prawda nie ma DX11, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak można nie dostrzec świetnego dynamicznego trybu MP w codach. Dla mnie beta BF3 okazała się słaba (żeby nie nazwać krapem, bo to w sumie jeszcze beta, ale czuje że dużo róznic sie nie bedzie). Będziemy z kumplami nacinać klanowo, znowu pyknie może 1000h :) Ja tam kocham ten styl rozgrywki po multi, BF3 dla mnie sie nie umywa, stado camperów i pograć nie idzie. A Single? Dla singla nie kupuje gier, których główne przeznaczenie to multi, ale SP jak to w CoD, nudzić nie będzie. Jedynie można sie przyczepić do oprawy graficznej. Ale o tym już była mowa...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD ma fajny mp ale ile można serwować to samo. w kółko macieju nowe bronie, perki ... bronie , perki ... bronie, perki ? a no i mapy :/

mówisz ze stado camperów w bf3. a co jest na serwerach coda ? to samo. na szczęście są takie rzeczy jak ograniczenia w postaci danej liczby sniperów na team.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielski, to prawda, w CoD też są camperzy, jednak porównaj wielkość map. W CoDzie raz, drugi Cię zabije to wiesz dokładnie gdzie siedzi i trzeci raz się nie dasz, a w BF'ie bywało tak, że po piątym razie, gdzie nie mogłem namierzyć gościa po prostu wychodziłem z serwera bo cukier skoczył mi do niebezpiecznego dla otoczenia poziomu :). Duże znaczenie ma też to, że w Black Opsie mamy swój serwer, więc możemy wyrzucać delikwentów, którzy naginają zasady serwa, czyli camperstwo, tuby, a nawet tych co za dużo w quake'a grali i skaczą jak kangury co zakręt. Także gra jest czysta, może dlatego jeszcze w to gram, bo z kumplami i na swoim serwie i jest po prostu przyjemnie ;) W MW3 też będzie zrzuta na serwer i wolnoć Tomku w swoim domku :)

Edytowane przez DejwiT11
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywajmy też, że bf3 jest bliżej do wojny niż cod'owi. i tak na prawdę nie ma co porównywać tych dwóch gier.

CoD jest dynamiczny i nie raz się przekonałem że lecąc na pałę da się więcej zwojować niż powoli i ostrożnie, kroczek po kroczku.

swego czasu uwielbiałem grać w cod4. setki godzin na serwerach i meczach. w 5 trochę pograłem, ale mało. MW2 odpuściłem przez brak dedyków. BO kupiłem bo spodobała mi się jak pograłem chwile u kumpla. Jednak w porównaniu do 4 to szybko rzuciłem ten tytuł, po 24 przegranych godzinach !

Dopóki nie wprowadzą czegoś naprawdę nowego, to mnie to nie rusza. Mnie, gościa który uwielbia MW1.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nowego czyli nowy silnik. Przebudowane gameplay'a. Mechanika broni też inna. System trafień, fizyka i wszystko z tym związane. Mógłby to też być powrót do Drugiej Wojny Światowej, ale nieco inaczej pokazanej. Może więcej jazdy czołgami i samolotami. Mogli by sie pokusić o system zniszczeń budynków jako taki i pod Single zrobić z tego typowy arcade z nieco większym realizmem. Nikt od tego tytułu nie oczekuje przesadnego realizmu, bo to nigdy nie była symulacja wojny. Raczej FPS w realiach WW2 i późniejszych. Ja za ten tytuł podziękuję. Gra jest zbyt chaotyczna. Bieganie od punktu A do B, a między nimi masa skryptów. Jakby nie mogli dać określoną ilość żołnierzy. Każdy ma zaprogramowane jakieś tam losowe działanie. Rozwlamy grupkę żołnierzy, wykonjemy misję i idziemy dalej, a tu nagle boom nadjeżdżają czołgi i misje się zmienia. Potem powrót do kolejnej. Można by mnożyć przykłady.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w Activision nie wytrzymał ciśnienia, launch trailer na miesiąc przed premierą :D

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=1xjCdN_rWCE

 

Uważajcie co piszecie w komentarzach, ich treść musi być zaakceptowana przez uploadera :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah. Jak mnie denerwuje samonadawawnie sobie honorów i odznaczeń - "Najbardziej oczekiwana gra w historii" i takie tam ciach!lenie... To samo robił Steave Jobs. "and the experience is absolutely wonderful" "display is gorgeous". ciach!a ale nie mowcie za wszystkich... Dużo hejtu jest na MW3 mam nadzieje ze się gorzej sprzeda i w końcu zobaczymy nowy engine (już na nowe konsole) bo ten kotlet już dawno spalony jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe konsole pewnie za dwa lata (albo i zimy), więc pewnie ze dwa CoD'lety jeszcze przyjdzie nam/wam po przeżuwać ;)

pzd

 

Ojj co do nowych konsol to jeszcze będzie trzeba poczekać. Co do nowego silnika to tez prędko nie wydadzą. Póki gra się sprzedaje to palcem nie ruszą. Byle szybko wydać i zebrać jaknajwięcej $$.. A na nowe zabawki od M$ i $ony trzeba będzie poczekać jeszcze. Na razie to jest zapowiedziana prezentacja w 2013. Produkcja ruszy najwcześniej w 2014 pewnie. Wracając do silnika COD to może coś tam naskrobią, ale prędzej wydadzą kolejną modyfikację starego silnika na PS4 i X720 i nieco go podrasują dając większe tekstury i tyle.

 

 

Mnie osobiście fabułą w COD4 się bardzo podobała, ale w MW2 już nie . Za bardzo chaotyczne to było i troszkę naciągane. Jakaś grupa terrorystów mająca własną armię zaatakowała tak silnie militarny kraj jak USA i do tego dała im trochę po... pupie, opanowując przy tym Waszyngton. Do tego misja z lotniskiem, bezsensowna i wepchana na siłę. Większość gry można przejść biegnąc przed siebie i nie zabijając przy tym prawie nikogo, chyba że Ci stanie na drodze. Skrypty i jeszcze raz skrypty. Tryb MP daje radę jako tako w MW2, chociaż i tak przyzwyczaiłem się już do COD4 i jedynie w to obecnie gram na MP. Nie wspominając o BF3, który jednak nieco bardziej syci w MP pomijając błędy i bugi (i większy poziom trudności dla mnie ;) ) . Większa ilość ciekawych broni. Spore mapy, pojazdy, samoloty etc. No ale to w sumie dwie odrębne gry. Na MW3 szkoda mi kasy po prostu. Może pożyczę od kogoś na PS3 i pogram sobie rekreacyjnie o ile będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście fabułą w COD4 się bardzo podobała, ale w MW2 już nie . Za bardzo chaotyczne to było i troszkę naciągane. Jakaś grupa terrorystów mająca własną armię zaatakowała tak silnie militarny kraj jak USA i do tego dała im trochę po... pupie, opanowując przy tym Waszyngton. Do tego misja z lotniskiem, bezsensowna i wepchana na siłę. Większość gry można przejść biegnąc przed siebie i nie zabijając przy tym prawie nikogo, chyba że Ci stanie na drodze. Skrypty i jeszcze raz skrypty. Tryb MP daje radę jako tako w MW2, chociaż i tak przyzwyczaiłem się już do COD4 i jedynie w to obecnie gram na MP. Nie wspominając o BF3, który jednak nieco bardziej syci w MP pomijając błędy i bugi (i większy poziom trudności dla mnie ;) ) . Większa ilość ciekawych broni. Spore mapy, pojazdy, samoloty etc. No ale to w sumie dwie odrębne gry. Na MW3 szkoda mi kasy po prostu. Może pożyczę od kogoś na PS3 i pogram sobie rekreacyjnie o ile będzie warto.

 

W ogóle nie zrozumiałeś fabuły MW2 :) Sposób dotarcia Makarova do władzy w państwie Rosyjskim można porównać do tego jak Hitler doszedł do tego samego w Niemczech. Zamach na lotnisku był rodzajem spisku i prowokacji. Zamachowcy grali rolę agentów CIA. A do rozbudzenia gniewu w społeczeństwie dużo nie trzeba. Ta "grupka" terrorystów nie ma własnej armii tylko zwyczajnie państwo Rosyjskie napadło na USA. Nie wiem co takiego zawiłego w tej fabule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre mam w wersji ENG, a że znam go średnio to tak też odebrałem fabułę. Ne mniej uderzyli z dość grubej rury. Wojna z Rosjanami jest, a raczej była niegdyś możliwa , ale bez przesady ;) To co tu pokazali z przejścia z COD4 na MW2 było nieco naciągane. Głównie te misje z Waszyngtonem i lotniskiem. To tylko moja opinia w tej sprawie. Jednym mogło się podobać, a innym nie. Może tak to odbieram, bo wielkie Wojny tego świata w przypadku COD zawsze mi się kojarzą z WW2, a tu coś nowego. Coś co się nie wydarzyło ( i oby tak pozostało). Ale dzięki że nieco mi wyjaśniłeś HiS ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam już swoją kopie MW3 na biurku ;) Kurde myślałem że będę mógł zainstalować i pograć chociaż single a multi od jutra ale nie dało się... steam nie chce instalować.

Ale trudno się mówi damy rade....

Jakby co to lękajcie się Stefan R O Z K U R W I A T O R będzie miał na was oko.

Edytowane przez ememiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...