Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tesco w dniu premiery rozdaje za 97,90 :D

Ale nie we wszystkich sklepach w Polsce, mozna sprawdzic czy gazetka z grą jest dostępna dla danego miasta:

http://www.tesco.pl/promocje/gazetki/

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ;) Ja pojechałem do Tesco w Bydgoszczy ze szwagrem po dwie kopie, a tutaj kierownik mówi, że nie ma jeszcze bo kurier nie dojechał :mur: a tu godzina 11. Tak nam cukier podniósł, że napisaliśmy oficjalne zażalenie do księgi skarg i tyle :D Poszliśmy do MM a tu niespodzianka - 96,90 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie fajny singiel... bo jakie bedzie multi chyba wszyscy wiemy :lol2:

 

btw pierwsze ptaszki cwierkaja o spiepszonej optymalizacji i wymaganiach wiekszych od nowego battlefielda

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki posiądające oryginał czy kradzioną wersje z torrenta ? Pamiętam jak było z Black Ops. Problem był również na oryginałach i dopiero po paru apdejtach ze Steama u mnie gra stała się grywalna. Tak miałem dropy do 25 FPS i przerywanie dźwięku. Ponoć problem był z dwurdzeniowymi procesorami, bo miałem wtedy E8400. Teraz w BO nie gram już i nie instalowałem od czasu nowego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki posiądające oryginał czy kradzioną wersje z torrenta ? Pamiętam jak było z Black Ops. Problem był również na oryginałach i dopiero po paru apdejtach ze Steama u mnie gra stała się grywalna. Tak miałem dropy do 25 FPS i przerywanie dźwięku. Ponoć problem był z dwurdzeniowymi procesorami, bo miałem wtedy E8400. Teraz w BO nie gram już i nie instalowałem od czasu nowego sprzętu.

 

O to ptaszków nie pytałem, ale wątpię żeby infinity ward wydało 2 inaczej działające wersje :razz: Byćmoże jutro drugą połowę gry, ktora nie zdążyła załapać się do tłoczni dossie przez net, ale na wszelki wypadek radzę wstrzymać się z kupnem i poczekać na pierwsze opinie...

 

 

btw problem z black Ooops tez mialem. Przestałem w to grać, kiedy po kilku apdejtach sp*****li mi dźwięk. Non stop miałem jakieś trzaski :lol2: a chodzić płynnie zaczęło dopiero kiedy zmieniłem procesor z dwurdzeniowego e8400 na i5 2500k - żadne patche nie pomogły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem i zainstalowałem MW3. Pograłem trochę w singla, a w multi niestety się nie wbiłem na żaden serwer. Jak zobaczyłem osławiony już IWNET, to muszę powiedzieć, że lekko mnie wbiło w fotel. Myślałem, że IW nie powróci do tego pomysłu. Ponoć jest coś z dedykami, ale nie miałem za bardzo dzisiaj czasu szukać. Singiel, jak w to w CoD dość ciekawy, akcja utrzymana w dobrym tempie. Ale biorąc pod uwagę, że jeszcze godzinę wcześniej grałem w BF3, to poczułem się jakbym się cofnął w czasie. Graficznie i dźwiękowo MW3 odstaje od BF3. Widać, że DICE technologicznie zostawiło IW z tyłu, a frostbite 2.0 daje im dobrą bazę na następne gry. IW musi coś wymyślić, bo komputery będą coraz szybsze i za rok czy półtora 70% kompów poradzi sobie z frostbite 2.0. Dużo osób zapewne kupi MW3 z sympatii. Pewne jest, że moja przygoda z MW3 skończy się jak wyjdą DLC, za które trzeba będzie przepłacać, jak to miało miejsce w MW2 czy BO. Ja bym polecił tylko fanom serii.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zwolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem i zainstalowałem MW3. Pograłem trochę w singla, a w multi niestety się nie wbiłem na żaden serwer. Jak zobaczyłem osławiony już IWNET, to muszę powiedzieć, że lekko mnie wbiło w fotel. Myślałem, że IW nie powróci do tego pomysłu. Ponoć jest coś z dedykami, ale nie miałem za bardzo dzisiaj czasu szukać. Singiel, jak w to w CoD dość ciekawy, akcja utrzymana w dobrym tempie. Ale biorąc pod uwagę, że jeszcze godzinę wcześniej grałem w BF3, to poczułem się jakbym się cofnął w czasie. Graficznie i dźwiękowo MW3 odstaje od BF3. Widać, że DICE technologicznie zostawiło IW z tyłu, a frostbite 2.0 daje im dobrą bazę na następne gry. IW musi coś wymyślić, bo komputery będą coraz szybsze i za rok czy półtora 70% kompów poradzi sobie z frostbite 2.0. Dużo osób zapewne kupi MW3 z sympatii. Pewne jest, że moja przygoda z MW3 skończy się jak wyjdą DLC, za które trzeba będzie przepłacać, jak to miało miejsce w MW2 czy BO. Ja bym polecił tylko fanom serii.

 

Pozdrawiam.

 

Nie odstają a robią to celowo ;]. MW3 nadal primary target to konsole. Jak wcześniej pisałem bez nowych konsol każdy nowy COD po 4 będzie wyglądał tak samo.

 

 

<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" WIDTH=480 HEIGHT=310 id="videoPlayer"><PARAM NAME=movie VALUE="http://image.com.com/gamespot/images/cne_flash/production/eidothea/release/eidothea.swf?ver=009_2"><PARAM NAME=scale VALUE="noScale"><PARAM NAME=salign VALUE="lt"><PARAM NAME=quality VALUE=high><PARAM NAME=allowscriptaccess VALUE="always"><PARAM NAME=allowFullScreen VALUE="true"><PARAM NAME=flashvars VALUE="bwr=0&playerMode=embedded&movieAspect=16.9&mapp=embedded_480&gen=1&viewMode=sd&autoPlay=false&paramsXML=http%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Fpages%2Fvideo_player%2Fxml.php%3Fid%3D6344482%26mode%3Dembedded%26width%3D480%26height%3D310%26newplayer%3D1%26skin%3DeidotheaEmbedded480_169.xml"><PARAM NAME=wmode VALUE="opaque"><embed id="mymovie" width="480" height="310" flashvars="bwr=0&playerMode=embedded&movieAspect=16.9&mapp=embedded_480&gen=1&viewMode=sd&autoPlay=false&paramsXML=http%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Fpages%2Fvideo_player%2Fxml.php%3Fid%3D6344482%26mode%3Dembedded%26width%3D480%26height%3D310%26newplayer%3D1%26skin%3DeidotheaEmbedded480_169.xml" wmode="opaque" allowscriptaccess="always" scale="noScale" salign="lt" allowFullScreen="true" quality="high" name="mymovie" style="" src="http://image.com.com/gamespot/images/cne_flash/production/eidothea/release/eidothea.swf?ver=009_2" type="application/x-shockwave-flash"/></embed></OBJECT>

 

5h SP i to samo kotletowe MP. Ja podziękuje i czekam na CODa nowej generacji.

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ptaszków nie pytałem, ale wątpię żeby infinity ward wydało 2 inaczej działające wersje :razz: Byćmoże jutro drugą połowę gry, ktora nie zdążyła załapać się do tłoczni dossie przez net, ale na wszelki wypadek radzę wstrzymać się z kupnem i poczekać na pierwsze opinie...

 

 

btw problem z black Ooops tez mialem. Przestałem w to grać, kiedy po kilku apdejtach sp*****li mi dźwięk. Non stop miałem jakieś trzaski :lol2: a chodzić płynnie zaczęło dopiero kiedy zmieniłem procesor z dwurdzeniowego e8400 na i5 2500k - żadne patche nie pomogły...

 

U mnie ani BO ani MW3 teraz nie prawia żadnych problemów. Stałe 60 fps z v-synch, oczywiście na max wszystko, żadnych dropów ani nieprzyjemności. Po wyłaczeniu synchronizacji między 80 a 100 fps, więc o jakim braku optymalizacji mówisz w ogóle?? Multi śmigało bez żadnego wywalania, idealnie jak na dzień premiery. Szkoda tylko, że dedyki są tylko nierankingowe... Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ani BO ani MW3 teraz nie prawia żadnych problemów. Stałe 60 fps z v-synch, oczywiście na max wszystko, żadnych dropów ani nieprzyjemności. Po wyłaczeniu synchronizacji między 80 a 100 fps, więc o jakim braku optymalizacji mówisz w ogóle?? Multi śmigało bez żadnego wywalania, idealnie jak na dzień premiery. Szkoda tylko, że dedyki są tylko nierankingowe...

 

Czytaj ze zrozumieniem. Pisalem o tym samym problemie co ath, Devil, i wiele innych osob. Nie wiem co jest teraz, bo dawno dalem sobie spokoj z ta gra, ale nie wkrecaj, ze taki black ooops od poczatku dobrze chodzil. Kupilem w dniu premiery i tak scinalo, ze nie dalo sie biegac. Co chwile wpadalem na sciany :lol2: http://forum.purepc.pl/Gry-f9/Call-Duty-Black-Ops-call-t316204.html&st=159

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle niezawodny pan TB :

http://www.youtube.com/watch?v=4tPNUhtOVLM

 

Najlepsze jest od 12:50. Okazuje się, że jeśli korzystamy z przeglądarki serwerów nie otrzymujemy punktów rankingowych, do tego służy "matchmaking" czyli peer to peer.:lol:

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię grać w gry tworzone pod pada na padzie, mimo, że są portowane na pc. :lol2:

 

Ogólnie to w fps singlowe gram tylko na padzie, obecnie gry mają poziom trudności i stopień skomplikowania dostosowany właśnie pod ten kontroler także preferuję rozłożenie się na fotelu przed dużym tv. ;> Oczywiście multi to już inna sprawa i tylko mycha/klawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc hardkorem, bo z tego co pamietam, to ten pad nie dziala tak samo jak na konsolach ;) na klocku pod lewym triggerem jest delikatny aimbot, ktory pozwala zniesc troche dluzsze granie w fps'y... :P

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wtrącę swoje 3 grosze - 5h w singlu to lekko mówiąc kpina :lol2: ... ktoś wcześniej napisał, że póki nie będzie nowych konsoli dopóty nie będzie lepszej grafiki - niekoniecznie. Jeżeli co roku wydaje się taki sam produkt i co roku sprzedaż przebija rekordowy rok poprzedni to ... po co robić coś nowego? Kogo obchodzi, że miliony osób na forach narzekają skoro dziesiątki mln idą do sklepu i to kupują. To ich IW słucha, nie niezadowolonych. Jeżeli wciąż $$$$ będą się zgadzać to nawet jak będzie xbox1440 to i MW7 może być na tym samym silniku do cześć pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo rynek gier zmierza w strone bagna, najlepiej ta kwestie podsumowuje filmik z topicu smiechu o quake'u. Jedynie simracing przezywa rozkwit w ostatnich latach i zapowiada sie, ze bedzie coraz lepiej. A po obejrzeniu i wysluchaniu filmiku WTF is Modern Warfare 3? faktycznie na usta cisnie sie tylko wtf

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi wygląda jak jakies DLC do CODa 4 xD Nowe mapy + broń i kolejny kotlet gotowy do sprzedaży - a to wykorzystywanie tych samych budynków co w poprzednich czesciach to już totalna żenada. Tej części też nie kupię bo taki sam fun mam w czwóreczce, w którą jeszcze bardzo duża ilość ludzi pyka.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...