Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Multi wygląda jak jakies DLC do CODa 4 xD Nowe mapy + broń i kolejny kotlet gotowy do sprzedaży - a to wykorzystywanie tych samych budynków co w poprzednich czesciach to już totalna żenada. Tej części też nie kupię bo taki sam fun mam w czwóreczce, w którą jeszcze bardzo duża ilość ludzi pyka.

 

To pykaj dalej bo z takim podejściem to widocznie zmieniasz TV co 30 lat oby tylko nie gacie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc hardkorem, bo z tego co pamietam, to ten pad nie dziala tak samo jak na konsolach ;) na klocku pod lewym triggerem jest delikatny aimbot, ktory pozwala zniesc troche dluzsze granie w fps'y... :P

 

Nie do końca, w kilku tytułach to działa np. space marine, singularity itp. Ale to (aim assist) jest głównie przydatne w multi a jak pisałem na padzie po sieci nie gram. Single są teraz tak mało wymagające, że na padzie gra mi się komfortowo, widocznie nie jestem aż takim paraliżem, zebym potrzebował pomocy w sterowaniu i naprowadzaniu na cel. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pykaj dalej bo z takim podejściem to widocznie zmieniasz TV co 30 lat oby tylko nie gacie.

 

lepiej zmieniać tv i gacie na nowe, a nie na wyciągnięte prosto z kosza na brudy i wsadzone z powrotem do szuflady jako "nowe" :lol2:

 

Wyniki finansowe firmy Activision Blizzard. Kolejna odsłona Call of Duty w 2012 roku | Wiadomość 2011-11-09 10:10:47 | GRY-OnLine

 

 

Wyniki finansowe firmy Activision Blizzard. Kolejna odsłona Call of Duty w 2012 roku

a nie mówiłem? :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem na normalu czas ukończenia 7 godzin. Kilka misji grałem wolniej później już byle do przodu więc na trudniejszym stopniu i z odnajdywaniem laptopów zajmie trochę czasu.

Chyle czoło IW za grafikę jaką w singlu mw3 dysponuje że z tak starego silnika tyle dali rade jeszcze pocisnąć.

Co tu dużo pisać o singlu krótki ale za to akcja akcja i akcja nie można się nudzić zawsze jesteśmy gdzieś indziej a to w samolocie a to w lodzi podwodnej za chwile afryka itp do tego zahaczyli kilka państw w euro. Czy jest gorszy od mw2 czy black ops singiel? Myślę że nie to jest po prostu COD gra akcji pełną parą.

Wole zagrać w 6h niż 12h nudną mało efektowną grę tego pokroju.

Od siebie polecam a do tego zostają jeszcze misje specjalne oraz tryb z falami wrogów i oczywiście multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

muszę przyznać, że Modern Warfare3 jest moim zdaniem najgorszym CoDem w historii. Pomijam QTE singleplayer, którego nie ruszyłem. Mapy w multiplayerze są tak małe, że jak dobrze pójdzie to można się bawić tylko na granaty bo i tak jest duża szansa, że się kogoś zabije rzucając na oślep. IWNET działa jeszcze gorzej niż w MW2, mam w tym momencie Chello 100mbit (tak wiem to nic nie znaczy), ale fakt, że przez 10+ gier miałem opóźnienie od 1 do nawet 5 sekund doprowadza człowieka do szału!!! Killcam wyraźnie pokazuje, że mam szanse zabić kogoś jedynie jak będę strzelał mu w plecy. Nie jestem jakimś zawodowym graczem chociaż uważam iż w każdego Call of Duty grałem dosyć dobrze (staty w MW/MW2/BO na poziomie 40-6 itp to była raczej norma - oczywiście mówie tu o graniu i zdobywaniu flag itp itd. Killstreaki też pomagały:) Dedykowane serwery niestety nie są rankingowe(brak możliwości odblokowywania, zdobywania doświadczenia itp.)

 

Rozpisałem się, ale podsumowując tryb multiplayer:

 

- Zbyt małe mapy dla 6v6

 

- Źle rozplanowane mapy

 

- IWNET zawodzi (szczególnie przy dobieraniu HOSTA, gdzie na oko 1+ sekundowe opóźnienie to norma)

 

- Bardzo złe spawny

 

- słaba grafika (to oczywiście dotyczy też singleplayera)

 

 

Grze mogę dać najwyżej ocenę 4/10. NIE POLECAM ! ! !

 

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo rynek gier zmierza w strone bagna, najlepiej ta kwestie podsumowuje filmik z topicu smiechu o quake'u. Jedynie simracing przezywa rozkwit w ostatnich latach i zapowiada sie, ze bedzie coraz lepiej. A po obejrzeniu i wysluchaniu filmiku WTF is Modern Warfare 3? faktycznie na usta cisnie sie tylko wtf

 

Tak przy okazji dam go tutaj:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU&feature=player_embedded

 

Mam nadzieje że bańka pęknie najpóźniej za rok gdzie nawet najbardziej wierne serii COD osoby zoriętują się, że to jest to samo gotowanie od czasów COD4. Nic nie zmienił nasz naczelny kucharz (Activision/IW). Pewnie panowie z AC/Blizzard bardzo mocno trzymają piecze nad tym aby produkcja gry szła dokładnie po ich myśli.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale w tym filmiku jest sporo prawdy. Większość Developerów idzie na łatwiznę wydając multplatformowe kotlety jak seria COD właśnie. Są oczywiście wyjątki jak nowa Fifa która na PC ostatnio mocno się zmieniła i wróciła do gry. Są też Developerzy wydający perełki tylko na daną platformę. Przykładem był tu Wiedźmin 2 na PC. Bardzo ładna grafika. Tak samo jak Hard Reset. Z konsolowych z pewnością Uncharted 3 ostatnio czy Forza 4. Jak widać jak się chce to można napisać coś dobrego na każdą platformę do grania. A to ? Widziałem to dziś w TV na PC. Grafika żenua. Rozmyte tekstury. Była jedna misja gdzie parę budynków było repliką tych z COD4. Pare nowych tekstur i to wszystko. Może i jest akcja. Widziałem misję jak pływali pod wodą i podkładali jakiś ladunek na łodzi podwodnej i urywki misji z samolotem. Dla mnie nic specjalnego. i za grę bym nie dał więcej niż 29.90 razem z gazetą lub jako DLC. MP może i jest dobre, ale to co mam w COD 4 mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pogram w jakąś gierkę ze 2 tygodnie, to pieniądze uważam za dobrze wydane. I pewnie tyle bym pogral w multi. Kilku znajomych pyka, a w black oops grałem w sumie z 50h, więc seria nie zdążyła mi się jeszcze znudzić. Nie kupię tego dla pieprzonej zasady :D za odcinanie kuponów (czy odgrzewanie kotletów jak kto woli), dlc z mapkami i podejście twórców do poprzedniej części. Czułem się z autentycznie wydymany. Najpierw kupiłem betę, którą po miesiącu mi popsuli jakimś patchem, tak, że stała się całkowicie niegrywalna :mur: nie wdepne 2gi raz w to samo g**no...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat fabuły i gry nie ma co się wypowiadać , po prostu zwyczajna kontynuacja poprzedniej odsłony. Jeśli to komuś pomoże to na kompie z sig-u przy max ustawieniach, AAx2, 1280x1024 30-50 fps , (poniżej 30 się nie zdarzyło nigdy) , v-ram: całość zajęta - 896 MB . GPU obciążony max do 65% , głównie 40-50 ,zużycie RAM - pełne 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale w tym filmiku jest sporo prawdy. Większość Developerów idzie na łatwiznę wydając multplatformowe kotlety jak seria COD właśnie. Są oczywiście wyjątki jak nowa Fifa która na PC ostatnio mocno się zmieniła i wróciła do gry. Są też Developerzy wydający perełki tylko na daną platformę. Przykładem był tu Wiedźmin 2 na PC. Bardzo ładna grafika. Tak samo jak Hard Reset. Z konsolowych z pewnością Uncharted 3 ostatnio czy Forza 4. Jak widać jak się chce to można napisać coś dobrego na każdą platformę do grania. A to ? Widziałem to dziś w TV na PC. Grafika żenua. Rozmyte tekstury. Była jedna misja gdzie parę budynków było repliką tych z COD4. Pare nowych tekstur i to wszystko. Może i jest akcja. Widziałem misję jak pływali pod wodą i podkładali jakiś ladunek na łodzi podwodnej i urywki misji z samolotem. Dla mnie nic specjalnego. i za grę bym nie dał więcej niż 29.90 razem z gazetą lub jako DLC. MP może i jest dobre, ale to co mam w COD 4 mi wystarcza.

 

Devil moim zdaniem nie ma co winić tylko wydawców za taką kolej rzeczy. Gdy by rynek gier był inny sytuacja mogła by wyglądać inaczej, ale teraz jest on przejęty przez konsolowych i pecetowych casuali co widać właśnie między innym w COD'ie. Ludzie i tak kupią kolejną część bo chcą po prostu pograć w prostego mózgotrzepa przy którym nie jest wymagana duża doza myślenia. Ot godzinka po pracy i starczy. Dlatego np nowy BF wygląda tak jak wygląda. Po pierwszej rundzie multi myślałem ,że gry pomyliłem tyle pierdół zaczęło wyskakiwać. Jedynie brakowało żebym nie dostał baretki za kliknięcia myszką Oo.

Parafrazując pewien kabaret "COD jest jak serial, musi trwać".

Fifa, hmm to nie do końca dobry przykład. Przez lata EA Sports miało rywala w postaci ISS/PES co powodowało ,że nie mieli oni zbyt dużego wyboru po za ewolucją i pracą nad jakością. COD jest w tej komfortowej sytuacji ,że mało jest gier które mogły by tej serii poważnie zagrozić. Jak dla mnie seria skończyła się również na czwórce, może jeszcze WAW trochę na dłużej mnie przyciągnął ale to dzięki świetnemu modowi ZomX.

Grafika na tym samym poziomie co ostatnio, fabuła niczym z powieści z serii Harlequin,dedyki na których nic nie odblokujesz, multi dla ludzi z adhd, brak modów i to wszystko za jedyne 45€... Activision chyba miało praktyki w polskich marketach, taka drugie ba nawet trzecie życie kurczaka daję o sobie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

gtz460 1gb 336sp

pheno ii 965

4gb ram

 

Nie ważne czy minimum czy max ustawienia grafiki - zawsze jest od 30 do 44 fps. Czy to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście żałuje, że kupiłem. Gdyby nie to, że na steam mam jeszcze parę gierek w które gram, to odsprzedałbym nawet za połowę ceny. Grając w singla nie można się oprzeć wrażeniu, że to wszystko już było. Liczyłem na multi, ale jak ktoś wyżej napisał mapy są malutkie,

BO bardziej mi się podobało. Dla mnie osobiście to porażka. Teraz pozostało mi poczekać na assasin's creed i ME3, bo w MW 3 pogram tylko i wyłącznie z nudów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat fabuły i gry nie ma co się wypowiadać , po prostu zwyczajna kontynuacja poprzedniej odsłony. Jeśli to komuś pomoże to na kompie z sig-u przy max ustawieniach, AAx2, 1280x1024 30-50 fps , (poniżej 30 się nie zdarzyło nigdy) , v-ram: całość zajęta - 896 MB . GPU obciążony max do 65% , głównie 40-50 ,zużycie RAM - pełne 2GB.

 

 

gtz460 1gb 336sp

pheno ii 965

4gb ram

 

Nie ważne czy minimum czy max ustawienia grafiki - zawsze jest od 30 do 44 fps. Czy to normalne ?

 

Tak mi przykro, że ściągneliście złe cracki i jeszcze żale. Może na pebie wam pomogą...

 

Tak btw, im dłużej gram na multi, tym mniej mi się to podoba, a myślałem, ze bedzie odwrotnie. Cóż, jeszcze mam nadzieję, że sie przyzwyczaje, po przejściu z MW2 na BO miałem tak samo ale w końcu sie przyzwyczaiłem, może i tym razem tak będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 3 Tops 9.3m First Day (Biggest Industry Launch Ever) - VGChartz

 

I jak ma sie cokolwiek zmienić? Najwyraźniej nie ma takiej potrzeby.

 

Chociaż tyle że chyba pecetowcy powiedzieli "nie".

 

PC-towcy "wsiąkli" w BF3. Poza tym co jak co, ale wynik sprzedaży robi wrażenie - taka ilość egzemplarzy daję grubo ponad 500mln $ (zakładając 59,99$ za sztukę w dniu premiery). Ponad pół miliarda zielonych w jeden dzień?! Nie mam pytań. Nawet ostatnia część Harrego Pottera w kinach nie zarobiła 500 mln przez WEEKEND wyświetlania.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>Benjamin Franklin sformułował kiedyś niezwykle celną tezę, że pewne w życiu są tylko dwie rzeczy - śmierć i podatki. Terry Pratchett z kolei ironicznie dodał, iż podatki są zdecydowanie gorsze, gdyż śmierć przynajmniej nie przytrafia się corocznie. Jednak zarówno twórca kultowego cyklu Discworld, jak i słynny amerykański polityk nie uwzględnili jeszcze jednego czynnika - planów wydawniczych koncernów Electronic Arts oraz Activision. Pierwszy regularnie raczy nas nowymi odsłonami FIFA, NBA oraz Need For Speed, natomiast drugi nieustannie serwuje kolejne części Call of Duty. Każdej jesieni od blisko pięciu lat, wraz z pierwszymi przymrozkami na początku listopada, pojawia się również następne wcielenie CoD zwykle bliźniaczo podobne do poprzedniego. Niestety, seria powoli zaczyna przypominać mydlaną operę z żołnierzami w roli głównej, której wstęp, rozwinięcie i zakończenie jest zatrważająco łatwe do przewidzenia. Twórcy musieli więc podwoić wysiłki oraz zaangażować wszystkie komórki wyobraźni, aby uczynić z Call of Duty Modern Warfare 3 produkcję wybitną - zwłaszcza w obliczu niedawnej premiery Battlefield 3...</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

RECENZJA CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3 - PUREPC.PL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przykro, że ściągneliście złe cracki i jeszcze żale. Może na pebie wam pomogą...

 

Tak btw, im dłużej gram na multi, tym mniej mi się to podoba, a myślałem, ze bedzie odwrotnie. Cóż, jeszcze mam nadzieję, że sie przyzwyczaje, po przejściu z MW2 na BO miałem tak samo ale w końcu sie przyzwyczaiłem, może i tym razem tak będzie...

 

Kolego , czy ja się na coś skarżę ?

Krótka "recenzja" i relacja jak działa na danej konfiguracji.

W dodatku z jej działania jestem zadowolony - tak jak napisałem : płynne 30-50 fps non stop , żadnego przycinania ,żadnych dropów.

Gdzie tu narzekania ?

Popraw się.

Over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy, zainteresowanie tematem związanym z Call of Duty, nie było tak niskie jak w przypadku MW3. Przekonało mnie to do odpuszczenia sobie tej części.

 

 

Zgadzam sie w 100%. Takze mialem w nosie sledzenie "nowinek"... Praktycznie olalem temat. Widzialem u kolegi, nie spodobal mi sie, wrecz mnie jeszcze bardziej zniechecil. Dzwiek skopiowany z wczesniejszej czesci, duzo gorszy od BF'a. Nic nie robia, tylko odgrzewaja kotlet.

 

Mam BF'a 3 jestem w siodmym niebie jak w niego gram ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest co roku. Ludzie narzekają, a i tak to kupują w milionach sztuk. A Developer tylko odcina kupony. Nic z tym się nie zrobi, bo nie przekonasz tych 9 mln, by za rok nie kupowali COD9. Mnie osobiście COD już przestał się podobać od czasów COD5. MW1 to była ostatnia udana część, która przeszedłem prawie tyle samo co Half Life 2 i spędziłem na serwerach po kilkaset godzin. Byłem nawet Adminem i to na 3 serwerach mojej dawnej sieci osiedlowej. Tak jak napisałem w poprzednim poście. Powinno to być wydawane jako DLC, a nie osobna gra. Nie w tej cenie co obecnie. Udane części wg mnie to COD1, COD2, COD4. I tyle. A już wyszło 8 części i szykuje się 9 od Treyarch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że trochę śmiesznym jest krytykowanie czegoś w co się nie grało to przyjrzałem się sp mw3. Skończyłem na 23% postępu gry w zupełności mi to wystarczyło (po misji w londynie zdaje się). Gra równie absurdalna co mw2. Fabularnie wypowiadać sięnie będę za bardzo bo jednemu inwazja rosji na wschodnie wybrzeże może się podobać, ja wybucham śmiechem. Jak zobaczyłem mi-24 latające po nadbrzeżu ... ok obiecałem, że nie będę się nad tym pastwił. Gra to oczywiście jeden wielki, prostacki skrypt. Denerwuje niesamowicie, nie sprawia to żadnej frajdy. baboli z tego tytułu co niemiara np. na samochodzie gdzie zamontowano ckm'a stoi pewien afrykanin i wesoło do mnie strzela. Szkoda, że nie widzi, iż mój zacny kompan broni stoi 4 metry od niego, całkowicie nieosłonięty i ... strzela do innego jegomościa nie wiadomo gdzie. Tak jakby się chłopy umówili "ej strzelaj do niego, a ja w zamian będę robił pozory". Żal. Grafika? Powiedziano na ten temat już chyba wszystko ja powiem tylko tyle - koniec 2011 roku, a animacja wody jest gdzieś na etapie 2005 roku, niektóre tekstury to czasy bliskie początkowi millenium. Jak widziałem płaską jak ściana, ohydną teksturę drzwi to wiedziałem, że nic dobrego dalej mnie nie czeka. Poza tym nawet dobre modele postaci, których jednak nie wiedzieć dlaczego kontury połyskują/świecą się w ciemnościach.

Dla mnie gra (SP) z gatunku jawnego obrażania intelektu dla każdego kto skończył gimnazjum. Produkt, który powinien startować w jakiejś taniej serii za 40 zł.

Edytowane przez LPKorn3324
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra (SP) z gatunku jawnego obrażania intelektu dla każdego kto skończył gimnazjum. Produkt, który powinien startować w jakiejś taniej serii za 40 zł.

 

ty kupiłeś i nie za 40zł tylko ponad 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...