Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie SP jest o wiele lepszy niż w BF i choć zrobiłem dopiero ze 2 misje w Nowym Jorku to akcja mi się podoba. Na szczęście nie ma tych oślepiających flar, które walą po oczach i widać w co się strzela ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego , czy ja się na coś skarżę ?

Krótka "recenzja" i relacja jak działa na danej konfiguracji.

W dodatku z jej działania jestem zadowolony - tak jak napisałem : płynne 30-50 fps non stop , żadnego przycinania ,żadnych dropów.

Gdzie tu narzekania ?

Popraw się.

Over.

 

Nie jestem wszystkowiedzący, nie wiem czy masz oryginał czy nie (i tak byś się tu nie przyznał) ale sądząc po kompie powinieneś mieć znacznie więcej klatek, a był ponoć zły crack ograniczający fps. Ponadto pisałem głównie do tego drugiego gościa, od którego aż waliło piractwem więc też się popraw. Over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem MW3 specjalnie pod multi (BF3 zaczyna się robić monotonny) Oczywiście nie chcąc wydać zbyt dużo pomyślałem o ruskich kluczach do steama na allegro (koszt ok 50 zl)

Bawil się ktoś w to ? pewny wydatek czy mogę się zdziwić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem MW3 specjalnie pod multi (BF3 zaczyna się robić monotonny) Oczywiście nie chcąc wydać zbyt dużo pomyślałem o ruskich kluczach do steama na allegro (koszt ok 50 zl)

Bawil się ktoś w to ? pewny wydatek czy mogę się zdziwić ?

 

Ja takowy posiadam od premiery. Aktywowałem przez proxy i jak na razie chodzi ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff dobrze że kupiłem ruski klucz za 50 zl a nie boxa w empiku. Zmarnowałem tylko 50 zl ....odpaliłem multi i doznałem szoku. Co za dno ;/ czułem się jakbym grał w sztywną reklamę w telewizji, ikonki, komunikaty i ogólnie jakoś dziwnie ;/ zniesmaczyłem się strasznie. A liczyłem na dynamikę godną COD4 w trybie hardcore.

No nic wracam do BF3 w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na trzy dni, pod tym względem stosunek cena długość jest beznadziejna. Dla porównania w WOT gram już prawie rok a do tej pory zapłaciłem 30zł z własnej woli, za gold. Płacić nie musiałem wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale porównałeś, to jakby napisać, że wot jest beznadziejny, bo nie ma singla i żeby być ciągle na topie to trzeba wykładać kasę co miesiąc, kupować niedostępną normalnie lepszą amunicję, boosty xp itp. normalnie

Cod to specyficzny tytuł, jak ktoś siedzi w tych klimatach i lubi taki rodzaj rozgrywki - mowa o multi, to z odsłony na odsłonę będzie się dalej dobrze bawił, bo dostaje dokładnie to na co czeka. Tylko tutaj każdy ma równe szanse i gracz skupia się na rozgrywce a nie wiecznym grindzie, to akurat dla mnie na +.

 

Żeby nie było, sam nie kupiłem mw3 ponieważ jest coś fajniejszego - bf3. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po wielkości wątków które gry wzbudzają więcej zainteresowania ;)

 

No dobra WOT to zupełnie inna para kaloszy, ale chodziło mi wyłącznie o to ile rozrywki za jakie pieniądze dostarcza WOT a ile MW3. Bycie na topie w WOT to już zupełnie inna sprawa. Mnie nie interesuje i 99% graczy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych co maja setki godzin przegrane w cod'y, zapłacili np. 99zł i mają rozrywkę cały czas, także kwestia gustu. W wot chcąc być najlepszym i "najpierwszym" trzeba inwestować tyle co w zwykłe mmo, płacić miesięczny haracz inaczej jesteś mięsem armatnim, które zasila machinę osób płacących za premium, kupujących ulepszoną ammo, czołgi poremium, które wyciągają więcej kredytów itp. Taka polityka firmy, wiadomo można grać za free i też dobrze się bawić, ale gra jest nastawiona na wysysanie pieniędzy i widać to na każdym kroku.

A dlaczego gra jest taka popularna mimo, że dużo jej brakuje do ideału ? Zobacz jaka jest konkurencja na rynku, po prostu dobrze wstrzelili się z tematem i jak ktoś chce się postrzelać czołgami to nie ma za bardzo wyboru. eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wot chcąc być najlepszym i "najpierwszym" trzeba inwestować tyle co w zwykłe mmo, płacić miesięczny haracz inaczej jesteś mięsem armatnim, które zasila machinę osób płacących za premium, kupujących ulepszoną ammo, czołgi poremium, które wyciągają więcej kredytów itp.

Co możesz w wot kupić za złoto? Czołgi premium, są tak zbalansowane, aby nie niszczyć mm w grze. Ich zaletą są wysokie zarobki a nie przewaga w grze. Złotą amunicję. Jest droga i mało popularna. Dodatkowe consumables, które niewiele dają i są drogie. Można je również kupić za kredyty. Reszta nie wpływa na przebieg gry więc nie ma znaczenia.

 

Gra jest grywalna także bez premium. WOT jest tak zbalansowany, że da się grać i wygrywać +50% bez premium. Na forum mamy graczy, którzy sięgają winratio na poziomie 56% bez prem.

 

Premium w WOT jest dla dwóch typów graczy.

Grindowania czołgów, lepszego zarabiania kredytów, aby je zakupić. To model dla osób grających w wojny klanowe na mapie globalnej. Znam dwie osoby, które stale miały premium i akurat byli to klanowicze 1PADX na najwyższym poziomie gry. Już zrezygnowali własnie z powodu kosztów. To warto zauważyć, że klany okupujące mapę dostają za friko znaczne kwoty golda codziennie za każdą prowincję do podziału między graczy wg swoich zasad.

Drugi model podstawa ekonomi gry z punktu widzenia producenta i ogólnie sponsor całej zabawy, to słabi gracze, którzy próbują podgonić za kasę. Widać po tym, kto strzela gold ammo.

 

Od czasu do czasu niektórzy zwykli gracze kupują prem na tydzień lub miesiąc tak jak ja.

 

Założenie, że bez prem jestem mięskiem dla czołgów jest nieprawdziwe. Dlatego, że premium ammo jest drogie i mało kto w randomach go używa, a jeśli to raczej słabsi gracze. Wszystko kwestia balansu. Fakt, że twórcy gry nieco przeginają w stronę zmuszenia graczy do kupowania premium, bo obniżają zyski na 6 tierze służącym do zarabiania. ale dają za free premium tanki naszemu klanowi, który prawie w całości wygrindował T34 przez patchem :)

 

Piszesz, że w MW3 też można grać setki godzin. Nie wyobrażam sobie ;) choć z drugiej strony w pasjansa niektórzy grają latami :blink:

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywac 2 rozne gry, no pozdrawiam, porównajcie moze jeszcze wowa itd...

U mnie wygląda to tak:

MW2 800h+

BO 350h

MW3 130h

oczywiscie multi, niestety nowsze produkcje w moim odczuciu nie zapewniają już takiej samej frajdy, nie ten klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie dotyczyło tylko stosunku ceny do ilości czasu, który dana gra potrafi zapewnić rozrywkę na wystarczająco dobrym poziomie. Tylko to. Fakt, że trochę się tych uwag namnożyło, ale w pierwszego coda grałem pasjami offline kilka razy pierwsze mw tryb off przeszedłem chyba z 6 razy. A 3 nie wnosi nic co dało by jej mój czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że w MW3 też można grać setki godzin. Nie wyobrażam sobie ;) choć z drugiej strony w pasjansa niektórzy grają latami :blink:

 

Po prostu nie lubisz tego typu rozgrywki i tyle. Ja mam w multikach:

MW2 - 375h, czas kiedy grałem sam od czasu do czasu.

BO - 658h, rok temu wbiłem do klanu, więc przyjemniej sie grało z kumplami = więcej godzin, a admin ma ponad 1000h :)

MW3 - póki co 247h ;) Mogłoby być więcej, ale faktycznie jest słabsze niż poprzednie, i wole częściej pukać nadal BO z chłopakami.

 

Warto nadmienić, że mam też BF3, ale inaczej go traktuję jak cody i mimo, że jest bardzo dobry, to mam bodajże ok. 30lvl, bo wolę zdecydowanie styl rozgrywki z CoD.

 

Następny będzie Black Ops 2 od Treyarcha, więc go kupię po tym co zobaczyłem po jedynce, i po tym co już plotki mówią (brak tub i LS w HC). Ale następnego Modern Warfare czy tam następnego twora od Infinity Ward już nie kupię.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 3 też chce być fajne i idzie w ślady Diablo 3, czyli w ten weekend będzie darmowy multiplayer do poniedziałku. Aby zagrać wymagane będzie konto steam. Darmowe granie po sieci przez weekend zaczyna wchodzić w trend z tym, że Activision raczej brzytwy się chwyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bmw.deutschland

macie sposoby na lagi twardego dysku w trakcie gry? mam 4 gb ramu, grafa 1 gb 9800 geforce, pamiatki 256 bitów i coś dalej ryje jak dzika świnia w lesie. podobnie miałem na K5 166 i 16 mega w epoce blooda i duke nukema.

 

przy MW2 na najwyższych detalach nie bylo ani jednej zacinki. a engine raczej się nie zmienił. wiec WTF?

 

aha i apropos filmiku o quake z wcześniejszych postów. jak wczytałem ponownie grę i zobaczyłem ze grając zaledwie 5 minut przeszedłem 2.8% gry to zawyłem ze śmiechu jak prosiakken.

Edytowane przez bmw.deutschland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odnowię trochę temat, ale mam pewien problem. Oto MW3, które mam już od dłuższego czasu, po przesiadce z laptopa (i3-350M, 4gb ram, radeon 5470M, rozdzielczosc w ktorej gralem - 720p) na PC (X2 4200+, 4gb ram, GF 9600GT, rozdzielczosc nie wazna w zasadzie akurat, kazda od 640x480 do 1280x1024) gra ma jakby "fps cap", czytałem o tym na google, zawsze jest to wina "cracka", sęk w tym ze mam grę na STEAM + DLC, więc wszystko legalnie. Niezależnie od detali i rozdzielczości, fps pływają od 30 do 90, czy to wszystko na EXTRA, czy wszystko na LOW, gra zachowuje sie identycznie, w tych samych miejscach przycina, spadaja ostro FPS. Zmiana jakosci obrazu na "NATIVE" nic nie pomaga. Na laptopie wszystko było dobrze, 720p, wszystko na LOW, 70-90fps bez problemu i zacinek. Czyżby procesor miał aż taki wpływ? System czysty, Windows 7 HP x64, sterowniki NV najnowsze z oficjalnej strony.

Ktoś może spotkał się z takim problemem?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj testowo podkręcić o jakąś wartość procka i się wyjaśni, czy minimalny fps się podniósł. Na moje może to być wina procesora, 4200+ to 2,2GHz o ile dobrze pamiętam, a dodatkowo AMD w tych procesorach nie błyszczało względem C2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to by wychodziło, po podkręceniu do 2,9GHz (to jego stable max z i tak podniesionym już napięciem na 1.35V) niewiele podniosła się wydajność, spadki nadal są. W takim razie czekam tylko na kasę i wymieniam wszystko oprócz grafiki na i3-2100 + reszta, mam nadzieję że będzie lepiej. Dzięki za rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Mam internet 120mb/s w UPC ale grając w MW3 lagi czasem mam jak cholera. Podczas łączenia z hostem to wyszukuje takich w przedziale 100-150 ping. W innych grach nie mam tego problemu. Zazwyczaj ping mam 20-30 a czasem mniejszy. Czy jest jakiś sposób, żeby zmniejszyć go w MW3? Czasem aż już mnie trafia. Dziękuje za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...