Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

Genialna!... jeśli chodzi o marketing. Ameryka, Anglia, Francja, Niemcy... będzie głośno w mediach o tej grze, jeszcze tylko żeby była jakaś misja z mordowaniem niewinnych zakładników!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeśli mówimy tylko singlu, to ostatni BF owszem słaby, ale mnie MoH się bardzo podobał. No i grafika 100 razy lepsza, a w niektórych levelach świetna. A konkurencja chyba też wróci jesienią, bo BF3 się zapowiada bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision Blizzard Inc. plans to launch an online service called Call of Duty Elite this fall that will work with the next major edition of the game, "Call of Duty: Modern Warfare 3," and future installments of the hyper-realistic combat-simulation game.

 

buhahaha, jestem poskladany :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze i tak gra sie fajnie. Wszyscy piocza dookola a jak przychodzi co do czego to i tak przechodza singla. MW jakie by nie bylo to i tak dostarcza funu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze i tak gra sie fajnie. Wszyscy piocza dookola a jak przychodzi co do czego to i tak przechodza singla. MW jakie by nie bylo to i tak dostarcza funu.

 

Ja jakos nie wytrzymalem i odstawilem w polowie ;) w multi to samo - 50 level i odstawka :P call of duty 2-3-4 jakos milej wspominam od tych nowych wynalazkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze i tak gra sie fajnie. Wszyscy piocza dookola a jak przychodzi co do czego to i tak przechodza singla. MW jakie by nie bylo to i tak dostarcza funu.

 

Może większość, ale na pewno nie wszyscy.

 

 

E3 2011: Exclusive Black Tuesday Gameplay Demo HD

 

Nie wygląda to źle, szkoda tylko, że o 2, już 3 [ ; :D wydania kolejnej serii w plecy...

 

 

 

HATEHATEHATEHATE!!!!1111 :D ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena trailera 5.9 ;]. Nawet "us konsolowcom" się to średnio podoba. Ile razy można to samo ? Wygląda spektakularnie i w ogole ale silnik (fizyczn,graficzny) mogli by już zmienić. Przeciwnicy znow tak samo napierają, AI nadal wspaniałe... COD4 to było coś a teraz odgrzewają to do granic możliwości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Bowling z Infinity Ward, ekipy tworzącej Call of Duty: Modern Warfarfe 3, mówi że jego zespół nie opracował jeszcze w całości kampanii dla pojedynczego gracza oraz, że jej długość wcale nie ma aż tak dużego znaczenia.

 

W rozmowie z serwisem Gamefront powiedział on:

Modern Warfare 3 będzie wielkie. Kampania będzie spektakularna - odwiedzicie miejsca, w których jeszcze nie byliście (...). Nasza filozofia projektowania trybu dla pojedynczego gracza zawsze była taka sama. Nigdy nie myśleliśmy o zrobieniu gry na konkretną liczbę godzin. Tworzymy konkretną historię i to ona określa czas potrzebny na jej poznanie.

 

Bowling dodał, że kampania nie jest jeszcze ukończona, nawet sami twórcy nie wiedzą ile potrwa. Zapewnił on natomiast, że Call of Duty: Modern Warfarfe 3 jest grą tworzoną dla fanów - każdy jej aspekt powstaje z myślą o milionach osób, które kupiły poprzednie części tej bestsellerowej serii.

 

gram.pl

Hmm... Ciekawe ile tym razem potrwa ten interaktywny film ? Obstawiam dwie-trzy godziny B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciekawe ile tym razem potrwa ten interaktywny film ? Obstawiam dwie-trzy godziny B-)

 

...na normalnym. włączysz veterana to ok 4h bo będziesz nie wiadomo od czego ginął.

 

no ale 'przeca' ponoć liczy się jakość tych 2h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się ile activision zarobi na jeleniach którzy kupią grę dla multi które wygląda identycznie jak w poprzednich częściach z dodanymi nowymi perkami, nagrodami i innymi gadżetami. Coś czuję, że nawet jakby zrobili z tymi samymi mapami które były w poprzednich częściach, ale byłyby nowe super-cool perkusie to wierni wyznawcy zakupiliby ten szajs :-)

 

Wiem, wiem, ostre słowa, ale... cholera, prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wymagający co do grafiki, i muszę przyznać że po obejrzeniu trailerów nawet zawiedziony nie jestem, ale kurde sama zmiana nazwy silnika nie wystarczy, jak tak dalej pójdzie to source engine będzie lepszy (taki żarcik, humor mnie się trzyma po sobocie :D, ale co do portala 2 także byłem miło zaskoczony że wycisnęli z 7-letniego silnika taką grafikę, mimo że to Valve :D).

Tylko muszę skombinować nowego kompa i zapiep**ać do sklepu po premierze bo już chcę zobaczyć tą gre na własne oczy, to nie to samo co obejrzeć trailer :D. Ogólnie to 7/10 daję, byłby nowy silnik to bym nawet może 9 dał :D Zobaczymy jeszcze co BF3 sobą pokaże, mimo że może się wydawać że mała to konkurencja dla cod'a, no ale wszystko może się zdarzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...