Skocz do zawartości
nethaker

Gorąca Prośba o WSPARCIE

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczam od siebie, że nie jest to żaden łańcuszek, ten człowiek to mój znajomy. Świetny facet - jego syn jest bardzo poważnie chory. Wysłał mi dokumentację choroby, wszelkie dane.

 

 

Zwracam się z prośbą o pomoc. 8 stycznia 2011 roku we francuskiej Klinice w Lille, mój czteroletni synek Stasiu przejdzie czwartą bardzo skomplikowaną operację. Mimo naszych ogromnych starań nie mamy pieniędzy na pokrycie kosztów operacji i miesięcznego pobytu we Francji. Dla nas jest to ogromna ilość pieniędzy (koszt operacji i szpitalnych usług ponad 200 tys. zł + koszt operatora z USA prof. Arnolda Corana ok. 60tys. zł + nasz miesięczny pobyt) Każda wpłata się bardzo przyda!!!!

 

 

Nr konta na które można wpłacać darowizny na leczenie dziecka Stanisława Stawickiego:

 

[wyedytowałem 14-11-2010]

Numer konta bankowego jest dostępny po kontakcie z Andrzejem poprzez e-mail

Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych nie może niestety publicznie podawać numeru konta, ponieważ nie ma zgody szpitala MSWiA na zbiórkę publiczną (kolokwialnie rzecz ujmując paranoja).

 

 

Pozdrawiam i dziękuję,

 

Andrzej Stawicki

tata Stasia

post-12149-0-69689200-1289158335_thumb.jpg

post-12149-0-70983900-1289158349_thumb.jpg

post-12149-0-25170900-1289158358_thumb.jpg

post-12149-0-27443600-1289158369_thumb.jpeg

post-12149-0-67832400-1289158379_thumb.jpeg

Edytowane przez nethaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórzcie jakąś stronę www typu pomoz-imie.pl, profile na fb, nk, na dodatek maile, telefony do tvn'u czy fundacji ktore się zajmują takimi przypadkami, takie działanie przynosi wymierne skutki. Wrzucanie tematów na fora raczej nie pomoże.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórzcie jakąś stronę www typu pomoz-imie.pl, profile na fb, nk, na dodatek maile, telefony do tvn'u czy fundacji ktore się zajmują takimi przypadkami, takie działanie przynosi wymierne skutki. Wrzucanie tematów na fora raczej nie pomoże.

 

Strona jest w przygotowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze twitter. Ostatnio byłem świadkiem takiej akcji prośba była po max 20zł jak ktoś może a niektórzy dawali naprawdę niezły cash z trzema zerami. Także jednak wraca mi czasami wiara w ludzi. Że nie wszyscy to "krzyżacy"

 

jeszcze twitter. Ostatnio byłem świadkiem takiej akcji prośba była po max 20zł jak ktoś może a niektórzy dawali naprawdę niezły cash z trzema zerami. Także jednak wraca mi czasami wiara w ludzi. Że nie wszyscy to "krzyżacy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum tez nie jest od takich spraw. Bardziej w temacie byłą by prośba o dołożenie do kompa, ale jakoś nikt się o to nie kłóci.

 

Skoro jest możliwość nagłośnienia sprawy na takich serwisach jak chociażby wykop to warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykop nie jest od takich spraw

 

IMO każde miejsce jest dobre do takich spraw. I chociaż już raz się w przypadku "ratowania dziecka" miałem okazję nieźle naciąć (nie do wiary czego to ludzie nie wymyślą, żeby kasę wyłudzić), mimo iż miała to być "tylko pożyczka" i człowieka poznałem osobiście, to zawsze będę popierał tego typu inicjatywy. Zwłaszcza, że wiem jak wygląda "leczenie" (nie śmiem bez cudzysłowu) z poziomu NFZ. Mam nadzieję, że moja skromna pomoc pozwoli przyśpieszyć proces leczenia/rehabilitacji, a przynajmniej uczynić go znośniejszym.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to tak, że ja nie mam 13 lat i wiem, że tym postem na purepc i nawet 100 postami na innych forach nie zbiorę nawet 1% potrzebnej kwoty, ale jak okazało się np., że Polsat się wycofywał, to trzeba próbować wszystkiego.

 

I nawet taka paranoja, że nie mogę podać publicznie nr. konta, bo nie ma odpowiedniej umowy. I jeszcze nad taką by się mogło wydawać błahą sprawą znajomy musi ostro pracować.

 

Także z pozytywnych rzeczy to udało mi się ze wsparciem kolegi uruchomić dzieciakowi prostą stronę, która będzie mam nadzieję trochę rozbudowywana.

 

Staś Stawicki

Porozsyłajcie proszę gdzie możecie, ja się zacznę kontaktować z firmami na pomorzu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...