Skocz do zawartości
Neo_x

No i teraz mnie oje.bali a do tego pobili :\

Rekomendowane odpowiedzi

to ja proponuje jak taki koleś we Wrocku z kluczem dużym francuskim chodzić i odrazu napier***** jak ktoś się bedzie o takie rzeczy jak u Neo pytał, i to jest rozwiązanie, sposób an dresa, kluczem przez twarz i spokuj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy z wal twradziele :lol: :lol:

pojdz do rpacy na wgk,a potem strac wszystko....zapewniam, z e<span style="color:red;">[ciach!]</span>ica ccie wezmie :/

id... wiesz ile trzeba sie naj.ebac za 40 zl dniowki?? nawet sobie nie wyobrazasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy z wal twradziele :lol: :lol:

pojdz do rpacy na wgk,a potem strac wszystko....zapewniam, z e<span style="color:red;">[ciach!]</span>ica ccie wezmie :/

id... wiesz ile trzeba sie naj.ebac za 40 zl dniowki?? nawet sobie nie wyobrazasz

Spoko rozumiem nie raz mnie okradli ale chodzi i o te odp. wezmy sie zmowmy itd. a moge sie zalozyc ze nic z tego nie wyjdzie.

Pozatym ja byn na miejcu Neo_x nic nie robil bo bym sie bal o rodzine, jesli juz to niestety trzeba juz sprawe zakonczyc wiadomo jak(RIP) BO TO JEST POLSKA WLASNIE :twisted: :twisted: :twisted:

 

Jeszcze jedno jestem ld - LD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy z wal twradziele :lol: :lol:

pojdz do rpacy na wgk,a potem strac wszystko....zapewniam, z e<span style="color:red;">[ciach!]</span>ica ccie wezmie :/

id... wiesz ile trzeba sie naj.ebac za 40 zl dniowki?? nawet sobie nie wyobrazasz

ld to rozpieszczony dzieciak ktory nie zna wartosci pieniadza albo ma zjechane poczucie humoru my ( ci ktorzy ciezko harowali) wiedza jak to jest .. szczgolnie hipermarkety .. 8 godzin stania i okolo 3-4 za h

ld wstydz sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy z wal twradziele :lol: :lol:

pojdz do rpacy na wgk,a potem strac wszystko....zapewniam, z e<span style="color:red;">[ciach!]</span>ica ccie wezmie :/

id... wiesz ile trzeba sie naj.ebac za 40 zl dniowki?? nawet sobie nie wyobrazasz

ld to rozpieszczony dzieciak ktory nie zna wartosci pieniadza albo ma zjechane poczucie humoru my ( ci ktorzy ciezko harowali) wiedza jak to jest .. szczgolnie hipermarkety .. 8 godzin stania i okolo 3-4 za h

ld wstydz sie

przepraszam Dziewico juz nie bede ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje jak taki koleś we Wrocku z kluczem dużym francuskim chodzić i odrazu napier***** jak ktoś się bedzie o takie rzeczy jak u Neo pytał, i to jest rozwiązanie, sposób an dresa, kluczem przez twarz i spokuj..

ale tak,z eby go bylo widaC????

hmmm....wiesz, ze chyba sprobuje.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy z wal twradziele :lol: :lol:

pojdz do rpacy na wgk,a potem strac wszystko....zapewniam, z e<span style="color:red;">[ciach!]</span>ica ccie wezmie :/

id... wiesz ile trzeba sie naj.ebac za 40 zl dniowki?? nawet sobie nie wyobrazasz

dlatego mówie kluczem francuskim lub czymś takim przez łeb i patrzeć czy dobrze przeorane, może wtedy było by trochę spokoju, w<span style="color:red;">[ciach!]</span>liło by się kilkunastu i może by się po dresach rozeszło :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy z wal twradziele :lol: :lol:

pojdz do rpacy na wgk,a potem strac wszystko....zapewniam, z e<span style="color:red;">[ciach!]</span>ica ccie wezmie :/

id... wiesz ile trzeba sie naj.ebac za 40 zl dniowki?? nawet sobie nie wyobrazasz

ld to rozpieszczony dzieciak ktory nie zna wartosci pieniadza albo ma zjechane poczucie humoru my ( ci ktorzy ciezko harowali) wiedza jak to jest .. szczgolnie hipermarkety .. 8 godzin stania i okolo 3-4 za h

ld wstydz sie

przepraszam Dziewico juz nie bede ;)

tia napisalem post spod 98 wiec zamiast nicka Dziewica jest Graham hmm

zaraz poprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje jak taki koleś we Wrocku z kluczem dużym francuskim chodzić i odrazu napier***** jak ktoś się bedzie o takie rzeczy jak u Neo pytał, i to jest rozwiązanie, sposób an dresa, kluczem przez twarz i spokuj..

ale tak,z eby go bylo widaC????

hmmm....wiesz, ze chyba sprobuje.......

no to dobry sposób, a inny koles z bractwa rycerskiego to chodzi z mieczem, jak go tylko wyciągnie to już ma spokuj, wszystkie dresy tak uciekają że aż się kurzy... :roll: :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za <span style="color:red;">[ciach!]</span>lone s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysyny normalnie mam ochote porozpierdalac ciach!i za<span style="color:red;">[ciach!]</span>cow - chyba bede cos nosil ze soba i zobacze takiego jakiegos pojeba to mu tak bez niczego na<span style="color:red;">[ciach!]</span>le - no <span style="color:red;">[ciach!]</span>a ich za<span style="color:red;">[ciach!]</span>a mac - trzeba ich zaczac wybijac bo sie zle na swiecie porobi - no gowno <span style="color:red;">[ciach!]</span>a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pałke teleskopową naprawde ciekawa i pomocna sprawa. He jeden szczal w kolano albo w lape jak gosc ma noz i zapewniam ze juz nie wstanie.

Nie wiem czy wiesz ale palka jest NIELEGALNA :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za <font color="#FF0000">[ciach!]</font> <font color="#FF0000">[ciach!]</font> normalnie mam ochote porozpierdalac <font color="#FF0000">[ciach!]</font> <font color="#FF0000">[ciach!]</font> - chyba bede cos nosil ze soba i zobacze takiego jakiegos <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to mu tak bez niczego na<span style="color:red;">[ciach!]</span>le - no <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ich <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mac - trzeba ich zaczac wybijac bo sie zle na swiecie porobi - no gowno <font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ciach!] się z tobą zgadzam, powybijać i tyle, [ciach!] ich bo to zwierzęta ni ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pałke teleskopową naprawde ciekawa i pomocna sprawa. He jeden szczal w kolano albo w lape jak gosc ma noz i zapewniam ze juz nie wstanie.

Nie wiem czy wiesz ale palka jest NIELEGALNA :lol:

a klucz francuski tak, i [ciach!] nim dresa, a jak by cos to potzrebny w domu lub w pracy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych co cie okradli to jakbym kiedys spotkal to bym po prostu zapier*** chu*** <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych !! I nie mial bym wyrzutow sumienia :wink: A z tym ganem to dobry pomysl Zdrowiej szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze ze sztyca od roweru chodzic jak sie ktos przyczepi to mowisz ze wracasz ze sklepu i sobie nowa sztyce kupiles - hehe ja jutro wyszlifuje taka stara i bede chodzil z tym ktos podskoczy to mu za<span style="color:red;">[ciach!]</span>le

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze ze sztyca od roweru chodzic jak sie ktos przyczepi to mowisz ze wracasz ze sklepu i sobie nowa sztyce kupiles - hehe ja jutro wyszlifuje taka stara i bede chodzil z tym ktos podskoczy to mu za<span style="color:red;">[ciach!]</span>le

Gengh spokojnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze ze sztyca od roweru chodzic jak sie ktos przyczepi to mowisz ze wracasz ze sklepu i sobie nowa sztyce kupiles - hehe ja jutro wyszlifuje taka stara i bede chodzil z tym ktos podskoczy to mu za<span style="color:red;">[ciach!]</span>le

Gengh spokojnie :wink:

jak slysze ze dres kogos obil to spokojnie juz nie moge coraz bardziej sie we mnie gotowac wszystko zaczyna - wy<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic ich na orbite albo do gazu ciach!ii za<span style="color:red;">[ciach!]</span>cow!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys mowil ze wracajac z przedstawienia w kolczudze i toporkiem w plecaku podlecialo do niego paru takich ochlystko to jak rozpial plasz i wyciagnal toporek to tamci zrobili rekord swiata na 100m. :lol:

Id wierz, ale niektorzy nie rzucaja slow na wiatr (tak jak ja) i napewno by skopali im dupe, gdyby tylko ich dopadli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys mowil ze wracajac z przedstawienia w kolczudze i toporkiem w plecaku podlecialo do niego paru takich ochlystko to jak rozpial plasz i wyciagnal toporek to tamci zrobili rekord swiata na 100m. :lol: 

Id wierz, ale niektorzy nie rzucaja slow na wiatr (tak jak ja) i napewno by skopali im <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, gdyby tylko ich dopadli.

prawde mawiasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys mowil ze wracajac z przedstawienia w kolczudze i toporkiem w plecaku podlecialo do niego paru takich ochlystko to jak rozpial plasz i wyciagnal toporek to tamci zrobili rekord swiata na 100m. :lol: 

Id wierz, ale niektorzy nie rzucaja slow na wiatr (tak jak ja) i napewno by skopali im <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, gdyby tylko ich dopadli.

prawde mawiasz :P

Ale trzeba zmniejszyć ryzyko do minimum, bo co będzie, jak dostaną drugi raz ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys mowil ze wracajac z przedstawienia w kolczudze i toporkiem w plecaku podlecialo do niego paru takich ochlystko to jak rozpial plasz i wyciagnal toporek to tamci zrobili rekord swiata na 100m. :lol: 

Id wierz, ale niektorzy nie rzucaja slow na wiatr (tak jak ja) i napewno by skopali im <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, gdyby tylko ich dopadli.

prawde mawiasz :P

Ale trzeba zmniejszyć ryzyko do minimum, bo co będzie, jak dostaną drugi raz ? :roll:

kto dostanie - ??? dresy, no jak oni to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys mowil ze wracajac z przedstawienia w kolczudze i toporkiem w plecaku podlecialo do niego paru takich ochlystko to jak rozpial plasz i wyciagnal toporek to tamci zrobili rekord swiata na 100m. :lol: 

Id wierz, ale niektorzy nie rzucaja slow na wiatr (tak jak ja) i napewno by skopali im <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, gdyby tylko ich dopadli.

prawde mawiasz :P

Ale trzeba zmniejszyć ryzyko do minimum, bo co będzie, jak dostaną drugi raz ? :roll:

kto dostanie - ??? dresy, no jak oni to dobrze

Nie ofiary dresów. Przecież nie mam nic przeciwko, żeby dresiarze dostali :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ja od jutra bede chodzil z ta rura :)

 

slabo widac, bo slonce napier*** ,a  to chromowane jest :D

zal troche chromu na dresa, ale.... :D

 

W wolnych chwilach możesz sobie przypakować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zostane przy kiju z palącymi się koncami, ostatnio uczę się tym obsługiwać, a jak by co to powiem że wracałem z warsztatów... a to póki nie skombinuję miecza, narazie długi mi starczy i wtedy jak ktoś fiknie, to go wyciągnę albo s<span style="color:red;">[ciach!]</span>li albo dostanie małe cięcie po ściegnach i miech w szpitalu, nie ma litości dla dresów, przez takich często giną ludzie zostawiając swoje rodzinki i przyjaciół, bo jakis palant chciał jego komórkę, albo te marne kilka złotych [ciach!]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech współczuję :( . Ja po tym jak mojego kolegę skroili (oczywiście poszło o komórę) kupiłem sobie gaz paralizujacy.

Ten gaz już mi raz rowerek uratował. Potraktowałem jednego gostka (ale się zdziwił :twisted:) drugi uciekł/pobiegł po kolesi wolałem nie sprawdzac. Na policję bym pewnie musiał poczekać więc zostawiłem gościa na lezącego środku chodnika :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...