Skocz do zawartości
Neo_x

No i teraz mnie oje.bali a do tego pobili :\

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł fajny ale akurat czaszka i mózg u dresów nie są chyba najczujszym punktem :D, ale miło popatrzeć jak taki "wysportowany" chłopak będzie pląsał :D

Szkoda że paralizatory takie drogie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pałke teleskopową naprawde ciekawa i pomocna sprawa. He jeden szczal w kolano albo w lape jak gosc ma noz i zapewniam ze juz nie wstanie.

Nie wiem czy wiesz ale palka jest NIELEGALNA :lol:

Doskonale wiem ze jest on nielegalna ale jak oni graj nie fair to my tez. I wszystko na ten temat. Nie mam zamiaru sie jakims patafianem przejmowac. Wiem ze mozna miec ogromne klopoty po takiej akcji jak taka pipa pojdzie na psy ale co tam czeba sie bronic przed dresami i smieciami roznego pokroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tutaj tacy 'odwazni' sa ale ja z (nie)doswiadczenia wiem ze lepiej oddac to co chca nie warto ryzykowac z powodu komorki. Bronic sie warto tylko jezeli ktos chce cie zabic

ale oni i tak cię obiją, tak dla zabawy... mój znajomy tak miał, obili go i nic nie zabrali, dwa tygodnie w szpitalu, więc lepiej mieć coś przy sobie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tutaj tacy 'odwazni' sa ale ja z (nie)doswiadczenia wiem ze lepiej oddac to co chca nie warto ryzykowac z powodu komorki. Bronic sie warto tylko jezeli ktos chce cie zabic

to zalezy, bo ja np jestem po 2 probach samobojczych i mi jest wszystko jedno, czy mnie zabija, a na dodatek samookaleczam sie.....lubie bol...

wiec dla mnie to lepiej....

a bardzo nie lubie zlodziejstwa,.....zawsze sie stawiam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tutaj tacy 'odwazni' sa ale ja z (nie)doswiadczenia wiem ze lepiej oddac to co chca nie warto ryzykowac z powodu komorki. Bronic sie warto tylko jezeli ktos chce cie zabic

to zalezy, bo ja np jestem po 2 probach samobojczych i mi jest wszystko jedno, czy mnie zabija, a na dodatek samookaleczam sie.....lubie bol...

wiec dla mnie to lepiej....

a bardzo nie lubie zlodziejstwa,.....zawsze sie stawiam.....

to my sasiedzi jestesmy ja tez z bielan :D to moze jak bede chcial gdzies pojsc to zadzwonie po ciebie. Lubisz bol to jakby nas zaatakowali to sprowokuj ich by ciebie pobili a ja se tam gdzies umkne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te proby samobujstwa to pewnie byly z mysla ze Cie uratuja

pwodnsoze wrazenie, z eniektorzy maja mnie za idiote :lol:

 

powiedz mi co za pacan popelnia probe SAMOBOJCZA z mysla o tym, ze przezyje?? :D

hehs...

 

nie mieli mnie ratowac, ale niewazne...ja jestem dziwnym czlowiekiem....bardzo dziwnym......

a to jest forum o kompach...jak bede kcial o tym pogadac, to udam sie do psychologa :D

 

to my sasiedzi jestesmy ja tez z bielan  to moze jak bede chcial gdzies pojsc to zadzwonie po ciebie. Lubisz bol to jakby nas zaatakowali to sprowokuj ich by ciebie pobili a ja se tam gdzies umkne

jak zobaczysz czlowieka z rura 1.2 metra, to ja :D

wogole, to mieszkam blisko skrzyzowania conrada z wolczynska... , czyli blisko mcdonaldsa jak by co :D

 

co do brania na siebie... OK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ja od jutra bede chodzil z ta rura :)

 

slabo widac, bo slonce napier*** ,a  to chromowane jest :D

zal troche chromu na dresa, ale.... :D

JA PIER.DOLE!!!!!!!! :D

 

BRUCE - masz fajne podejscie do zycia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ja od jutra bede chodzil z ta rura :)

 

slabo widac, bo slonce napier*** ,a  to chromowane jest :D

zal troche chromu na dresa, ale.... :D

JA PIER.DOLE!!!!!!!! :D

 

BRUCE - masz fajne podejscie do zycia :lol:

CARPE DIEM do kur.wy nedzy :D

 

tylko prosze nie mowic o tym na wgk, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wolalbym oddac fona dresom niz kompa... dwa tygodnie temu mialem wlamanie w domu i starcilem caly sprzet!! :?

 

moj komp (opis) poszedl sie je#@# :cry: , starszemu tez PC zaje***, laptopa, sprzet fot i wogole :(

:evil:

kurde, w jakim my kraju zyjemy?? :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ja od jutra bede chodzil z ta rura :)

 

slabo widac, bo slonce napier*** ,a  to chromowane jest :D

zal troche chromu na dresa, ale.... :D

JA PIER.DOLE!!!!!!!! :D

 

BRUCE - masz fajne podejscie do zycia :lol:

CARPE DIEM do kur.wy nedzy :D

 

tylko prosze nie mowic o tym na wgk, ok?

ok :) na ktorym stanowisku bedziesz pracowal? :) albo juz pracujesz?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ja od jutra bede chodzil z ta rura :)

 

slabo widac, bo slonce napier*** ,a  to chromowane jest :D

zal troche chromu na dresa, ale.... :D

JA PIER.DOLE!!!!!!!! :D

 

BRUCE - masz fajne podejscie do zycia :lol:

CARPE DIEM do kur.wy nedzy :D

 

tylko prosze nie mowic o tym na wgk, ok?

ok :) na ktorym stanowisku bedziesz pracowal? :) albo juz pracujesz?? :)

w tym roku nie wiem....

nie wiem, czy wiesz, gdzie stoi ciężki (imie- Jarek) sciaga sim locki.....

cos pewnie u niego zakrece, ale glownie, to cholera........18x chyba ja nie pamietam......

 

ale.........................................barek

-------------------------------------------------------------------

...............................................|....

...............................................|......

...............................................|........

---------------------------------------------------------------

 

linie to alejki......

 

bede "w" tej pionowej

moze kojarzysz.....

tam po prawej stoja ludzie z coolerami

dokaldniej 2 stoiska

jedno, gdzie sa naprawde spox ludzie , 2 gdzie stoi jakis dziadek z cpc m.in :D

 

w wierzcholku po prawje na dole tez sa coolery....

a na przeciwko stoi o ile pamietam karina, ktora sciaga sim locki....

 

mzoe znasz MIRKA???

u niego bede zapewne pracowal.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jest dziwne ale ci co podcinajo sobie zyly nie robia tego poprawnie (powinno sie ciac wzdluz nadgarstka a nie w poprzek)

nie cialem zyl, bo mtka by zawalu dostala jak by mnie tak zobacyzla....sercowa jest.....

ale to jest zdajsie topci o czym innym...jak kcesz o cieciu zyl pogadac, to zaloz temat/idz na inne forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale palka jest NIELEGALNA :lol:

Pobicie tez ;P

Nie mowiac o pozyczeniu gier kolega, dzielenia sie muzyka, kladzenia kabli LANow bez zezwolen i jezdzenie powyzej 60 kmph po miescie ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze jak wiekszosc z nas ;)

I tak w przypadku spotkan z dresami uznaje jedna forme obrony - zwiewac jak najszybciej - najczesciej odpuszczaja bo po co maja biegac jak za pare minut znajda kolejna ofiare. Wdawanie sie w bojki jest o tyle niebezpieczne ze to cholerstwo jest strasznie stadne.

Ostatnim szczecinskim hitem jest metoda na gowniarza. Podchodzi do Ciebie lepek na oko 3 klasa podstawowki w dresiku w godzinach wybitnie szkolnych z tekstem w stylu "dawaj ziomus kur*** zeta" Male takie gowno ze nawet reka nie ma jak zlapac bo jest z 60 centymetrow pod toba a zacznie cie meczyc przez 3 minuty probojac obkladac a jak dotkniesz gowniarza z bramy obok wychodzi 4-5 kolegow a wtedy sie robi mniej smiesznie. Swoja droga gdzie jest do k***** nedzy rodzina, szkola, kurator czy kto tam jeszcze jak widze codziennie przyklady takich gowniarzy ktorzy nie majac 10 lat wiadomo ze sa straceni na zawsze. Jak w tej chwili jedyne co robi to kradnie to za 15 lat nic sie nie zmieni. A to juz jest tragedia

 

Niestety samosad jest tez jedyna mozliwoscia zeby gnojkow oduczyc. Do naszych przyjaciol w kolorze Blue z najnowoczesniejszym w polsce komputerowym centrum sterowania czyms tam za iles milionow dodzwonic sie w czasie < 20 minut nie sposob. Mozna conajwyzej posluchac Janiny Magnetofon z informacja ze nalezy czekac na zgloszenie sie operatora. Pewnego razu sie skonczylo na telefonie po kolegow z osiedla ktorzy podratowali w potrzebie i jakos od tego czasu jedna grupka milosnikow 3 paskow zmienila teren dzialania [koledzy byli sztuk 10 i milosnikami obuwia zdecydowanie odmiennego niz sportowe wiec nie chcial bym sie znalezc na trajektorii lotu stopy obutej w takie cos ;) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, orientujecie sie moze, ile kosztuje jakis poreczny gaz ? Jakis konkretny model ? :D Poprosze moja babke od chemi, zeby mi cos piorunujacego wyprodukowala...

ostatnio moj kumpel kupil sobie gaz, taki o konsystencji zelu, swietny zasieg, paralizujacy za 35 zł, ogolnie wyglada to tak, ze walisz gosciowi w klate z jakis 4-5 m bez problemu dosiegnie, pare chwil, on lezy na deskach i nic tylko odpowiednio skopac mu cialko ;]

a co do kradziezy, mojego przyjasiela, dwa dni temu dopadly drechy o 11 rano w tramwaju, zwalka byla taka, ze jak zobaczyli jego koma [alcatel one touch club] to sie usmialy, podziekowaly, i powiedzieli ze jak bedzie chcial kupic jakis nowy, to oni czesto jezdza na tej trasie ;] co za trzoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, orientujecie sie moze, ile kosztuje jakis poreczny gaz ? Jakis konkretny model ? :D Poprosze moja babke od chemi, zeby mi cos piorunujacego wyprodukowala...

ostatnio moj kumpel kupil sobie gaz, taki o konsystencji zelu, swietny zasieg, paralizujacy za 35 zł, ogolnie wyglada to tak, ze walisz gosciowi w klate z jakis 4-5 m bez problemu dosiegnie, pare chwil, on lezy na deskach i nic tylko odpowiednio skopac mu cialko ;]

a co do kradziezy, mojego przyjasiela, dwa dni temu dopadly drechy o 11 rano w tramwaju, zwalka byla taka, ze jak zobaczyli jego koma [alcatel one touch club] to sie usmialy, podziekowaly, i powiedzieli ze jak bedzie chcial kupic jakis nowy, to oni czesto jezdza na tej trasie ;] co za trzoda

Na jakiej linii ? :wink:

 

 

Mam spokój, bo nie korzystam z tramwajów. Któryś raz słyszę podobny przypadek (śmiech z komórki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, orientujecie sie moze, ile kosztuje jakis poreczny gaz ? Jakis konkretny model ? :D Poprosze moja babke od chemi, zeby mi cos piorunujacego wyprodukowala...

ostatnio moj kumpel kupil sobie gaz, taki o konsystencji zelu, swietny zasieg, paralizujacy za 35 zł, ogolnie wyglada to tak, ze walisz gosciowi w klate z jakis 4-5 m bez problemu dosiegnie, pare chwil, on lezy na deskach i nic tylko odpowiednio skopac mu cialko ;]

a co do kradziezy, mojego przyjasiela, dwa dni temu dopadly drechy o 11 rano w tramwaju, zwalka byla taka, ze jak zobaczyli jego koma [alcatel one touch club] to sie usmialy, podziekowaly, i powiedzieli ze jak bedzie chcial kupic jakis nowy, to oni czesto jezdza na tej trasie ;] co za trzoda

Na jakiej linii ? :wink:

 

 

Mam spokój, bo nie korzystam z tramwajów. Któryś raz słyszę podobny przypadek (śmiech z komórki)

Taki śmiech nawet się mojemu kumplowi przydarzył jak pokazał Siemensa S6 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...