Skocz do zawartości
metal

nowa metallica...

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem wielkim fanem metalliki ale czuje dlaniej respekt i podoba mi sie kilka ich chiciorow... ztargalem teledysk za chaosa niewiedzac ze to jakas nowa plyta ma wyjsc, wlaczylem od srodka i widze jak goscie graja wjakims pierdlu ale pomyslalem ze to taka scenerja w studio... sam utwor srednio mi sie podobal zwlaszcza jezeli chodzi o perkusje facet bije ten sam rytm caly czas, az pewnego dnia wlaczylem od poczatku i szczena mi opadla - goscie poszli do jednego z najgorszych pierdli w usa rozjebali mnie tym gestem... co do piosenki to nawet zaczela mi sie podobac ale nadal drazni ubogosc perkusji i gitary zwlaszcza ze oni umieja grac...

Z urbana stargalem tez jak korn wykonuje One na jakims koncercie dla metalliki- miodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respekt dla metallicy?? to chyba ty nie slyszales ich pierwszych plyt.

slyszalem.. goscie sa zywa legedo co by niemowic, to jest fakt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszlaem ze jakis <font color="#FF0000">[ciach!]</font> raper mial grac w tej metalice - wiec twierdze ze to gowno i nawet sciagal nie bede.... :twisted:

nie panikuj jakiś dżarul coś wystękał do mixa innego popaprańca. Udział Metalliki w tym <span style="color:red;">[ciach!]</span>ie polegał tylko na "pozwoleniu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S&M :?:

 

to było G.Ó.W.N.O na maxa, najgorsza rzecz jaka zostala przez nich wydana, nawet Reload jest lepsze....

 

Ja jeszcze nie slyszalem nowej, musze poszukac, po lekturze Teraz Rocka juz sobie ostrzylem zeby na powrót formy. Cytat:

 

Bardzo częste zmiany tempa, zmiany rytmu, celowe zaburzenia prowadzonego wątku muzycznego....To czyni je troche podobnymi do kompozycji z albumu ... And Justice For ALL. Do Kill'em All zbliżają noą muzyke trashowe korzenie i niezwykła dynamika...

Na to licze, a wy piszecie że kupa... Echh, ten świat to już nie to co kiedyś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S&M :?:

 

to było G.Ó.W.N.O na maxa, najgorsza rzecz jaka zostala przez nich wydana, nawet Reload jest lepsze....

 

Ja jeszcze nie slyszalem nowej, musze poszukac, po lekturze Teraz Rocka juz sobie ostrzylem zeby na powrót formy. Cytat:

 

Bardzo częste zmiany tempa, zmiany rytmu, celowe zaburzenia prowadzonego wątku muzycznego....To czyni je troche podobnymi do kompozycji z albumu ... And Justice For ALL. Do Kill'em All zbliżają noą muzyke trashowe korzenie i niezwykła dynamika...

Na to licze, a wy piszecie że kupa... Echh, ten świat to już nie to co kiedyś :(

S.M było w porzo, mi się podobała naprawdę kawałek dobrej roboty, t starsze też są niczego sobie, klasyczne trashowe brzmienie wraz ze swoimi urokami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszlaem ze jakis <font color="#FF0000">[ciach!]</font> raper mial grac w tej metalice - wiec twierdze ze to gowno i nawet sciagal nie bede.... :twisted:

nie panikuj jakiś dżarul coś wystękał do mixa innego popaprańca. Udział Metalliki w tym <font color="#FF0000">[ciach!]</font> polegał tylko na "pozwoleniu"

ma nadzieję, bi inaczej to [ciach!] na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem- z pewnością to nie jest stare brzmienie, ale jakiś mutant - niby to Metallica, a śpiewają jak Hard Core- nie specjalnie mi się podoba, ale też nie dali ciała- można posłuchać, ale tak gra dziś setki zespołów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob Rock na basie to PORAŻKA a ich nowe kawałki - widzieliście te filmiki ze studia jak grają z jakimiś bachorami itp - są totalnie dichomańskie i można je sobie wsadzić w dupe :twisted:

Metallica to do albumu Metallica (black) i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy maja syndrom starych plyt? Ze niby starsze albumy sa super, a nowsze sa do d... Zespol ciagle sie zmienia, wiec kazda plyta bedzie inna. Graja inaczej, ale to wcale nie znaczy ze gorzej. Duzo ludzi z nimi dojrzewalo. Na poczatku byla ostra jazda. Jak czlowiek dojrzewa, to juz woli spokojniejsze kawalki. Nadal wolicie ostra jazde, to sluchajcie innych zespolow, a Metallice dajcie spokoj :).

A co do nowej plyty, to widzialem na razie tylko teledysk "wiezienny" i podabal mi sie. Mam sie wstydzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chyba ja sobie sciagn.. kupie :) Trzeba wkoncu posluchac, co tam wymodzili panowie. Co do mnie, to najbardziej lubie Unforgivena , Memory Remains, Nothing Else Matter, Fade to black i pare innych kawalkow :] A i tak Wisniewski rzadzi !! :P /joke/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob Rock na basie to PORAŻKA a ich nowe kawałki - widzieliście te filmiki ze studia jak grają z jakimiś bachorami itp - są totalnie dichomańskie i można je sobie wsadzić w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>  :twisted: 

Metallica to do albumu Metallica (black) i koniec.

buehehe widzialem to - dzieciaki rzucily sie na gadzety jak sepy :P

poza tym zakreceni zdrowo - zwlaszcza jeden - powiesili mu gitare a on nawet jej trzymac nie potrafil :P jak to maja byc prawdziwi zasluzeni fani to ja dziekuje tej kapelce ;P jak wydali Load to oni ssali piers mamki :P

co do nowej plyty to jak narazie kawalek (teledysk) st.anger to wg mnie napierdalanka bez wyrazu :P

ubrali se czapy i udaja raperow z brooklynu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...