Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

LA Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

No tak, z Red Dead Redemption tez sie spóźnili o kilka lat bo przecież GUN wyszedł dawno temu. Powinni od razu anulować projekt i zwolnić wszystkich bo Mafia rulez i ta gra nie ma najmniejszych szans, nikt jej nie kupi bo przecież każdy będzie wolał genialne DLC do Mafii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zapewne zostanie to obcięte w jakimś stopniu. To co pokazują idzie na kompie, małe szanse żeby faktycznie było aż tak genialnie, ale na pewno dużo lepiej niż w innych grach, tak jak to jest z Euphoria.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze tą technologię wykorzystać w innych grach z jeszcze lepszą grafiką to będzie to ogromny przełom. LA Noire to jak na razie pierwszy tytuł wykorzystujący tak zaawansowaną mimikę twarzy. Jestem pod sporym wrażeniem. A jeśli chodzi o samą grę to na razie za wcześnie, by oceniać. Jednak znając Rockstara byłbym raczej spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar jest tylko wydawcą :) grę tworzy Team Bondi, australijski developer. Nie mają się czym pochwalić na razie, to ich pierwsza gra.

 

Powiedzialbym ze raczej juz maja sie czym chwalic ;) ja po obejrzeniu prezentacji zbieralem szczeke z biurka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszy gameplay

Poprzednie klipy wyglądały rewelacyjnie + ta nowa technika odwzorowania twarzy ale po tym gameplay'u imho jest jeszcze lepiej :D Oprawa graficzna rewelka a do tego sam pomysl na rozgrywkę też jest super.

Myślę że spokojnie można powiedzieć że mamy pierwszego killera Mafii ;)

 

http://www.rockstargames.com/videos/6561

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszy gameplay Poprzednie klipy wyglądały rewelacyjnie + ta nowa technika odwzorowania twarzy ale po tym gameplay'u imho jest jeszcze lepiej :D Oprawa graficzna rewelka a do tego sam pomysl na rozkrywkę też jest super. Myślę że spokojnie można powiedzieć że mamy pierwszego killera Mafii ;)http://www.rockstargames.com/videos/6561

 

No tak tylko z tego co zrozumialem to znajdziemy sie tym razem "po drugiej stronie barykady" :) Troche szkoda ale z drugiej strony to powiew swiezosci w tych klimatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko z tego co zrozumialem to znajdziemy sie tym razem "po drugiej stronie barykady" :) Troche szkoda ale z drugiej strony to powiew swiezosci w tych klimatach

 

pomyśl jak miodne będzie to przesłuchiwanie / rozmawianie z ludźmi z ta nową technologią od twarzy. Prawie jak tworzenie filmu w czasie rzeczywistym :D

O ile będzie możliwość wyboru kilku pytań/zdań jak w mass effect ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Filmik super. Zapowiada się bardzo ciekawy gameplay.

 

Miasto powinno rządzić, animacje są genialne, no i ogólny poziom grafiki bardzo fajny. Widać że ten sam silnik, ale goście z Team Bondi postarali się zrobić inny klimat grafiki, w grach Rockstar od razu widać że to Rockstar.

 

 

Jedna rzecz - straszny aliasing. Pocieszenie - gameplay z PS3.

 

Zastanawia mnie tylko czemu właśnie z tej konsoli pokazali gameplay, mam nadzieję że nie jest to podstawowa platforma dla tej gry, bo wtedy bałbym się jak by to wyglądało na klocku.

 

 

Czekam na kolejne filmiki, powinno ich jeszcze troche być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przestalem sie jarac grafika... obecne konsole moga to, co moga i raczej juz nikomu sie nie bedzie chcialo wyciskac z nich wszytkiego jak to bylo z PS2. Lepiej klepnac jakas szybka multiplatforme. :|

 

Licze za to na fabule i klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No ja też sobie zdaje sprawe z ograniczeń konsol (szkoda że tylko my gracze), ale aliasing to dla mnie jedna z najbardziej irytujących rzeczy w grach. Zdecydowanie wole mniejsze detale, słabsze tekstury czy coś, ale nie brak AA. I nie pojmuję jak dążąc do realistycznej grafiki można coraz więcej z tego rezygnować.

 

GTA IV było masakrycznie oszpeczone zębami i bardzo mocnym blurem. Midnight Club LA już wyglądało super, to samo RDR. Na konsolach MLAA i podobne metody się sprawdzają, do tego wszyscy twierdzą że potrzebują mało zasobów (na klocku jest do tego zresztą dedykowany chip), więc nie pojmuję zupełnego braku AA. Bo mimo iż ten filtr daje sporo słabsze efekty niż normalne MSAAx4, to jednak wyraźnie poprawia obraz. Moim zdaniem to powinno być obowiązkowo stosowane, na kolejnych konsolach absolutnie nie powinno się pozwolić na brak AA.

 

No ale może to tylko wersja nie finalna, albo własnie słabsza PS3. Oby. Mnie aliasing strasznie irytuje, i przede wszystkim rozprasza, dokładnie tak samo jak intensywny grain/noise w filmach. Do tego od kilku lat oprócz aliasingu mamy jeszcze flickering shaderów, co razem daje tragiczną kombinację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rzesz ty! Najpierw dno optymalizacyjne GTA IV na PC, brak Read Dead, ostatnio dno w postaci braku obsługi pada w Dead Rising 2 (o braku 1 części nie wspomnę). A teraz LA. Noire? Bionetta, Castlevania, Uncharted, Good of War, Alan Wake. A na PC co? World of Warcraft, weźcie sp...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W UK jak najbardziej są, o czym można przeczytać w newsach na stronie Rockstar. Co mnie śmieszy to ludzie płaczący że znowu są różne dodatki dla różnych sklepów, i że wręcz uniemżliwi to pełne doświadczenie tej gry. O ile w przypadku tych dodatkowych misji to jeszcze może być prawdziwe (choć to tylko dwie misje), to nie wiem jak można płakać o ubranka. Mnie tego typu dodatki nie kręcą, wolę normalną limitkę z jakimiś ciekawymi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dodatki w istocie będą po jakimś czasie dostępne dla wszystkich, oficjalnie potwierdzili, ale nie wiadomo czy darmowe czy płatne. Do RDR były darmowe rzeczy, do MCLA też, to może i tu, w końcu to Rockstar.

 

 

 

A dziś nowy gameplay się pojawił, coraz lepiej sie zapowiada, tylko martwi to PS3, jeśli to główna platforma.

 

Watch the New L.A. Noire Gameplay Series Video: "Investigation and Interrogation" | Rockstar Games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tylko martwi to PS3, jeśli to główna platforma.

 

 

 

Nie rozumiem, dlaczego?

 

Co do gry, to coraz bardziej się jaram, do tej pory lekko ignorowałem tą grę, ale coraz lepiej to zaczyna wyglądać.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie rozumiem, dlaczego?

 

Co do gry, to coraz bardziej się jaram, do tej pory lekko ignorowałem tą grę, ale coraz lepiej to zaczyna wyglądać.

 

Bo na klocku wtedy będzie zapewne gorzej, a to co widać na filmikach jakieś cudowne to znowu nie jest. Szczególnie mnie aliasing razi w oczy. Owszem to tylko grafika, ale ta tym punkcie jestem przeczulony, szczególnie w takich spokojnych grach, gdzie akcji raczej będzie mało, i jest na co patrzeć.

 

Mam nadzieje że to po prostu PS-owy QAA na tych filmikach jest, co jest raczej słabiutkim rozwiązaniem, i na klocku będzie porównywalnie z tym co było w RDR czy MCLA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...