Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to ze ten topic powoli staje sie jak tematy na oficjalnym forum WoT :P wystarczy ze 5min nie ma serwera to ludzi ogarnia panika ;) spoko spoko... sam tu wszedlem jako test lacznosci i przy okazji sprawdzic co u Was :P

 

Akurat rozlaczylo mnie w bitwie moim Pzk4 kiedy ownowalem wyzsze tiery - zostal Tiger P, vk3601 i jeszcze jakies 2 szroty ;p A przez padniecie serwa doszlo do remisu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie miałem wsadzić zabójczą kulkę w zad T1 Heavy... ;)

 

A pytanie Sarkazma jest bardzo słuszne. Teoretycznie powinno to tak działać, ale średnio mi się chce w ciemno ryzykować 250 golda. I przy okazji pytanie pomocnicze - jak mam to 7-dniowe premium z IGN, to dokupienie "3 dni w cenie 1" wydłuży mi subskrypcję?

 

Swoją drogą, cieszyłem się wcześniej jak to fajnie się gra, ale gdzieś od 18-19. znowu same bitwy z wysokimi tierami. Dzieci odrobiły lekcje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czołgistów z PPC ;)

 

ja również pomykam od niedawna w tą grę, jak narazie mam w garażu 5 tanków. Gram bez premki, ale dzisiaj dzieki eventowi kupiłem pantere za pół ceny :D

tylko jako stock jest gorsza niż poprzednik czyli wymaksowany VK3001H(tylko HP duzo wiecej). Matchmaking coraz gorszy jest - vk3001H natrafialem prawie co bitwe na IS4, IS3, Jtigery, E 75, T34, obiekty i inne ustrojstwa z pantera widzę ze jest jeszcze gorzej bo pierwsza bitwa i mam IS7, E100 i podobne bydlaki heh. cale szczescie ze mam juz KW i troche nim idzie zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna, bez premki i wymaksowany VK3001H i Pantera w garażu? No ładnie... ;)

 

Swoją drogą, co lepsze - VK3001P i potem Tiger P i VK3601H i Tiger H? Od razu mówię, że na tier 8 raczej nie starczy mi cierpliwości, więc to problem drugorzędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, E8 za pół darmo a akurat miałem zbierać kasę na niego. :D

A do tego tydzień premium za frajer, poodkrywam co trzeba.

 

Ten E8 to faktycznie maszynka do kasy, z premium własnie dostałem 56k kredytów za wygraną bitwę a w zasadzie czołg jest stockowy plus to co zostało odkryte już na M4.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna, bez premki i wymaksowany VK3001H i Pantera w garażu? No ładnie... ;)

 

Swoją drogą, co lepsze - VK3001P i potem Tiger P i VK3601H i Tiger H? Od razu mówię, że na tier 8 raczej nie starczy mi cierpliwości, więc to problem drugorzędny.

 

Jeśli mowa tylko o tierze 7 to weź Tigera P ma lepszy pancerz z przodu i tą samą pukawkę co Tiger H. Jeśli natomiast będziesz chciał farmić na tier 8 to jednak Tiger H i później Tiger II aka KT (z Tigera P masz przejście do Tigera H chyba za 20-30k exp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa tylko o tierze 7 to weź Tigera P ma lepszy pancerz z przodu i tą samą pukawkę co Tiger H. Jeśli natomiast będziesz chciał farmić na tier 8 to jednak Tiger H i później Tiger II aka KT (z Tigera P masz przejście do Tigera H chyba za 20-30k exp)

 

Tak jak kolega wyżej napisał jeśli interesuje cię tylko 7 tier to Tiger P jeśli dalej to Tiger H. Sam obecnie idę do Mausa i E100 zeby mieć kolejne X tiery w garażu obok T30. Osobiście jeśli nie będziesz robił tierów IX-X to idź w stronę KT-E75 bo w razie czego z Vk36 możesz przeskoczyć na 3k2db i iść w E50. Z drugiej strony idąc w Tigerka P musisz dobić 25k expa i masz Tigera H i wtedy możesz robić oba kierunki do Masua i E100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół na pół. AP wchodzi w większość czołgów jak w masło (problemy mam z t29 i Tygrysem P, czasem się odbije od 3601h, jak strzelam z daleka. TD... sowieckie to nie problem, amerykańskie - T25 AT rykoszetuje od przodu, niemieckie - ferdek rykoszetuje często też z boku. Dla nich mam właśnie HE.

Poza tym, w tym czołgu mieści się tyle amunicji, że ledwie parę razy mi się zdarzyło wystrzelać połowę (tzn całe AP na ten przykład).

 

Ten E8 to faktycznie maszynka do kasy, z premium własnie dostałem 56k kredytów za wygraną bitwę a w zasadzie czołg jest stockowy plus to co zostało odkryte już na M4.

Jak założysz 76mm M1A2 + rammer, to dopiero zobaczysz, co ten czołg potrafi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupie 2x 3 dni premium w cenie 1ego dnia. to to sie zsumuje i bedzie tykac?

 

Tak. Jak w becie kupowalem premium ciagle majac poprzednie to sie normalnie dodawalo.

 

edit: Bosko kredyty leca :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dalej nie wiem co zamontować jako trzecie do E8.

Jak to w końcu jest z tą siatką, działa to na czołgach czy nie? :P

 

 

//

 

76 mm M1A2 jest boskie!

Zdobywanie snipera z tym cackiem to chyba powoli będzie codzienność, co runda 20-24 wystrzelone strzały i zdecydowana większość sięga celu. Trochę czasami brakuje siły przebicia ale i tak jest dobrze.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru rundach T-50-2 mam bardzo mieszane uczucia...

Jest mega szybki i zwrotny, ale przydziela go sporo gorzej niż zwykłe T-50. Najgorsze są jednak koszty naprawy - ponad 8000... Na pewno czołg ten nie będzie się nadawał do jakiegoś wielkiego zarabiania.

Także jeśli ktoś z nadzieją zbija exp T-50'ką - lojalnie ostrzegam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie moze czy kiedys byl event na sloty w barakach za pol ceny ?

 

Swoja droga co robicie artyleria na Himmelsdorfie bo ja kompletnie nie mam pomyslu, zwlaszcza jak nikt nie broni bocznicy kolejowej.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...