Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Aczkolwiek chyba kupie sobie dla zgrywu dzialo 152mm, kusi mnie ta rura.

 

Jeśli nie szkoda Ci expa to bierz. Jednak ja odradzam ten wynalazek, jeśli już trzeba z tego strzelać to bardzo celnie, każde pudło może mieć złe skutki ;). Dodatkowo działo to działa skutecznie jedynie na małe odległości, o celnym strzelaniu z dużych odległości można zapomnieć.

 

Edit: Jakie sformułowanie mi wyszło "działo to działa" :D.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie-gdybanie. Przejrzalem juz wiele watkow na oficjalnym forum ale znalezc nie moge - czy w pelnym/oficjalnym wydaniu gry bedziemy dostawac "iles" gold'a tak jak sie to dzieje teraz w becie? czy jedyna opcja bedzie dokonanie wplaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie-gdybanie. Przejrzalem juz wiele watkow na oficjalnym forum ale znalezc nie moge - czy w pelnym/oficjalnym wydaniu gry bedziemy dostawac "iles" gold'a tak jak sie to dzieje teraz w becie? czy jedyna opcja bedzie dokonanie wplaty?

 

Jak pisal zzizzy - forget it. Z czegos sie beda musieli utrzymywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 7.5 cm StuK 42 L/70 to pies? Piekne dzialo.

 

Ja odkryłem i zauroczyłem się 105 mm i odłamkowym- czyni oni ze stuga II prawdziwego bad madafaka ;)

Do rego saittka maskująca i maskowanie w załogo 55-65% i można już nieźle ogryźć ht ;)

 

gorzej jak nas zlokalizuje i odda :wink:

 

Do tego przy stosunkowo szybkim stugu z 120trim akcje w stylu wjeżdżamy do obcej bazy i rozwalamy z przystawienia 2-3 mediumy i arty jako finał bitwy jest całkiem wykonalne ;)

 

 

Teraz mam wreszcie jagdpzr IV czy jak to się tam nazywa i 88mm ;)

Zobaczymy co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siatke jest o tyle dobra bo mozna ja przeniesc na inny pojazd, ale w czolgu ma ona marne zastosowanie. szybkosc ladowania byla by dobra

 

Jesli jest prawda to, ze ruch wiezy jest na potrzeby siatki uwazany za ruch pojazdu, to siatka na czolgu jest bezuzyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, epic fail. Z tierem niższym niż.... IX nie ma się co pakować.

 

Bo autorzy jak zwykle spieprzyli matchmaking i kompanie nie sa dobierane wg faktycznej wartosci "punktowej" (czyli 70 vs 70, 80 vs 80 itd.) tylko jak leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co jestem chętny-na razei dozbierałem do jagdpz4 ;)

 

Swoją drogą 88mm na tym to zło. Z symboliczną pomocą pojechałem 2 pantery pod rząd, a to w końcu już kawał dobrego czołgu B-)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zzizzy - wyslales mi jakies zaproszenie, ale nie zadzialalo.

 

Swoja droga, KV ze 152mm jest fajne :) Mialem wlasnie bitwe, gdzie bylem top tankiem. W takiej sytuacji praktycznie co trafi, to zabije. Strzelilem w sumie 5 razy, z tego 4 kille. Aczkolwiek uzywanie tej zabawki to masakra, bez scoutow nie da rady, bo rusza sie to tak wolno, ze trzeba duzo wczesniej nakierowac wieze na cel. No i miec plan B, bo przeladowanie trwa tydzien. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na 122 dla kw3 choć i tak to co jest, czyli 107 ładnie gniecie, 167 penetracji i 300dmg

równolegle zbieram kase i expa na tigera 2 ale coś czuje (po tym jak z kw potrafie go mocno uszkodzić) ze lipa bedzie i moze jednak poczekać na IS? lub t29.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tigera 2 proponuje sobie odpuścić. Sprzedałem elitarnego pzkpfw VI żeby kupić VIB i jedna wielka kupa z tego wyszła. Po patchu większość pocisków wchodzi w niego jak w masło. Wczoraj zdarzyło mi się rozwalić KT z pzkpfw IV miał co prawda 10% HP, ale jednak... Strzał oddany od frontu z 75mm bez problemu zamienił go w dymiący wrak. Wkurzyłem się do tego stopnia, że go sprzedałem i wróciłem do medium tanków. Mam pzkpfw IV i Vk3601h "wymaxowane". Dłubie teraz w drzewie ruskich średniaków zatrzymałem się na T34. Gra średnimi czołgami sprawia mi o wiele większą frajdę niż ciężkimi. Do tego dochodzą horrendalne koszty utrzymania spaślaków jak np. VIB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...