Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj na CDA , ja brałem kluczyk ~ 1 miesiąc temu i doszedł po 2-3 minutach .

 

Swoją droga sposób przyporządkowania expa dalej ma chyba bugi .

 

Grając 3x Marderem II Elite miałem tak :

 

- raz 444 expa za ubicie hetzera - miał 50-75% hp , bitwę wygraliśmy

 

- 2 raz dostałem 222 expa za zdjęcie ~ 30 % hp z T-34 , bitwa chyba przegrana - nie pamiętam .

 

- 3 raz miałem tak - zniszczyłem KV - miał może z 15% HP , wcześniej go wykryłem jak i lekko ugryzłem , do tego wykryłem T-28 i StuG III - bitwa ponownie wygrana i efekt - 435 exp .

 

I jedno pytanko co lepsze - SU-85B czy Hetzer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe P1500 wcale nie są takie super ultra hiper mocne .

 

Owszem 800 armata robi wrażenie ale ten pojazd ( bo czołgiem to bym go nie nazwał ) ma więcej wad niż zalet .

 

Kaliber jak i reszta parametrów tego działa czyniło by go jako broń stricte oblężniczą - trafienie z tego działa Pantery czy Tygrysa było by dość trudne , aczkolwiek pociski odłamkowe siały by spustoszenie .

 

Prędkość ultra niska albo i jej brak - już Maus w realu mógł się poruszać z prędkością ~ 15 km/h - to coś pewno by miało niższą prędkość .

 

Do tego musiała by byś odpowiednio przygotowana droga .

 

Do tego nie poruszał by się sam - do ochrony tego by był potrzebny pluton czołgów i kompania piechoty , o problemach z logistyką nie wspomnę .

 

A odpowiednio ustawiony czołg średni czy TD tłukł by go ile wlezie samemu będąc praktycznie bezpiecznym .

 

Jedynie gdzie widzę takie pojazdy tudzież działa kolejowe to specjalne mapki - pojazd sterowany przez komputer a reszta drużyny robi za ochronę , drużyna przeciwna stara się go zniszczyć .

 

Swoja droga, Maus mogl jechac tylko do pierwszej rzeki - nie istnial w Europie most, ktory mogl go utrzymac.

 

Do potworow w stylu P1000 czy P1500 pasuje jak ulal slynne "wyjechal na suchego przestwor oceanu", bo i do tego tylko sie to nadawalo - wypuscic na step i niech sie ruskie mecza :P

 

EDIT: @reyden - mi sie udalo najwiecej na Marderze zdobyc jakies 650expa (premium), zaliczylem wtedy ze 4 kille. Piekny TD bo ma niezle jak na swoj tier dzialo i ogromny zakres ruchu tegoz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Track-Link - Model Gallery - KV-VI Behemoth - Brian Fowler

 

A strzelałoby tylko 1 działo, jak M3 Lee :lol:

 

 

O, właśnie czytam (a raczej - usiłuję przeczytać, bo strona WoT padła), że 29.12 szykuje się nowy patch...

 

Special patch v.0.6.2.8 major features (:lol:):

 

- Added holiday-like appearance of premium and standard hangars.

 

- Added New Year trees instead of flags on spawn locations for all maps.

 

- Fixed the name of 7.5cm gun for Panther II.

 

- Maxiumum battle tier for Т2 light tank reduced by 1.

 

- Minimum and maximum battle tiers for tier 9 mediums increased by 1.

 

- Fixed bug when not getting invites for platoons and companies if using UTC-X time zone standard.

 

- Changed progress bar for the number of shells in Service window.

 

- Fixed display if "0" (zero) in non-zero player statistics.

 

- Returned old sound message when destroying street lamps and posts.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia - ruscy by się męczyli - IŁ-2 by miały używanie , albo jak ot ruscy mają w zwyczaju dużo a mocno posłali by parę eskadr bombowców .

 

Co prawda P1500 miał mieć na wyposażeniu 8 km kal. 15 mm ale znając niemieckie problemy z kierowaniem ogniem plot na okrętach to nie wiem czy to by dużo mu dało .

 

A że nie mógł by być sam to pewno miał by kompanie czołgów i piechoty jako osłonę , może pluton działek p-lot do tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak okręt ; )

 

 

A te niemieckie... chora gigantomania wodza III Rzeszy w czystej postaci.

 

 

No, to na tyle ot.

 

 

To co, robimy tą kompanię dzisiaj?

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ładny - brzydkie to to jak noc .

 

To już wolę niemieckie wymysły - o wiele piękniejsze .

 

Btw. działania takich kolosów można zobaczyć w cyklu Bolo oraz Dziedzictwie Aldenata ( aka Wojna z Poslenami ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mogło istnieć... boże jak to wygląda.

Jak statek, tylko że na gąsienicach.

 

Sądzę, że bez plutonu innych czołgów do ochrony można by było bardzo łatwo go zniszczyć, gąsienice ma zbyt odsłonięte ;)

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widze sens takiego pojazdu.

Maus ok na papierze wyglada to groznie, ale jaka przewage nad 3 czolgami KV ma ten to nie wiem.

 

PS. Zrobilem Pantere :) I teraz 30k expa musze zrobic jezdzac z 75 L70 dobrze, ze daja duzo golda na free expa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na parametry Myszki to dla KV był by nie lada problemem - pancerz 60-240 mm , armata kal. 128 mm .

 

3 KV to mogło by być za mało by pokonać 1 Mausa .

 

A ten ruski cudak od razu wydał mi się dziwny - patrząc na opis jego działania na ww. stronce tarzałem się ze śmiechu na podłodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się podobać VK3002(DB). Jest bardzo groźny, jeśli wylosuje maks. tier 7, co ostatnio bardzo często mi się zdarza. Już średnio więcej expa nabijam nim niż Tigerem. Wymaksowanym gra się pysznie. Mobilność taka jak w VK3001(H), 88mm krótka, dobry pochylony pancerz i 1250HP ze schmalturm. Późniejszy Panther sporo traci z mobilności pewnie, ale zobaczymy. No i nie będzie już takich łatwych przeciwników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga oddam w dobre ręce swoje konto WoT. Powód jest bardzo prosty - totalnie niszczy moje życie towarzysko-osobiste :wink: Zbliża się sesja, a ja zamiast zakuwać gram. Obiecuję sobie, że tylko jeszcze jedna bitwa, jeszcze tylko 20K exp i koniec... Niestety łupię w nią całymi dniami :lol:

Konto nie jest jakieś super hiper, ale zawsze coś. Obecnie mam w garażu T34, SU85B, pzkpf IV, VK3001H. Dodatkowo miałem VK36001H, Tigera 1, Tigera 2 i jeszcze kilka innych złomów :)Zainteresowani kontakt PW.

Konto znalazło już nowego właściciela.

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dolaczam do pancerniakow wsciekly jestem na siebie tylko ze tak pozno ale do rzeczy. Dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela jak WoT :)Pierwsze kroki wiadomo traktorkiem co to za gra ;)Przez pare godzin poznawalem mechanike gry, rozne mozliwosci i sposoby walki. Gra jest naprawde wielka. Dla mislosnikow tematow drugowojennych temat obowiazkowy :) Ja nie nazekam na balans czy jakies bugi, wiadomo sa. Obecnie jezdze Marderem postanowilem zrobic sciezke na poczatku niemieckich niszczycieli czolgow. Zauwazylem ze jest tak ze jak kupimy nowy woz to bez upgradow jest on sredni. Marderem ciezko bylo mi cos ugryzc. Ale po dodaniu silnika, gasiennic i co najwazniejsze 75'ki zaczyna byc bardzo przyjemnie. Mimo dosc wolnego ladowania zadko zdarza sie strzal, ktory nie daje mi jakis korzysci ;)

Szkoda tylko ze wszedzie ludzie pisza ze czolgi niemieckie sa na tle ruskich dosc zrednie co za bardzo prawda nie bylo, szczegolnie pantery cierpia. No ale to zrozumiale zwazywszy kto jest developerem.

Po kilu dniach nawet doszedlem do wniosku ze po wprowadzeniu pelnej wersji jestem w stanie placic jakis niewielki abonament.

Szkoda tylko ze dzis urlop a prace na serwerach trwaja :( oby szybko skonczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli mamy dobre radio w powiedzmy artyleri to czy wpływa to na to że będziemy widzieć to co zwiad na drugim końcu mapy ?

Tzn.Czy wystarczy że:

1. My mamy dobre radio ?

2. Zwiad ma dobre radio ?

3. Czy potrzebujemy może aby i oni i my mieli dobre radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak dzisiaj pójdzie ten update. Szkoda że taka przerwa bo dopiero kupiłem nowy czołg i chciałem pograć ale cóż :] Serwery mają niby być ubite od 10-15 naszego czasu poczekamy, zobaczymy.

 

A co do radia to faktycznie co daje lepsze radio?? Bo ja nawet nie wiem :D

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to przyklejanie się czołgu do wszelkiego rodzaju murków, ścian czy nie wielkich wzniesień równoległych, wjechać nie problem ale wyjechać...:(

 

Strasznie jest to irytujace. Raz mialem absolutny przeboj - na Himmelsdorf (mapa miejska z torami i wielkim wzgorzem) przy torach przykleilo mi PzIII do krawedzi mapy i moglem jezdzic tylko w przod i w tyl na krotkim odcinku, w dodatku [gluteus maximus] do wroga. To, ze udalo mi sie przezyc na tyle, zeby zabic przy tym dwa czolgi, uwazam za osobisty sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...