Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam ze nie jest latwo tym stockowym E50... na przeciwko wiecznie E100, Maus, E75... ktore laskocze swoim dzialem i to do tego jak dobrze w bok czy tyl przymierze...

Czeka mnie niezla mecarnia przez nastepne 60.000 expa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram dzisiaj z debilami. Jak wczoraj było 50:50 ogarniających i nieogarniających, tak dzisiaj już o<span style='color: red;'>[ciach!]</span>liłem chyba ze trzy teamy: "Oł jea, mamy tygrysa, to pojedzie jedną stroną, a my wszyscy drugą i trzecią".

No i tak sobie spokojnie stałem, dusząc f7 między przeładowaniami i grzejąc w 2 tygrysy, vk3601 i su-152. 12 strzałów - 12 trafień, bo myśleli że mam obstawę i wyjeżdżali grzecznie pojedynczo, każdy na swoją porcję papu. VK zdjąłem, su dojechałem do 8%, tygrysy do 50 i 80, zanim w końcu mnie zdjęli.

 

A Lee jest fajny, jak już się go nauczy. Kumpel na niego narzekał, a mi bardzo przyjemnie się nim grało.

Tylko trzeba uważać na gąsienice, bo jak zdejmą, masz pozamiatane. Praktycznie niczego w nim nie naprawiałem z wyjątkiem gąsienic.

 

.:.:edit:.:.

Już na dobranoc - pytanie.

Czy coś zmienili w naliczaniu kasy na urodziny, czy jakoś inaczej się liczy dla czołgów elite, czy wyrównali w patchu?

To wszystko tak się zbiegło, że zgłupiałem, a sprawa ma się tak:

- do niedawna Tygrysem zarabiałem max 15k (20-25k kasy, 10-15 na naprawy, ammo, etc), często byłem 5-10k na minusie (7k za bitwę, 20k wydatków na naprawy <_<).

- dzisiaj już trzecia bitwa, w której zwróciłem na to uwagę - zarobiłem 37k kredytów, wydatki bez zmian. Wcześniej zarobiłem... 43k i ponad 50. Nigdy wcześniej nie przekroczyłem 30k. Gram tak samo jak do tej pory.

 

W tej chwili ten czołg zarabia 2x lepiej niz dotychczasowy wypasiony wół roboczy m4a3e8 - jedna bitwa tygrysem to na czysto 2 bitwy e8. No i... WTF?!

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony KV po ostatnim patchu przydzielany jest niestety dużo gorzej :(

Mało trafia się bitew, gdzie jestem na samej górze. Zazwyczaj trzeba walczyć z Tygrysami, ISami itp.

Na szczęście zrobiłem go już na Elite... jeszcze tylko kasy brak na S-51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wyszkolony to niezauwazalna roznica. trzeba jechac wszystkich., wtedy sa widoczne efekty. to ze masz gasnice nie znaczy ze umiejetnosc gaszenia juz nie jest potrzebna. gaszenie jest dobre gdy czolg czesto sie pali. a to zalezy od modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś wyszkolonego 1 czołgistę na naprawę czy całą załogę? Nie wiem co myśleć o kamuflażu... Bo gaszenie jest tak rzadko potrzebne, że gaśnicę można mieć w ekwipunku

 

 

Wszystkich. Kamuflaż maksowałem jako drugi skill załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, przez które pewnie parę osób będzie miało ochotę na mnie nakrzyczeć ale: skąd pobrać te skiny na czołgi z pozaznaczanymi podzespołami?

I w sumie to się zastanawiam, czy lepiej wziąć shermana czy T1?

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klik?

Dla mnie to chodzenie na łatwiznę, więc nie używam.

 

A w sprawie Amerykańców, to jeżeli zależy Ci na kasie - idź w shermana, a potem zostań przy e8, bo to idealny czołg do zarabiania. Właśnie wyszedłem z bitwy zniszczony... z 25k kredytów na plus (7k naprawa + ammo + apteczka, wszystkiego było 32k).

Z ciężkimi będziesz się użerał aż do t29 - imo szkoda nerwów. Lepiej rozwinąć je później.

 

Btw... założyłem rano rammer do E8, bo skoro się tak dobrze spisał w t-34, to tutaj może być tylko lepiej.

No i jest: T-34-85 ginie strzeliwszy do mnie dwa razy, slugger tak samo (strzelam z HE). Ogólnie mam polew, bo gościom się chyba tylko ekran trzęsie. A czas przeładowania jest, jak by to określić - po strzale czekasz aż spread się zmniejszy, bo działo ładuje się szybciej :lol:

 

Pierwsza bitwa po założeniu:

Dołączona grafika.

Teraz miałem 24 trafienia z 25 wystrzelonych :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady od lepszych czołgistów... Lepiej iść w VK3002DB czy Tigera? (mam teraz VK3601 i mogę już odblokować DB tylko nie wiem czy nie dozbierać 5k exp na Tigera:/)

 

ps. dziś wpadł specjalista :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB to medium. wiec jasne jest ze jest mobilniejszy i ma dosyc dobre dzialo. Tygrys to HT. stockowy jest slimakiem, na ostatnim silniku jest slimakiem z turbo. dluga 88 to fajne dzialo, ale kiedys bylo lepsze.

 

z DB nie pojdziesz w tygrysa, ani tym bardziej w KT. wiec odrazu odblokuj oba ;] jak chcesz KT to idz w Tygrysa. tutaj nikt za ciebie nie zdecyduje.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z DB nie pojdziesz w tygrysa

W nowym drzewku niemieckim jest właśnie taki myk, że mogę iść do Tygrysa bezpośrednio z VK36 za ~45k exp lub przez DB (~39exp za przejście VK36-> DB i ~27k exp za przejście z DB->Tiger I) co wyjdzie i tak taniej, niż przejście VK36 w Tigera i DB (~85k exp). Pytanie jest takie, czy macie fun z gry DB (na jakich przeciwników w grze trafia) i Panterą czy stało się to męczarnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać TD wczoraj i powiem jedno... masakra po przejściu z gry na wysokich tierach na niskie :D Dobrze że dziś będzie SU-100. Z 100/122mm nie będzie już takiej męczarni :D

 

No, żebyś się nie zdziwił ;) Najgorszy TD z ruskich imo. Losuje z wysokimi tieram, a działa gófffniane. Ja się nim męczyłem.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HanZ

 

Zostań na SU-85 jak możesz .

 

Po tym TD Su-100 to ogromna porażka , na SU-85 załóż armatę 107 mm , do tego trochę odłamkowych pocisków w razie czego i da się grać .

 

A jak SU-85 wypadnie w losowaniu wysoko to jest fajnie , jak dobrze nim zagrasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z niemieckich TD warto się pchać w coś większego od StuGa?

Z nudów kupiłem Hetzera, bo czekam na kasę, żeby kupić KT, a miałem wolny slot, bo su-5 mnie wk...ło niemiłosiernie (M@ti, to ja narzekałem na to cholerstwo :D).

 

Co do DB vs Tygrys - chciałem z DB zdążyć zanim zrobią update, ale brakło expa i bujam się teraz 3001p. Jeżeli DB jeździ się tak samo (biorąc poprawkę na tier), to wolę Tygrysa. A co do Tygrysa... powtórzę się chyba - albo go od razu polubisz, albo znienawidzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jako tako dają sobie radę JagdPanz IV i Jagpanther , Ferdek i JT fajnie wyglądają na papierze ( Ferdek szczególnie ) - gorzej w grze .

 

Generalnie to chyba ruskie TD wysokich tierów są lepsze ( SU-152/ISU-152 czy UFO aka Object 704 ) choć nie mają tak celnych armat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...