Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, jestem na eu, bo normalnie jak zwykle przerzuciło mnie z automatu przez menu wot - opcja kup złoto. Zresztą wchodząc na profil us jest tylko opcja playspan.

 

Edit:

Nie wiem dlaczego ale na moim profilu widnieje info:

"Attention! You have entered the server from country: USA. For best gaming performance, please go to the North American server group."

Jakaś bzdura - od zawsze gram na eu.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by gold sprzedawać za BTC to może bym kupił trochę na dodatkowe miejsce w garażu ;)

 

Troche się spóźniłeś bo niedawno było po 150 golda ;)

 

Swoją drogą 30 zeta warto zainwestować by dokupić miejsce w hangarze, ale przede wszystkim by za 10g ściągać rammery z czołgu i przekładać na inny.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,panowie bardzo bym sie ucieszyl gdybym mogl w koncu z polakami pograc,jest ktos chetny? Mozemy i we trzech jezdzic,tym lepiej,posiadam czolgi np.t-54,TigerII,t29 itd,gdyby byl ktos chetny nick Amfus.Dzis wieczor pewnie bede krotko bo sluzbe 24h mam za soba ale jutro moge caly dzien od poludnia:)

 

Wogole to pozdrawiam rodakow,nie bylo mnie tu hm no dlugo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie T34 i długą lufę do Tigera :) jazda...

Zarobek na bitwie jest słaby, średnio na dzień mam dochodu ok 150k, a skoro TK kosztuje 2,5 mln nie grając codziennie będę zbierał miesiąc.

Trochę przesadzili.

 

Także działa samobieżne są fatalne. O ile pierwsze ruskie było niezłe, dobrze tez radziłem sobie z drugim. To obecne działko jest fatalne. Dopiero po zainstalowaniu 120mm armaty cokolwiek da się nim zdziałać. Tylko to i tak psu na budę, bo zabiera 14 pocisków! 14. Tragedia. Jak dobrze pójdzie to starczy do pół bitwy, o strzelaniu na ruchome cele można zapomnieć. Na dodatek działo nie ma ruchomej wieży i każda zmiana kierunki ostrzału wymaga ponownego powolnego namierzania. Iście masochistyczne narzędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie T34 i długą lufę do Tigera :) jazda...

Zarobek na bitwie jest słaby, średnio na dzień mam dochodu ok 150k, a skoro TK kosztuje 2,5 mln nie grając codziennie będę zbierał miesiąc.

Trochę przesadzili.

 

Co prawda mam jeszcze premke, ale to "tylko" 50% wiecej, a zdarza mi sie zebrac 300-400k dziennie. Kwestia wyboru czolgow.. niektorymi jestem w stanie wyciagac z bitwy 30k na czysto (wczoraj mialem arty 60k bez bonusa x2 :o), wiec przy dobrej passie to bardzo szybko idzie.

 

Także działa samobieżne są fatalne. O ile pierwsze ruskie było niezłe, dobrze tez radziłem sobie z drugim. To obecne działko jest fatalne. Dopiero po zainstalowaniu 120mm armaty cokolwiek da się nim zdziałać. Tylko to i tak psu na budę, bo zabiera 14 pocisków! 14. Tragedia. Jak dobrze pójdzie to starczy do pół bitwy, o strzelaniu na ruchome cele można zapomnieć. Na dodatek działo nie ma ruchomej wieży i każda zmiana kierunki ostrzału wymaga ponownego powolnego namierzania. Iście masochistyczne narzędzie.

 

Tez tak myslalem dopoki tkwilem w arty z Tier 2-3.. meczylem sie np. z M37 niesamowicie, jeszcze wyhaczylem w trakcie ktorejs gry kogos z M37 Priest i mi powiedzial, ze to wcale nie jest jakos duzo lepsze i chcialem skonczyc z arty w ogole. Udalo mi sie jednak zalapac jeszcze przed zmiana drzewka na Hummela z PzIV i wtedy zrozumialem jak wiele krzywdy moze wyrzadzic arty :) Najfajniejsze jest trafianie ruchomych celow, wiem jak to wkurza z drugiej strony :)

Ale jak sie pogra troche arty to tez mozna miec z grubsza rozeznanie na roznych mapach gdzie arty moze siegac i mozna troche lepiej tego unikac. Poza tym jak widze arty T6 i wyzej to nabieram szacunku do gry i nie wyskakuje zza kamienia na kozaka, bo wiem ze jeden dobry strzal moze moja euforie szybko zakonczyc :)

Co mnie wkurza jedynie to to, ze jak wyczaje sobie jakis czolg w drugiej linii, ktory mysli ze jest bezpieczny i obiore go sobie za cel, to moj strzal z reguly zabiera tylko czesc jego zycia i do nastepnego przeladowania koledzy zdaza mi go zdjac, przez co wiele killi ucieka :P no ale team-play, wiec ok..

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pisze chyba o SU-5 xDDD

Skąd ja to znam. Sprzedałem to w cholerę i odblokowałem Hummela (akurat zdążyłem przed patchem ze zmianą drzewka)... czekam z zakupem na wolny slot :D

 

@Fido:

jak będziesz grał czołgiem z jakiegoś wysokiego tieru i niechcący zatrzymasz się gdzieś dłużej, niż sekundę, to się nie zdziw, jak zmiecie Cię jednym strzałem Obiekt. Widziałem już zniszczonego w ten sposób is-3, a mnie samego zdjęły trzy strzały (na raz) z 3 różnych stron, lecące z wrogich GW. Akurat jechałem.

 

 

Co do zarobku na Tygrysie:

Bez premki nie da rady nim przyzwoicie zarobić. Jak mi się udało i zaliczyłem kilka killi i parę odznaczeń (snajper, top gun, steel wall), to udało się wyciągnąć max 40k kasy z bitwy, przy... 25k wydatków na naprawy i consumables. Przy jednodniowej urodzinowej premce robiłem tygrysem 40-60k, więc zarobek przyzwoity.

KT po zmianie na 105mm jestem w 99% przypadków na minusie (20-30k za samą amunicję, a dostajesz za wygraną bitwę praktycznie tyle samo, co w Tygrysie 1).

Zresztą, ktoś już dawno temu napisał, że najlepiej się zarabia na tierach 4-6 i traktuję to jak aksjomat. Dlatego trzymam E8 i dlatego chętnie bym trzymał pzIV, gdybym tylko miał na niego miejsce w garażu. Tania naprawa, wysoki zarobek - trzeba mieć naprawdę pecha, żeby e8 wyjść na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pisze chyba o SU-5 xDDD

Skąd ja to znam. Sprzedałem to w cholerę i odblokowałem Hummela (akurat zdążyłem przed patchem ze zmianą drzewka)... czekam z zakupem na wolny slot :D

 

Fajna zabawka, polecam.. jeden z niewielu czolgow, w ktorym mam wiecej zabitych niz rozegranych bitew. Mam nim 53% zwyciestw.. w GW Panther narazie mi idzie slabiej, ledwo 40%, ale po wszystkich upgrade'ach juz co raz lepiej.

 

@Fido:

jak będziesz grał czołgiem z jakiegoś wysokiego tieru i niechcący zatrzymasz się gdzieś dłużej, niż sekundę, to się nie zdziw, jak zmiecie Cię jednym strzałem Obiekt. Widziałem już zniszczonego w ten sposób is-3, a mnie samego zdjęły trzy strzały (na raz) z 3 różnych stron, lecące z wrogich GW. Akurat jechałem.

 

Wiem, bo niejednokrotnie bralem udzial w takich bitwach, gdzie arty sciagalo is-3 i lepsze na strzala... mi sie ostatnio udalo sciagnac E-50 praktycznie na strzala (byl lekko drasniety), nie wiem jak to sie stalo, ale musial byc niezly crit.

A takie combosy o ktorych mowisz sa piekne.. czesto mi sie zdarza, ze odpalam strzala, moj trafia i sciaga jakies 30-40% kolesia, a w ciagu nastepnej polowy sekundy wchodza w niego jeszcze ze 3-4 strzaly jeden po drugim.. z czego 2 ostatnie juz z reguly we wrak :) Gorzej jak odpalam strzala i zanim doleci to koles dostaje takie combo i wtedy moje wchodzi juz we wrak, co tez nie jest takim rzadkim zjawiskiem.

 

Zresztą, ktoś już dawno temu napisał, że najlepiej się zarabia na tierach 4-6 i traktuję to jak aksjomat. Dlatego trzymam E8 i dlatego chętnie bym trzymał pzIV, gdybym tylko miał na niego miejsce w garażu. Tania naprawa, wysoki zarobek - trzeba mieć naprawdę pecha, żeby e8 wyjść na minus.

Ja np. na arty tak mam, ze nawet jak przegram i niczego nie trafie to wychodze na plus jak nie strace za duzo ammo (raczej nie zdaze jak juz mamy przegrac to w pierwszych minutach wjezdza jakis dobry med i sprzata arty). Do tego PzIV w garazu zawsze czeka i daze tez do E8, bo slyszalem ze fajnie kase bije. Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobek mam spoko, na PzK IV i T34. reszta to szrot. Zastanawiam się w ogóle, czy zbierać 40k doświadczenia w moim SU5 czy zrezygnować i iść w amerykańskie arty? Też tak kiepsko się gra?

 

daze tez do E8, bo slyszalem ze fajnie kase bije.

Który to jest E8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram arty to najbardziej mnie wkurza bezsilnosc - w czolgu nawet jak trafisz team idiotow to jeszcze da sie z tego ciut expa i killi wyciagnac, jak jestes w arty i zamiataja ci pol teamu w minute to po ptokach.

 

PS. Czy Hummel i GW-Panther uzywa medium rammera jak na sturmpanzerze II ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego do haubic średniego kalibru więc raczej tak (300k kredytów, Hummel)

 

Swoją drogą ostatnio grając Tigerem (nadal uważam, że jest to szrot) dostałem strzała od ob. 761 i padłem po nim... Za to Hummelem udało mi się ustrzelić myszkę :)

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ostatnio grając Tigerem (nadal uważam, że jest to szrot) dostałem strzała od ob. 761 i padłem po nim... Za to Hummelem udało mi się ustrzelić myszkę :)

 

Chyba 261. 7xx to TD.

A 261 ma dmg na poziomie 1700+, więc jakiś wielki wyczyn to nie jest. Już większym jest wstrzelenie się.

Jak Ci się Tygrys nie podoba, to KT będzie taki sobie, bo trzeba nim jeździć... hmm... jak Tygrysem, tylko ostrożniej (kv-5, is-7, mausy, e-100... i wszelkiej maści GW to norma). Najgorsze, co możesz spotkać na swojej drodze to imo T95.

 

.:.:edit:.:.

BTW :D

Hetzers gonna hetz :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo nie isc w Tygrysa, a nie teraz marudzic.

 

Po prostu nadal twierdzę, że na tle braci z ZSRR i USA Tiger I wypada blado! Jednak wydaje mi się, że warto pomęczyć się do KT.

 

Macie odznakę zagończyka? Jak to dziadostwo najłatwiej zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to to jest zajęcie bazy wroga bez wykrycia.

Hmm... możesz kupić a-20, poczekać aż trafi się z drugiej strony durny team 15 lemingów bez artylerii (co się czasem zdarza), który pojedzie jedną stroną mapy do Twojej bazy, a potem pojechać w trymiga do bazy wroga inną trasą i ją przejąć... raz na 1000 walk takie coś powinno się zdarzyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tu sapię jak spocony niedźwiedź w pogoni za zającem na KW ;) nieźle

 

Wczoraj w kilka godzin przeszedłem całe drzewko T46 i większość T28. Mam już nawet zapas expa 2k na KW.

 

3.ZSRR:

 

KV zostanie rozdzielone na KV-1 oraz KV-2.

Osoby, które będą mieć KV zamiast niego dostaną KV-1 z przetrenowaną załogą z KV. Dodatkowo gracze, którzy będą mieć dostępną wieże KV-2 otrzymają dodatkowe miejsce w garażu z KV-2 ze 100% załogą. Nierozdysponowane doświadczenie z KV zostanie przetransferowane albo do KV-1 albo KV-2, zależnie od prośby.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

KV-3 zostanie przesunięte na poziom 7, wprowadzenie T-150

Osoby z KV-3 otrzymają ten czołg na poziomie 7 z istniejącymi modułami, drzewkiem technologicznym i starą załogą.

Dodatkowo dostaną T-150 z podstawowymi modułami, miejscem w garażu oraz 100% załogą.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

IS-4 zostanie zastąpiony przez Obiekt 252

IS-4 stanie się pojazdem 10 poziomu, ale bez zmiany w załodze. Dodatkowo osoby posiadające IS-4 otrzymają Obiekt 252 ze 100% załogą oraz dodatkowym miejsce w garażu.

Nierozdysponowane doświadczenie zostanie na Obiekcie 252, ale może zostać (na prośbę) przetransferowane do IS-4.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

Procedura zmiany podzespołów w IS-4:

Jeśli gracz wynalazł silnik IS-4, ten sam silnik będzie dostępny zarówno na nowym IS-4, jak i Obiekcie 252 (ewentualnie zostanie zamontowany analogiczny silnik).

Radio, wieża oraz zawieszenie będą traktowane w ten sam sposób. IS-4 oraz Obiekt 252 zostaną wyposażone w te same moduły, jakie były uprzednio zamontowane na IS-4 (ewentualnie analogiczne, jeśli zostaną zmienione). Działo, jeśli zostanie zmienione, prawdopodobnie będzie działać w ten sam sposób.

Jeżeli tak, mając odpowiednie czołgi będzie można dostać 3 dodatkowe i trzy miejsca w garażu? Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...