Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze 15k expa i T32, gorzej że na koncie mam 200k kredytów..

 

I Jak długo farmiłeś tego expa?

 

 

Wreszcie mam KW, totalna padaka na stocku :mur:

Od czego zacząć rozwijanie go, żeby jak najprzyjemniej się grało?

 

Zmieniasz gąski (z tego co pamiętam nie ma już ładowności ten czołg) wsadź mu jakieś działko za 2k exp by dało rady farmić expa lub idź na stocku. Później zbieraj expa na wieżę (lodówkę) i montuj 152 lub dalej zbieraj do 107 (tu było kilka opinii, które działo jest lepsze- jak dla mnie 152mm z HE -> "one shot one kill")

 

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy niemiecki czołg do zarabiania bez premki?

 

Pz IV, Leopard, VK3601 (przy tej opcji jednak trzeba trochę w grze zrobić zaliczyć parę killi trafić kogoś etc...)

 

 

Ja już dobiłem do T1, teraz pytanie zmieniać mu działo czy iść na hardo do przodu i kulać expa na M6? (chce dojść do T34 w najkrótszym możliwym czasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Jak długo farmiłeś tego expa?

 

 

 

Całość? Ciężko powiedzieć, ale teraz mam już ponad 91k expa po "paru" bitwach, więc nie aż tak długo ;) Gorzej będzie z uzbieraniem kasy na T32.. 2,6mln a na koncie jedynie 150k kredytów i prawie 2k golda. Ja w każdym czołgu robiłem full research, T1 po zmianie działa jest całkiem fajny, poza tym on i M6 to chyba ostatnie opłacalne heavy bo później już masz 105mm w T29 i każdy strzał to 1000 kredytów. Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam KW, totalna padaka na stocku :mur:

Od czego zacząć rozwijanie go, żeby jak najprzyjemniej się grało?

KV da się grać tylko z najlepszymi armatami 107 lub 152 a do nich potrzeba wieży i lepszego podwozia. Powodzenia w grindowaniu. 122 odrobinę ułatwia sprawę (tzn. przestajesz narzekać, że nie możesz niczego przebić a zaczynasz na żałosny dmg na minute).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam KW, totalna padaka na stocku :mur:

Od czego zacząć rozwijanie go, żeby jak najprzyjemniej się grało?

 

Gąski, długa 76mm, silnik (uwaga - pierwszy silnik nie dodaje mocy, nie ma sensu go zakładać) i zbierasz na 107. Lodówkę montujesz dopiero, jak masz któreś z topowych dział (107/152) odkryte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez premki 2,6mln mam w tydzień "przeciętnego" grania. Trzeba się tylko przestawić na "pierwsza wygrana na każdym i E8 do upadłego".

 

Binarne działo w KW sieje śmierć i zniszczenie :lol:

Dołączona grafika

Ale nawet z nim ten czołg to dla mnie kupa złomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest, k..., żałosne.

Dołączona grafika

 

Zmiotła mnie Pantera, jak obijałem HE pancerz Tygrysa p. Za panterą wyjechał kw-3.

Popieprzyli tak teraz matchmaker, że głowa mała. Pamiętam, że jak pierwszy raz grałem Lee, to max, na co trafiłem, to był bodaj KW i T1.

 

Oczekuję dnia, kiedy w E8 będę trafiał na E-100, is-7 i mausy.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to co się dzieje po nowym patchu przerosło wszelkie "oczekiwania". T1 trafiam na IX-tki nawet :-/ I weź tu graj. Nacieszyłem się "mocnym" czołgiem ze 2 czy 3 dni i [gluteus maximus]. Znów jestem gnojony jak kujon w podstawówce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś obecnie gra tierem 6 to dajcie znać pogramy w plutku bo samemu nudno.

 

Pograłbym chętnie ale nie dzisiaj. Może jutro pod wieczór się zgadamy?

A czym jeździsz? Bo ja mam w garażu vk3601.

 

 

To jest, k..., żałosne.

 

 

Zmiotła mnie Pantera, jak obijałem HE pancerz Tygrysa p. Za panterą wyjechał kw-3.

Popieprzyli tak teraz matchmaker, że głowa mała. Pamiętam, że jak pierwszy raz grałem Lee, to max, na co trafiłem, to był bodaj KW i T1.

 

Oczekuję dnia, kiedy w E8 będę trafiał na E-100, is-7 i mausy.

 

Przynajmniej miałeś kilku do "ugryzienia", bo ja rano miałem kilka bitew, że pierwsza moja myśl, to "co ja tutaj robię"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo te t-50 to przesada. Szybki i jeszcze potrafi sie odgryzc :/ Aktualnie mecze T1HT - jeszcze 25k expa do M6. Cos mi sie zdaje ze na nim bedzie gorzej niz na T1HT :/

 

 

oj, będzie gorzej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arty kazdej nacji swietnie zarabiaja...

 

Ja mam problem na grilu. Z pierwszym dzialem zarabial przyjemnie, ale drugie ma pociski za ponad 500 kredytow i o ile costam zarabiam to raczej jest to symboliczne.

 

PS. M-6 imho gorzej sie jezdzilo niz T1- T1 jak na tier 5 jest twardy i ma dzialo adekwatne do przeciwnikow, M6 z 90 dzialo ma ok, ale znacznie wiecej rzeczy cie przebija i nie losuje tak dobrze bitew.

PS2. Po ostatnim patchu cos mi sie zwalilo i gra sie zawiesz w momencie wejscia do bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się gra su-85? Warte to czegoś? Myślę czy przeskakiwać na T34-85, potem z kolei mogę uderzyć w KW-13, czy też na SU-85.

 

Mi się tym jeździ super - 107mm wymiata, dobrze zarabia, całkiem mobilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, pewnie w przyszłym tygodniu będzie pierwszy maus.

 

Gram VK3001H i to standardowe losowanie jak na mój czołg (też tier 6), bywają gorsze :wink: Ładujesz HE i zabierasz po 2% ze schabów :lol:

 

BTW dzisiaj zostałem ochrzczony noobem w drużynie przez niejakiego Cr4zyM0nkey, pewnie dlatego że jak mnie czołgi wroga przyszpiliły do skał to się nie ruszałem przez jakiś czas. Bitwę wygraliśmy a ja skończyłem z prawie 1k expa, odznaką i 5 fragami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...