Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@costi: true, true... ale jak chcesz, żeby się pojawił szybciej, to rusz myszakiem (tak jakbyś się rozglądał) - u mnie pomaga.

 

Z M3Lee lepiej jechać w Shermana do M6 w kierunku T34 czy jednak w T1 iść?

 

Miałem nie tak dawno m4a3e2 w teamie i ownował mapę. M4 to też nie zabawka i potrafi nieźle mieszać. Ale z tego co zauważyłem - shermanowa ścieżka potrzebuje więcej expa, niż ta przez T1 (jeden czołg więcej, bodaj 15k expa przy przejściu z e2 na m6).

A T1 jest bardzo fajnym czołgiem - trafia głównie na tiery swoje, albo niższe (bardzo rzadko byłem na dole listy), szybko zdobywa expa (o ile team ogarnia - patrz moje wcześniejsze posty) i nieźle zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam, że taki mały OT zrobię. Ale chciałem kupić myszkę logitecha M510 lub M705 (bezprzewodowe) może ktoś z Was ma i mógłby na PW napisać (żeby tu nie zaśmiecać tematu) jak mu się sprawuje, również w graniu. Dzięki z góry.

 

Z M3Lee lepiej jechać w Shermana do M6 w kierunku T34 czy jednak w T1 iść?

 

T1 na początku to wielki cel do bicia. Ale jak zamontujesz gąsienice silnik i działo to staje się bardzo przyjemny. Często lądujesz nim jako top jeden zespołu i możesz nabić sporo expa i kasy. Wykazać się też dużą ilością zniszczonych czołgów. Tak więc także z uwagi na krótszą o jeden czołg ścieżkę idź w T1 HT.

 

Proszszszszszsz kanal PurePC.pl stworzony :)

 

I jak działa ten kanał? Jestem w pracy i nie mogę sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 gry 4 wygrane na T1 oO w 2 grze wybili mi większość teamu. Gdy nadjechała KV z 107 uciekł Wolverin który mi pomagał i musiałem sam uporać się z tym cholerstwem (na szczęście M2 trochę odwrócił uwagę KV). Zostało nas 4 vs 8- u nich 4 TD, 2x T-46, i 2x arty u nas- T-28 nie słuchający się, ja w T1 z 20hp, T40 z ~20hp, i Wolverin z połową hp. Kazałem teamowi zakitrać się w mieście i czekać aż przyjadą (mapa to wyschnięta rzeka czy coś takiego). T-28 chyba nie za bardzo zrozumiał więć pojechał skaucić, z T40 czopaliśmy wszystko co przyjechało Wolve tak samo (w między czasie dostał strzał od arty i był jak my- low hp team). Mimo takiej przewagi wroga wygraliśmy! Doskonała gra :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Tanks Game Takeover on Prime

 

W skrócie - darmowy premium M3 Stuart dla ruskich, 750golda i 7 dni premium. Trzeba się zarejestrować/zalogować, wybrać 30 dni free trial, potwierdzić sposób płatności, pobrać promo kluczyk do WoT i anulować subskrypcję przed upływem 30 dni :)

 

Podziękowania przyjmuję w goldzie.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post tutaj. Jestem w trakcie zbierania kredytów na IS-3. Niestety nie mogę tego robić jak z poprzednimi tierami, grając po prostu swoim "głównym" czołgiem, gdyż IS...nie zarabia na siebie. Matchmaking wrzucający mnie z E100 i podobnymi, oraz koszta naprawy i pocisków (ponad 1k za sztukę!) sprawiają, że ledwo wychodzę tym czołgiem na zero. Zdarzają się oczywiście normalne bitwy, ale niestety głównie są to zbyt mocni przeciwnicy/zbyt durni sojusznicy. Swoją drogą, dobijają mnie sytuacje, gdy gram ze znajomym w plutonie i często się zdarza, że we dwóch wygrywamy mapę bo akurat tylko nam przyszło do głowy żeby bronić konkretnego spotu, lub zajechać bokiem artylerię i zająć bazę (często jako jedyni żywi członkowie teamu). Czym więc zarabiam na nowy czołg? Elitarnym StuGiem III. Genialny i tani w utrzymaniu TD. Kosz naprawy zamyka się poniżej 3k, a pociski to chyba z plasteliny lepione, że takie tanie. Dzięki niezłej mobilności i dobremu działu, daję radę będąc najsłabszym czołgiem na mapie zdobyć nawet 4 kille i zarobić około 20-25k kredytów. Jedyny minus to mała ilość hp i kiepski pancerz, więc jeśli ktoś już mnie spotnie i wyceluje to po zabawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Tanks Game Takeover on Prime

 

W skrócie - darmowy premium M3 Stuart dla ruskich, 750golda i 7 dni premium. Trzeba się zarejestrować/zalogować, wybrać 30 dni free trial, potwierdzić sposób płatności, pobrać promo kluczyk do WoT i anulować subskrypcję przed upływem 30 dni :)

 

Podziękowania przyjmuję w goldzie.

 

"Unable to save credit card" i doojpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

At this stage World of Tanks announces the new special, dedicated to Operation Market Garden! And we welcome all our tankers to try the following offers from 5:30 UTC, September 23, and till 5:00 UTC, September 26:

  • Buy PzKpfw V Panther, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw IV, M36 Slugger, M4 Sherman, M4A3E8 at half-price!
  • Get doubled amount of credits from PzKpfw V Panther, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw IV, M36 Slugger, M4 Sherman, M4A3E8!

Additional equipment at half-price!Take 3 days of premium at the price of 1 day premium!Use the tempting offers of the special and come to the World of Tanks battlefields on September 23-26 to enjoy the offers!

 

W weekend fajne promo - bedzie mozna kasy nafarmic plus rammery itp. za pol ceny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba rejestrować wszystko? Płatność PP i podać numer karty kredytowej tak?

 

1. Klikam na ten wielki banner

 

2. Start 30D Trial czy Allready a Prime member?

 

3. Start 30D Trial -> zaznaczona pierwsza opcja, jakiś kod wpisany, loguję się do IGNu i klikam ikonke PayPal?

 

4. Rejestracja/podawanie danych karty kredytowej. DObrze robie czy nie?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Already prime member to jest tylko jak miales konto na fileplanet/gamespy kiedys - daje tylko tyle , ze nie musisz nowego rejestrowac. Bierzesz ten 30D trial tak czy siak.

Po wyborze PayPal musisz sie zalogowac na swoje konto paypala i potem nic juz nie podajesz (paypal jest sprzęgniety z twoją KK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zaktualizować, bo mi wygasła KK.

 

Ale nie ważne, okey, to już wiem jak. Druga sprawa, zdąże to zrobić wieczorem czy promocja ograniczona czasowo/godzinowo? NIe widzę raczej tam info o dacie końca oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie będę ryzykować.. choć pewnie ban 30 dni by wyszedł raczej na zdrowie ;)

 

Ktoś grał Wolverinem i Sluggerem? Zastanawiam się który będzie lepszy do farmowania kasy, w wilczku jest fajna 105, a Slugger ma tylko 90mm działo w dodatku z podobnym czasem przeładowania co 105 i mniejszym dmg (tylko penetracja większa).

Edytowane przez Yog-Sothoth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jakąś mocniejszą artylerią?

Ja przyznam się (nie bijcie), że ostatnio sporo pocinam S-51 (odblokowałem za 128k expa z KV :))

Po zdobyciu lepszego działa (203mm - 1800dmg) jest to świetna maszynka do wkurzania ludzi w wypasionych tankach. Mam nim jakieś 100 bitew, gdzie zniszczyłem już co najmniej kilkanaście Mausów, E-100 i T30. IS-7 jest trudniejszy do zdjęcia bo sporo od poprzednich szybszy.

Z niższymi tierami też nie ma problemów, zazwyczaj wszystko do 7-go (a więc Tiger, IS) idzie "na strzała" bez względu na to z której strony trafię - o ile trafię... Z tyłu i z boku można zdjąć z 60-80% nawet tierowi 9. A czasem zdarza się fart i np. taki kolos jak T95 po jednym strzale tylko dymi.

Jeśli chodzi o wady to:

- celność jest trochę słaba... (kiedyś, jeszcze w becie grałem sporo Hummelem i pamiętam, że była dużo lepsza, ale dmg też nie ten)

- długość czasu przeładowania (około 36s z rammerem, 41s bez) - naprawdę wymaga to cierpliwości

 

Chciałbym kiedyś zdobyć jeszcze jakieś lepsze ruskie SPG - ale do kolejnego obiektu potrzebuję 180k expa, a do ostatniego jeszcze 360k... :) Może ktoś już tym jeździł/jeździ i opisze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo założyć konto w PKO Inteligo jak jeszcze nie masz i do niego sobie wyrobić kartę .

 

Działa w PP jak i przy innych płatnościach w internecie gdzie zwykłe karty bankomatowe są odrzucane .

 

Odradzam też kartę z Mbanku do płatności internetowych ( taka pół przeźroczysta ) - także nie działa w PP .

 

@ Yog-Sothoth

 

Weź jeszcze pod uwagę inne czynniki .

 

Koszt amunicji , celność tych dział - 105 z M10 wygląda na typową krótką armatę( co potwierdza penetracja ) , także to na co będziesz natrafiał - M10 to T5 a Slugger T6 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w tym IGN i co mam zrobić aby dodać moje konto wot i dostać te bonusy? Nic tu nie widzę. A właściwie to widzę masę różności i nie wiem za co się zabrać. OK mam to :) trzeba wrócić do powyżej podanego linku.

 

Dołączona grafika

 

No powiem, że przyda się szczególnie bo coraz ciężej zebrać kasę na T32 i T34 :)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...