Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@frozenrb: Nie ograny jeszcze jesteś ;P

Ta gra polega na tym, żeby znaleźć słabe punkty (nieważne, czy teamu, czy jednostki) i je wykorzystać. Nie da rady grać bez czytania parametrów czogłów, dział, etc. Nie da rady bez przyjrzenia się liście graczy przed bitwą. Ba, nie da rady bez czytania for, bo masa przydatnych informacji jest rozpisana między wierszami (gdzie celować, jakie ammo do czego, które działo najlepsze, jakie taktyki stosować w 1v1, czy jak ułatwić sobie życie wyłączając dym :D ).

 

A o tym, że doświadczenia nie da się przeskoczyć, przekonali się dzisiaj boleśnie dwaj kierownicy 3601h i pilot su-152, którym zrobiłem z d... jesień średniowiecza. Znowu byłem sam z jednej strony mapy... nieważne.

I chciałem niniejszym przeprosić wszystkich, którzy na tym forum jeżdżą E8. Macie dzięki mnie trzech nowych śmiertelnych wrogów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jedno, nie chce w jakikolwiek sposób jechać po tej grze, ktoś może powiedzieć nie podoba Ci sie to nie graj... do rzeczy zainstalowałem to coś, super klimat czołgi itp... tylko dlaczego ta gra jest tak straszliwie niewyważona. Kupuje lepszy czołg i walczę z przeciwnikami o 2 klasy wyżej którzy śmieją się ze mnie jak staram się im coś zrobić. I nie chodzi tu o samo to że chce uratować świat, na 15 pojedynków moja drużyna wygrywa może 2 z czego jak uda mi się kogoś zabić to jest sukces, bo 70% pocisków odbija się od przeciwnika. Nie wiem komu ta gra daje frajdę mi na pewno nie.

 

Zapominj o balansie w tej grze. Dzisiaj jak grałem było w mojej drużynie 1 Lowe i mój JagdPanther, reszta to dodtki vs 1 Lowe i 3 JagdPanthery. Po bitwie został w naszej drużynie 1 Lowe i moja nieuszkodzona JagdPanthera. :) ( 3 kille)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie czołgi losuje do trzech typów gier.

1/ Takich, gdzie nie mają w zasadzie silnych konkurentów

- tu wiadomo, walczysz jak potrafisz, najlepiej nie jedź na hura do przodu bo pierwszy zginiesz, zaczaić się w dobrym miejscu to jest dobre.

2/ Takich, gdzie jest dwa ciężkie czołgi typu T1 Hevy lub KV

- ciężkim czołgom nie wchodź w paradę, masz je wykryć i wystawić artylerii lub waszym ciężkim czołgom. Ewentualnie jak masz moce działo jak na twój tier możesz spróbować objeżdżać przeciwnika szybciej niż mu się wieża kręci i strzelać w czasie jazdy w jego boki lub tył.

3/ Takich gdzie są same ciężkie czołgi często wysokiego poziomu.

W tych bitwach jesteś tylko skautem, jedyne zadania bojowe jakie możesz wykonać, to cichcem przedostać się na zaplecze wroga i wykończyć mu artylerię.

 

Pamiętaj, że ogromne znaczenie dla skuteczności gry ma wyszkolenie załogi, najlepiej 100% + umiejętność albo kamuflażu albo napraw. Równie ważne jest też rozwinięcie modułów i ich montaż.

 

Kamuflaż nie działa kiedy czołg się porusza.

 

Lekkimi czołgami nie opłaca się grać. Owszem, można się na nich nauczyć. Najbardziej opłacalne w grze są czołgi średnie piątego i szóstego tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej opłacalne w grze są czołgi średnie piątego i szóstego tieru.

Ja bym wręcz zaryzykował tezę, że wszystko z tych tierów jest najbardziej opłacalne, nie tylko mediumy. Tzn. zapewne mediumy w tym gronie są najlepsze, ale Heavy i TD odstają minimalnie, jeśli w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wręcz zaryzykował tezę, że wszystko z tych tierów jest najbardziej opłacalne, nie tylko mediumy. Tzn. zapewne mediumy w tym gronie są najlepsze, ale Heavy i TD odstają minimalnie, jeśli w ogóle.

 

JagdPanther też całkiem dobrze zarabia z 88 L71. Tier7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widziałem niejednego kierownika Loewe, któremu te "dodatki" rozbierały czołg na części pierwsze ;)

 

Bo kierowcy lwow dziela sie na dwie kategorie. Jedni to dobrzy gracze co kupili ten czolg aby tylko nabic kaske. Taki gracz nierzadko ma 100k za bitwe

Druga grupa to gracze z "z kaska" ta realna :) Oni kupili lwy zeby wreszczie zasiasc za sterami czegos duzego. Efekt jest taki ze gina prawie na poczatku lub odwrotnie przezywaja cala bitwe ale i tak przegrywaja bo nic nie pomoga swojemu teamowi.

 

Natomiast powiem ze od ostatniego patcha moj object 704 zaczal bardzo fajnie odbijac tak jak kiedys. Wiadomo nie jest jezdzaca twierdza ale spokojnie daje rade. Jeszcze jak uda sie ukosem stanac do linii strzlu to juz rykoszetuja i E50 i E75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kumplowi powiedziałem w tamten piątek rano o tym T34@premium i darmowych slotach za KW i KW-3, to już po południu podesłał screena z KW-3. A że latał akurat T32, to dwa dni później pokazał mi nowego T34 :lol:

W tym momencie pewnie T34 będzie miał w pobliżu elite. Tyle tylko, że on premium tanker :D

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi życia na ciśnięcie amerykańskiego drzewka jeszcze...

 

Wiadomo już może, jakie czołgi pojawią się w najbliższym patchu?

 

A odnośnie patcha 7.0, czyżby światełko w tunelu?

PS: The upcoming 7.0 update might bring certain improvements in terms of match-making, the work in full swing.

I jeszcze jedno:

Q: So its recently been leaked that the T-44 is going to get the 100mm LB-1 as its gun.

 

A: Yes, it's true. T-44 will get LB-1 as its top gun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Trawienny, Twoje fatum przegranych meczy przeszło na mnie. Trzecia przegrana z rzędu w Tygrysie 2. Chciałem zrobić dzienny double exp, a będę nim męczył czwartą walkę. Jeszcze teraz mam jakąś serię rykoszetów - odbijają mi się pociski od kadłuba T32, od pantery, nawet od... t-34-85 :mur:

Strzelam w durne przednie koło durnego paścia stojącego 20 metrów przede mną, na maksymalnym zoomie... i słyszę "we've just dinged them". Nożeż k%®\/@!

Na pocieszenie - trzy bitwy, drugi snajper :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem bitwę Is3 na tej mapie z miasteczkiem rybackim, niestety drużyna dostała mocne baty i musiałem się wracać do bazy, zostałem sam przeciwko 6: IS4, IS3, Ferdinand, Su100, Slugger, GW Panther. Wróciłem i zdjąłem Is3, schowałem się koło bazy za kamieniem i się zaczęło, najpierw przyjechał GW Panther ale poszedł na 2 strzały, oddał też jeden we mnie i zostało jakieś 350hp, za chwilę zniszczyłem IS4, później Su100 zajechał od tyłu ale zdążyłem obrócić wieże, Slugger poszedł na 2 strzały, niestety nie starczyło czasu na Ferdka. Został remis z 7 killami i 99hp :lol2:

 

Wszystko w obrębie kamienia z wyjątkiem Is'a 3 :wink:

Edytowane przez Banzai
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...