Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie sprawdzę ale raczej doubled, nie powinno tam być w dole przy exp doubled?

 

Potwierdzam, to pisze w logu- już w garażu. Ale doubled- sprawdziłem Cię wczoraj z nudów, tylko nie chciało mi się posta strzelać. Permanentna inwigilacja :lol:

W sumie dziwne, bo nie da rady Cię znaleźć na www - tylko w grze szukajka działa o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś z was change log z wersji 7.0 i datę wprowadzenia update? Z tego co wiem wprowadzają w nim 18 francuskich czołgów. Czy M103 też (zamiast T34)?

 

Uprzejmie donoszę, że od piątku do niedzieli będziemy mieli dzienną premię * 5 :)

To w ramach Kampanii Bitwa o Moskwę.

 

Więcej szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną nieścisłość. Dane które przeczytałem dotyczą amerykańskiego serwera. Nie wiem, czy na europejskim będzie taka sama promocja. Ostrzegam, aby ktoś się w tej intencji za bardzo nie ładował w IS czy premium :]

 

Patch 7.1 wprowadzi czołgi francuskie. 7.0 na razie głównie z tego co wyczytałem zmiany w interfejsie gry jak możliwość grania bitew pomiędzy serwerami USA Rosji i Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest super, mogli by jeszcze poprawić fizykę ale mimo wszystko jak na MMO jest genialna.

 

Jednak jak wyszła pierwsza wersja pełnej gry (Nie beta czy coś) to plutony były tylko dla premium co mnie irytowało i zostawiłem tą grę ale teraz miło do niej powrócić.

 

M7 - Czołg średni USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś z was change log z wersji 7.0 i datę wprowadzenia update? Z tego co wiem wprowadzają w nim 18 francuskich czołgów. Czy M103 też (zamiast T34)?

 

Uprzejmie donoszę, że od piątku do niedzieli będziemy mieli dzienną premię * 5 :)

To w ramach Kampanii Bitwa o Moskwę.

 

Więcej szczegółów

 

No jak bitwa o Moskwę będzie tylko na serwerze USA to chyba mnie coś trafi...

 

EDIT: jednak na szczęście będzie też dla EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu weekend z ruskimi czołgami :D Co polecacie do farmienia kasy ? KV, KV-3 czy IS ? (biorąc pod uwagę to że każdy z nich muszę jeszcze kupić)

 

Na weekend do farmienia każdy się nada. Najlepiej IS, ale aby go kupić i tak musisz mieć opracowanego KV i KV3. Graj wszystkimi na zmianę. Ja tak zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opracowane mam, bo aktualnie zbieram na IS-3 (a IS'a już sprzedałem :damage_wall: ) i właśnie czekałem na taki tydzień. W sumie to kupie chyba KV i KV-3 bo i tak je będę trzymał do kiedyś tam jak będzie update.

 

Swoją drogą do pz IV ma kolejny "swój" weekend :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opracowane mam, bo aktualnie zbieram na IS-3 (a IS'a już sprzedałem :damage_wall: ) i właśnie czekałem na taki tydzień. W sumie to kupie chyba KV i KV-3 bo i tak je będę trzymał do kiedyś tam jak będzie update.

 

Swoją drogą do pz IV ma kolejny "swój" weekend :angry:

 

To wszystko i tak sabotaz by pokrzyzowac nasze plany zdobycia premium tanka :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...