Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko z perspektywy kierownika T32 powiedzieć czego bardziej obawiam się na polu bitwy. IS-3 nie wiem dlaczego ale nawet od frontu wchodzą mu pestki po 25%, natomiast KT odbija przodem i trochę trzeba z nim się bawić. Poza tym po KT jest E75 a to już hardcoreowy wóz

 

Dokładnie , podpisuje się pod tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie odwrotnie, wole osobiscie jazde IS-3 - KT jest dla mnie za wolny, ale fakt, moze wiecej wytrzymac (tylko mam dziwne wrazenie ze we mnie - niezaleznie czym jezdze wszystko wchodzi - a odwrotnie nie chce)... ale za to IS-3 ma konkretne dzialo...

sam nie wiem, jednego z nich chce sprzedac, cierpie na permanentny brak kasy i slotow w garazu...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się zrobić IS-4, do tego, KV z wieżą KV-2, KV-3 i wlecą Ci 3 sloty za free. A co do kasy to albo szybko ładujesz się w USA tanki i robisz T34 (myślę, że jest na to jeszcze ok 1 miesiąca), albo kupujesz tu wcześniej wspomniane czołgi do zarabiania (Sherman M4A3E8 lub Pz IV- na niego ostatnio były 3 eventy z kredytami x2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko z perspektywy kierownika T32 powiedzieć czego bardziej obawiam się na polu bitwy. IS-3 nie wiem dlaczego ale nawet od frontu wchodzą mu pestki po 25%, natomiast KT odbija przodem i trochę trzeba z nim się bawić. Poza tym po KT jest E75 a to już hardcoreowy wóz

 

Plus jeden - z punktu widzenia kierownika T32 i KT.

- IS-3 z daleka jest łatwy do zdjęcia - większy obszar do trafienia wokół lufy, gdzie pociski przechodzą + praktycznie cały przód, gdzie pociski też nie mają większego problemu.

- KT - też obok lufy pociski przechodzą, ale trudniej wcelować, a pochyły pancerz w połowie przypadków kończy się rykoszetem. Z bliska też bardziej się boję KT, mimo że działo is-3 jest niby mocniejsze i zabiera więcej HP na strzał.

 

____

a odnośnie E-75:

Nie wiem, kto był wczoraj bardziej zaskoczony: kierownik E-75, który nie dał sobie rady z moim T32 w akcji 1v1, czy ja- że tak łatwo go zdjąć z bliska. Zwariowany wariat się przeliczył i po tym, jak trzy razy zdjąłem mu gąski + zadałem jakieś obrażenia, zaczął wyczyniać dziwne harce. Ja jemu zdjąłem 100% życia, on mi niecałą połowę (dwa razy chybiając, dwa razy obijając niezniszczalny przód wieży :lol:).

Jak robicie 1v1 z E-75 z bliska, to strzelajcie mu w wizjery na wieży- wchodzi 100% dmg, a oni zdziwieni zaczynają robić bardzo dziwne akcje, włącznie z próbą objechania cię... co kończy się zwykle odsłonięciem silnika (a to implikuje podpalenie, krytyki, zgaszenie czołgu, etc).

Śmieszna wczoraj była ta bitwa tym bardziej, że ten E-75 atakował mnie od przodu, za plecami miałem IS-3 (który mnie zignorował i atakował Tygrysa), a obok stała ichniejsza jagdpantera i grzała w nasz plankton, zamiast podjechać i mnie zdjąć ja strzał- dwa :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quave drzewko USA i ZSRR ma być w q1 2012 natomiast zamiana T34 na M103 ma być w tym roku (listopad/grudzień) bo developerzy nie przewidzieli tego, że bardzo dużo osób zechce odkryć darmowego premium tanka ;) u mnie jeszcze 45k exp do T34 później T30 a nad IS-4 się zastanowię :P

 

prośba z mojej strony jak zobaczycie w jakieś grze M24 Chaffee to napiszcie mi na forum czym graliście bo poluję na to gówienko bo brakuje mi do eksperta i nie ma ich wcale :/ Już nie wiem czym grać Vk2801, T29, T32 i nie ma go!

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz. Teraz w USA mody T34 na premium czołg, a w Q1 (czyli nawet w marcu) 2012 bolszewików.

 

Kurde, marzy mi się ta zmieniona fizyka. Czuję, że będzie niezłe szyderstwo, jak kolesie będą spadać z klifów, albo się topić w jeziorach na potęgę :lol:

 

____

ed: Ram1rez!!!!1111one :P

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quave drzewko USA i ZSRR ma być w q1 2012 natomiast zamiana T34 na M103 ma być w tym roku (listopad/grudzień) bo developerzy nie przewidzieli tego, że bardzo dużo osób zechce odkryć darmowego premium tanka ;) u mnie jeszcze 45k exp do T34 później T30 a nad IS-4 się zastanowię :P

 

prośba z mojej strony jak zobaczycie w jakieś grze M24 Chaffee to napiszcie mi na forum czym graliście bo poluję na to gówienko bo brakuje mi do eksperta i nie ma ich wcale :/ Już nie wiem czym grać Vk2801, T29, T32 i nie ma go!

 

 

M24 trafiłem grając M5 i jak zwykle będąc ostatnim na liscie ;) Co ciekawe pojechałem do przodu i natrafilem go w polowie trasy...z rozpędu wjechal w kamien i bylo po nim ;) Wrocilem do WOT po przerwie od stycznia i musze powiedziec, ze znow gra sie calkiem fajnie. Poszedlem teraz w lekkie czolgi USA i po fajnym M3 Stuart, słabym M5 ktorego ciagle mi przydzielalo do tierow 7-8 mam M7, który jest naprawde fajnym czolgiem :D Z zamontowanym 6 pounderem, najlepszym motorem i gąsiennicami mozna sporo poszaleć. W dodatku optymalizacja przydzielen ta ostatnia chyba cos poprawila bo dostaje bardziej wywazone teamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za IS4 KV i KV3 free sloty będą w q1 2012.

 

To jeszcze kupa czasu, nawet jak weźmiecie/my urlop to myślę że dojdziecie/my do IS4 do końca roku bez problemu :lol2:.

 

Co do M24 Chaffee to miałem go raz na T29, był w mojej drużynie,

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quave drzewko USA i ZSRR ma być w q1 2012 natomiast zamiana T34 na M103 ma być w tym roku (listopad/grudzień) bo developerzy nie przewidzieli tego, że bardzo dużo osób zechce odkryć darmowego premium tanka ;) u mnie jeszcze 45k exp do T34 później T30 a nad IS-4 się zastanowię :P

 

prośba z mojej strony jak zobaczycie w jakieś grze M24 Chaffee to napiszcie mi na forum czym graliście bo poluję na to gówienko bo brakuje mi do eksperta i nie ma ich wcale :/ Już nie wiem czym grać Vk2801, T29, T32 i nie ma go!

 

Grając PzIV spotykałem raz prawie ubiłem ale podkradli mi go złodzieje fragów jak miał kilka %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quave drzewko USA i ZSRR ma być w q1 2012 natomiast zamiana T34 na M103 ma być w tym roku (listopad/grudzień) bo developerzy nie przewidzieli tego, że bardzo dużo osób zechce odkryć darmowego premium tanka ;)

 

To chyba zostaje jeszcze na miecha wykupic premke ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie - nie mam mowy - nigdy wiecej takiego rajdu jak po T34.

 

Juz mam dosc , a jeszcze 190k expa brakuje ;)

 

Mam to samo, choć już jestem na ostatniej prostej (tzn. już tylko zbieram na T34). Jak tylko stanie on w garażu, to rzucam tą grę na co najmniej miesiąc...

 

Dokładnie tak jak piszesz costi do tego będzie wieża coś na styl KV (z pierwszą wieżą mamy KV z drugą KV-2)

 

A waszmość czytasz uważnie? Pytam się co będzie jak ktoś ma już wynalezionego, a niekupionego, ISa. Jako, że przechodzi on do drzewka obok, to czy nadal wynaleziony pozostanie, czy się okaże, że zamiast niego mam odkryty kolejny wóz w drzewku po KW-3?

KW 1 i 2 do tego nie mieszajmy... ;)

 

T32 warto trzymać po wyexpowaniu T34 dla jakiś slotów or sth czy sprzedawać?

Ja sprzedaję. Ładny jest, ale nie będę dla wyglądu czołgu trzymał... Poza tym cena jego sprzedaży jest dość poważną częścią planu wyrobienia się z kasą na T34 ;)

 

Swoją drogą, fajnie by było, jakby z poziomu drzewka technologii można było sobie obejrzeć model 3D pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prośba z mojej strony jak zobaczycie w jakieś grze M24 Chaffee to napiszcie mi na forum czym graliście bo poluję na to gówienko bo brakuje mi do eksperta i nie ma ich wcale :/ Już nie wiem czym grać Vk2801, T29, T32 i nie ma go!

 

Kumpel się bujał Szafą, nie wiem czy jeszcze ma. Powiem mu, żeby nim częściej jeździł... tylko możesz go nie dać rady zdjąć, bo to wariat jest :lol:

A swoje dwie sztuki :twisted2: ubiłem latając E8 i T29 (albo KW - już dokładnie nie pamiętam). W E8 i KW często je widzę, tylko szybko ich zdejmują.

 

A waszmość czytasz uważnie? Pytam się co będzie jak ktoś ma już wynalezionego, a niekupionego, ISa. Jako, że przechodzi on do drzewka obok, to czy nadal wynaleziony pozostanie, czy się okaże, że zamiast niego mam odkryty kolejny wóz w drzewku po KW-3?

 

Będzie wyglądał tak, jak mój Hummel:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając PzIV spotykałem raz prawie ubiłem ale podkradli mi go złodzieje fragów jak miał kilka %.

 

Właśnie udało mi się to upolować na Pz IV dzięki za radę ;)

 

Czy grając tierem 9 trafia się często na arty najwyższego tieru? Mowa o Gw Typ E, Ob. 261, T92?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce troche "odswiezyc" mojego Asusa Eee PC 1008HA dokladajac RAMu i przechodzac na SSD. Czy Samsung 470 (64GB) bedzie dobrym wyborem? czy lepiej dolozyc do Cruciala M4? Nie chce przeplacac jesli roznica bedzie mizerna.

EDIT:

Powyzsze mialo trafic do innego tematu :P a swoja droga coraz gorzej idzie mi na T32. Trafiam na samych debili. Przegrywamy bitwy ktore z zalozenia powinnismy rozwalic do zera. Ehh koszmar.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja widocznie jestem w przeciwnych teamach :lol:

 

Ech, żeby sobie zrobić przerwę od T32, kupiłem hummela :lol:

Stockowe działo ma strasznie duży rozrzut, ale jak przyceluje... już mam na koncie is, panterę 2 i parę mniejszych zabawek. Ooo... i vk2801 taranem xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos taranem, to ostatnio zabiłem Typa59 w stylu "bumper car" - walczyliśmy w jakimś wąskim przejściu blisko siebie i trafiłem go tak, że urwałem mu gąskę i zostało mu 26hp. No to co? Do tyłu i do przodu... -12hp. Do tyłu i do przodu... tego już nie przeżył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...