Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z chęcią pomogę:) Gram popołudniami ob 212 i chęcią z kimś zagram bo o 16 jest porażka wczoraj 6 pierwszych gier w dupę a to że ściągałem sam 3 nic nie dawało:(

jestem starym bechmarkowcem ale widzę że na tym forum chyba więcej się dzieje:P

Aktualanie w garażu:

KW elite

M6 full zbieram na T29

Sherman Jumbo do zabaway

IS full zbieram na IS-3

Ob 212

Tiger II full zbieram na E-75 ale i tak go nie sprzedam bo jest kozacki

Pershing elite

T-54 elite

Patton elite załoga 3 perk na 99% jeszcze trochę i będzie totalnie na full:P

Jak wyjdzie nowy patch będzie można zmienić obecne specjalności na nowe za złoto ale jak rozumiem trzeba będzie je od nowa nabijać:(

 

Napisz mi nick z gry na pw po 20 powinienem się odezwać ;)

 

 

U mnie wygląda to tak: (nick w grze Competizione)

 

w garażu:

T29 non elite (zbieram na silniki :P ); załoga 100% skill (naprawa) 85%

T32 non elite (153k exp + 12k FE wyfarmione) załoga 100% skill (naprawa) 93%

VK 2801 elite załoga ~100% i coś w skillu (rzadko nim gram)

Pz IV elite załoga 100%; skill (naprawa) 90%

KV non elite & 152mm ~100% załoga gram od święta

KV-3 stock

VK 3001P stock

Hummel non elite (50k exp) załoga ~100%

 

Jak wyfarmię T34 (2-3 dni) to w garażu będzie można spotkać:

Tiger II

VK 3002DB

i możliwe, że wezmę się za KV-3 i dobiję do IS

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@banzai, do slggera doszedłeś po linii TD czy przez czołgi? A jeżeli przez czołgi, to od strony M7 czy m4 sherman?

Dlaczego pytam? Bo może jeszcze byś opracował T34? Przecież wartość czołgu premium tej klasy to 11000 golda czyli 160zł.

No ja wiem, że to nie majątek, ale może warto?

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@banzai, do slggera doszedłeś po linii TD czy przez czołgi? A jeżeli przez czołgi, to od strony M7 czy m4 sherman?

Dlaczego pytam? Bo może jeszcze byś opracował T34? Przecież wartość czołgu premium tej klasy to 11000 golda czyli 160zł.

No ja wiem, że to nie majątek, ale może warto?

 

Od strony TD niestety, za mało czasu mam na grę żeby dobić do T34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj czołg premium B2 740. Jezu ale padaka. Czołg jest szybki zwrotny, zawsze jestem na szczycie listy ale......

 

MA DZIAŁO Z TIERU II. Efekt jest taki że mam same rykoszety!!!! Nawet HEAT. Ciężko coś zniszczyć.

 

Penetracja pancerza Pz III od frontu ,graniczy z cudem, a spotkanie Hetzera to pewna śmierć.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten czołg jest tak słaby, to po co go w ciemno kupowałeś?

 

Heavy w tier 4.... brzmi nieźle. Okazał się ze klapa. Z LT sobie radzi z MT trzeba kombinwac z przodu lecą same rykoszety. Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poćwicz trochę trafianie, bo nie widzę powodu, aby nie ubić celu z tego działka. Jak trafiasz na wyższy tier to możesz użyć pocisku HE, urywa mniej, ale prawie zawsze i uszkadza podzespoły. Osłona przeciw odłamkowa chroni przed HE więc jak dwa takie się odbiją to więcej nie strzelaj HE do tego typa.

Celność ma 0,4 Accuracy at 100m (m) czyli nie najlepszą, na snajpera się nie nadaje, ale do walki 1 vs 1 i z za winkla całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

nareszcie!:D wczoraj wieczorem zyskalem E-100,mam taka radosc ze musialem sie z Wami ta informacja podzielic:D

 

Edit: reakcja na zapis kolegi nizej,E-75 czeka w rezerwie w najgorszym razie ;-)

Edytowane przez AmFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy sie razem z Toba :) ale z tego co widze po innych graczach to E-75 prowadzi regularny mord na polu walki a E-100... zgarnia szlagi i pada z zerowym fragiem (choc nie mowie raz na milion spotkan pojawi sie gwiazda ktora ubije nim 5 przeciwnikow :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp, dziś udało mi się skubnąć chatefe, taki czołg to skarb, jak go zobaczyłem od razu za nim pojechałem PzKmpfIV.

Do kompletu zostało:

Diff tanks to kill: 16:

Maus

Объект 704

T92

M46 Patton

GW Typ E

КВ-220

БТ-СВ

Valentine

M6A2E1

M3 Stuart

PzKpfw II Ausf. J

PzKpfw V-IV Alpha

Т-127

PzKpfw V-IV

T-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto premium, T32:

132 expa, 8k kasy.

 

I miałem takie całe popołudnie i wieczór. Wygrałem może ze dwa razy w plutonie, raz potem w pojedynkę (i to nawet nie T32).

 

Wyglądało to tak, jakbym doświadczył wszystkich "kiepskich" akcji na sobie:

- Kampiący E-75 (nasz topowy czołg), który dał się zniszczyć w szczerym polu... ofc musieliśmy bronić się sami

- siedzący za kamieniem is-3, który nie robił zupełnie nic przez całą bitwę

- rozwalenie przez artę po wykryciu przez T-50, bo nikt go nie upilnował (mimo 8 czołgów obok i zatrzymania go jednym strzałem "na widoku").

- Kampiący obok mnie Typ 59 (grałem artą), który olał (!!!!) t-50-2 akurat jak tamten przedarł się do naszej bazy. Po zniszczeniu mnie przez tegoż, olał go w ciągu dalszym, oddając zero strzałów i pojechał w cholerę. T-50-2 rozwalili dopiero ludzie, którzy zawrócili z połowy mapy :mur:

- i tak dalej... i tym podobne...

 

Zamiast codziennego 20k expa uciułałem ledwie 10k na T32. Oby dzisiaj było lepiej, bo się wkurzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo. To nam z Ram1rezem poszło wczoraj w plutonie trochę lepiej, na początku nawet kilka wygranych z rzędu, potem w drugą stronę ;)

Gra w plutonie to jest to :)

 

m4r ty masz premium, możesz zakładać plutony po trzech, może się około 21 dzisiaj stykniemy na farmienie expa?

 

Mój nick w grze: maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał miejsce w plutonie, no i o ile akurat będzie mi jako-tako szło. Bo są momenty, że więcej ze mnie szkody, niż pożytku (e.g. wczoraj :lol: ).

 

Btw, Panowie, prośba:

Jeżeli szukacie plutonu, to wbijajcie na kanał "purepc.pl {scratix}" (kanały -> szukaj -> "purepc" -> powinien się pojawić). do niedawna zaglądałem tam tylko sporadycznie, żeby zobaczyć np. że ktoś jest, (albo i nie), ale od paru dni zacząłem wbijać bardziej regularnie, a nawet na nim idlować (i chyba nie tylko ja).

 

Prościej się imo na kanale zgadać n.t. plutonu/ów, niż mieć otwarych 5 okien z różnymi osobami i negocjować z każdą z osobna "warunki założenia plutonu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem w paru bitwach... byłem na liście niżej, niż arta :blink:

 

 

Matko Boska, warunki założenia plutonu ;)

Dajesz i jazda ;) mogę ci piwo na gg wysłać :D

 

Nie no, dobrze się ugadać, bo różne czołgi mają różny dobór tierów i niezłe kwiatki wychodzą. Wczoraj np. graliśmy T32 i Pershingiem w teamie z T34 i tier 10 pojawiał się zdecydowanie częściej niż normalnie. W sumie przy przesiadce gościa na tier 8 też się tak pojawiali :lol:, ale to chyba cały dzień wczorajszy był taki spieprzony, zgodnie z prawami Murphy'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my graliśmy na 2*T32 i było gitez, albo na dwa razy KV i tez super, Ram1rez w KV ma 152mm a ja 107mm, bardzo dobrze się uzupełniamy jak tak razem ciśniemy.

Na dodatek kilka razy było tak, że obaj byliśmy na pierwszych dwóch miejscach :D

 

A swoją drogą, ogarniamy team speeka 3? Czy przez okno dialogowe w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...