Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej odniechciewa mi się w to grać, to że w 3/4 bitew jestem moim Tygrysem wrzucany gdzieś na koniec listy jeszcze przeżyję, ale ciągłe ginięcie(mając maksimum pkt życia) od pojedynczych pocisków z GW Tigera i jego odpowiedników jest tak frustrujące że jedyne na co ma się ochotę to wyłączenie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej odniechciewa mi się w to grać, to że w 3/4 bitew jestem moim Tygrysem wrzucany gdzieś na koniec listy jeszcze przeżyję, ale ciągłe ginięcie(mając maksimum pkt życia) od pojedynczych pocisków z GW Tigera i jego odpowiedników jest tak frustrujące że jedyne na co ma się ochotę to wyłączenie tej gry.

 

Pograj troche jakas fajna arta (T5 lub wyzej) to sie nauczysz gdzie na jakich mapach czolgi sa latwe do sciagniecia i gdzie mozna sie chowac. To daje troche do myslenia potem grajac "zwyklymi" czolgami.

Tiger jest lakomym kaskiem dla artylerii, sam jak nia gralem to uwielbialem w nie naparzac :) Niedawno skonczylem nim grac, bo doszedlem juz do KT, ale ze wszystkimi najlepszymi modulami gralo mi sie nim calkiem przyjemnie, tylko raczej nie mozna isc na pierwszy ogien, bo pancerza dobrego to on nie ma. W sumie mialem 48% wygranych, ponizej swojej sredniej ale bez tragedii.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej odniechciewa mi się w to grać, to że w 3/4 bitew jestem moim Tygrysem wrzucany gdzieś na koniec listy jeszcze przeżyję, ale ciągłe ginięcie(mając maksimum pkt życia) od pojedynczych pocisków z GW Tigera i jego odpowiedników jest tak frustrujące że jedyne na co ma się ochotę to wyłączenie tej gry.

 

Owady opanowały sztukę kamuflażu w drodze milionów lat ewolucji. Udowodnij, że jesteś lepszy i wytrenuj swoją załogę na 100% kamuflażu + siatka maskująca. Ja tak miałem i mimo, ze większość bitew lądowałem tak jak ty jakoś artylerie mnie na pierwszy ogień nie brały.

 

Ogólnie lubiłem tygrysa i nie sprzedał bym go jak by nie brak miejsca w garażu i słaba ekonomia. Mimo wszystko jednak większość bitew w tym czołgu przegrałem choć pod koniec statystyki nieco się poprawiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek ty masz grafę AMD. Masz wgrane te skiny z tej strony SteelDevils High Quality Hitzone Skins ? Śmiga Ci to? Ściągnąłem paczkę "orginal + white" i sama się rozpakowała i nic , zero zmian. Myślałem, że to może wina grafiki stąd pytanie.

 

P.S. Nie było pytania, rozpakowałem na C a gra jest na E :mur:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazetki kupione i 3 kody aktywowane. Aktywowałem 3 kody za jednym razem bo dzięki temu wpadło 5500 golda, a nie 3x 1500 golda aktywując je pojedynczo. W dodatku na jednej karcie zostało mi ~14 zł na górce więc może jeszcze się skuszę na 1-2 gazetki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jade na kolorach. "Przyda sie troche fantazji i polotu w tym smutnym jak...". Choc powiem szczerze, ze chyba przelacze sie na wersje Close Combat. Bo mam taki jarmark kolorow ze glowa mala. A z odleglosci 500m i tak nie wceluje w punt 1x1 px :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jade na kolorach. "Przyda sie troche fantazji i polotu w tym smutnym jak...". Choc powiem szczerze, ze chyba przelacze sie na wersje Close Combat. Bo mam taki jarmark kolorow ze glowa mala. A z odleglosci 500m i tak nie wceluje w punt 1x1 px :)

 

Wlasnie z tego powodu uzywam wersji Close Combat.. z daleka i tak nie ma szans na takie dokladne celowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kasy IMHO, aczkolwiek zastanawiam się nad jedną-dwoma gazetkami.

 

A to widzieli?

For the upcoming 7 days both EU and US servers will enjoy X3 experience rates for the first victory per day.

 

The special will be available after the tomorrow's server restarts. For details visit the respective WoT portal (EU or US).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będzie przez 1 dzień non stop więcej exp. tak jak jest podczas testów nowych patchy czy jak było w zeszłoroczne święta w czasie bety - nie mówię tu od razu o 10x ale 3-4x przez kilka dni było by fajnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej odniechciewa mi się w to grać, to że w 3/4 bitew jestem moim Tygrysem wrzucany gdzieś na koniec listy jeszcze przeżyję, ale ciągłe ginięcie(mając maksimum pkt życia) od pojedynczych pocisków z GW Tigera i jego odpowiedników jest tak frustrujące że jedyne na co ma się ochotę to wyłączenie tej gry.

 

Ja tez zawsze jak jechały dwa czołgi to strzelałem w Tigera i nie wazne czy miałem VK3601,czy PzIV, czy Grille. Miałem niemal 100% szans że wszystko co wystrzele wejdzie. Teraz sam jezdże Tigerem :P. Poczekam jednak do oceny jak bede miał załoge na 100% i maks ulepszen. Najlepsze działo w tym czołgu trzeba miec koniecznie! Krótka 88 jest niestety kompletną porażką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie koledzy powyżej zdiagnozowali mój problem - nie grałem wcześniej żadną artylerią ;). Kupiłem więc za wolne doświadczenie Wespe i zobaczymy czego się nauczę.

Co do Tygrysa, to mam już na nim wszystkie moduły oprócz najlepszego silnika i załogę wytrenowaną w 60% w naprawie co zostało odziedziczone po VK3601H.

Stawiam na nią, bo najczęściej wygląda to tak, że dostaje się w gąsienice i wtedy artyleria rozpoczyna swój koncert.

A tak przy okazji, też macie problem z amunicją w Tygrysie, w co trzeciej bitwie w nią dostaje, nawet przyjmując na siebie pociski od frontu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaj chyba jakiś dzień idio** w WOT. Jakieś 20 walk i 2 wygrane. Gdzie przy jednej zginałem nic nie ustrzeliwszy a walcząc z 6 czołgami sam. Jakby nie zajechali mnie z dwóch stron to pewnie bym cos więcej powalczył. Ale kilka dość można uszkodziłem i team wykorzystał ten czas na zajęcie bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z ammo rackiem w Tygrysie, ale z tego co widzę, tak jest w każdym Niemcu.

Ba, zdarzały mi się nawet podpalenia od strzału w przód :lol:

 

Wczoraj mialem niemilosiernego pecha z walkami ogolnie.. samo zdobycie bonusow na wszystkich czolgach (szczegolnie Tiger II) zajelo mi wiecej czasu niz zwykle.. i wlasnie w KT mialem najwiecej pecha.. w jednej bitwie zaliczylem 2 podpalenia w odstepie moze minuty.. pierwsze zgasilem, drugiego nie mialem juz czym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karcie jest coś takiego napisane:

 

"... Na jedno konto przypada tylko jedna nieodpłatna paysafecard OWH na www.worldoftanks.eu" mam rozumieć, że można zlać ten punkt i kupić tyle gazet ile się chce i zrobić wielkie doładowanie czy jak już raz tego użyję to kolejna karta mi nie doda golda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...