Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Na karcie jest coś takiego napisane:

 

"... Na jedno konto przypada tylko jedna nieodpłatna paysafecard OWH na www.worldoftanks.eu" mam rozumieć, że można zlać ten punkt i kupić tyle gazet ile się chce i zrobić wielkie doładowanie czy jak już raz tego użyję to kolejna karta mi nie doda golda?

 

Hmm zeby tylko nam potem z tego jakichs banow nie sprzedali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na kilku forach czytałem wypowiadali się ludzie z supportu wota że można to łączyć

Post: Witam. Jestem zainteresowany czy po doładowaniu się kodem z gazetki play (paysavecard w wysokości 35 złotych) w ilości 6-7 sztuk lub więcej grozi jakakolwiek sankcja w grze? (Ban, usunięcie konta lub tym podobna sprawa)

 

Pozdrawiam

 

S******

 

Odpowiedz:

 

Drogi Graczu,

 

Wielokrotne doładowanie kartą paysavecard nie grozi i nie może grozić żadną karą.

Dziękujemy za zainteresowanie grą oraz za kontakt z Działem Pomocy techniczne WoT.

 

 

Z poważaniem,

Michał Lozicki

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 gazety (60zł) daje 5500 + 2500 Golda, czyli dodatkowa premka za 15 zyla, moim zdaniem warto ;)

 

Ale chyba akcja marketingowa działa patrząc na poziom I-II tierowców. Granie 38H735 znowu jest czystą przyjemnością :D

Edytowane przez kiisiio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 gazety (60zł) daje 5500 + 2500 Golda, czyli dodatkowa premka za 15 zyla, moim zdaniem warto ;)

 

Ale chyba akcja marketingowa działa patrząc na poziom I-II tierowców. Granie 38H735 znowu jest czystą przyjemnością :D

 

Wybieracie pakiet 5500 goldów i dodatkowa dostajesz 2500 ? Czy nalezy wybrać pakiet 1500 i podając 4 kody dostaje się 8 tyś. goldów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wybierasz 5500, wykorzystujesz 3 karty, potem wybierasz osobno 2500 i wbijasz kod z trzeciej karty z poprzedniego razu i tą czwartą nową.

 

Dzięki, jest 8k na koncie. Wychodzi 20zł. za miesiąc premium, a nie 40zł i jeszcze zostanie 500 goldów w oczekiwaniu na jakieś promocje :lol:. Taka kwota jest do przyjęcia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim trybie gry miesiąc się w tej chwili zupełnie nie opłaca, raczej będę czekał na 3 dni w cenie 1 albo coś ;) Myślałem o jakimś premium tanku ale w sumie nie ma z czego wybierać :D Konwersja expa żeby dobić do T34 też zupełnie mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie koledzy powyżej zdiagnozowali mój problem - nie grałem wcześniej żadną artylerią ;). Kupiłem więc za wolne doświadczenie Wespe i zobaczymy czego się nauczę.

Co do Tygrysa, to mam już na nim wszystkie moduły oprócz najlepszego silnika i załogę wytrenowaną w 60% w naprawie co zostało odziedziczone po VK3601H.

Stawiam na nią, bo najczęściej wygląda to tak, że dostaje się w gąsienice i wtedy artyleria rozpoczyna swój koncert.

A tak przy okazji, też macie problem z amunicją w Tygrysie, w co trzeciej bitwie w nią dostaje, nawet przyjmując na siebie pociski od frontu?

 

Też często obrywam w amunicję w Tygrysie a oprócz tego działo równie często dostaje. Załogantów wytrenowałem od 0 do 40% w naprawie i już uwijają się coraz sprawniej.

 

Z innej beczki - od czasu do czasu podczas ładowania mapy wyłącza mi się gra (wyrzuca do pulpitu), czy to może byc jakiś problem sprzętowy, czy może "ten typ już tak ma"? Komputer wszystkie benchmarki przechodzi bez problemu, stery do grafiki najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest i zdążyłem się już przyzwyczaić.

Do tego nie ładuje czasem nieba (pomaga poruszanie myszakiem w prawo i lewo), a czasem wiesza się przy wychodzeniu z mapy (zamykasz ekran wyników i możesz sobie czekać do us@#$j śmierci, aż wejdziesz z powrotem do garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś patch wszedł? bo jak wchodzi to zawsze nooby wyrastają z ziemi i źle idzie... 3 bitwy takie że szczęka opada.

 

Wreszcie możecie się poczuć z jak ja z moim przeklętym Hummelem :-P

 

Ostatni hicior - malinówka nasz T-34/85 pozwala przejechać Grille przez otwarte pole i przegrywa z nim w bezpośredniej walce :lol: , szkoda że tego nie nagrywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego chcesz od hummela :D

 

Dołączona grafika

 

Ostatnim strzałem zdjąłem m40/m43, a najlepsze, że strzeliłem z półobrotu - tzn tak, żeby tylko gość był w kółku (i nawet nie czekałem aż się zejdzie). Bo właściwie jechałem do drugiej arty, która była gdzie indziej, a tym ziomem i tak by się ktoś zajął :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten typ tak ma :wink:

 

 

U mnie też tak jest i zdążyłem się już przyzwyczaić.

Do tego nie ładuje czasem nieba (pomaga poruszanie myszakiem w prawo i lewo), a czasem wiesza się przy wychodzeniu z mapy (zamykasz ekran wyników i możesz sobie czekać do us@#$j śmierci, aż wejdziesz z powrotem do garażu.

 

ooo.... jak fajnie, że nie tylko ja tak mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek ty masz grafę AMD. Masz wgrane te skiny z tej strony SteelDevils High Quality Hitzone Skins ? Śmiga Ci to? Ściągnąłem paczkę "orginal + white" i sama się rozpakowała i nic , zero zmian. Myślałem, że to może wina grafiki stąd pytanie.

 

P.S. Nie było pytania, rozpakowałem na C a gra jest na E :mur:

 

Używam skórki colorized i staram się ładować w fioletowy. Na trzy strzały T34 z 105mm rozwaliłem dzięki temu VK 4502 (P) Ausf. A.

 

Ale markery mimo że wgrałem ten plik do odpowiedniego katalogu alej nie działają. Coś jeszcze trzeba zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pattonie wbiłem 3 ostatni perk na 100% ale nie było żadnych fanfar ani oklasków...

Cholernie długo to trwa ale teraz mogę powiedzieć że jeden czołg mam naprawdę 100% ELITE:P

 

Do tego E75 zbadany zbieram kasę jeszcze 900tys i mam potworka

 

Dałem też popis w klan warsach. Grałem ob 261 w dwóch bitwach dostałem wsparcie a w dwóch ściągłem po 4 graczy:P

Ale ruskie to pijaki.

Przez dwa dni na sucho czyli bez piwka strasznie pudłowali. Wczoraj wypiłem dwa i cholera strzelali genialnie hehe Coś w tym musi być...

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana na wszystkich 5 czołgach miałem wygraną w pierwszej walce:

 

radier (2011-11-18 08:56:46) Victory! Battle: Abbey 18 listopada 2011 08:47:38 Vehicle: T32 Experience received: 3 819 () Credits received: 44 743

radier (2011-11-18 09:13:20) Victory! Battle: Arctic Region 18 listopada 2011 08:57:30 Vehicle: T34 Experience received: 4 122 () Credits received: 52 129

radier (2011-11-18 09:20:32) Victory! Battle: Redshire 18 listopada 2011 09:06:57 Vehicle: M26 Pershing Experience received: 3 834 () Credits received: 42 693

radier (2011-11-18 09:20:40) Victory! Battle: Sand River 18 listopada 2011 09:14:02 Vehicle: T25 AT Experience received: 2 007 () Credits received: 20 137

radier (2011-11-18 09:33:08) Victory! Battle: Murovanka 18 listopada 2011 09:20:58 Vehicle: M40/M43 Experience received: 2 874 () Credits received: 37 266

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem arty, wypasiony Sturmpanzer I Bison. Musze się nauczyć grać, żeby jak mówi m4r wiedzieć gdzie się kryć przed artą. :wink:

 

Pierwsza bitwa oczywiście Himmelsdorf, bo trudniejsza już być nie mogła.

Wynik

 

Dołączona grafika

 

 

No wiem nic szalonego, ale jak na pierwszy raz to jak dla mnie całkiem znośnie.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zmieniać w KV-3 107 na 100 lub 122? Czy lepiej wcześniej dojść do IS? :D Mam jeszcze dylemat w czym szkolić załogę TD kamo czy naprawy?

 

TD- najpierw kamuflaż

Co do działa to działo 122 warto odkryć bo lepsze od 107 a druga kwestia , że będzie od razu odkryte w IS i IS-3.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto - niby troche wiecej penetracji, ale 100mm ma duzo mniejszy dmg, a 122 dla odmiany cholernie drogie pociski. Odkryc warto, żeby na IS miec od razu dostepne, ale ja nie montowalem, 107 sprawdza sie dobrze.

 

EDIT: 2 gazetki zanabyte, da sie z tego 2500 + 1500 wziac?

 

Tapatalk HTC Vision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam skórki colorized i staram się ładować w fioletowy. Na trzy strzały T34 z 105mm rozwaliłem dzięki temu VK 4502 (P) Ausf. A.

 

Ale markery mimo że wgrałem ten plik do odpowiedniego katalogu alej nie działają. Coś jeszcze trzeba zmienić?

 

Markery? Masz na myśli podświetlenia czołgów? U mnie działają.

 

Moim zdaniem nie warto - niby troche wiecej penetracji, ale 100mm ma duzo mniejszy dmg, a 122 dla odmiany cholernie drogie pociski. Odkryc warto, żeby na IS miec od razu dostepne, ale ja nie montowalem, 107 sprawdza sie dobrze.

Zakładać nie musi byle odkryć.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie kombinowałem z tym kamuflażem, ale z drugiej strony po urwaniu gąsek każda sekunda naprawy szybciej jest na wagę złota.. Dzięki za porady z KV-3, cisnę w takim razie do IS, a 122 odkryję sobie na KV-3 bo i tak będę go trzymał dla slota.

Edytowane przez kiisiio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...