Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To ma być klan dla nas czyli nie limitujemy przyjęć. Chyba jedyny limit to być członkiem forum purepc. Zgadza się?

 

Rozchodzi się o to, że Wy wszyscy tutaj takimi "potworami" jeździcie a ja dopiero do Tigera ll dobijam (dzisiaj będzie już opracowany i jeszcze 0,5mln kasy i jest mój) i nie wiem, czy się na coś przydam z tym sprzętem?

 

btw.

co lepiej kupić w pierwszej kolejności - tygrysa 2, czy panterke 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mne KT. Panthera byla OK. Panthera II nie daje takiego skoku jak Tiger>Tiger II. Niby E-50 jest bardzo mocnym medium to jednak po drugiej stronie jest juz E-75 a to juz jest potega. Tiger II wiec :)

 

BTW: Gustav Line Breakthrough | News | World of Tanks znow cos szykuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to, że Wy wszyscy tutaj takimi "potworami" jeździcie a ja dopiero do Tigera ll dobijam (dzisiaj będzie już opracowany i jeszcze 0,5mln kasy i jest mój) i nie wiem, czy się na coś przydam z tym sprzętem?

 

btw.

co lepiej kupić w pierwszej kolejności - tygrysa 2, czy panterke 2?

wg mnie tygrysa ale oba nie są dochodowe więc zależy czym chcesz sobie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to, że Wy wszyscy tutaj takimi "potworami" jeździcie a ja dopiero do Tigera ll dobijam (dzisiaj będzie już opracowany i jeszcze 0,5mln kasy i jest mój) i nie wiem, czy się na coś przydam z tym sprzętem?

 

btw.

co lepiej kupić w pierwszej kolejności - tygrysa 2, czy panterke 2?

 

Poczekaj, aż dojdę do P2, to Ci powiem, co lepiej :lol:

Co do potworów... jeszcze tylko 3 bańki do E-75 :twisted2: A na razie i tak robię panterę. Od czasów T34 przeszła mi ochota na pushowanie za wszelką cenę, więc E-75 będzie pewnie gdzieś na świętach, chyba że się wkurzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być klan dla nas czyli nie limitujemy przyjęć. Chyba jedyny limit to być członkiem forum purepc. Zgadza się?

 

Proponuję przyjąć taką samą zasadę jak w topicu ze Steamgifts - chętny do klanu musi mieć jakiś staż na forum. Na razie to bez znaczenia, ale jak kiedyś dojdzie klanowa zbrojownia czy coś, to żeby uniknąć sytuacji, że ktoś się rejestruje tylko po to, żeby się do klanu wkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przyjąć taką samą zasadę jak w topicu ze Steamgifts - chętny do klanu musi mieć jakiś staż na forum. Na razie to bez znaczenia, ale jak kiedyś dojdzie klanowa zbrojownia czy coś, to żeby uniknąć sytuacji, że ktoś się rejestruje tylko po to, żeby się do klanu wkręcić.

 

Tylko i wyłącznie? Tz, że gdybym chciał polecić brata/kumpla (gramy bardzo często w plutonach) to oni nie będą mogli dołączyć do PurePC klanu bo nie mają konta na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze w takich przypadkach po prostu będziemy się kierować zdrowym rozsądkiem. Jeżeli klan zgodzi się na przyjęcie takiej osoby za poręczeniem to wtedy powinna być taka możliwość.

 

Myślę, że decyzje powinny w klanie podejmować te osoby, które fundują jego powstanie no i Michaelius jako założyciel.

Myślę, że 12 osób wystarczy do tego grona, no i tylu nas mniej więcej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze jakieś miejsca? :)

 

Ogólnie idea klanu dla zapalonych ale jeszcze nie "nolifeów" do mnie przemawia, a 2,50 to nie fortuna. Problem jak na razie ze składem bo 6 tier (E8) to mój maks, a i tak najbardziej lubię Marderka. No i mam jeszcze znajomego z którym gramy w plutonie a który z forum ma nie wiele wspólnego i fajnie jakby można było mimo wszystko takich ludzi też rekrutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, czekamy na konto od Michaeliusa ;) I tak przez nas musi iść do kiosku po gazetki ;)

 

Nie uważam, aby limitować przyjęcia z powodu braku tieru. Nie taki jest motyw zakładania klanu. Prawdopodobnie nie będziemy w ogóle atakować mapki a jeżeli to dla zgrywu i bez żadnej presji.

 

Więc na teraz lista osób, które chcą płacić te drobne 2,50 na rzecz zakupu gazetek i założenia klanu:

Michaelius - założyciel

Sławomir Guzik (maxymili)

SilaHD (OberSchlesien_Pancer)

ram1rez

costi + dwie końcówki z kart

Trawienny

bobras

kiisiio

Gregu

rosolini

tribute

armt

tom256

zul22

ponury

 

dodatkowo dwóch kolegów ram1reza być może

dodatkowo m@ti dorzuci użytą kartę

 

Miejsc jest 100 więc bez nerw. Powinno wystarczyć ;)

 

Uwaga, PINY ze zużytych kart wysyłajcie na priv do Michaeliusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No pressure Pure fun "

 

;)

 

Czy jak zakosimy logo to z lewej gornej czesci portalu to bedzie ok ?

 

edit: rozeslalem PW jak ktos nie dostal a chce sie dorzucic to niech pisze :)

 

PS. Costi do ciebie nie wysylalem bo i tak sie widzimy w czwartek ;)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zonk, chciałem sobie dziś wklepać swoje karty (2 sztuki) żeby kupić 2x1500 golda, a tu przy drugiej karcie taka niespodzianka:

 

paysafecardError

 

You have already used a promotional card and may not use another one. Please try again.

Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...