Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowales w kiosku jakims czy w markecie /samoobslugowcu jakims ?

 

Jedno w Empiku, drugie w kiosku w metrze, aczkolwiek kobieta mi prosto z paczki podała.

 

Mi to bardziej wygląda na komunikat związany z tym, co jest na karcie namazane, że jedno konto - jedna karta.

No nic, potem napiszę do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T1 to świetny czołg po założeniu najlepszej armatki i innych modułów. Trafi ana fajne tiery i jak się dobrze chowasz i nie gnasz na złamanie karku to na prawdę żal go potem sprzedawać. M6 też po rozwinięciu spisuje się nieźle ale nigdy nie dał mi takiej frajdy jak wymaksowany T1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jestem odosobniony w tym odczuciu i nie umiem tym jeździć, czy w swoim tierze T1 to po prostu beznadziejny czołg?

 

Bardzo fajny czołg, z żalem się go pozbyłem, lepsze losowania niż KW, a i fun dla mnie większy niż w ruskim odpowiedniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jestem odosobniony w tym odczuciu i nie umiem tym jeździć, czy w swoim tierze T1 to po prostu beznadziejny czołg?

 

Odsobniony nie bo sporo osob marudzi na T1 , a moim zdaniem to jedna z lepszych maszyn na swoim tierze.

 

 

Choc trzeba sie przyzwyczaic, ze czasem slabo go losuje i cala bitwe bedziesz strzelal HE ;) A z drugiej strony czasem losuje go tak, ze to inni z rozpaczy beda przelaczac na HE by zarysowac ci farbe na kadlubie ;)

Tylko dzialo trzeba odkryc bo pierwsze to rozpacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, czekamy na konto od Michaeliusa ;) I tak przez nas musi iść do kiosku po gazetki ;)

 

Nie uważam, aby limitować przyjęcia z powodu braku tieru. Nie taki jest motyw zakładania klanu. Prawdopodobnie nie będziemy w ogóle atakować mapki a jeżeli to dla zgrywu i bez żadnej presji.

 

Więc na teraz lista osób, które chcą płacić te drobne 2,50 na rzecz zakupu gazetek i założenia klanu:

Michaelius - założyciel

Sławomir Guzik (maxymili)

SilaHD (OberSchlesien_Pancer)

ram1rez 2,50zł

costi + dwie końcówki z kart

Trawienny

bobras

kiisiio

Gregu

rosolini

tribute

armt

tom256

zul22

ponury

 

dodatkowo dwóch kolegów ram1reza być może

dodatkowo m@ti dorzuci użytą kartę

 

Miejsc jest 100 więc bez nerw. Powinno wystarczyć ;)

 

Uwaga, PINY ze zużytych kart wysyłajcie na priv do Michaeliusa.

 

2,50zł poszło uaktualniajcie listę by wiedzieć ile już mamy na klan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze ale nie mam konta, więc mogę tylko wysłać pin ze zużytej karty. Swoją drogą to na pewno można tak wykorzystać tą resztę na innym koncie?

 

BTW To z tym kupowaniem Play'a to bym się radził pospieszyć, ja dziś się musiałem sporo nabiegać żeby znaleźć tę gazetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty są ważne do 30.12, więc może jeszcze się coś zmieni w tym temacie...

 

Ale nadal chyba można kupić dwie gazetki i wrzucić 2x1500. Nie wychodzi tak opłacalnie ale daje radę.

No właśnie nie da się, patrz mój wcześniejszy post. Zostało wprowadzone ograniczenie "1 konto - 1 karta". A cholera miałem się wczoraj za to wziąć, tylko zająłem się czym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...