Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej tak, wiadomo, że to nie symulator. PO pierwsze zasięg działa w tygrysie to było 2.1km i na takiej odległości Vitmann potrafił jednym strzałem zdjąć z boku shermana. A tu cała mapa na 800m a strzelanie tygrysem dalej niż 400 nie ma sensu. Jednak pewne odzwierciedlenie rzeczywistości jest. Maskowanie na przykład, chowanie się to podstawa bo na każdy czołg znajdzie się jakiś sposób, jak nie inny to samolot lub artyleria. No i w grze artyleria faktycznie sprawia, że czołgi muszą się maskować i ukrywać.

 

Artyleria stromotorowa nie służyła do polowania na czołgi. Była do tego przede wszystkim zbyt niecelna, nawet amerykańska (której doktryna zakładała precyzyjne, skoncentrowane ataki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że type 59 ładnie zarabia. Na razie max jaki wyciągnełem to 59k kasy, średnia jest 25k około. Bez premki.

Na razie z serwisu WoT się nie odezwali...zresztą zminili zasady, ciekawe czy to działa wstecz czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzę się starszyzny:

 

Mam odblokowanego VK3002 DB wchodzi promo 2x więcej kasy na Panterze i 50% mniej trzeba za nią dać (za Tigera I również). Czy wg was opłacalne byłoby odblokowanie za free exp Pantery na tą promocję i wyfarmienie kasy na KT? Czy olać promo na Panterkę i dalej ciułać free exp i najwyżej kupić zwykłego Tigera (mam mętlik w głowie a tak czy siak w stronę pantery chciałem iść)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze!

 

Ze względu na rocznicę rozpoczęcia ataku na Linie Gustawa przygotowalismy dla Was kilka niespodzianek.

 

Poczynając od godz. 6:30 czasu polskiego 24 listopada i do godz. 6:00 28 listopada wszyscy gracze World of Tanks EU regionu mogą skorzystać z następujących bonusów:

 

Bonus 1:

 

50% zniżki na czołgi: Panther, Pz. VI Tiger, StuG III, M7 Priest, M4A3E8, M10 Wolverine, M36 Slugger

50% zniżki na czołgi premium: RAM II

Podwojony zarobek na czołgach: Panther, Pz. VI Tiger, StuG III, M7 Priest, M4A3E8, M10 Wolverine, M36 Slugger

Podwojony zarobek na czołgach premium: RAM II

Bonus 2:

 

50% zniżki na rozbudowu koszar: zamiast 300 złota koszt rozbudowy będzie wynosił 150 złota

50% zniżki na szkolenie załogi do 100%

50% zniżki na załoge 100% przy zakupie wraz z czołgiem

50% zniżki na przeszkolenie załogi

Miłej gry!

Co lepiej wziąć M6, czy KW-3?

Jeżeli zdążysz przez miesiąc do T34 to lepiej M6. Ale to dość trudne. Więc ja bym brał Kw-3. Dobry zarobek jest.

 

Poza tym za KW-3 będzie dodatkowy czołg i slot w garażu w q12012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdążysz przez miesiąc do T34 to lepiej M6. Ale to dość trudne. Więc ja bym brał Kw-3. Dobry zarobek jest.

 

Poza tym za KW-3 będzie dodatkowy czołg i slot w garażu w q12012.

 

Ok, do T34 na pewno nie zdążę, za mało gram by w ogóle starać się go zdobyć, wezmę KW-3, dzięki za pomoc :)

 

 

E8 za pół ceny, świetnie, właśnie chciałem go kupować bo E2 jest zdecydowanie za wolny i za mało zarabia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za przeproszeniem walimy!

 

No jeszcze romek mi nic nie odpisal czy mozemy uzyc nazwy i loga.

 

Edit a event normalnie jak dzien dziecka wlasnie zbieralem 1300k na pantere i odkrylem sluggera ;)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci dopiero promo ^^,

Do Pantery zostało mi całe 10k expa, StuGa miałem nie kupować, ale takiej promocji szkoda nie wykorzystać. :twisted2: ;

Dojście do Volverine'a to kwestia darmowego expa, a E8 mam od dawna wyelitowanego :twisted:

 

Jest tylko jeden problem - już mi się nie chce grać tak jak dawniej.

Wczoraj pierwszy raz od dawna wolałem obejrzeć jakiś film klasy B w TV, zamiast podgonić trochę kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem - już mi się nie chce grać tak jak dawniej.

Wczoraj pierwszy raz od dawna wolałem obejrzeć jakiś film klasy B w TV, zamiast podgonić trochę kasy.

 

Hmmm, mam to samo, przynajmniej wczoraj :lol:. Ale jakby komuś mało było lub miał dzieciaka co lubi napierać w WOT to może pod choinkę mu sprezentować takie cóś ;) Ciekawe jak się to prezentuje w rzeczywistości. Pamiętam pod koniec lat 70 ubiegłego stulecia, dodam, ojciec przywiózł z Łotwy ruski czołg takiej wielkości jak ten z aukcji , to był szał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiem Ci, ze ciekaw jestem czy bo sobie samo nie wjechalo :P Wroom.. dzien dobry pani sasiadce.. achtung panzer!

 

:lol::lol::lol::lol::lol: własciwie masz racje powinno dać radę, ale ceny kosmos, podstawowa wersja T34 3114 funciaków +2179 za wszystkie dodatki :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroom.. dzien dobry pani sasiadce.. achtung panzer!

 

:lol: Poprawiłeś mi tym wybitnie humor :lol:

 

Przy odrobinie sprzętu (frezarka) i ogrzewanym garażu sam bym sobie coś takiego zrobił, o ile przy łączeniu gąsienic by mnie szlag nie trafił.

Dobre by było do odśnieżania podwórka w zimie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-W jednym z przewodników wideo odnośnie ciężkich czołgów tieru 9-go wspomniano o tym, że MG z przodu VK4502 (P) zostanie usunięty. Czy będziecie coś z tym robić w następnym patch’u czy kiedy indziej? Moi przeciwnicy lubią strzelać w to MG i wychodzi im to lepiej przy każdej próbie .

Zostawimy MG tam gdzie jest. Spróbuj zastraszyć przeciwników jego wielkością. Może wtedy okażą Ci wiecej szacunku

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie nie grałem przez jakiś miesiąc w WoTa, czy była w tym czasie jakaś promocja na sloty?

Kiszę trochę golda właśnie z zamiarem kupienia kilku slotów po 150 (na pewno kiedyś była taka promocja).

 

Ostatnio pograłem troszkę relaksacyjnie KV i dalej podtrzymuję zdanie, że jak dla mnie nie ma nic lepszego... A V-VI tierem gra się najprzyjemniej.

Ostatni wynik KV to 11 fragów. Grałem w plutonie z moją dziewczyną (tak, tak, też gra w WoT :)), która dzielnie wspierała mnie swoim T1HT, a później miała pretensje, że kradnę jej fragi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...