Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, nie no a gdzie zabawa ;) muszę upolować sam, tym bardziej, że dość często się trafia tylko brak mi farta aby go zdjąć.

 

Ale nie poddam się bez walki :lol2: Zabawa będzie :D

 

P.S. Znalazłem jakiś micro, można wieczorem przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje idealnie. A BL-9 musi być lepsze bo ma lepszą celność o 12,5% i sporo lepszą penetrację. Tylko czas przeładowania dłuższy co by wskazywało na konieczność założenia wentylacji i rammera, tylko że się nie opłaca bo to czołg przejściowy do IS-4, który jest objęty promocją i zostanie zmieniony na tier X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T30 zostanie przesunięty do drzewa TD. Spokojnie, jakieś słabe punkty na pewno zrobią bo gra straciła by sens.

 

ale będzie na Tier IX:

 

Dołączona grafika

 

 

Najbardziej mnie zastanawia, ze nie ma T34 wśród planowanych premium tanków, a i żaden z tych, które są nie jest nawet zbliżony do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T30 zostanie przesunięty do drzewa TD. Spokojnie, jakieś słabe punkty na pewno zrobią bo gra straciła by sens.

 

ale będzie na Tier IX:

Najbardziej mnie zastanawia, ze nie ma T34 wśród planowanych premium tanków, a i żaden z tych, które są nie jest nawet zbliżony do niego.

 

Hm,, to w sumie wartałoby odkryć i kupić to T30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeżeli T34 zmienią nam w premium pod koniec grudnia a kolejna zmiana najwcześniej może się odbyć pod koniec stycznia, to mamy jeszcze dwa miesiące na nazbieranie expa i miesiąc z czołgiem premium na nazbieranie kasy. Damy radę.

 

To minimum, bo zmiana może wejść nawet na koniec marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeżeli T34 zmienią nam w premium pod koniec grudnia a kolejna zmiana najwcześniej może się odbyć pod koniec stycznia, to mamy jeszcze dwa miesiące na nazbieranie expa i miesiąc z czołgiem premium na nazbieranie kasy. Damy radę.

 

To minimum, bo zmiana może wejść nawet na koniec marca.

 

Oj widze, że zmuszasz mnie do grania IS3 :wink:.

 

20 bitwa tym złomem i w końcu jakiś przełom.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam uwazac ze devowie zwlekaja z t34 bo chca jak najwiecej z premek wyciagnac - w koncu sporo osob je kupuje aby tylko nabic szybko ten czolg. Po za tym pewnie go oslabia aby osoby placace za Lwy czy Typy nie plakali im ze sa tak bardzo poszkodowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos JagdPanthera ?

 

Zastanawiam sie czy odkrywac gasienice (1/5 expa na Ferdka w sumie) ?

No i ktore dzialo 88L71 czy krotka 105tka ?

 

PS. A prowincje zatakowac kiedys zaatakujemy - za ich posiadanie na konto klanu wplywa gold , ale najpierw troche tier 10 by sie przydalo.

 

PS2. Plan na ten tydzien - ogarnac co mozna robic dzieki posiadaniu klanu (na pierwszy rzut oka moznaby chyba transferowac kase/golda miedzy graczami) i co robia te rozne wewnatrzklanowe funkcje .

 

Ja uzywam 88L71 naboje kosztują 256 a nie 1000 kredytów. Na 105 wychodzi się na minus, na 88L71 zarabia.

 

T95 wczoraj zniszczyłem Tygrysem, chwaliłem sie zreszta na klanowi. Cholerstwo dostało z boku chyba z 8 strzalów zanim padło.

Niestety nieco później rozwalił mnie E100. Próbowałem strzelać mu w silnik ale poszły rykoszety, jedynie udało się przebić przez boczny pancerz wieży.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta stronka z kodami bonusowymi jeszcze działa? - KLIK

Bo mnie wywala błąd, a po ponownym wypełnieniu formularza dostaje info, że na ten adres już się rejestrowałem.

 

 

Leider ist ein Fehler aufgetreten. Die Fehlermeldung wurde an die technischen Betreuer von www.gamestar.de übermittelt, wir werden uns bemühen, das Problem schnellstmöglich zu beheben. Hier kommen Sie zur zuletzt aufgerufenen Seite. Vielen Dank für Ihr Verständnis!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devsi poddaja pod dyskusje mozliwosc zrobienia normalnego czolgu premiumem na jakis okreslony czas. Wiecej pod: WORLD OF TANKS - OVERLORD'S BLOG: Making Your Tanks Premium. Discussion

 

PS. costi uwazam Twoja propozycje za najmadrzejszy glos w dyskusji!

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam 88L71 naboje kosztują 256 a nie 1000 kredytów. Na 105 wychodzi się na minus, na 88L71 zarabia.

 

105 na minus? większość gier to kilka killi i to nie jakieś dobijanie, wiec może 1 na kilka gier jest minusowa reszta na +.

Zresztą nie rozumiem tego płaczu o koszta amunicji. gracie dla rachunku ekonomicznego czy dla zabawy?

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w pewnym momecnie braknie ci kasy na remont, ammo itp. przez wysokie ceny ammo. i trzeba to nadrabiac tierem V.

 

Gram na zmianę IS3, T25 AT oraz SU-14. w Każdym ammo kosztuje ponad 1k i... zarabiam minimalnie nawet bez premium ;) Poza tym tak jak wyżej zostało napisane, warto dla pomarańczowego komunikatu zapłacić te parę kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy czołgi (byłyby cztery, ale sprzedałem T32) z ammo 1000kr+. Mam jedną artylerię z ammo 1000+.

Jeżdżę E8 i KW, jak potrzebuję szybko kasy. Przy czym jazda KW nie sprawia mi przyjemności, a E8 ciągle się dobrze bawię (mimo ponad 800 bitew na nim... a może dzięki temu).

 

Zrobiłem sobie od czasu kupna E-75 mały eksperyment- ograniczyłem jazdę Hummelem i E8 (KW-x nie jeżdżę - grzeją miejsce do update) do minimum - tzn do pierwszego double expa. Wynik na razie jest bardzo ciekawy - zaczynałem z 300k kredytów, po trzech dniach mam 250k. Żeby przyciąć koszty, przełożyłem 105mm z KT do E-75. Odpuściłem sobie granie T34 (no i KT z braku działa), żeby się nie wk...denerwować. W tym czasie musiałem kupić L100 do pantery i parę innych dupereli - przez to bilans jest na minus.

Praktycznie gram tylko Panterą, StuGiem (farmię do jagdpantery) i E-75. I wiecie co? To nie jest granie.

Na wentylację do E-75 i pantery w takim tempie bym zbierał przez dwa tygodnie. W związku z tym wsiadam dzisiaj z powrotem do Hummela i E8, i w jeden wieczór będzie wentylacja w panterze. Jutro pojeżdżę podobnie i będzie wentylacja w E-75.

 

Niniejszym chciałem wyrazić podziw dla masochistów, którzy jeżdżą samymi wysokimi tierami, płacąc 1000kr za pojedynczy strzał. Za chwilę pewnie się okaże, że każdy z Was, o nienarzekający na koszt ammo, ma jakiś zachomikowany niski tier, o którym zapomniał napisać, a którym jeździ nie tylko dla zabawy, ale i zarobku. Czy może się mylę?

 

Małe dopowiedzenie - 3000 zysku z bitwy (a tyle mniej-więcej mam na E-75, jak oszczędnie strzelam i się nie naprawiam) to dla mnie nie jest zarobek. To raczej inwestycja na poczet przegranej bitwy... gdzie będę musiał dopłacić jeszcze ze 20k... tylko na jednej, dla jednego czołgu. A gdzie moduły, a gdzie nowe czołgi? Gdzie tu zabawa? Muszę uważać, gdzie strzelam, bo "a nuż zrykoszetuje"? Śmieszne.

Jeszcze jedna uwaga - "mieć" nie znaczy "jeździć". Możemy się kiedyś umówić, niech stracę - pojeździmy w plutonie w jeden dzień samymi tierami 8 i 9. Startowa kwota - milion kredytów (na razie nie mam, pod koniec tygodnia powinno być - możemy całą niedzielę jeździć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałem wyrazić podziw dla masochistów, którzy jeżdżą samymi wysokimi tierami, płacąc 1000kr za pojedynczy strzał. Za chwilę pewnie się okaże, że każdy z Was, o nienarzekający na koszt ammo, ma jakiś zachomikowany niski tier, o którym zapomniał napisać, a którym jeździ nie tylko dla zabawy, ale i zarobku. Czy może się mylę?

A kto pisał, że nie gramy wcale tierami 5-6?

Ja mam KW i KW-3, zostawiłem je bo będą free sloty i free czołgi, PzIV (niewidzialność 98% + siatka maskująca) wszystkie trzy już elite, z dobrze wyszkoloną załogą. Do tego PzIII/IV (idę do Hummela).

Jak gram to najpierw zbieram gwiazdki na wszystkich czołgach. Wtedy zarabiam 50-100k, zależnie jak długo mi schodzi. Potem gram T34 na zmianę z IS-3. Wtedy tracę zazwyczaj trochę, choć zależnie od farta, bo jak przetrwam bitwę to da się nawet zarobić 15k. Gram mniej więcej tyle aż mi się wyrówna stan kasy. Moim celem jest kupić IS-4 i T30 do końca stycznia. Musiał bym zebrać w tym celu 10kk (1,5 dostanę za sprzedaż Is-3). Uważam, że kasę nastukam w styczniu jak T34 będzie już premium, a na razie robię sobie powoli exp i tak balansuje na poziomie 400k, który udało mi się zebrać.

 

Możemy się kiedyś umówić, niech stracę - pojeździmy w plutonie w jeden dzień samymi tierami 8 i 9. Startowa kwota - milion kredytów (na razie nie mam, pod koniec tygodnia powinno być - możemy całą niedzielę jeździć).

Codziennie wieczorem tak robię. Godzinę dwie, czasem nawet cztery. Cały dzień to nie, bez przesady, nie jest to najważniejsza sprawa w życiu grać ;)

Jak bym miał grać całe dnie to mam 2600 golda z różnych bonusów + z gazetki play. Premium na miesiąc bym kupił wtedy. I tak zastanawiam się, czy jednak kupić. Za dwa trzy miesiące gra może się znudzić, albo czasu będzie mniej i gold się zmarnuje i tak.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie tylko IS4 się poruszam i zarabiam na premce, nie dużo ale jestem na plus. Jakoś inne już mi się znudziły, IS7 nie grałem już chyba z miesiąc. Do sluggera mam ogromny wstręt i jakoś nie mam motywacji do rozwoju TD amerykańskich. Inna sprawa, że mało gram, wczoraj zaledwie 2 bitwy ale 9 killi wpadło i 2 snajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem T29... dżiz... czy tym stockowym działem da się cokolwiek ubić? 1/4 strzałów nie trafia a penetracji kompletnie brak.. w 3 bitwach zadałem w sumie może ze 100dmg, głównie dlatego, że przełączyłem pod koniec na HE. a trafień było kilkadziesiąt.. masakra jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałem wyrazić podziw dla masochistów, którzy jeżdżą samymi wysokimi tierami, płacąc 1000kr za pojedynczy strzał. Za chwilę pewnie się okaże, że każdy z Was, o nienarzekający na koszt ammo, ma jakiś zachomikowany niski tier, o którym zapomniał napisać, a którym jeździ nie tylko dla zabawy, ale i zarobku. Czy może się mylę?

Właściwie Sławek wszystko napisał. NIKT nie powiedział, że nie jeździmy niskimi tierami dla zarabku. W końcu po to są!! Dla zarobku i dla funu. W niedzielę kupiłem E8 i to cholerstwo tak fajnie zarabia i daje tyle zabawy, że byłbym głupi, żeby tym nie grać.

Chodzi o marudzenie, że nie założę działa 105 tylko 8,8 bo to 4 razy tańsze. Po to mamy te wszystkie KW, KW3, PzIV, Su85, E8, żeby zarabiały na zabawę wyższymi tierami. Rozumiem jak ktoś mówi, że zakłada takie działo, bo mu lepiej leży, lepiej mu się gra. Ja gram dla zabawy i nigdy nie patrzyłem, że jedno ammo kosztuje tyle lub tyle. Kosztuje i ok. Grunt to zabawa, jak ktoś lubi obijanie się o inne czołgi lub TD jego wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.0 ma byc dzis? czy dzis wylaczaja testowy.

 

Dziś się miał kończyć test2, a ma być jeszcze test3 podobno...

 

Odblokowałem T29... dżiz... czy tym stockowym działem da się cokolwiek ubić? 1/4 strzałów nie trafia a penetracji kompletnie brak.. w 3 bitwach zadałem w sumie może ze 100dmg, głównie dlatego, że przełączyłem pod koniec na HE. a trafień było kilkadziesiąt.. masakra jakaś.

 

90mm nie odblokowałeś na M6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...