Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Graliśmy wczoraj plutony korzystając z czatu głosowego teamspeak3. Polecam, znacznie przyjemniej się gra. Klepanie z klawy info do drużyny w czasie kiedy celujemy w przeciwnika nie jest zbyt wygodne, głosem znacznie wygodniej jest się komunikować.

Ładnie nam nawet szło w plutonach po 3* IS-3. Zarobiłem w końcu expa na 122mm BL-9 i na większe odległości to działo znacznie lepsze od 122mm D-25T. Jednak rammer jest mu wręcz niezbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczołgałem się w końcu do T34, stock jedynie ze 105mm.. jak narazie nie jest źle, wystarczy po prostu skradać się bardziej niż normalnie. Mi najwidoczniej pomogło granie ostatnimi czasy papierowymi TD - Wolverine & Slugger ;)

 

Wolverine ze 105mm haubicą to jest to :) Niestety nasza obrona dała [gluteus maximus] i na nic zdało się moje ownowanie po mapie, pojechałem jedynie na flagę przeciwnika zdjąc dwie arti i runda przegrana :/

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczołgałem się w końcu do T34, stock jedynie ze 105mm.. jak narazie nie jest źle, wystarczy po prostu skradać się bardziej niż normalnie. Mi najwidoczniej pomogło granie ostatnimi czasy papierowymi TD - Wolverine & Slugger ;)

 

Wolverine ze 105mm haubicą to jest to :) Niestety nasza obrona dała [gluteus maximus] i na nic zdało się moje ownowanie po mapie, pojechałem jedynie na flagę przeciwnika zdjąc dwie arti i runda przegrana :/

 

Nie chciałbym Cię zrażać, ale miałeś dość fajne towarzystwo, jak trafisz ze 105 na KT, E75 czy inne cholerstwo oj to wtedy będzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doczołgałem się do KT. 7k expa tłukłem chyba ze 3 godziny na premium. Po prostu jakoś pechowo trafiałem nonstop na noobów. Świetny czołg chociaż 88L71 jest już trochę za słabe. Co mi się podoba to to że można spokojnie walczyć z 2-3 czołgami z niskich tierów na raz. Gruby pancerz z przodu pod katem to jest to :]

Niestety jak się trafi do drużyny lewusów to nic nie pomoże. Nawet Tigerem 2 nie można walczyć z całym teamem równocześnie.

 

 

 

Co mnie wkurza to czołg bardzo wolno obraca lufę i korpus. Wykończył mnie tak Type 59. Po prosu jeździł wkoło i strzelał do mnie. A wieża połączona z obrotem czołgu była za wolna żeby go dogonić. Oczywiście reszta drużyny nie pomogła i zginałem jak totalny noob.

 

Cóż, będzie nowe działo będzie jeszcze zabawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z tydzien wytrzymają bo w tym tygodniu szkoda marnować premium, nie ma kiedy pograć dłużej. :(

 

Ja będę kisił do świąt, zdam relacje czy działa. Co do KT też go dopiero kupiłem i słabo jest, jak zawsze gdy kupujemy kolejny tier ale tragedii nie ma, powoli zbieram expa na gąski i 2 wieżę. Ale jak już było mówione ekonomicznie wypada słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykończył mnie tak Type 59. Po prosu jeździł wkoło i strzelał do mnie. A wieża połączona z obrotem czołgu była za wolna żeby go dogonić. Oczywiście reszta drużyny nie pomogła i zginałem jak totalny noob.

 

  • Znaleźć na pacjenta haka, w zależności od otoczenia:

    • Jeżeli jest w odpowiedniej odległości, kręcić wieżą i korpusem - w końcu się go dogoni. Jeżeli jeździ bliżej ciebie, czytać dalej:
    • Cały czas jechać w jednym kierunku, kręcąc wieżą (w którymś momencie nie zdąży objechać dookoła i podjedzie pod celownik, albo się zderzy przy skręcie
    • Dojechać do pierwszego większego kamienia/domu/ściany.
  • Jak się gdzieś schowa, po czymś takim - dusić F7
  • Jak najedzie pod celownik, strzelać według uznania
Ogólnie - ludzie robią dziwny błąd, że jak widzą szybki, wredny czołg, który ich atakuje, to zawsze się zatrzymują i zaczynają kręcić wieżą. Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest czasem taranować ;) Daje radę w ten sposób klienta zatrzymać i oddać strzał w gąski.

 

Widzę, że skończyła się moda na T34 a zaczyna na KT:P Tak tak ja też wyfarmiłem sobie KT i od dziś jest w garażu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza to czołg bardzo wolno obraca lufę i korpus. Wykończył mnie tak Type 59. Po prosu jeździł wkoło i strzelał do mnie. A wieża połączona z obrotem czołgu była za wolna żeby go dogonić. Oczywiście reszta drużyny nie pomogła i zginałem jak totalny noob.

 

Cóż, będzie nowe działo będzie jeszcze zabawniej.

 

Jak odkryjesz i zainstalujesz lepsze gąski, to czołg znacznie zyska na zwrotności i taki żwawszy się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobrze utrafiłem w forumową tendencję, bo brakuje mi tylko 18000xp do KT :). Wprawdzie trochę przeraża mnie droga którą trzeba przebyć, żeby rzeczywiście coś znaczyć na polu bitwy(22000xp na wieże do której potrzeba podwozia za 16900xp, a potem aż 16000+46000xp do długiej 105), ale chyba będzie warto. Przynajmniej mam już odblokowane wszystkie silniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze klan jest 4fun? :D

Jakie są warunki wstąpienia? Aktualnie posiadam czołgi:

  • t-50 (wymaksowany i w polowie drogi do t50-2 na którym zostanę)
  • Tiger (max, załoga 2 umiejetnosc na 70%)
  • IS3 (max)
  • KT (stock)
  • GW Panther (max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobrze utrafiłem w forumową tendencję, bo brakuje mi tylko 18000xp do KT :). Wprawdzie trochę przeraża mnie droga którą trzeba przebyć, żeby rzeczywiście coś znaczyć na polu bitwy(22000xp na wieże do której potrzeba podwozia za 16900xp, a potem aż 16000+46000xp do długiej 105), ale chyba będzie warto. Przynajmniej mam już odblokowane wszystkie silniki.

 

Gram stockowym KT od wczoraj i w końcu mam czołg, w którego nie wchodzą pociski, a który z standardowym działem gryzie wrogów! Wyskoczyłem na IS-4 i gdyby nie wszedł we mnie pocisk od KT zakitranego gdzieś w krzaczorach to IS-4 strzelałby pociskami w krainie rdzy i niełaski. Bardzo dużo pocisków rykoszetuje i wg mnie lepiej odblokować 105 i wmontować na stockowego KT (bez gąsek i wieży) i później ze spokojem dobijać te moduły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdy wróg widzi KT to strzela do niego pociskami HE przynajmniej takie obrażenia dostaje. Chyba, że wyskoczy większy zwierz lub arty wtedy pół HP poleci bardzo szybko. Wieża daje radę IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że gracie na eu ;/ chętnie bym się dopisał tylko że ja gram na US

 

Od 7.0 będzie można grać na innych serwerach (do nicka doda Ci się tylko końcówka *_US). Być może będziesz też mógł dzięki temu dołączyć do naszego klanu :) Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu sloty! Zostawię sobie T29 do farmienia podzespołów dla T32 i T34 i jednocześnie będę cisnął do T34 :D

 

Skoro już podzespoły za połowę ceny to jaki zestaw najlepiej do KV/KV-3? wentylacja + rammer + gun laying czy co innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdy wróg widzi KT to strzela do niego pociskami HE przynajmniej takie obrażenia dostaje. Chyba, że wyskoczy większy zwierz lub arty wtedy pół HP poleci bardzo szybko. Wieża daje radę IMO

 

Wymieniłem trochę złota na wolne doświadczenie, kupiłem KT i zauważyłem, że większość graczy nie zdaje sobie sprawy, że podstawowa wieża KT ma słabszy pancerz niż kadłub, albo nie rozróżnia ich w bitewnym zamieszaniu. W efekcie wszyscy biją w przedni pancerz czego efektem jest ciągłe "ding" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...