Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zgaduję:

105 mm SPH M4L23

Characteristics

105 Caliber (mm)

8,57 Rate of fire (rounds/min)

53/150 Average penetration (mm)

410/350 Average damage

0,48 Accuracy at 100m (m)

2 Aiming time (sec)

2600 Weight (kg)

Compatible vehicles

M4 Sherman, T20, T23, M26 Pershing, M46 Patton, M4A3E2

Compatible turrets

T23D51080, T20D2, M26M67, D51072, D51066, M46M67, M4A2E2T110, M4A2E2D51080, Medium Tank M4A3E8 Sherman?

Compatible shells

High Explosive Anti-Tank (HEAT): HE M1

Armor Piercing Composite Rigid (APCR): HEAT M67

Z tego by wynikało, ze JagdTiger też stanie się premium?

Byłoby wspaniale dowiedzieć się, kiedy premium niszczyciel czołgów tieru VIII – Jagdtiger z działem 88mm PaK43/3 L/71 – pojawi się w grze?

Generalnie nie ujawniamy dat wprowadzenia pojazdów. Spodziewajcie się go we wczesnym 2012.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to na razie jeszcze nic nie wiadomo. Ma byc podobno Q1 2012. Czyli albo masz jeszcze troche czasu albo masz duzo wiecej czasu :)

 

Czy tylko ja mam wrazenie ze za E75 nie dostaje sie "w pyte" exp/kredytow? Dzis GW Panthera zdjalem kolesa calego na 3 strzaly, do tego KV 50%-0%, T29 30%-0% KT, 60%-0% i..... dostalem 600expa i 15k kredytow :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dopiero w 7.1, kiedy wejdą francuskie.

 

Czy w patchu 7.0 będą ruszać ISa-4, ew. kiedy ma nastąpić jego migracja do tieru X? Pytam bo nie wiem, czy się śpieszyć z farmieniem kasy na jego zakup.

 

dokładniej:

Jaka oprócz prędkości jest różnica między IS-4 a IS-7?

Jest za wcześnie by o tym spekulować. Ten czołg nie został jeszcze dostrojony na tier 10. Najpierw trzeba przeprowadzić wiele testów.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

world-of-tanks.eu :: Darmowy czołg – T127 i jeden dzień Premium!

dzień premki i czołg premium razem z nowym miejscem w garażu ekstra w tym miesiącu rozdają

 

Dzięki , szkoda że golda nie dali :lol2:.Ale przynajmniej darmowy slot. Całkiem fajny ten czołg, się wydaje, po pierwszej grze. Byłem w dole stawki a dawał radę.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka

Bitwa: Westfield 8 grudnia 2011 16:41:45

Czołg: Hummel

Doświadczenia: 655

Kredytów: 40 534

 

jak na porażkę to całkiem niezły zarobek minus koszty 13k, a ściągnąłem tylko IS4 i Typka59.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, działa.

 

Info o 7.0: v 7.0 Release Plan | News | World of Tanks

 

Czyli zeby dostac tego francuza razem ze slotem trzeba bedzie miec caly garaz pelny ?

Chyba nie będą aż tak perfidni... na wszelki wypadek przed wprowadzeniem 7.0 można wolne sloty zapchać jakimiś niskimi tierami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

world-of-tanks.eu :: Darmowy czołg – T127 i jeden dzień Premium!

dzień premki i czołg premium razem z nowym miejscem w garażu ekstra w tym miesiącu rozdają

 

U mnie error 404 na stronie z kodem wywala u kogoś tez ?

 

Ok udało mi się coś znaleźć:

"Uwaga :

Ze względu na błąd techniczny Obecnie nie ma kodów są rejestrowane. Spróbuj ponownie w późniejszym terminie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale straszny shit z niego jest - ledwo sie wlecze po polu bitwy a dzialko tylko ta slabsza 45tka wiec conajwyzej tier 1-2 mozna pognebic.

 

Wcale nie taki zły , może nie jest uber szybki, ale dość twardy i ogólnie daje rady imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem ten kod, zobaczę w domu czy coś to jeszcze daje. Dla wyjaśnienia aktualizacja danych na stronie wargaming.eu następuje ze sporym opóźnieniem, więc jeżeli tam sprawdziliście, czy doszło na przykład premium to poczekajcie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...