Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na zmiane zeby gwiazdke zrobic (w miedzyczasie wpadly jeszcze trzy bitwy, z czego tylko jedna wygrana). Wsiadam do M4, ruszam... wszyscy jada jedna strona... ja sam przez "miasteczko" (mapa kopalnie/mines) i co? dojezdzaja mnie dwa T-50-2 i dobija PzKpfw IV. Ten schemat powtorzyl sie w praktycznie wzsystkich dzisiejszych bitwach. W jednej nawet zagrozili mi banem bo zwyzywalem reszte od kretynow bo oczywiscie wszyscy na lemminga jada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem. dostalem od kolegi paysafecard z playa i nie moge za cholere jej wykorzystac :/ Wygląda to tak że wchodzę w KUP ZŁOTO na stronie ale nie ma tam opcji playspan :/ jest tylko paypal, przelew bankowy, sms, telefon . Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jednak wyrobili się z żabojadami w tym roku?

 

Posted Today, 12:03 PM

 

Nazarov77, on 12 December 2011 - 11:51 AM, said:

When can we expect the 7.1 test server launch?

 

 

This week.

EDIT: filmik pokazujący francuskie ciężkie czołgi z 9 i 10 tieru (z ruskiego supertestu):

Niby Heavy, a jeździ się tym jak mediumem (tier X Vmax 65km/h!), pancerz czysto symboliczny, żeby tylko załodze nie wiało i autoloader - na T9 6 strzałów co ok. 2 sekundy, potem 40 sekund przeładowanie magazynu, na T10 4 strzały i przeładowanie ok. 25 sekund. Aha, i tier 10 = 300 penetracji z AP.

Oj, będzie śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Z amerykańskiego serwera info:

French tanks will be introduced a bit later, with the v.7.1 update, which is planned for release in January 2012.

In Development | World of Tanks

 

Ale biorąc pod uwagę to co podałeś może to być początek stycznia.

 

Pamiętajmy, że od patcha 7.0 wszystkie serwery muszą zawsze być w 100% kompatybilne bo będzie możliwość gry na każdym z serwerów z dowolnego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie:

 

Posted Today, 12:21 PM

 

texasdouchebag, on 12 December 2011 - 12:20 PM, said:

will i be able to play on eu server after patch 7.0? (NA server player)

 

 

Only with your EU account.

Z tego, co czytałem, to multicluster jest póki co używany tylko na ruskim serwerze, gdzie jest RU1 i RU2, EU i NA na razie tego nie używają (bo serwer się jeszcze wyrabia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Heavy, a jeździ się tym jak mediumem (tier X Vmax 65km/h!), pancerz czysto symboliczny, żeby tylko załodze nie wiało i autoloader - na T9 6 strzałów co ok. 2 sekundy, potem 40 sekund przeładowanie magazynu, na T10 4 strzały i przeładowanie ok. 25 sekund. Aha, i tier 10 = 300 penetracji z AP.

Oj, będzie śmiesznie.

 

Ciekawe jak z celnoscia bo przy takim dzialaniu autoloadera bedzie to robilo srogi przeciag na malinovce czy innych otwartych mapach.

 

edit: Juz znalazlem - podobno celnosc i penetracja lepsze niz niemieckie na tym samym tierze :)

 

PS. Ciekawe jak rozwiazane bedzie AP i HE ? Mieszane pociski w cylindrze ? Pewnie nie wiec bedzie przewalone jak trafisz zlego przeciwnika.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzeliłem już co najmniej 2 szt. M3 Stuart. A w sprawdzajce nadal mam brak. Czy to działa na pewno dobrze?

Diff tanks to kill: 12:

 

T92 wczoraj z Kacimierzem i Gretixem w plutonie dopadłem w końcu gada ;) swoją drogą nieźle się z nimi gra z teamspeakiem :)

 

Объект 704

БТ-СВ

КВ-220

Valentine

PzKpfw V-IV

PzKpfw V-IV Alpha

M3 Stuart

M6A2E1

PzKpfw II Ausf. J

T-15

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzeliłem już co najmniej 2 szt. M3 Stuart. A w sprawdzajce nadal mam brak. Czy to działa na pewno dobrze?

 

Raczej tak, ta wersja to rosyjski premium z lend-lease - to ten IGN. On się nie liczy do odznaki. Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mają znaczki celu namalowane, będzie łatwo trafić :lol:

Swoją drogą... t9 i t10 z prędkościami 60km/h i więcej...

Już sobie wyobrażam, jak będzie taki przerośnięty T-50 wjeżdżał do bazy, żeby ze ślicznego arty party zrobić jednostronny holocaust.

 

___

Btw, nie gniewajcie się: jeździłem panterą przed momentem i ktokolwiek ją ma, będzie miał od teraz kilku nowych wrogów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Francuzi wprowadzą trochę pozytywnego zamieszania i nowych pomysłów na grę.

 

Już sobie wyobrażam, jak będzie taki przerośnięty T-50 wjeżdżał do bazy, żeby ze ślicznego arty party zrobić jednostronny holocaust.

Lektor w filmiku też mówił, że jednym z pomysłów na grę takim czołgiem jest odczekać trochę, a potem długa do wrogiej bazy siać zamęt i zniszczenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...