Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecuje sobie ze jak wejda fracuskie to od razu cisne do AMX 40 tier 4 LT. Jest piekny:

 

Dołączona grafika

 

 

Na razie priorytetów nie zmieniam,jakkolwiek bardzo podoba mi się tier IX i X, ma zwinność i celność. Po zdobyciu T30 i IS-4 pójdę do AMXa 50 czy jak on się tam zwie.

 

Dołączona grafika

 

I niech zgadnę, ponieważ na razie są tylko dwa pionowe proste drzewka. Czyli znów będzie podział i jakieś bonus tanki? :D

 

A jak to będzie jeździć?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=D_UuJptV6Ro

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz uwaga, przebój tygodnia:

 

Posted Yesterday, 03:39 PM

 

HrD, on 12 December 2011 - 01:49 PM, said:

Hello,

 

In the "in development" section of the website, it is written that 0.7.1 patch is due for January 2012

However a few days ago you said that you would drop some content, if necessary, from it so you can release this patch in December

 

Which one of these informations is true ?

 

 

Both have their right. We have withdrawn all tanks from 7.1, barring French ones (18 units), and there is a chance that the update will be released this year.

Odpowiedź by Overlord z topicu EU Questions and Answers.

 

Mózg staje i reszta opada...

 

I jeszcze ciekawostka:

Currently we are planning to substantially increase income of tier 1-4 vehicles, including spgs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że oni się między sobą jeszcze spierają o kształt tej poprawki.

 

Wersja o której napisałeś, aby wydać tylko francuskie w 7.1 ale jeszcze w grudniu. W takim razie upgrade 7.2 prawdopodobnie wyszedł by w okolicy końca stycznia i mógł by objąć samego T34 lub wszystkie zapowiedziane czołgi.

 

Wersja druga, że przełożą na początek stycznia i wrzucą do 7.1 T34 premium. Szkopuł w tym, że jeżeli będzie to w q1 2012 to równie dobrze mogą tam umieścić równocześnie zmiany T30, IS-4, KW i KW-3 a to była by niekorzystne, bo zarobić 10kk, aby zakupić IS-4 i T30 nie będzie łatwo.

 

Co prawda 10 dni premium pomoże. Już nazbierałem 2,5kk mimo, że wydałem 2kk na czołgi i dodatki, ale premium się skończy i dalej susza.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-6? Tego w ogóle nie było w planie. Czy to ma być nazwa dla IS-4 na tier X?

 

Co zrobicie z załogami? Zostaną w T34 czy przeniesiecie je do T30? T34 i tak będziecie jeździć do bólu więc załogi raczej się wytrenują a fajnie było by mieć na T30 zgraną paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-6? Tego w ogóle nie było w planie. Czy to ma być nazwa dla IS-4 na tier X?

 

Co zrobicie z załogami? Zostaną w T34 czy przeniesiecie je do T30? T34 i tak będziecie jeździć do bólu więc załogi raczej się wytrenują a fajnie było by mieć na T30 zgraną paczkę.

 

W sumie to zalezy.

 

T-32 zostawiam bo super fajnie sie nim jezdzi i mam tam zaloge na 260% ;)

Zaloge z obecnego T-34 taka na 150% przeniose do premiuma , a ta nowa 100% chyba bede jezdzil w M103.

 

Jak T-34 premium calkowicie zastapi T-32 to wtedy 260tka poczeka na T-30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w T34 siedzi teraz ekipa na 289%. W sumie będzie się tym sporo jeździło więc szkoda było y teraz zaczynać od zera szkolenie.

 

Z drugiej strony jeżeli dla kasy przewiozę tyłek z pięć razy dziennie w tej wannie, to załoga siłą rzeczy uzyska pełnego sklia i co dalej? Rozwijać dodatkowe skile, które mają wejść?

 

Te dodatkowe skile wejdą jako czwarte, czy tylko jako opcja wobec obecnych trzech? Będzie miała czego się uczyć załoga w T34 na premium?

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego, co kiedy wejdzie, to chyba sam Wargaming nie wie...

 

U mnie T32 poszedł do Żyda póki co, bo potrzebowałem kupić T34, załogę i bajery przesadziłem do T34.

 

Te dodatkowe skile wejdą jako czwarte, czy tylko jako opcja wobec obecnych trzech? Będzie miała czego się uczyć załoga w T34 na premium?

Pewien nie jestem, ale chyba mają być trzy, wybierane z większej puli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis z konta World of Tanks na Facebook'u:

 

Update 7.1 for NA server - december 14th.Update 7.1 for EU server - this week
Burdel panuje nie tylko w samej grze i na blogu Overlorda :P

 

EDIT: oo juz poprawione na:

 

update 7.0 for NA server - on december 14thupdate 7.0 for EU server - this weekpublic test 7.1 - this week
Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe serwery teamspeak do 5 osób:

teamspeak-now.com :: View servers

 

Założenie trwa minutę, potem wrzucenie hosta do teamspeaka "connetions/connect/serwer adress" i ok.

 

Wyszukując na serwer list trzeba jeszcze zaznaczyć all region , country i powinno znaleźć. Świetna sprawa dla plutonu, kiedy czat nie działa jak powinien, albo wcale, jak kilka razy ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli byłaby możliwość to proszę mnie przyjąć do klanu pozdrawiam:)

 

Wyślij zgloszenie na stronce wot.

 

[PPC] PurePC.pl | Clans | World of Tanks

 

 

 

PS.

 

On test server French tier X has... 280 mm pen on AP and 350 on APCR... LOL!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że:

- załogę z każdego czołgu z danego drzewka i danego rodzaju czołgu MOŻNA wsadzać do czołgu premium i tam ją doszkalać...

tzn. na LOWE może jezdzic zaloga z KAZDEGO HT z drzewka niemieckiego BEZ PRZESZKALANIA zalogi... i w ten sposob mozemy sobie szkolic zaloge i miec kilka miejsc wolnych w koszarach (nie potrzeba dodatkowej zalogi dla czolgu premium)

identycznie jest z KW-5 i najprawdoodobniej będzię tak samo z T34 jako czołgiem premium, tzn. będzie można przekladać zaloge z innych HT (T32,M103,T110) i ja sobie doszkalać

 

co do perków: to WG zastanawia się nad nieograniczona iloscia skilli, juz w tej chwili wbicie 3 perka jest orką, a co dopiero 4-5... - ilosc potrzebnego doswiadczenia na kolejny perk samo z siebie ogranicza ich ilosc...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GW Panterkę od 3-4 dni i tak:

 

minusy

- na stockowym dziale celność jest średnia

- pełen stock jest mało zwrotny i bardzo wolny

- zazwyczaj ginę przez wybuch składu amunicji

 

plusy

- olbrzymi kąt ostrzału

- z silnikiem jeździ już 45km/h

 

Zobaczymy jak będzie się zachowywać z kolejnym działem (ma o 0,4 lepszą celność i większy dmg) chwilowo jestem zadowolony z przesiadki może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wchodzi 7.0 i spada dochód na GW Panterze i GW Tygrysie więc jeżeli chodzi o zysk to nie. Przyjemnie się nią musi grać bo wiele razy mnie ta armatka zdjęła ;) Co też potwierdzają koledzy, którzy grali GWP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...