Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ciśnie do T30, to lepiej niech zasuwa:

 

Posted Today, 09:08 AM

 

Mungo73, on 18 December 2011 - 06:27 PM, said:

So if T110 might come with M103 in 7.2, I need to start grinding for T30 now.

 

How big is the chance that 7.2 does NOT come in January? (would like to estimate how much exp / day I need to grind to get T30 in time, release in February would be best).

 

 

Skipping the ETA part, I can confirm that both new US heavies will arrive together.

Overlord z topicu EU Q&A. A M103 ma być w 7.2 wg obecnego info (Overlord od jakiegoś czasu, po sugestiach gracz, nic nie mówi nt. terminów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie dla slotów pojechałem w ISy. Kupujesz IS-4 za 3,5kk a dostaniesz za to czołg tier X (koszt w grze 6,5kk) no i dodatkowo czołg 9 tieru, Ob. 252, koszt 3,5kk. A sam czołg jest najlepszy na swoim tierze obecnie i całkiem dobrą ma ekonomię.

 

To sam z T30, dostaniesz niszczyciel czołgów najwyższego tieru za free. Zysk, ze nie musisz się wspinać po drzewku USA TD a masz T9 od razu i za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie przeraża fakt gry przez 3 tiery z tym samym działem, 105mm, które jest bardzo dobre na T29, na T32 jest ok jeśli jesteś top tier, inaczej jest już bardzo średnio a na T9 gdzie trzeba będzie co rundę stawiać czoła E75 czy IS4 to już jest śmiech na sali bo tym nawet KT jest ciężko otworzyć od przodu.

Tak jak pisałem, jeśli się uda to pewnie kupię T34 i zostawię w garażu na stocku, po przejściu na premium 120mm będzie 'z urzędu' a jeśli poprawią coś na M103 to wtedy pogram nim, może będzie lepiej zbalansowany.

A w czasie oczekiwania na patch chyba zabiorę się za niemcownię i pójdę w KT bo zawsze chciałem ten czołg mieć. :)

 

Swoją drogą to z tymi 2 tyg to chyba przesadziłeś, w jeden krótki wieczór spokojnie można machnąć 20-30k expa zależnie od szczęścia, wczoraj z początku strasznie dużo kobiet lekkich obyczajów się posypało ale później szło już zacnie i chyba jestem gdzieś w okolicach 25-30k expa, jeszcze tylko 150! ;-)

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Tanks informs tankers that maintenance will be held on the game server starting from 5:00 UTC, December 19th, until approx. 21:00UTC , December 19th, due to the release of update v.7.0.

Po naszemu to do 22 możemy odpoczywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to walimy: Update v.7.0 Released | News | World of Tanks

 

EDIT: O swieta panienko. Po zainstalowaniu update moj katalog z WoTem zajal ponad 8GB :| do tego zalogowanych graczy... 1600, bitew w trakcie 27, oczekiwanie na bitwe w T34 trwalo 15min. Odpuscilem. Sciagam sobie pelen installator i robie porzadki w grze bo tak sie nie da.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik Battle.swf wrzucamy do World Of Tanks\Res\Gui\Flash\

Wszystkie nasze ustawienia i edytor też powinny działać.

battle.swf

 

 

Pamiętajcie, żeby najpierw zainstalować patch, a dopiero potem zastąpić tym plikiem oryginał Dołączona grafika

Oczywiście proponuję zostawić oryginalny plik na wszelki wypadek Dołączona grafika

 

Jeśli nie macie w folderze Flash plików "OTMData.xml" oraz "OTMData-systemColors.xml" musicie je dodać.

Ja je tam miałem ale nie pamiętam dlaczego więc załączam poniżej Dołączona grafika

OTMData.xml

OTMData-systemColors.xml

 

Czekam na plusy :D

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. U mnie gra wywala sie do desktopa po wejsciu do bitwy :(

 

EDIT: Wroc. Ja nie mialem OTMData-systemColors.xml na 0.6.7 a dzialalo. Co daje ten plik i co sie w nim konfiguruje?

 

EDIT2: Issue resolved. Nalezy podmienic tylko battle.swf a orginalne VehicleMarkers i cala reszta musi zostac :) plusik leci

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...