Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi sie ten patch, wiecej missow, wiecej sie odbijają kulki, ogółem bitwy bardziej do tylu. Nawet wygraną miałem do tyłu bo nic nie wlazło a wystrzeliłem za 22k, czolg bez naprawiania a za bitwie 18k....masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusika za otm poszedł, do szczęścia brakuje mi celownika z czasem przeładowania. Zna ktoś może moda działającego z 7.0 z tym ficzerem?

 

Ja uzywam J1mB0's Crosshair Mod 1.04 i dziala bezproblemowo.

 

A co do Over Target Marker to czy mi sie wydaje czy sie czcionka rozjezdza? Na edytorze jest cacy a w grze jakos nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili z HE woła o pomstę do nieba miałem właśnie sytuację gdzie ja w T34 z 105mm oraz koleś z teamu w T34 z 120mm nie umieliśmy we 2 zdjąć nooba w mausie. Wystrzeliłem 22 razy i nic nie siadło, tak samo koleś z 120mm od przodu nie potrafił go nigdzie przebić, dopiero po zajechaniu od tyłu był w stanie coś zrobić.

 

Mieliśmy szczęście że koleś w mausie nie ogarniał inaczej nie było by najmniejszych szans...

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena zmian w patchu:

 

Plusy:

+kompanie 8 tierowe !!

+poprawiona grafika i stabilność FPS

+nowe efekty graficzne

+dwie nowe ciekawe mapy

+minimapa

+system ostrzeżeń

+Pershing to morderca !

+wróciły ślady po wystrzale arty (pięknie się mikrobów K@R@)

 

Minusy:

-Nawet na koncie premium jak się nie wygra walki to mimo zbicia powiedzmy 3 czołgów kasa jest na minusie.

-i to n każdym czołgu

-i na każdym tierze

-że o arty nie wspomnę.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, nie popadajcie w panikę z tymi stratami na wszystkim:

Porażka

Bitwa: Klasztor 20 grudnia 2011 01:13:51

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 672

Kredytów: 32 160

Osiągnięcia w walce: Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Snajper

 

Naprawa:

Naprawiono czołg IS-4. Wydano kredytów: 15 197

 

 Zakupiono:

Amunicja w czołgu IS-4 uzupełniona. Wydano kredytów: 10 250

Porażka, zginąłem i tylko 3 kile. Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battle: Malinovka 20 grudnia 2011 01:25:08

Vehicle: T32

Experience received: 2 342 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 33 130

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

 

6 fragów, 16 strzałów do celu, 22 strzały w sumie, koszty 35212 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Bez czołgu premium, albo konta premium nie pograsz już powyżej 8 tieru, no możesz od czasu do czasu. Na szczęście większość z nas doczłapała do T34 co powinno w lutym naprawić sytuację. Tak, że z kasą nie ma tragedii.

Zauważyłem znaczny wzrost znaczenia akcji zespołowych. Ponieważ więcej pocisków się odbija snajperka z połowy mapy nie opłaca się już tak jak wcześniej. Natomiast wypad z za winkla we dwóch lub trzech na pojedynczy czołg to duże prawdopodobieństwo sukcesu. Przez to dobrze teraz grać w zgranym plutonie i trzymać się razem... a do 3 osobowych plutonów jest potrzebne premium i to tyle o zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopiowałem 3 pliki do gry i kiszka, na moich czolgach widze kolory a w grze to na pojedynczych egzempalarzach np na sluggerach, reszta w kolorach standardowych lub z zakupionym nowym maskowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego LuckyLuke82, mógłbyś skończyć z tą nachalną reklamą? Ostatnimi czasy wszystkie Twoje posty sa tylko o tym, że kod można kupić. Zbastuj, albo załóż sobie temat w dziale Giełda i tam podawaj linka.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T30 prawdopodobnie będzie deficytowy. Chociaż wielka armata o bardzo dużej penetracji może sprawić, że wszystko wejdzie, a wtedy rykoszety nie popsują zysku. Ale mimo wszystko gra będzie wyglądała tak, dwie gry na czołgach Tier IX, X i jedna gra na T34 premium, aby odrobić straty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T30 prawdopodobnie będzie deficytowy. Chociaż wielka armata o bardzo dużej penetracji może sprawić, że wszystko wejdzie, a wtedy rykoszety nie popsują zysku. Ale mimo wszystko gra będzie wyglądała tak, dwie gry na czołgach Tier IX, X i jedna gra na T34 premium, aby odrobić straty :P

 

No wlasnie niekoniecznie bo ammo nie jest takie drogie a masz tylko 3,5 strzalu na minute z gigantycznym damagem - idealny kandydat na tdka wychodzacego na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SilaHD

W domu mam :]

 

Co do wcześniejszych info, że nie działa język polski. Ściągnąłem pełną wersję 7.0 a nie aktualizację 6.7 do 7.0 bo szybciej szła. Wszystko działa prawidłowo.

 

Nie, że nie działa, tylko wczoraj przy ściąganiu Laucherem jak miałem polski wybrany to wywalało błędem , a po zmianie na angielski poszło. Teraz mam polski i dział wszystko jak trzeba. A co do pliku to w domu będziesz za hohohohoho godzin ;) Szybciej mi będzie ściągnąć całą grę , idzie 1,9MB/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...