Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Szit! Szit! Szit! Demet!

~300m, ja w E-75, gość w IS-4. On we mnie każdy strzał za ~400hp. Ja w niego... ding (tak, z HE też). Nawet się nie chował.

 

Pisalem raz o podobnej sytuacji na klanowym czacie. Walczylem T34 (120mm) 1vs1 IS-4. Cztery strzaly z AP z odleglosci 50-70m w wizjer kierowcy zrobily DING. A koles nie dosc ze sie nie chowal, to jeszcze bezczelnie szedl wprost na mnie i smial sie na czacie ze przeciez i tak mu nic nie zrobie. I nic nie zrobilem. Zdjal mnie z 90% do 0% a ja zrobilem mu sliczne cztery szlaczki zostawiajac 100%.

 

Swoja droga pol wczorajszego dnia siedzialem na forach poswieconych WoT i probowalem znalezc jakiekolwiek opisy taktyk dla T34. Niestety znalazlem tylko "this is the worst tank in whole WoT" i temu podobne stwierdzenia oraz to ze zeby w ogole przezyc ten czolg potrzebuje pomocy teamu (byle nie innych T34). Takie rady niestety na nic mi sie zdaja jako ze wiekszosc teamow na jakie trafiam to totalne glaby. Ale! Zauwazylem rowniez ze gdy takowym wytknie sie bledy to zawsze to olewaja. Postanowilem przestac bawic sie w herosa i nie bede sam pilnowal przejsc i flank, a w zamian za to bede jezdzil za jakims schabem i uzywal go jako ruchomej tarczy. Wynik? Przegrywam jak przegrywalem (bo nikt nie pilnuje pozostalych przejsc) ale przynajmniej wiecej strzalow oddaje wiec odrobine lepiej na kasie wychodze. I tak sie cala ta zabawa konczy... smutne to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu niemal krzyczałem jak Richard Hammond coś w rodzaju "jestem Bogiem na gąsienicach" jeżdżąc T34. Jednak wczoraj i przedwczoraj miałem kilka niemiłych sytuacji z E-75 i IS-4... Zresztą nie wiedzieć dlaczego mam też problemy z trafieniem w IS-3 i T32 :damage_wall: Albo to zależy od szczęścia albo sam już nie wiem od czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczylem T34 (120mm) 1vs1 IS-4. Cztery strzaly z AP z odleglosci 50-70m w wizjer kierowcy zrobily DING. A koles nie dosc ze sie nie chowal, to jeszcze bezczelnie szedl wprost na mnie i smial sie na czacie ze przeciez i tak mu nic nie zrobie. I nic nie zrobilem. Zdjal mnie z 90% do 0% a ja zrobilem mu sliczne cztery szlaczki zostawiajac 100%.

 

Juz dawno opisywalem taka sytuacje. Tyle ze ja po 2 nieudanych na chama pojechalem do przodu i udalo mi sie ze 2 razy walnac mu w silnik :-P Z tego co ktos pisal to najlepiej z przodu w sam srodek walic. Ale czy to prawda to nie wiem. Po za tym T34 zacznie siac zamet dopiero po przeniesieniu na 8tier i staniu sie premka, o ile go nie oslabia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech z nim robią co chcą, byle jakoś zarabiał.

 

Trzy dni temu niemal krzyczałem jak Richard Hammond coś w rodzaju "jestem Bogiem na gąsienicach" jeżdżąc T34. Jednak wczoraj i przedwczoraj miałem kilka niemiłych sytuacji z E-75 i IS-4... Zresztą nie wiedzieć dlaczego mam też problemy z trafieniem w IS-3 i T32 :damage_wall: Albo to zależy od szczęścia albo sam już nie wiem od czego

 

Ja mam dziwne wrażenie, jakby na serwerze była dla każdego gracza ustawiana przed każdą bitwą losowa zmienna - "współczynnik szczęścia". Wczoraj latałem sobie jagdPzIV z 88L56 (220hp/strzał, penetracja taka se, ale przyjemniejsze działo niż jego odpowiednik na VK***) i w jednej bitwie zrobiłem 4 ammo racki (3601h, pz 4, T1 HT, pz3/4)... przez pół mapy :blink:

Przy pierwszym się zdziwiłem, przy drugim zdziwiłem się jeszcze bardziej. Trzeci, to było myślenie tuż przed strzałem "hmm... ciekawe czy tego też rozpirzę", a czwarty "po coś mi się tu pchał".

A potem przyszpiliły mnie dwa kw-3 ze 120mm i jeszcze jeden 3601h, no i ja dla odmiany poszedłem na dwa strzały (3601h strzelił, kw-3 dobił co zostało) :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejszy kill jaki zrobiłem. Uruchomiłem grę, zapomniałem i zostawiłem jakieś trzy minuty. Wchodzę a tam w bazie stoję prawie z całym HP, straciłem ledwo kilka % za to koło mnie leży wrak wroga. Co lepsze zginął od zderzenia ze mną ;)

Dołączona grafika

 

Oczywiście wygraliśmy przy czym zastrzeliłem jeszcze jednego a kilku raniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób nie powinni się reklamować. Jest dział kupię/sprzedam i tam daje się takie oferty, można też wpisać link do tego tematu na forum w podpisie.

 

Jednakowoż kupiłem ten kod wcześniej i to nie jest z playa, przynajmniej działa niezależnie bo playa też kupowałem. Natomiast tak jak w przypadku playa jest kłamstwem, że kod jest na 35 pln, jest na 32 pln bo tyle euro można z niego wykorzystać, reszta się marnuje.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić swój nowy zakup JgPantera. Jak do tej pory mam tylko założone długie działo 88, ale i tak bardzo dobrze sobie radzi na polu bitwy

a co najważniejsze dobrze.zarabia. Fajnie się gra z tym działem ale w nowym paczu już to zmienia bo dodali mu mocy a zapomnieli dodać czas przeładowywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'T30'. Wydano kredytów: 6 100 000. W końcu. Nic nie musiałem sprzedać z garażu na szczęście.

 

Jeszcze na początku października nie miałem nic amerykańskiego w garażu, nawet nie myślałem, żeby się brać za to, a tu proszę 3 miechy i T30. Można teraz się brać za IS4 - jeszcze 30k a potem za E75. Czy ktoś gra amerykańska artylerią i może coś powiedzieć na ten temat?

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Ty skad wziales kase na ten czolg? Konto premium? Premium tank? czy maltretujesz jakiegos E8 czy innego KV?

 

Dzięki "akcji" Playa był gold na premium konto i jakoś się uciułało. Ale nie kupiłem na przykład odkrytego Ferdka, Sluggera , Kw-1S żeby odkrywać kolejne czołgi w drzewkach , więc coś za coś.

Aaa jeszcze akcja ze sprzedażą tego małego ruskiego czołgu z comuterbildu, też z tego wpadło 1,5mln kredytów.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem z promocji łącznie 5000 golda (zapłaciłem 25zł za karty z play i z tej aukcji), poszło na 3 dni premium, miejsce w koszarach, 2 miejsca w garażu (zanim dało 10 miejsc za free z computerbilda) i przenoszenie wyposażenia o miesiąc premium.

 

Intensywny dzień gry na premium daje 1kk kredytów, czyli tydzień i jest kasa na T30. Czołg już mam odkryty, kasy na teraz 1,9kk.

 

Trzymając się ściśle nie płacenia za gold miał bym kasy na tydzień premium z samych darmowych kodów, co w sumie wystarcza na zakup T30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to HE to jakaś porażka, raz strzeliłem w KT bo już nie miałem AP to zabrało mu 76hp grając IS4. A tu osobisty rekord exp zostając z jednym HE:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Step 2 stycznia 2012 10:46:54

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 440

Kredytów: 82 237

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Medal Bioltera, Obrońca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to HE to jakaś porażka, raz strzeliłem w KT bo już nie miałem AP to zabrało mu 76hp grając IS4. A tu osobisty rekord exp zostając z jednym HE:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Step 2 stycznia 2012 10:46:54

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 440

Kredytów: 82 237

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Medal Bioltera, Obrońca

 

Gratki, a co do HE to przestałem nawet używać to g.... Dziwne, że w T30 ustawienie amunicji było 6 AP tylko i 24HE.Acha a co do załogi w T30, który jest od razu elite to niestety załoga nie jest na 100% :wink: Musiałem przeszkolić tą z T29.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...