Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

- Maxymalny poziom bitwy dla czołgu Typ 59 został podniesiony o 1;

- Maxymalny poziom bitwy dlaArtylerii tieru 4 i 5 został obniżony o 1;

popieram :D

 

- Naprawiono pancerz na czołgach: IS-3 (przód wieży), IS-4 (boczny kadłub i jarzmo działa 122mm BL-9), T95 (zwiększono boczny pancerz);

Ciekawe co znaczy "naprawiono" :lol:

 

Sporo zmienili w szybkostrzelnych działkach, ciekawe czy teraz będą się do czegokolwiek nadawać, czy dalej będzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co znaczy "naprawiono" :lol:

 

Zmniejszyli pancerz, zwiększyli forcefield :lol:

 

- Zwiększony zarabianie kredytów na czołgu Typ 59 o 5%;

 

MOAR!

Znaczy.. jeszcze więcej ich będzie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... jeszcze mi się go udało dzisiaj trochę pogryźć ze 105 <_<

 

Tymczasem na froncie...

Victory!Battle: Malinovka 4 stycznia 2012 21:01:05Vehicle: KV-3Experience received: 2 652 (x2 for the first victory each day)Credits received: 35 184Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal, Sniper

Problem tylko taki, że większość tego, co zarobiłem, poszła na ammo:

 Purchased:The ammunition on vehicle KV-3 resupplied successfully. You have spent Credits:  20 500

Jeżeli ktoś jest ciekawy, jak bitwa wyglądała, mam replay :lol:

Swoją drogą - fajne to. 1MB zajmuje przeciętnie, a zapisuje całą bitwę z twojej perspektywy + chat. Do tego dwie kamery: jedna "co robiłem w czasie bitwy" i druga "robię co chcę w czasie replaya". No i 1/16 - 16x zwolnienie/przyspieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic nie daje tyle frajdy co przytulanie się do boku T95 czy ferdka, ostatnio to nawet moja taka mała pasja, tylko czaję się na moment kiedy jest jakaś luka, ostatnio jakas jagdpanthere zrushowałem i użyłem jako żywej osłony, przednia zabawa. Gorzej tylko jak taki T95 zdoła się obrócić, dzisiaj jeden mi trachnął za ponad 1k hp i padłem

Zrobiłem też nowy rekord expa przy pomocy pattona, który jest już elite, :)

 

 

 

Victory!

Battle: Karelia 4 stycznia 2012 22:45:47

Vehicle: M46 Patton

Experience received: 2 046

Credits received: 70 539

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium? :E

 

 

To załaduj filmik na jakiś serwer.

 

Surowy filmik zajmuje 14GB, bawiłem się frapsem, ale odpuściłem - reżyser ze mnie nędzny.

Replay: 20120104_2101_ussr-KV-3_malinovka.wotreplay

Instrukcja obsługi dla niekumatych - dwuklik. Jeżeli nie działa - "otwórz za pomocą" - szukamy exe world of tanks (nie launchera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zmianach w pancerzu T95 ( i nie tylko ) wiadomo od dawna - z tego co pamiętam to devsi dorwali gdzieś w USA model tego TD i poddali go dokładnej analizie - wyszło im że dotychczasowy model T95 w grze ma za słaby pancerz , więc go wzmocnili , miejscami ponoć ponad 2 razy .

 

@m4r

 

Przekompresuj filmik jakimś programem ( Virtual Dub , Nandub albo od biedy Format Factory ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co?

Chciałem upnąć film na YT - nawet już sobie całość zrzuciłem na dysk do czystego avi. Ale stwierdziłem że nie warto tracić czasu na kompresję i upload.

Jedyna przewaga YT nad replayem to możliwość przewinięcia sobie do dowolnego momentu.

A w replayu sam możesz kierowac kamerą, do tego przyspieszać, zwalniać - ktokolwiek oglądał replay w starcraftach, ten wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch z żabojadami dostępny, wchodzę widzę małe Renault więc zagrałem. Nie wiem tylko czy zjadł mi slot czy też nie...

 

Kod na czołg Mk VII Tetrarch (do wpisania po 7.1): KLIK

 

Kod nie działa :(

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch z żabojadami dostępny, wchodzę widzę małe Renault więc zagrałem. Nie wiem tylko czy zjadł mi slot czy też nie...

Kod nie działa :(

 

Kod chyba był do końca roku 2011? Nie pamiętam, ja wpisałem od razu, mała Renówka stoi w garażu i nie zabrała slota wolnego, miałem 20 z czego 9 wolnych, mam 21 i dalej 9 wolnych.

 

KV przy tej renówce małej to demon prędkości, maskara , podstawowe działo tragiczne, za exp z pierwszej bitwy od razu odkryłem oba czołgi tieru II a to badziewie na sprzedaż,a raczej na zezłomowanie za 0 kredytów :wink:.

Edytowane przez SilaHD
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jest wazny 31 dni wiec jeszcze ok 2tyg. Ale jest on na Tetrarcha Lend-Lease a nie Renowke. Francuski czolg trafil (tak jak mial trafic) bez dodatkowego slotu - przelicz jeszcze raz ;)

 

Overlord:

"3. You will get Renault FT only if you have at least one free garage slot.

This actually is a standard for adding a new tech tree, the newly-added tier 1 tank is given only if you have a free garage slot. The same we did when US tanks were introduced."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jest wazny 31 dni wiec jeszcze ok 2tyg. Ale jest on na Tetrarcha Lend-Lease a nie Renowke. Francuski czolg trafil (tak jak mial trafic) bez dodatkowego slotu - przelicz jeszcze raz ;)

 

Overlord:

"3. You will get Renault FT only if you have at least one free garage slot.

This actually is a standard for adding a new tech tree, the newly-added tier 1 tank is given only if you have a free garage slot. The same we did when US tanks were introduced."

 

W garażu miałem Renault FT czołg tieru I i na 100% nie zabrał slotu.w sumie za free exp mógłbym odkryć czołgi ciężkie do 5 tieru, ale zostawiam na gąski dla IS4.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...