Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio spotkałem się w D2 z AMX38 - śmiesznie było, bo staliśmy na wprost, tłukliśmy się pociskami i nikt się przebić nie mógł :lol:

 

To jest dobre, ja żabojad vs żabojad - waliliśmy w siebie z 3 minuty, cały czas nie mogliśmy się przebić.

 

 

Az znalazłem weak point ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre, ja żabojad vs żabojad - waliliśmy w siebie z 3 minuty, cały czas nie mogliśmy się przebić.

 

 

Az znalazłem weak point ;)

 

ja tak miałem przez pół bitwy. Mój H35 vs DMX38. rozwaliłem go w koncu. Wytrzełiłem ogólnie 71 pocisków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z tymi modami na strefy strzałów? Pytałem już wcześniej, coś mi mod nie działa dobrze. Jedyne co zrobiło to biało-czarne plamki na niektórych czołgach. Nie mogę znaleźć ENG strony z tym modem i dokładną instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Redshire 7 stycznia 2012 20:15:36

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 620

Kredytów: 92 043

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Medal Bioltera, Medal Fadina

 

 

Nowy rekord, chcecie replay? B-) Gdzie najlepiej wysłać plik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak spotkasz Hetzera - ty sie od niego odbijasz a on ciebie na dwa strzaly :angry:

 

Ja właśnie kminiłem, czy nie kupić hetzera i przerzuć do niego załogę >200%.

Do tego siatka, lornetka i szybsze przeładowanie. Z tym działem na HE powinien siać pożogę wśród tierów do V.

Szczególnie, że teraz większość gra tymi papierowymi niby czołgami.

 

Dziś udało mi się zrobić 3 kile w 10sek grając T1 przeciwko francuzom ;)

W sumie na 10 bitew nim najmniej miałem 5 kili w partii.

Później zaczęło mnie wrzucać przeciwko wyższym tierom i się skończyło.

 

Jeszcze miałem 1 fajną przygodę dziś. Zaraz po rozpoczęciu gry gość strzelił przed siebie i zaliczył killa.

Jak to możliwe? Oczywiście zabił wroga. :wink:

 

Pomoże mi ktoś z tymi modami na strefy strzałów? Pytałem już wcześniej, coś mi mod nie działa dobrze. Jedyne co zrobiło to biało-czarne plamki na niektórych czołgach. Nie mogę znaleźć ENG strony z tym modem i dokładną instrukcją.

 

Na oficjalnej stronie gościa co zrobił ten mod jest napisane, że nowych wersji nie będzie.

Wkurzył się na developerów i skończył definitywnie przygodę z tą grą.

No chyba, że ktoś kontynuuje jego dzieło.

Edytowane przez klami85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie używanie tych skórek z week spotami to już podchodzi pod cziterstwo tak samo jak podmienianie skinów postaci w cs aby były bardziej widoczne.

 

No niestety w każdym innym shooterze obecnie by to nie przeszło. A WoT wydaje się, że nie ma żadnego systemu anty-cheatowego sprawdzającego sumy kontrolne plików.

Według mnie te skórki są maksymalnie ochydne. I sądząc po screenach chyba nie chciałbym, żeby psuły mi grafikę w czasie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to te skórki przydają się dla nowych graczy przez tydzień czy dwa, po kilkudziesięciu rundach strzela się już na pamięć w konkretne weakspoty na czołgach nawet bez skórki.

Po za tym wiadomo, że zdaje to egzamin tylko z małej odległości - z 400m to fajnie jest w ogóle trafić w czołg.

Ja tam w tym żadnego oszustwa nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie tutaj sam przeczysz, jeśli są przydatne dla nowych graczy przez tydzień, dwa, to dlaczego nadal ich używasz? vide post #5401

Nic złego w tych skórkach w większości nie widzą ich użytkownicy ;)

 

@Banzai wrzuć na mediafire.com

Edytowane przez qrak69
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem je właśnie w celach edu aktywować ;) Czasowo, fakt, wyglądają ochydnie :D Znalazłem ver. 7.1, ale chyba musze od nowa klienta sciagnac bo te stare B&W wciaz siedza jakims cudem mimo wrzujcenia nowych przez JSGME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie trafiać, 12 gra z rzędu kiedy porażka następuje przez capa przy stanie 10-12:3-4 :mur:

[EDIT] Zadziwiające, że trafiam na noobtrainy tylko na T25 AT i SU-152, na których miałem prawie 80% win ratio, widocznie mm uznał że musi spaść do 50% <_<

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne, i oczywiście żaden medium czy ktoś szybki nie poleci zresetować, tylko będzie cisnął do wrogiej bazy z drugiego końca mapy albo się za ostatnią artą uganiał...

 

W tej grze bardzo jest potrzebny tutorial dla nowych, który będzie tłumaczył w jaki sposób się wygrywa i jakie są profity za zwycięstwo, bo mam wrażenie, że kupa ludzi w ogóle nie jest tego świadoma i latają za killem zamiast zapewnić całej drużynie zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem leży w tym, że takie akcje odwalają niby doświadczeni ludzie jeżdżący 8-10 tierem na równi z niższymi tierami.

Np. T-54 chowający się przed typem-59 tak skutecznie, że musiałem flankować jagdpanterą, i oczywiście koleś w T-54 oddał tylko 1 strzał kradnąc mi killa :blink:

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem parę razy. Najgorsze, że chętnie bym sam pojechał, gdybym akurat nie siedział w jakimś żabojadzie (amx 38), albo innym KW.

Co do "doświadczonych"... nic mnie nie dziwi:

- Tygrys 2 kampiący w bazie (top... przeciwnego na szczęście teamu)

- Szarżujący na E-100 stockowy E-75... z czym do ludzi?

- Kampiące typy,

- jadące otwartym terenem T95 bez osłony

- i tak dalej, i tym podobne (powyższe z dzisiaj)

Do tego często, jak ktoś zrobi taką akcję, to potem ma pretensje do teamu że mu nie pomogli. W samobójstwie?

 

A przed chwilą miałem za to pokaz poprawnego teamplaya. Replay wyjątkowo nie mam - wyłączyłem wczoraj jak rzeźbiłem artę i zapomniałem włączyć.

Sprawa miała się tak - u nas T30, E-100, Maus, E-50, ja w e-75 i coś tam jeszcze. W przeciwnym teamie E-100, 2x IS-7 i pomniejsze wynalazki. Mapa - Redshire, zaczynamy od góry.

Pojechaliśmy razem z IS prawą flanką i naszym oczom ukazał się arcyciekawy widok - Typek, IS-3, IS-7, IS-7. Myślę- pograne: takie widocznie moje parszywe szczęście, żeby ginąć w pierwszych 5 minutach. No ale dobra. Wdusiłem help, po czym strzeliliśmy do typka i chowamy się za skały. W czasie przeładowania napisałem, że ze 105mm sobie raczej rady z is-7 nie dam (co dopiero z dwoma), po czym wróciłem do grzania w co popadnie. Arta ogarnęła temat pięknie. Tak pięknie, że ograniczyłem się do zdejmowania gąsienic (łącznie na obu is-7 chyba 5 razy), żeby nie szukać weakspotów. Trzy strzały arty później padł pierwszy IS, za chwilę drugi. Przy trzecim dojechał nasz E-100 i poszła wykończeniówka. Wygraliśmy ogólnie 15:2 (nasz IS padł... mi niewiele brakło- 400hp). Takie akcje sprawiają, że chce się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście ostatnio mocno znikające czołgi z odległości 100-200m? Na dodatek niektóre czołgi kampiące w krzakach są widoczne dopiero poniżej 50m co dość mocno upierdliwe jest. Wydaje mi się że przed patchem i wprowadzeniu trackerów nie było aż tak źle z tymi niewidzialnymi czołgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego znikania to tez ostatnio nagminnie to zauważyłem. Stoję sobie w krzaku a tu nagle 20m ode mnie pojawia się jadący delikwent. Ani ja go nie zauważyłem wcześniej chociaż stałem, ani on mnie... Chyba coś patch pozmnieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza poważna bitwa na francuzie 9 killi :D

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Zatoka rybacka 8 stycznia 2012 19:33:06

Czołg: AMX M4(1945)

Doświadczenia: 1 951

Kredytów: 43 396

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz, Specjalista, Medal Bioltera, Strzelec pancerny, Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...