Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To nie pojedziesz, z tego co kojarzę. Załoga musi być przeszkolona na pojazd, w którym siedzi.

 

Pojedziesz normalnie, tylko, że jak przeniesiesz załogę z czołgu 1 do czołgu 2 to tracisz na przeszkoleniu 10% (płacąc 20k srebra).

Jak chciałbyś tą załogę z powrotem przerzucić do czołgu, którym już jeździli to tracisz po raz kolejny 10% (płacąc kolejne 20k srebra).

Jakby pozapominali jak to się poprzednim czołgiem im jeździło. :mur:

 

Jakieś to pojebawszy jest szczególnie, że jakby cię się tak ubzdurało to możesz ich tak przerzucać, aż wyszkolenie spadnie do 0%, a ty stracisz za każdym razem 20k srebra za gościa.

Oczywiście jest to skierowane dla ludzi mających dużoooooo golda, którzy przenoszą sobie załogę kiedy chcą i na jaki tank chcą za 100 golda od osoby.

Taki kolejny wyciągacz kasy... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale:

Podczas ostatniego restartu serwera została zaimplementowana ważna poprawka.

 

 

W przypadku, gdy pojazd wyposażony był w ekrany przeciwkumulacyjne, które były cieńsze niż pancerz pojazdu, mogła zajść następująca sytuacja:

 

Jeśli nadlatujący pocisk eksplodował obok bądź na ekranie, ekran przyjmował całe obrażenia.

 

Przykład: Trafienia w Obiekt 704 wielkokalibrowym pociskiem HE bez uszkadzania go.

Zostało to poprawione i teraz ekran przyjmuje tylko część zadawanych uszkodzeń

 

 

Zrodlo: Zmiany w mechanice pancerza | News | World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chodzi o bug ze "spaced armour", faktycznie trafienie w taki element z HE skutkowało hitem za 0 dmg (AP miało szansę polecieć dalej i przebić pancerz właściwy - przynajmniej teoretycznie).

 

Szykuje się special z okazji Monte Cassino. Sherman za pół ceny i ekstra zarobki na Stugu i PzIV? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod obrazkiem Trawiennego, takich debili jak dzisiaj nie widziałem, arta VII tier jedzie na pierwszą linię, inna bitwa, zostałem przeciwko Jagt i 2 arty, moja drużyna 2 nieogarnięte arty i Tiger 2 z 200hp. Jadę sam i nasza arta zaczęła we mnie strzelać, zniszczyłem przeciwną artylerię i ściągnąłem 30% z 50% Jagt, oczywiście żadnej pomocy ze strony naszej arty bo dalej we mnie strzelała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja miałem odwrotna sytuacje - IS (top tank) stojący ok. 50m od bazy strzelał się z jakimś T14 stojącym dużo dalej, mimo, że w zasadzie tuż za domkiem przejmowali nam bazę - i oczywiście przejęli i wygrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z bliska zdjąłem ISa Hummelem, która moja wspaniałomyślna drużyna wpuściła do bazy. Zapewne dla mnie żebym zdobył fraga :P

Żeby było śmiesznie przyjechał środkiem mapy. Jeden strzał i zeszło mu 70% pozostałej energii :)

Byłem w szoku. Spodziewałem się że będzie na odwrót.

 

tym bardziej że w poprzednich strzałach pociski trafiały wszędzie tylko nie w środek celownika.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się special z okazji Monte Cassino. Sherman za pół ceny i ekstra zarobki na Stugu i PzIV? ;)

This is a big month for specials, and we’re getting started soon! The Battle of Monte Cassino special will be the first of the month, and will include an improved first victory bonus. During the special, the first victory for each of your tanks will reward 3x experience, rather than the standard 2x.

 

We’ll have more details on the Battle of Monte Cassino special as the date draws near, so stay tuned!

Jak na razie widzimy jest exp *3 i coś jeszcze planują. Szału bez.

 

Ja dzisiaj z bliska zdjąłem ISa Hummelem, która moja wspaniałomyślna drużyna wpuściła do bazy. Zapewne dla mnie żebym zdobył fraga :P

Żeby było śmiesznie przyjechał środkiem mapy. Jeden strzał i zeszło mu 70% pozostałej energii :)

Byłem w szoku. Spodziewałem się że będzie na odwrót.

 

tym bardziej że w poprzednich strzałach pociski trafiały wszędzie tylko nie w środek celownika.

 

Wczoraj w jednej bitwie hummelem zdjąłem tak dwa czołgi a trzeci uszkodziłem i zdążyli go dobić. Wygraliśmy :) Hummela powinni przenieść do drzewka TD ;) Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też pogrywam w WOT i jak by było miejsce w turnieju dla t34 to mogę się dołączyć z jedną uwagą ;) Jestem cienki ;) - na t34 mam win ratio na poziomie około 53%, mam niestety nie wyszkoloną załogę, sprzedałem kiedyś t34, załogę przeniosłem na inny czołg, teraz odkupiłem bo jadę do t34-85 i jeszcze sie nie zdążyła wyszkolić. Sam czołg ma odkryte wszystkie moduły.

 

A tak pozatym to powiem że po 7.0 grało mi się genialnie moim is3 - wygrywałem prawie wszystko, super mnie losowało, z noobowego win ratio na poziomie 47% w dwa dni podskoczyłem do 52% wypuścili 7.1 i po prostu masakra. Losuje mnie z samymi wielkoludami, najczęściej w teamie sami idioci, głównie lemmingi, ja staram sie obstawiać zawsze miejsca gdzie obrony brak lub jest bardzo słaba i najczęściej kończę po 2 - 3 minutach jak wyjedzie na mnie np 2x is7...

 

Do tego zaczęło się przytrafiac coś co nigdy nie miało miejsca - wybucha mi ammo rack... Ostatnio ze 100% jednym strzałem wykończył mnie koleś w e75 - cieszył się jak dziecko... Kilka razy uwniana arta potrafiła mnie zdjąć jednym strzałem - jakaś masakra. Doszło do tego że kilka dni temu tak się wk... że od chyba 4 dni nie gram ;)

 

Dzisiaj spróbuję na spokojnie, może miałem gorzsze dni ;).

 

Jedyne co ostatino mi się spodobało to jazda su85 z 107mm, przy dobrym losowaniu średnio 5-7 killi :).

 

Niestety popsuli mi też frajdę z t50 - wcześniej dużo lepiej losowało - np w połowie drabinki - wtedy byłem taką mini wersją typ59 - siałem pogrom na mapie - po 4-5 killi na mecz, teraz na ogół losuje z tier9 - 10 gdzie sobie mogę najwyżej pokampić w krzakach...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez cała frajda z gry T-50 polega na wykrywaniu i podświetlaniu wrogich czołgów dla swojego zespołu, ja jestem zły kiedy nie losuje mnie na samym dole wśród 7-10 poziomu i dużej ilości artylerii, nic nie zastąpi kluczenia pomiędzy desperacko próbującymi cię trafić ciężkimi czołgami i widoku śladów w powietrzu po pociskach które nadlatują z każdej możliwej strony ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety popsuli mi też frajdę z t50 - wcześniej dużo lepiej losowało - np w połowie drabinki - wtedy byłem taką mini wersją typ59 - siałem pogrom na mapie - po 4-5 killi na mecz, teraz na ogół losuje z tier9 - 10 gdzie sobie mogę najwyżej pokampić w krzakach...

 

Taaa... najlepsze, że MM nawet nie uwzględnia, czy na mapie jest arta, tylko pakuje do teamu, gdzie między mną, a pojazdem nade mną w drzewku jest 2-3 tiery różnicy. Miałem coś takiego wczoraj. Ale się opłaciło - poczekałem do połowy bitwy na Kareliowej górce, potem wyczaiłem szczelinę w ich obronie i zdążyłem przejąc 70% ichniejszej bazy, zanim się ze mną rozprawili. I w sumie... dzięki temu wygraliśmy - zmusiłem T25AT do zajęcia się mną, a nie strzelaniem do naszych, dzięki czemu mogli się zająć dwoma IS-4 bez obaw o swoje boki. Ba, tego t25 zjechałem do 140hp, zanim (też zmuszony do zawrócenia) is-3 zdjął mnie jednym strzałem.

 

Aha, ciekawa sprawa - E-75 (taa, wiem, jestem nudny) całkiem przyzwoicie zarabia po patchu. Jak na 105mm wychodziłem czasem na plus przy wygranej bitwie (15k+ za naprawę, 20-30k za ammo), tak teraz zacząłem zarabiać na przegranych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez cała frajda z gry T-50 polega na wykrywaniu i podświetlaniu wrogich czołgów dla swojego zespołu, ja jestem zły kiedy nie losuje mnie na samym dole wśród 7-10 poziomu i dużej ilości artylerii, nic nie zastąpi kluczenia pomiędzy desperacko próbującymi cię trafić ciężkimi czołgami i widoku śladów w powietrzu po pociskach które nadlatują z każdej możliwej strony ;).

 

Podświetlanie spoko, ostatnio miałem fajną bitwewkę na kampinowce - wylosowało mnie po "gorszej" (dla t50) stronie czyli za budynkami, ale wyjechałem szybko z bazy w krzaczory na środku mapy ustawiłem się z siatką maskującą i podświetlałem naszym cele. Zanim tamci się zorientowali to nie mieli już 10 czołgów :D.

Gorzej jak mnie ostatnio losuje takim t50 na mapach pokroju himmelsdorf czy inne zurbanizowane gdzie nade mną np same tier 7-10 i brak arty :(.

 

Swoją drogą to po patchu dla arty też nastały ciężkie czasy - mam ob.212 i znerfili zarobki, do tego nerf na HE i okazuje się że rzadko kiedy wychodzę na+ gdzie wcześniej na tej arcie naprawdę się fajnie zarabiało.

 

Dlatego zrobiłem powrót do korzeni i kupiłem su85, t34 i na tym zbieram sreberka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić tak, każdy kto chciałby zagrać w turnieju musi założyć konto na esl.eu. Później dołączcie do drużyny id: 6512782 hasło: e269b1c8

Gdy uzbieramy cały skład pogadamy o szczegółach, ewentualnym treningu na kompaniach.

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...