Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było bez premki:

T32 bitwy 427 wygrane 200

T29 bitwy 366 wygrane 174

Jak widać czołgi przechodziłem na chybcika nie grając nimi po rozwinięciu modułów i odkryciu następcy.

 

Orientujecie się może, czy kupon z Playa działa na serwerach US ?

 

O ile wiem kupon z play był ważny do 01-01-2012 poza tym jest przypisany do serwera EU. Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie też bez premki i t29 od 0 :( ...pomyślałem o T34,bo ostatnio coś znowu namieszali i takim kv5 ciężko zarobić na te wszystkie HT...tyle, że jak już dojdę do t34 i wywale te 6 baniek to nie będzie na co zarabiać ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T34 kosztuje 3,5kk. No i zawsze pozostaje T30 (przesunięcie do drzewka TD najwyższego tieru za gratis w patchu 7.2 + dodatkowy czołg Tier X z załogą 100%) i jeżeli nie masz IS-4, (przesunięcie do tier X + dodatkowy czołg tier IX z załogą 100% w patchu 7.3).

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co cofać?

Przenosisz załogę do IS-4 tak jak stoi z wyhodowanym na 250% doświadczeniem. Szkolisz za 20k kredytów każdego z czterech żołnierzy, w sumie wyjdzie Ci 80k. I gotowe. Załoga będzie mieć 90/91% doświadczenia ale perki zostaną zachowane na obecnym poziomie i będą cały czas działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już mam 4,1 mln kredytów i spokojnie klepie do T30. T28 to dalej bestia. Mój najulubieńszy czołg :wub:

 

Info od Overlorda:

Clarification. For T34/M103: the old crew will go with T34 to its new premium status. M103 will get a new 100% crew.

 

For T30/T110: the crew (at least 4 out of 6) will be moved to T110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co cofać?

Przenosisz załogę do IS-4 tak jak stoi z wyhodowanym na 250% doświadczeniem. Szkolisz za 20k kredytów każdego z czterech żołnierzy, w sumie wyjdzie Ci 80k. I gotowe. Załoga będzie mieć 90/91% doświadczenia ale perki zostaną zachowane na obecnym poziomie i będą cały czas działać.

 

To wiem ale załoga będzie na około 90% a ja bym chciał aby była na 100%.

Niestety niepotrzebnie wybrałem drugą specjalizację....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale załoga będzie na około 90% a ja bym chciał aby była na 100%.

Niestety niepotrzebnie wybrałem drugą specjalizację....

 

Specjalizacje możesz ściągnąć bez problemu, po co ? to już Ty wiesz, załogę na 100% możesz mieć za golda inaczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niepotrzebnie wybrałem drugą specjalizację....

 

To nie ma znaczenia. Załoga na 100% może być tylko przy przenoszeniu za złoto. Przy szkoleniu za kredki masz zawsze główny skill załogi poniżej 100%.

Specjalizacje dodatkowe nie są nigdy ruszane. Można je zresetować, ale wtedy niezależnie od ilości zerbranego expa robi się je od nowa. To znaczy - jeżeli chcesz zamiast camo (które masz np. na 70%) zrobić naprawy, to możesz sobie usunąć perk z camo, ale naprawy zaczniesz od 0%, a nie wbijesz od razu na stary poziom 70%.

Jeżeli masz drugą, czy trzecią specjalizację, to przy przeniesieniu załogi (i zmniejszeniu skilla poniżej 100%) jest po prostu zatrzymana dopóki załoga z powrotem nie zrobi głównego 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale załoga będzie na około 90% a ja bym chciał aby była na 100%.

Niestety niepotrzebnie wybrałem drugą specjalizację....

 

Załoga z 90% na 100% przechodzi bardzo szybko na takich czołgach gdzie z bitwy masz 1000-4000 exp. O ile pamiętam, to na T34 potrzebowałem na odrobienie tych 9% straconego doświadczenia 20k exp na czołgu. Warto za to wywalić 6*200 golda? Chyba nie. U ciebie na IS-4 było by to 800 golda ale też nie sądzę, aby to się opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I have my best US heavy crew on my T32. I am going to buy a T30 before 7.2.

 

If I put the crew from the T32 on the T30 without retraining them, will they be converted to their relevant tanks properly trained (ie 4 crew to T110 and 2 to T30 TD)?

 

Overlord: No.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się dołączyłem. Ale we trzech to nie powalczymy :|

 

Prawie 4 SilaHD podgląda skład drużyny ;)

 

Dzisiaj jest World of Tanks 1on1 Funcup #11 tier IV jakby ktoś chciał zagrać to zapisy trwają do 17:59

 

[EDIT] Odpadłem z turnieju w pierwszej rundzie T-28 vs T-28, szczęściarzowi system wylosował maksymalne obrażenia z he i dużą penetrację, zszedłem na hita :mur:

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz po lewej stronie zakłada pokój treningowy wg instrukcji na stronie meczu (mapa, czas), po meczu wypełniasz wynik i uploadujesz screena, to cały schemat turniejowy.

 

[EDIT] Cały czas trwa otwarta polska liga tier IV przed następnym pucharem warto potrenować. Za top 3 rozegranych spotkań można dostać 1k złota, a za top 3 w rankingu 1500 złota

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starting from Thursday, January 12th, 06:30 GMT until Tuesday, January 17th, 06:00 GMT, enter the game to sample the opportunities.

You were proud of your last evening experience points record? With this event you could break it !

 

  • х3 experience for the first victory of the day
The classical repair or first aid kits, the strong coffee your new French crewmen like so much, or even the fire extinguisher, calming down fears in the E-100 fighting compartment… don’t hold back : they all cost 20 gold !

 

  • 60% off gold consumables
Only a few credits remaining to buy the new AMX 50B heavy tank? It’s time to improve your gold stock, and benefit from the exceptional conversion rate!

 

  • 20% bonus gold-to-credits conversion
Take the advantages of these opportunities and good luck on the battlefield!

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

moj najlepszy wynik na is3( i w ogole w czołgu jakimkolwiek, najwiecej zrobilem poza tym t32, 7 kili...)

3.2k expa, 89k kasy, 3 odznaczenia, plus komplet medali

zwroccie uwage na hp :)

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego planuję kupić ponownie is-3, po ostatnich patchach to zupełni inny czołg, przede wszystkim dostał niezłego bufa pancerza z przodu.

 

A co do eventu, overlord napisał na forum, że do czasu kolejnego patcha nie będzie premii na podwójne srebro na czołgach (niby mają jakiś błąd w systemie)

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego planuję kupić ponownie is-3, po ostatnich patchach to zupełni inny czołg, przede wszystkim dostał niezłego bufa pancerza z przodu.

 

Buff... nie wiem w którym miejscu.

Przed patchem nie sprawiał mi problemów, po patchu denerwuje tylko pole siłowe 0% hit. Dingi są sporadyczne - jak od wszystkich innych czołgów.

Tylko że to nie moja wina, że większość ludzi w przypływie adrenaliny nie wie w które miejsce wycelować, tylko bije na oślep robiąc mu mniej, albo bardziej świadomie steel wall.

 

W moim przypadku wygląda to tak - jedzie sobie is-3 i myśli "ooo {tu wstawić któryś z moich czołgów 8 tieru, którymi grałem/gram, najczęściej KT}, łatwy frag", Po dwóch - trzech strzałach myśli "o k...a, F7 F7 F7 F7, noob team".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu mam z nim problemy jeżdżąc su-152 z topową 122, przed nim od frontu wchodziło 8/10 pestek, teraz ding za dingiem. Pole siłowe też daje się we znaki, ostatnio dobijałem delikwenta strzałami w bok, dopiero 7 zadał obrażenia.

 

Znalazłem tweaka grafiki, który w końcu odczuwalnie podniósł mi poziom fps (z okolic 24 do ponad 30). _Say_'s COMPLETE mod paczka _Say_'s GRAPHIC tweaks

 

Czy jeżeli nie przydziele załodze (100%) w czołgu zdolności to nie wykorzystany na nie exp wykorzystam na czołg i upgrade, czy jest on po prostu gdzieś tam pominięty po prostu?

 

Nie przepada tylko się kumuluje, najlepiej nie wbijać perka, tylko poczekać na przeniesienie załogi do kolejnego czołgu, wtedy przekwalifikowując czołgistę za sreberka dostaniesz bonus (nie będzie to 90% doświadczenia tylko więcej, nawet 100%). Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu 7.0 is3 był dla mnie mega, w dwa dni win ratio podbiłem o 5%, wygrywałem 80% potyczek, przyszedł 7.1 i zaczęło gorzej losować, przez prawie tydzień czasu nie wylosowało mnie chyba ani razu na topie - zawsze tak mniej więcej nademną było 4-5 czołgów tier9 i 10, zamiast 80% zwycięstw znowu zaczęło się w okolicach 50% :/. Mam wrażenie że im wyższe tiery tym więcej noobów - serio. To co moje drużyny wyprawiały to woła o pomstę do nieba...

 

Jak już wszyscy lemmingują jedną stroną to niech kutfa przynajmniej prą szybko do przodu a nie zatrzymują atak na pierwszym napotkanym przeciwniku dzięki czemu wróg objeżdża z drugiej strony...

 

Rzadko zdaża się sytuacja gdzie trafię np na 3 typki z kumatymi graczami dołączam do nich i robimy jakiś szybki rajd do bazy wroga zmiatając wszystko po drodze.

 

Mam już expa dawno nazbieranego na is4 i jak się na horyzoncie pojawi nowa wersja z zapowiadanym przesunięciem czwórki do tier 10 to chyba go kupię.

Niestety z srebrem krucho, się spłukałem na ponowny zakup t50, t34, su85 :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi noobami na topie to normalka, czasem sprawdzam sobie staty takiego delikwenta. W większości przypadków koleś ma winratio w okolicach 45%, oraz parę tysięcy bitew rozegranych lowem i/lub typem, a topowe czołgi dzięki konwersji expa.

 

Mam twardy orzech do zgryzienia 2kk srebra na koncie, a do wyboru: e-75, vk4502B, ferdi, pershing, t28, obj. 212, t-44 i za 10k expa isu

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...