Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kij ma zawsze dwa końce... niby wycofują Typa i zniknie ze sklepu, ale zanim to nastąpi to minie jeszcze parę dni, a w tym czasie sklep będzie przeżywał prawdziwe oblężenie. Troszkę obawiam się tego ile Typów wykluje się w ciągu nasepnych kilkudziesięciu godzin od tego komunikatu.

Na moje to zamiast wywalać go zupełnie ze sprzedaży powinni zrobić cenę 2x i też by problem rozwiązało.

Ja na szczęście kupiłem go za kilka kuponów z Playa i mam spokój. ;)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załoga dostaje tyle samo co czołg za bitwę, czyli jak ugrałeś 600 expa w bitwie, to każdy załogant dostaje po 600exp, jeżeli został zraniony dostanie chyba 300exp (50%) o 10% mniej - czyli 540exp. (wg wiki)

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć minę kolesia w MS-1 jak go wrzuciło do bitwy z Ferkiem Lowe, IS-4 i E-75 :D

 

Raczej ktoś zrobil debilny pluton z wysokim tierm, ostatnio widziałem MS1 do pary z E-75. Swoją drogą powinny być jakieś ograniczenia bo to faktycznie strata dla drużyny jednego czełgu jeszcze przed rozpoczęciem się bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załoga dostaje tyle samo co czołg za bitwę, czyli jak ugrałeś 600 expa w bitwie, to każdy załogant dostaje po 600exp, jeżeli został zraniony dostanie chyba 300exp (50%) o 10% mniej - czyli 540exp. (wg wiki)

 

Wydawało mi się, że 10%, ale może jest tak jak piszesz, nie badałem tego nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i..... kompletnie nie umiem tym grać :D Jak próbuję z T32 to draństwo załatwić to mam same dingi, a jak sam takiego prowadzę, to mam wrażenie, że nawet V tier mnie trafia..

 

Bo nim mocniejsze czołgi bijesz w bok albo w tyłek, i trzeba być w ruchu przez większość czasu. Tier V jaknajbardziej przebija ciężkie hamburgery od przodu.

 

A szanse na wprowadzenie innego premium meda VIII tieru w najbliższym czasie oceniam na 100% :lol:

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie hamburgera tylko typa

 

Sorry źle mi się przeczytało.

Dziwne, z 75mm L/100 (198pen) wszysko wchodzi w przednią płytę kadłuba typa jak w masło.

 

Prowadząc czołg V tieru (KW) tylko 2 razy pamiętam żebym przebił typa od frontu i w dodatku strzałami z przyłożenia.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załoga dostaje tyle samo co czołg za bitwę, czyli jak ugrałeś 600 expa w bitwie, to każdy załogant dostaje po 600exp, jeżeli został zraniony dostanie chyba 300exp (50%) o 10% mniej - czyli 540exp. (wg wiki)

 

A jak zaznaczysz na elitarnym czołgu szybkie szkolenie załogi to ile dostają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała sztuczka z auto aimem (prawy klik myszy)

Może niewielu z Was wie, jest w grze coś takiego, jak auto aim pod prawym myszem. Teraz tak:

- jeżeli jeździsz szybkim, zwrotnym medem/lightem z szybkim czasem przeładowania i trafiasz na heavy, albo wolniejszego meda - odpal na nim auto aim i najczęściej zdejmiesz gościa na kilka strzałów krążąc wokół niego (brzmi znajomo?). Wtedy nawet kilka dingów od jego przodu/wieży jest niegroźne. A ty dzięki temu nie musisz się skupiać na ciągłym celowaniu, tylko na kontroli jazdy.

- jeżeli jeździsz wolnym czołgiem i chowasz się za budynkiem, albo gdzieś jedziesz, naciśnięcie auto aima na obszarze, gdzie nie ma wrogiego czołgu powoduje zablokowanie obrotu wieży. Jak to wykorzystać? Na przykład tak - wiesz, że koleś jest z twojej prawej strony. Ale chcesz się rozglądnąć po mapie w poszukiwaniu teamu, albo lepszej kryjówki. Więc naciskasz PPM, po czym normalnie ruszasz myszą czołgiem i patrzysz gdzie chcesz. Działo cały czas jest zablokowane tam, gdzie celowało. Dzięki temu w przypadku ujawnienia się kolesia jesteś nie 180 stopni i parę sekund obrotu wieży w plecy, tylko kilkanaście stopni i ułamek sekundy. A czasem wystarczy po prostu strzelić ;] Ja korzystam z tego dość często- np. na campinovce, jadąc pod górkę i patrząc, czy nie wjadę komuś w doopę, a jednocześnie celując we wrogą bazę w oczekiwani skautów, tudzież wyskautowanych. Wtedy drobna korekta i strzał.

Należy pamiętać, że autoaim celuje w wieże a atakując scoutem/lightem coś większego warto celować w silnik itp.

Co do skrótu klawiaturowego, sprawdź "E" na celu. Nie pamiętam czy tylko anuluje AA czy też można tym wybierać nowy cel.

Edytowane przez szkkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy, to hetzer jest dziwny. Wkurzał mnie jak do niego strzelałem czymś pokroju PzIV, T-34. A jeszcze bardziej mnie wkurzał, jak nim grałem :E

Hetzers gonna hetz :twisted2:

 

Ku pokrzepieniu serc, poniższy screenshot dedykuję wszystkim, którzy narzekają na balans :rolleyes:

Dołączona grafika

Siewca zniszczenia, jeździec apokalipsy, ogar piekielny. Oto i objawił się w postaci M5 :lol:

 

Należy pamiętać, że autoaim celuje w wieże a atakując scoutem/lightem coś większego warto celować w silnik itp.

Co do skrótu klawiaturowego, sprawdź "E" na celu. Nie pamiętam czy tylko anuluje AA czy też można tym wybierać nowy cel.

 

Nie w wieżę, tylko środek (cholera wie jak go liczy) konturu celu. Na KW wypada na wieży, na t54/typach na ammo racku/gąsienicach, a na większości pozostałych czołgów na łączeniu wieży i wanny.

 

W przypadku Grille - tuż za celem, ta arta ma bardzo płaski tor lotu pocisku. Zresztą, metoda w celowanie tuż za celem sprawdza się na każdej artylerii.

 

Ja tam nie wiem, u mnie działa i tak, i tak. Ale częściej wolę przed. Może przez to, że wolę jak coś nie doleci, niż świśnie nad głową pacjenta. O, takie tam, hummelowanie z dzisiaj. Znowu 18 strzałów, w sumie nic specjalnego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

Kupujesz T30, jego chyba wystarczy opracować? Teraz wtopisz full siana, a po przewalaniu go do TD, będzie za 1/2 aktualnej ceny... no chyba, że nie możesz już bez niego wytrzymać.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - co z tego, że będzie odkryty, jak i tak będzie to trzeba kupić? A tak jestem ponad 3mln do przodu (bo T30 będzie już w garażu).

 

Zastanawiałem się nad Typem 59, ale jednak odpuściłem - musiałbym dokupić 3500 golda, co już średnio się opłaca. Poza tym wtedy musiałbym grać, żeby się zamortyzował, a pewnie po zrobieniu T30 znowu nastąpi długa przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze 17 dni premki więc nawet jak kupie T30 będę jeszcze trochę grał. Potem przerwa. Wczoraj włączyłem simy na facebooku i miałem w tego 10 razy więcej funu ;)

 

Ewidentnie nastąpiło zmęczenie materiału, nie robię już nawet wszystkich gwiazdek * 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkich nie robię, część czołgów stoi sobie w garażu i czeka jak mi się zachce - głównie drobnica w stylu Tetrarcha, T-127, Mardera II. Do tego KW i KW-3, choć tymi teraz trochę jeżdżę, żeby kasy natrzepać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powracam na miesiąc do częstszego grania - premka kupiona :)

Główny cel:

- IS-4 (brakuje ~25k expa i 2M srebra),

 

Drugorzędne cele:

- Ferdinand (brakuje ~50k expa),

- ciężki Francuz 8-go Tieru (jestem na etapie BDR G1B),

- odkupić Obj. 212 którego kiedyś sprzedałem,

 

Trzeciorzędne (i dalsze) cele:

- King Tiger (Tigera mam odblokowanego, niezakupionego),

- jakiś fajny medium VIII tieru (jestem na etapie M4 u Amerykanów).

 

Przy tym nie chcę sprzedawać czołgów, które już mam w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Was czytam i powoli rozumiem ;). zacząłem TANKOWAĆ dopiero do paru tyg. i jedynie TD jakoś mi idzie i nawet bohaterem udało się zostać pare razy :lol2:. z tego co widzę to jeszcze dłuuuuuuuga droga przede mną.

 

ogólnie ciężko TIER3-4 grać z silniejszymi. gram ruskimi (może nie najlepszy wybór ale tak jakoś mi podeszły). taki KW, o tygryskach i VK nie wspomnę, to jak mi pierdyknie... to tylko raz i z wozu :(.

co najbardziej wkurza to właśnie 1strzał i gleba - takie bez sensu jak na mnie. czekasz, gra się ładuje, start heja, bum i koniec, nawet se nie postrzelałem :lol:.

 

z kilkoma ambitnymi MED TIER3 zaczailiśmy się na tygrysa i KW za zakrętem: do przodu, do tyłu, ładujemy i ładujemy, wjechał KW miedzy nas ładuje mu w dupsko, a on 4x bum bum i wszystkie chopaki gryzą ziemię... nawet połowę HP mu nie zabraliśmy ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pr1est

staraj się nie pędzić do przodu, przyczaj się, poczekaj aż wróg wjedzie w twoje ręce, szukaj dogodnych pozycji do obrony, gdzie jak najmniejsza część sylwetki czołgu jest narażona na ostrzał a arty nie mają zasięgu (za górką, domem). Nie poruszaj się bez potrzeby, trzymając prawy klawisz możesz zablokować pojazd i oglądać okolicę. Jak będzie Cię stać kup sobie siatkę maskującą. Można ją przenosić z czołgu na czołg za free, w tym celu klikasz na siatkę lewym, wybierasz kluczyk z pod siatką i wraca ona w ten sposób do magazynu. Możesz ją od razu zamontować na innym czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijesz do SU-85 to się odkujesz

no już nie wiele brakuje ;)... ło to se chyba premium kupie żeby przyśpieszyć :D

 

@Sławomir Guzik - dzięki z porady. jak się gra za dużo w BF3 to później lecisz jak szalony do przodu :D. ale faktycznie muszę się więcej czaić ;). hmmm a o tej siatce to nie wiedziałem :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze TD z zalozenia sa zrobione z bibuly. Ale za to maja lufe o jeden tier wyzej niz ich czolgowe "rowiesniki" wiec moze i gina od jednego szlaga, ale za to potrawia pierdyknac. Nie wiem jak rosyjskimi bo nimi gralem malo w becie, ale niemieckie najlepiej sprawdzaja sie w drugiej/trzeciej linii wspierajac ciezkie lub ciezkie i mediumy. Gdyby nie brak kasy i ped do T30 to bym teraz Ferdkiem "smigal"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...