Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

No na poczatek jak mamy słaby czołg/td to polecam odczekać chwilę przed ruszeniem w bój. Po chwilimożemy pojechać i wesprzeć swoich, poszukac podobnego do naszego celu itd. Jadąc do przodu narazamy się że wyjedziemy np prosto pod 107mm z kv, jeden strzał i papa.

 

Ja mam taką taktykę w t50 jak mnie dobrze wylosuje :). Chowam grę do paska, czekam minutkę, dwie i wtedy dopiero zaczynam grać, jak już nasi się trochę poszarpią, sytuacja się wyklaruje. Wtedy ruszam na łowy w poszukiwaniu osamotnionych TDm, SPG czy nawet heavy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj popełniasz duży błąd, t-50 jest scoutem, jesteś oczami drużyny. Twoim zadaniem jest podświetlanie celów dla arty/reszty teamu.

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj popełniasz duży błąd, t-50 jest scoutem, jesteś oczami drużyny. Twoim zadaniem jest podświetlanie celów dla arty/reszty teamu.

 

Dlatego lepiej na samym początku podjechać do przeciwnika na taki dystans, żeby go wykryć, ale żeby jeszcze nie zostać trafionym (szybkie manewry + utrzymywanie kierunku jazdy możliwie prostopadłego do kierunku do przeciwnika). Potem można wrócić, poczekać 2-3 minuty w bezpiecznym miejscu i wyruszyć na artę.

 

BTW. Topic ma już prawie 200 stron - więcej niż tematy o GTA IV, BF BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj popełniasz duży błąd, t-50 jest scoutem, jesteś oczami drużyny. Twoim zadaniem jest podświetlanie celów dla arty/reszty teamu.

 

Dlatego napisałem że jak dobrze wylosuje - czyli jestem w górnej części drabinki. Wtedy taki t50 jest maszynką do siania zniszczenia, 4-5 killi spokojnie do wyciągnięcia.

 

Jak mnie losuje z wysokimi tierami wtedy od razu jadę na rekonesans.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

lfcfan, on 13 January 2012 - 12:48 PM, said:

 

Hi Overlord. I've searched this thread about my question but I couldn't find a definite answer.

 

I wanted to ask about the T34's gun when it becomes premium. I know the T34 will retain the 120mm and I fully expect it to have a reduced RoF, but, will it keep its other stats? Especially its 248mm penetration, or will that be nerfed too?

 

Overlord: We are rather conservative when it comes to pen values. Its pretty safe to say that they will be kept.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overlord: We are rather conservative when it comes to pen values. Its pretty safe to say that they will be kept.

 

Moja angielska być słaba, czy ja dobrze rozumieć , że nie będą nic grzebać przy T34 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj popełniasz duży błąd, t-50 jest scoutem, jesteś oczami drużyny. Twoim zadaniem jest podświetlanie celów dla arty/reszty teamu.

 

Tylko że wysokopoziomowa arta jest gotowa do akcji po ok. minucie - zanim zajmie pozycje i załaduje akurat tyle mija. Jak gram artą strasznie mnie wkurza scout, który na dzień dobry leci, podświetli wszystkich w bazie, po czym umrze, a Ty zgaduj, gdzie kto pojechał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W imieniu klanu " Working As Intended" chciałbym zaproponować ofertę ścisłej współpracy międzyklanowej mającej na celu doprowadzenie do fuzji obydwu klanów. Klan "WAS" składa sie z byłych członków takich klanów jak m.in. "TH", "VU" czy "1SBP". Jesteśmy bardzo zgrana ekipą z ogromnym doświadczeniem bitewnym na Clan Wars oraz lidze ESL. Nasz klan byłby bardzo zainteresowany możliwością połączenia klanów pod nazwą "WAS", jesteśmy pewni ze owa fuzja byłaby niezwykle korzystna dla obu stron i doprowadziłaby do szybszego rozwoju tak klanu jak i graczy.

Jeśli jesteście zainteresowani podjęciem wstępnych rozmów dotyczących zasad i przebiegu możliwej fuzji proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

 

TommoT

Wysylam mu odpowiedz, ze nie jestesmy zainteresowani ;)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem po formacie grać z OTM, ale bez crosshair moda i już wiem, do czego jest on potrzebny: na standardowym celowniku po najechaniu kursorem na pojazd (również wrak) pojawia się dość oczojebne info z nickiem, czołgiem i % HP, które zostaje prze parę sekund po ruszeniu kursora. Przy korzystaniu z OTM jest to zbędne i tylko przeszkadza, a Jimbo crosshair mod tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile może przyjąć na siebie LOWE, dokładnie 39 strzałów :wink:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

A ile KT? ...o tyle :)

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

57 trafień w 3-4 minuty a tygrys jedzie dalej.

Pojechałem jako pierwszy i w środku mapy zaczęło się istne gwiezdne wojny ostrzał był tak intensywny ze ciężko było utrzymać celownik na przeciwniku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 trafień w 3-4 minuty a tygrys jedzie dalej.

Pojechałem jako pierwszy i w środku mapy zaczęło się istne gwiezdne wojny ostrzał był tak intensywny ze ciężko było utrzymać celownik na przeciwniku :).

 

Wyłącz sobie w opcjach telepanie celownika w trybie snajperskim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jakoś te opcje przeoczyłem.

 

Co do MM to ostatnio miałem takie losowanie ze dostaliśmy 2 x made in czajna a rywal 7 my w miejsce tych pięciu dostaliśmy zwykle tygrysy efekt taki jak w walce pudziana z najmanem no może pajman dłużej wytrzymał :> .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mieliśmy podobną bitwę (na wprost Typów na liście był mix Tygrysów i IS), która skończyła się miażdżącym zwycięstwem, kierownicy Typów się rozjechali w różne strony i zostali wystrzelani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*francuskie

Skąd to info?

 

@costi: Bo medy to najbardziej teamplayowe czołgi z całej grupy i jak nie współpracują, to 1 średnio ogarniający ciężki potrafi co najmniej jeden med z własnego tieru zezłomować, a jeden/dwa inne mocno ukszodzić.

 

Tymczasem - moja przedchwilowa bitwa. Chyba najładniejsza w 9 tierze do tej pory, czyli... Tak się bawi T34 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanski tier 9 i tier 10 beda uzywac tego samego dziala co francuzkie tier 9-10

 

http://img43.imageshack.us/img43/3127/french120mm.png

 

bez magazynka of course :)

 

Na pewno? Oryginalnie miały amerykańskie działo M58. Natomiast zgadza się, że topowe działo na M103 będzie to samo, co na T110, tylko T110 będzie miał większy ROF (o ok. 2rpm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Oryginalnie miały amerykańskie działo M58. Natomiast zgadza się, że topowe działo na M103 będzie to samo, co na T110, tylko T110 będzie miał większy ROF (o ok. 2rpm).

 

A francuskie to niby co jest jak nie M58 dostosowane do autoloadera ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...