Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie w is4 jest ammo rack ? Już dwa razy zdjąłem is4 jednym strzałem w magazyn amunicji i się zastanawiam gdzie próbować następnym razem strzelać bo na razie to wyszło przypadkowo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie jest w IS-4, ale w ciągu ostatnich 2 dni dwa razy zjechałem Typa jednym strzałem w ammo rack w postaci... przedniego koła. Tzn chciałem zdjąć gąskę, zdjąłem cały czołg :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w is4 jest ammo rack ? Już dwa razy zdjąłem is4 jednym strzałem w magazyn amunicji i się zastanawiam gdzie próbować następnym razem strzelać bo na razie to wyszło przypadkowo ;).

 

Tył wieży plus przód - patrząc od frontu po prawej stronie. Są tam składowane dwa pociski i też można zaliczyć ammo racka, ale z racji pancerza jest to bardzo trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w is4 jest ammo rack ? Już dwa razy zdjąłem is4 jednym strzałem w magazyn amunicji i się zastanawiam gdzie próbować następnym razem strzelać bo na razie to wyszło przypadkowo ;).

Zainstaluj skórkę hitzones coloured. Pokazuje amoracki, cienkie blachy, wizjer i szczególnie mocny pancerz gdzie lepiej nie strzelać.

[11.01.2012] Hitzones skins for version 0.7.1 - World of Tanks official forum

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo nowych zdolności załogi...

Jeśli ma być tego tak dużo mogliby zwiększyć szybkość ich zdobywania. Aktualnie mam grubo ponad 600 bitew KV i drugi skill ma ledwie koło 70%.

Chyba, że nadal dana załoga będzie mogła mieć max. 3 skille?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ograniczenie do 5 skilli, chociaż nie wiem po co. Na T34 mam załogę z największą ilością bitew, po 875 mają 3 skilla zrobionego w 10%, wątpię czy kiedykolwiek dobiję do 4, nie wspominając o 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak kupię golda przez sms'a to kasuje pieniądze z pakietu złotówkowego czy poza abonamentem? Mam telefon w Play abonament LongPlay II ten za 85 zł i tam jest koło 120zł w pakiecie złotówkowym, większość mi się marunje ponieważ nie potrafię tego wygadać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę aby SMS-y Premium były wliczane do puli na które idą darmowe minuty/złotówki .

 

Zresztą sam mam Play ( Abonament za 30 zł ) i sms premium jest dodatkwo płatny .

 

Pomijam samą opłacalność sms-a w grze - 2 pierwsze jeszcze ujdą , ale jak mam płacić 23 zł czy 30 zł za 800 lub 1050 G to wolę trochę dołożyć i mieć 1 500G za ~ 31 zł ( Karta kredytowa lub Paypal )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, ale przed chwila miałem zajebistą akcje KV z 107mm :D

 

zostałem sam mając 4fragi i 50%hp, z przeciwników został herzer, t-46, t-50 i pzIII,

 

wszyscy wiadomo jechali capowac bazę, 1 poszedł pzIII jako ze byl na wykończeniu, później podjechał 100%herzer, tez na 1 strzal ;p

t-50 najgorzej, bo mnie od tylu jechał, ale go przycisnąłem do skal, poszedl na 1,5 strzała ;p, no i został t-46 który cały czas mnie dingowal, pojechał capowac bazę i też na 1 strzał poszedł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przerwie od WoT znowu sobie pogrywam kilka meczyków dziennie, ale z tego co widzę to co patch to gorzej. Niedawno kupiłem pantere II i wygrindowałem dlugą 88 i myślę sobie no teraz troche lepiej będzie - wiekszy dmg i penetracja - ale gdzie tam ! mam wrażenie, że teraz dinguje wiecej niż 75mmL100 ... W ogóle poj*bało ich z tym cholernymi rykoszetami i hitami za zero DMG :damage_wall: teraz nawet moje KV z troll gunem potrafi czesto nic nie zadać pociskiem HE... albo lepiej - strzeliłem w pzIII/IV w wieże z 152 mm HE - nie padł... jakiś śmieszny dmg mu zadałem bo miał połowę HP i po strzale zostało mu jeszcze trochę... takich sytuacji można wymieniać wiele. To samo 88L71 na panterze - były takie akcje że waliłem z AP i HE na zmianę w T 32 we wszystko co się dało - w kadłub wieże gąśki i NIC ! hity za 0% po prostu kolejny raz kacapy zjebały balans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na T34 cammo przydaje się bardziej bo nie ma miejsca na siatkę maskującą. Gaśnicą tez nie pogardzę zważywszy jak duży mam łatwopalny tył.

 

Gaśnica fajna sprawa. Ja musiałem założyc Wet Ammo Rack na Tygrysa 2 bo mi się palił co drugą bitwe.

Teraz nie pamiętam kiedy ostatnio płonął.

 

@edit

 

KV z 152 i coś juz mozna zrobić Tierowi 7. Gram ma już jakiś sens. Chociaż mozna oczywisćie zapomnieć o wygraniu pojedynku z takim np T29.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem VK3001H wymaksowanym z wyposażeniem, na przeciw przy zatoce Dołączona grafika stało kilka czołgów w tym BDR, KV 152, IS.

 

 

Reszta się na chwilę schowała, a ja zostałem sam na sam z KV. Zostało mi około 1/2 HP więc na strzał. Wychylam boczek, ale nie za bardzo, KV odpala, nie trafia, mam czas na oddanie 3 strzałów, zanim on przeładuje. Zdjąłem mu 95% hp, uciekł.

 

Trolgun nie jest idealnym rozwiązaniem dla KV, znacznie więcej można zdziałać na nim ze 107mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no czekajcie. Jak ktoś ma 152 założoną i wyskakuje na pojedynki 1 na 1 z czymś, czego nie ma na strzałą to jest dupą wołową ;)

 

Nikt nie mówi o wyskakiwaniu sam na sam na T29, ale z drugiej linii jako wsparcie sprawdza się bardzo dobrze. Mnie wczoraj wylosowało z E75, ferdkiem i innymi przyjemniaczkami i dzielnie swoją drużynę wspomagałem. Zszedł su-100, pogryzłem ferdka i chyba właśnie T29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale byłem na strzała tyle, że przy celności 0,6 po prostu w wystawiony róg nie trafił. snajper z tego działa żaden. Do tego penetracja słabsza niż w 107mm.

 

W sumie zostałem wokoło portu sam na 7, zdjąłem dwóch a potem wbili i okrążyli mnie IS w końcu mnie dobił. Jednak zajęło im to tak dużo czasu, że nasi drugą stroną wjechali im do bazy. Ja zginąłem, ale drużyna wygrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no czekajcie. Jak ktoś ma 152 założoną i wyskakuje na pojedynki 1 na 1 z czymś, czego nie ma na strzałą to jest dupą wołową

A na randomach są same zgrane teamy, w których gracze supprotują się nawzajem. Yhy, jaaasne.

Odpowiedz mi, ile razy miałeś sytuację, że dusisz F7 (Help!), a jedyne co dostajesz w odpowiedzi, to milczenie. Ja na początku kariery w KW (którego nie cierpię, nawet pomimo bardzo fajnego działa) jeździłem trochę ze 152... i odblokowałem 107 z free expa, bo trafiło mi się kilka takich sytuacji.

Nie mówię, że 152 to złe działo (patrz mój post z 4502p), ale... jak chcę grać artylerią, to biorę artylerię. Będzie miała zginąć - i tak zginie. Ale przynajmniej lepiej można wycelować na widoku z satelity.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku, pewnie, że często. Często też sam broniłem jakiegoś przejścia ale zdaje się, że temat KV zaczął się od wychodzenia z bitwy bo jest bez szans z wysokimi tierami co jest nie prawdą, bo o ile pojedynku 1 na 1 nie wygra o tyle pomóc drużynie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 107 tez ma szanse bo ma większą penetrację. Urwać takim czołgiem z końca listy 300hp jakiemuś KT czy T32 też się zda.

 

Grając plutonem 3*KV można sobie pozwolić na jedno 152mm wtedy trzeba cały czas jeździć za delikwentem i supportować go po strzale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...