Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

kutfaaaa losuje mnie dzisiaj isem4 z samymi tier 9-10 i przegrywamy prawie wszystko masakra. Win ratio mi już spadło z 54 na 52% masakra jakas...

 

Widać mało premek się sprzedaje tu "stuningowali" MM Dołączona grafika

 

Czy w IS-4 jest duża różnica między BL-9 a S-70? Muszę przyznać, że trochę męczę się z tym pierwszym. Szczególne problemy sprawiają E-75. Z przodu najczęściej nie potrafię ich przebić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać mało premek się sprzedaje tu "stuningowali" MM Dołączona grafika

 

Czy w IS-4 jest duża różnica między BL-9 a S-70? Muszę przyznać, że trochę męczę się z tym pierwszym. Szczególne problemy sprawiają E-75. Z przodu najczęściej nie potrafię ich przebić.

 

Z BL-9 to tylko lepiej opancerzony is-3, poczujesz dużą różnicę po założeniu s-70 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem że nie ma aż takiej różnicy jak się spodziewałem między bl-9 a s70. Tzn nie trzeba się przykładać za bardzo podczas strzelania w typki, w mausa i e100 wchodzi w wierzę z przodu obok działa ale i bl9 to mi się udawało chociaż może rzadziej. E75 potrafi nadal dingnąć sporo dlatego ja strzelam albo w dolną płytę albo w właz na wierzy - tam wchodzi zawsze czy to is3 czy is4 - oczywiście o ile trafisz ;). No i dolna płyta potrafi dingnąć jak e75 stoi pod kątem.

 

A co do walki w zwarciu to jednak ustawienie się 45 stopni do przeciwnika na isie4 wychodzi najlepiej - najwięcej dinga a tych pochyłych płyt gdzie za nimi jest ammo rack praktycznie nikt nie jest w stanie przebić z bliska ze względu na pochylenie pancerza.

 

 

Wczoraj dzięki temu jakimś cudem przeżyłem na mapie i wygraliśmy gdzie zostałem sam na sam z e75, 2x Vk4502 Ausf A i T34 - fakt że już byli trochę naruszeni ale ciężko było. Z vk sobie poradziłem bez problemu, e75 zjechał mnie na jakieś 10% i został t34 który wyjechał na zwarcie. Ustawiłem się 45 stopni do niego i dingnąłem wszystko :D a byłem przekonany że już po walce. Po trzech strzałach zdjąłem go i wygraliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś dziwną sytuację z gościem w IS-7 którego rozwaliłem IS-em 4 :)

Zaczął mnie wyzywać od cytuję "glitcherów"... a to chyba dlatego, że podjechałem do niego tak blisko, że walił w moją wieżę i jakimś (moim) fartem nie przebił mnie cztery czy pięć razy.

Nie wiem jak można podciągnąć takie zachowanie pod Glitching... No cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj moje KW zaczelo odbijac tyło-bokiem strzaly z T34 to sam bylem w szoku. ostatecznie zalatwilo mnie inne KW dwoma hitami w przod z drugiego konca mapy ... ta radziecka technologia. :lol2:

 

btw. ile macie slotow/pojazdow w hangarze? :wink:  

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawiły się jakieś nowe informacje na temat patcha 7.2? Bo w sumie ochoty do gry nie mam na razie wcale, czekam aż ten cholerny T34 będzie premium i będę mógł w końcu normalnie odrobić kasę na odkupienie fajnych czołgów, które byłem zmuszony sprzedać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak zarabia ten premium tank co porownywany jest z T34 - mowa o M6A2E1. Obstawiajac poprzednie obsuwy patch wg. mnie wyjdzie pod koniec miecha albo w pierwszych tyg. marca :P

 

http://www.youtube.com/results?search_query=M6A2E1&oq=M6A2E1&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=0l0l0l199l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się muszę pochwalić :) 8 kill's

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 29 stycznia 2012 12:49:20

Czołg: KW

Doświadczenia: 2 106

Kredytów: 48 133

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista

 

Replay

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosyc ciekawe ceny golda http://www.evegek.com/index.php?route=product/category&path=78 troszke wiekszy wybor pakietow.

 

dziwne, byl temat z tym linkiem na forum WoT. ale zostal po nim sam naglowek w dziale z tutkami :lol:

 

zgadza sie, wyszlo szydlo :P

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dziwna. Kilka dni z rzędu przegrywałem prawie wszystko isem4 wczoraj wieczorem postanowiłem założyć wentylację i stał się cud. Od tego momentu znowu prawie wszystko wygrywam i z 52 już mi do 53% win ratio skoczyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. ile macie slotow/pojazdow w hangarze? :wink:  

19/11

 

Czy pojawiły się jakieś nowe informacje na temat patcha 7.2? Bo w sumie ochoty do gry nie mam na razie wcale, czekam aż ten cholerny T34 będzie premium i będę mógł w końcu normalnie odrobić kasę na odkupienie fajnych czołgów, które byłem zmuszony sprzedać.

Też czekam doi lutego na 7.2. Tyle wiadomo, że w lutym będzie i co zmieni. Skończyło mi się wreszcie premium i olewam gwiazdki z wyjątkiem ARL 44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...