Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przyjmę wszelkie bonus code.

 

Tak z ciekawości kupujcie(lub dostajecie z klanu) złoto, a za złoto kupujecie tą lepszą amunicję?? Bo ostatnio grałem z kumplem i stwierdził, że tą amunicję za złoto kupują tylko noob'y bo kto normalny gra za kasę, żeby nie było to on tak uważa, ja nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo kto gra normalnie gold ammo ;) Znacznie lepszą inwestycją jest kupienie konta premium, chociażby na 3 czy 7 dni. Zarobisz więcej niż grając gold ammo. Używają ją w wojnach klanów czasem ludzie żeby takiego mausa czy is7 łatwiej ubijać, ale na co dzień nie ma sensu się w to pchać.

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jakieś kody na t-127:

CBSDE3ENG-7M65-456UCBSDE3EPA-5A23-773YCBSDE3EUC-3B92-297UCBSDE3ETN-8Y96-396PCBSDE3EUV-7H78-266WCBSDE3FVR-3R59-993ZCBSDE3FWN-5K54-886ECBSDE3FWZ-4R73-376CCBSDE3FZT-2C27-432ECBSDE3GAG-9M56-226RCBSDE3FYT-2T52-643XCBSDE3GXR-6K79-774TCBSDE3GYK-4D88-662WCBSDE3GZB-7Y46-845UCBSDE3HCC-4V33-885MCBSDE3HCU-7S57-754NCBSDE3HET-8P32-693BCBSDE3HFE-9T44-557BCBSDE3HBP-5F38-263WCBSDE3HHA-4C93-593NCBSDE3HKG-7D43-663HCBSDE3HHP-6G32-673P
tylko pamiętajcie żeby po wbiciu każdego kodu go sprzedać, bo przy wpisaniu następnego nic nie dostaniecie ;)

wchodziło 10 kodów na konto, ale uwaga można sprzedać 5 pojazdów na dobę ;)

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem walke zycia w E8 :P Samemu na oazie (czy jak sie tam nazywa ta mapka) bronilem lewej strony przeciwko M6, Slugger, i jeszcze kilku francuzow i niemcow. A od strony miasteczka strzelaly sobie jeszcze radosnie KW, Pzk4 i cos tam jeszcze. Az samemu niemoge uwiezyc ze zniszczylem 5 czolgow i jeszcze przezylem z 90hp... czym dlugo sie nie nacieszylem bo zdjal mnie ostatni wrog - Tiger :P I te 2,8k expa wpadlo, szkoda ze nei wlaczylem nagrywania bitew :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem też nieźle. Tylko trzy walki, wszystkie wygrane. Ostatnia hummelem no i zawziąłem się na E-75, którego nikt nie mógł ruszyć. Ubiłem go całego chyba na 10 strzałów +/-. reszta strzelała i się odbijała. Nasz E-75 w tym czasie też nie próżnował i zdjął 6 wrogów, ale jak zostaliśmy we dwóch przeciw M12 to pojechał na pałę i dostał pod ogon, czego oczywiście nie przeżył, bo miał ledwo kilka%. Tak się złożyło, że ostatni nabój wywaliłem chwilę wcześniej zdejmując tigera, który blokował tego E-75 naszego.

 

Powstałą sytuacja dosyć nieciekawa, ja bez ammo i M12 z co najmniej czterema pociskami (tyle zdążył jeszcze wystrzelić). Ostatni raz widziałem go jak ruszył z miejsca zaraz po zdjęciu naszego ostatniego czołgu więc z braku ammo stwierdziłem, wóz albo przewóz, jadę na cap najkrótszą drogą. On wybrał drogę na około, dojechałem do ich bazy pierwszy o jakieś 12%. Wtedy on capując naszą zaczął do mnie walić, niezła zabawa ale miałem też fart bo nie trafił ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj niezłą bitwę... robiłem (razem z 10 innymi czołgami 7 i 8 tieru), będąc w topie listy, za mięso armatnie. Tzn zmiękczaliśmy tak bardzo jak to tylko możliwe cały przeciwny team (m.in. 4 pershingi, 2 typy, t32, kw-5, etc...), żeby 4 kampiące za naszą artylerią ferdynandy miały potem fragfest w stylu 1shot1kill.

Wygraliśmy, ale w [gluteus maximus] mam takie pyrrusowe zwycięstwo, gdzie poświęca się praktycznie cały team, żeby mieć kilka fragów na koncie i survival bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bdr więc mogę kilka słów napisać.

- jeździ toto jak KW

- pancerz i działo słabsze

- losowania tak samo jak KW czyli do 9 tieru włącznie

- zarobki raczej mniejsze

 

Żeby go odblokować trzeba zaliczyć męczarnie na tierze 1-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arl 44 mam na razie przedostatnią 90mm, bez radia i silnika. Świetny czołg, potrafi uszkodzić większość nawet topowych a najwyższe działko ma jeszcze więcej penetracji 212 przy przyzwoitym dmg 240. Tym stawisz opór wszystkim czołgom, które się mogą pojawić.

 

Dzięki dużej skuteczności strzelania, precyzyjnej armatce czołg dobrze zarabia z drugiej linii w bitwach wyższych tierów lub w pierwszym froncie gdy trafi ana górę listy. Pociski nie są drogie poza nieopłacalnym działem 105mm. Olej je. Mniej precyzyjne i znacznie mniejsza penetracja zdecydowanie nie nadrobi tego dmg 300.

 

Koszty naprawy niskie, nieco drożej niż KV-3 ale taniej niż VK3001H. Polecam acz dodał bym wentylacje i rammer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam IS-4.

Załóżmy, że odkryję IS-7, ale go nie kupię, a w międzyczasie wejdzie patch zmieniający radzieckie drzewko (IS-4 przejdzie na X tier).

Pytanie:

Czy IS-7 pozostanie odkryty?

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam IS-4.

Załóżmy, że odkryję IS-7, ale go nie kupię, a w międzyczasie wejdzie patch zmieniający radzieckie drzewko (IS-4 przejdzie na X tier).

Pytanie:

Czy IS-7 pozostanie odkryty?

 

Tak IS-7 pozostanie odkryty. W zamian za IS-4 dostaniesz czołg IX tieru z analogicznymi modułami (jak masz działo odkryte na IS-4 to na OB też będziesz mieć itd) na którym w razie czego będziesz mógł dobić do IS-7 brakujący exp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że sporo osób jeździ francuzami, podzielcie się opiniami o nich. Interesują mnie bdr, arl i M4 45. Jak zarabiają, jak sobie radzą na polu bitwy?

 

Pierwsza bitwa ARL z topową 90 (konto premium)

PorażkaBitwa: Linia Zygfryda 31 stycznia 2012 19:00:53Czołg: ARL 44Doświadczenia: 895Kredytów: 37 896 Naprawa:Naprawiono czołg ARL 44. Wydano kredytów:  5 066Zakupiono:Amunicja w czołgu ARL 44 uzupełniona. Wydano kredytów:  2 805
Czołg będzie rządził w kompaniach do 6 tieru po przeniesieniu kw-3 o oczko wyżej.

Doszedłem też do tieru VI linii lt/mt amx 13 75 jest wg. mnie pierwszym czołgiem którym można coś ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy się kiedyś pobawić w zdobywanie prowincji, ale o ile zdobyć się da, to utrzymanie to już ciężka praca i do tego chyba nam się nie spieszy. Za parę złociszy etat przy komputerze to raczej nie jest dobry biznes, może dla nastolatka ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam zapisany taki "kwiatek" - prawie cały team ochoczo ładuje się na górkę aby campić.

O dziwo wygraliśmy tą bitwę :)

 

Wygraliście bo to bardzo dobra strategia, kampiąc z górki masz pole strzału na podjeżdżające czołgi z każdej strony. Sam jesteś narażony w małym stopniu bo masz krzaki i skały jako osłonę. Dobrze jednak jeżeli ktoś poskauci, aby było wiadomo gdzie strzelać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 1 lutego 2012 08:57:03

Czołg: VK 3601 (H)

Doświadczenia: 1 719

Kredytów: 45 882

 

Oczywiście nie każda gra jest taka, ale odnoszę wrażenie, że to najlepiej zarabiający exp czołg. W ciągu dwóch dni mam już ponad połowę expa do Tigera. Na upartego to jeszcze dziś może go odkryje.To działo 7,5 też sporo dinguje, ale często po kilka killi na walkę się łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygraliście bo to bardzo dobra strategia, kampiąc z górki masz pole strzału na podjeżdżające czołgi z każdej strony. Sam jesteś narażony w małym stopniu bo masz krzaki i skały jako osłonę. Dobrze jednak jeżeli ktoś poskauci, aby było wiadomo gdzie strzelać ;)

 

Z drugiej strony bardzo dobrze się tłucze w tą górkę - ale też pod warunkiem, że ktoś poskałci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...