Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ to jak szalone, strzela szybciej i mocniej niż jakikolwiek czołg w swojej klasie, a zanim zdążę to palnąć w miękki bok już mi nawtyka ze trzy pestki i good bye. Jedyna obrona to zgrany team, który się wzajemnie obstawia no i trafić mocno pierwszym pociskiem.

Ponieważ dużo gram V i VI tierem najbardziej wkurza mnie AMX 12t i AMX 13 75.

Co do 50 120 to już nie ma tak lekko, na taki czołg zazwyczaj zasadza się większość graczy, bo jest miękki. Można nim oczywiście nastukać hitów, ale tylko przy lekceważeniu ze strony przeciwnika. Sytuacja dość podobna do T30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Tanks Aktualizacja 7.2: Trailer

http://worldoftanks....-72-trailer-pl/

 

P.S. czyli w lutym patcha nie będzie. :damage_wall:

 

Myślisz? Może się uda.

Kupiłem Tigera i moje pytanie jaką tu lufe założyć? W VK3601 miałem 75 42L/70, które sprawowało się genialnie, ale czy w Tigerze również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Tanks Aktualizacja 7.2: Trailer

http://worldoftanks....-72-trailer-pl/

 

P.S. czyli w lutym patcha nie będzie. :damage_wall:

 

Wcześniej wyraźnie pisali, że w lutym, na forum wot czytałem w czyimś poście, że 20 lutego, ale nie mam pojęcia na ile to była wiarygodna informacja. Z drugiej strony tyle razy już przekładali, że nie można się dziwić kolejnej zmianie, być może więc masz rację.

 

Kupiłem Tigera i moje pytanie jaką tu lufe założyć? W VK3601 miałem 75 42L/70, które sprawowało się genialnie, ale czy w Tigerze również?

W ogóle nie ma dyskusji:

8,8 cm KwK 43 L/71

Characteristics

88 Caliber (mm)

7,5-9,38 Rate of fire (rounds/min)

203/237/44 Average penetration (mm)

240/240/295 Average damage

0,3 Accuracy at 100m (m)

2,5 Aiming time (sec)

2562 Weight (kg)

Nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie ma dyskusji:

 

Nie ma innej opcji.

 

Tak, tylko do tego działa to długa droga, źle zapytałem, czy nim założę to ostatnie działo to lepiej jeździć z 75 czy z 88 36L/56?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejedź parę bitew z jednym, potem parę bitew z drugim, a potem sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ja jeździłem z 88, ale dobrze tego okresu nie wspominam.

 

A najfajniej będziesz miał, jak zaczniesz lądować niżej, niż artyleria :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejedź parę bitew z jednym, potem parę bitew z drugim, a potem sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ja jeździłem z 88, ale dobrze tego okresu nie wspominam.

 

A najfajniej będziesz miał, jak zaczniesz lądować niżej, niż artyleria :lol:

 

Jednym słowem jedno i drugie jest do d..... w tym czołgu. No tak losowania inne niż w VK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje staty na Tigerze nie zachwycają:

PzKpfw VI Tiger bitwy 293 wygrane 128

To samo, grałem na początku z 88mm z VK3600H. Tam było świetnie na Tigerze kulawo. Pocieszenie, że wraz z 7.1 najlepsza armatka Tigera została wzmocniona. Więc jak już dorobisz się to będzie jako tako. Mimo to jest to czołg VII tieru a działo ma słabsze niż ARL-44 tylko celność o 0,1 lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje staty na Tigerze nie zachwycają:

PzKpfw VI Tiger bitwy 293 wygrane 128

To samo, grałem na początku z 88mm z VK3600H. Tam było świetnie na Tigerze kulawo. Pocieszenie, że wraz z 7.1 najlepsza armatka Tigera została wzmocniona. Więc jak już dorobisz się to będzie jako tako. Mimo to jest to czołg VII tieru a działo ma słabsze niż ARL-44 tylko celność o 0,1 lepszą.

 

Czyli dotarcie do KT to będzie droga przez mękę czuje :mur: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tam Tigerem super jezdzilo. Dluga 88 to bardzo fajna rura ktora potrafi duzo ugryzc i jesli pamieta sie ze Tiger zgarnia wszystko co leci w jego kierunku i uzywa bardziej jak meda (choc predkoscia daleko mu do T-54) to mozna sie bardzo dobrze bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dotarcie do KT to będzie droga przez mękę czuje :mur: .

 

88L71 jest genialna. Po kiepskiej 88L56 jest to coś niesamowitego.

Jedynie za słaba na tier IX i X.

Na Tigerze i JagdPantherze jest to jedyne słusze działo.

 

Pomimo że w Tigerem nie miałem oszałamiających statystyk, czołgiem grało mi się bardzo dobrze.

Duuuużo lepiej niż VK3601.

 

I jeszcze taka uwaga. Ze względu na ukształowanie pancerza w Tigera wchodzi wszystko co się w niego wystrzeli

Ale wystarczy ustawić się bokiem pod katem 45 stopni, wówczas czesto idą rykoszety.

 

Z IS i T29 sam na sam przegrasz, ale masz celniejsze działo więc staraj się celowac w weakspoty najlepiej z drugiej lini,

lub z krzaków strzelając z dystansu.

 

Na zakończenie jeszcze weź pod uwage ze Tygrys na przegranch bitwach przynosi stosunkowo duże straty.

 

 

 

Przez ostatni tydzień prawie nie grałem :P Zniechęciły mnie losowania i taktyka mojego teamu (yyy a własciwie to brak elementarnych podstaw taktyki i współpracy w teamie). bleeee

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88L71 jest genialna. Po kiepskiej 88L56 jest to coś niesamowitego.

Jedynie za słaba na tier IX i X.

Na Tigerze i JagdPantherze jest to jedyne słusze działo.

 

Pomimo że w Tigerem nie miałem oszałamiających statystyk, czołgiem grało mi się bardzo dobrze.

Duuuużo lepiej niż VK3601.

 

I jeszcze taka uwaga. Ze względu na ukształowanie pancerza w Tigera wchodzi wszystko co się w niego wystrzeli

Ale wystarczy ustawić się bokiem pod katem 45 stopni, wówczas czesto idą rykoszety.

 

Z IS i T29 sam na sam przegrasz, ale masz celniejsze działo więc staraj się celowac w weakspoty najlepiej z drugiej lini,

lub z krzaków strzelając z dystansu.

 

Na zakończenie jeszcze weź pod uwage ze Tygrys na przegranch bitwach przynosi stosunkowo duże straty.

 

 

 

Przez ostatni tydzień prawie nie grałem :P Zniechęciły mnie losowania i taktyka mojego teamu (yyy a własciwie to brak elementarnych podstaw taktyki i współpracy w teamie). bleeee

 

Dzięki za cenne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym trailerze 0.7.2 są już nowe amerykańskie td. Orientuje się ktoś w którym momencie drzewko się rozdziela? Bo mam t25 i nie wiem czy za niego dostane t25-2 czy trzeba by sluggera kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz za niego nic, bo i z jakiej racji? Przecież to druga gałąź, dotychczasowa zostaje tak, jak była.

 

Podział jest po T18 T82 i drugi po Wolverine (do Hellcata).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewko amerykańskich td rozgałęzia się na T82 i Wolverine. Żeby bezstresowo odkryć M8A1 wystarczy odłożyć jakieś 2,5k expa na T82, z kolei aby cieszyć się zaraz po patchu z Hellcata potrzebujesz ok. 25k expa odłożonego na Wolverine.

Pełne drzewko usa:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolverine też ma wieżę :blink:

Poza tym, to drzewko było w Necie od dość dawna. Nawet wcześniej je opublikowali, niż się zaczął boom na T34 premium na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zatrzymałem na slugerze jako że cisnę do T30 (zostało raptem 25k expa i jakies 3kk kasy, piece of cake :P ), potem cisne do e100 i is7 jednoczesnie.

Ten t34 na maksie jednak zły nie jest ale i tak działo na długie dystanse boli ....nieraz pudłuje o wielkość domu a nieraz leci prosto w cel, a najlepiej jak nie celuje ze snajpy tylko wale w zrecznosciowym, i jeszcze jadąc...tu juz nie ma reguły, potrafi OD PRZODU!!! wejsc bez problemu w e75, e100 a raz nawet jak prułem w odleglosci 100m do t95 by go objechac to trafilo za 400dmg...

 

A jak już widze jak strzelaja na pattonie ludki to mnie szlaq trafia, wychyli sie (~~300m) strzał, sie chowa, wszystko w ciągu 20sek, i ujek trafia raz za razem prosto w kadłub, gdzie działo ma taki sam praktycznie rozrzut jak ta 120...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wycięstwo!

Bitwa: Ensk 3 lutego 2012 11:27:56

Czołg: PzKpfw VI Tiger

Doświadczenia: 1 636

Kredytów: 38 106

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz, Specjalista, Medal Bioltera, Strzelec pancerny, Snajper

 

Nie najgorszy ten Tiger, potrafi czasem coś ugrać, aż ciekaw jest jak to będzie tą topową 88.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię zacznie losować z 9 i 10 tierem, to tak różowo nie będzie.

Pamiętam, że jak nim jeździłem, to bitwy z 9 tierem miałem sporadycznie. A teraz, jak latam E-75/T34, co rusz widzę 7 tier. Pochrzanili strasznie MM po którymś patchu.

 

Najlepsze, że wypada czasem na mnie jakiś samobójca z 7 tieru i na dzień dobry jest 500hp w plecy. Potem zwykle robi ding, albo czeka aż mu się HE załaduje, i jest drugie 500hp w plecy... a potem - albo zdąży się schować, albo nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię zacznie losować z 9 i 10 tierem, to tak różowo nie będzie.

Pamiętam, że jak nim jeździłem, to bitwy z 9 tierem miałem sporadycznie. A teraz, jak latam E-75/T34, co rusz widzę 7 tier. Pochrzanili strasznie MM po którymś patchu.

 

Najlepsze, że wypada czasem na mnie jakiś samobójca z 7 tieru i na dzień dobry jest 500hp w plecy. Potem zwykle robi ding, albo czeka aż mu się HE załaduje, i jest drugie 500hp w plecy... a potem - albo zdąży się schować, albo nie :lol:

 

Powiedzmy sobie szczerze rzadko mnie losuje nie z IX i X tierem :mur: W T34 jak waliłem to tylko ding i ding, dlatego od razu poluje na niższy tier lub jako wsparcie na wyższe ale tylko strzały z boku z drugiej linii, bo inaczej szybki zgon.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz tak nie przesadzajcie ze topowa armata w Tigerze za slaba na X tier :P Ostatnio samemu rozwalilem Mausa. Co prawda nie w otwartym polu ale w zabudowaniach gdzie objezdzalem go z kazdej strony, ale wchodzilo w niego prawie jak w maslo ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz tak nie przesadzajcie ze topowa armata w Tigerze za slaba na X tier :P Ostatnio samemu rozwalilem Mausa. Co prawda nie w otwartym polu ale w zabudowaniach gdzie objezdzalem go z kazdej strony, ale wchodzilo w niego prawie jak w maslo ;>

 

Ale ja jeszcze bez topowej jestem wiec nie mam sie z czym porywać na Mausa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...