Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Niby inna gra, ale ci sami twórcy i wspólne konto więc...

World of Warplanes — Free Online Game

Można się już zapisywać do alfy samolotów. Wystarczy wypełnić formularz z niekiedy dziwnymi pytaniami.

 

ja podziekuje. wole sturmovika :)

 

moze skusze sie na okrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hitokiri

 

Temat o WoWP już jest - wystarczy poszukać .

 

Co do samego WoWP jak nie będzie opcji grania myszą to dam sobie spokój i poczekam na WoB - ciekawe jak to im wyjdzie i czy będzie lepsze od NF , samo NF jakoś mi nie podeszło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie odstawić wszystkich czołgów którymi gram i nie zabrać się za drzewko radzieckie. Gdybym doszedł do IS'a to po zmianach które zajdą miałbym 2 wozy 7 poziomu na dwóch różnych rozgałęzieniach i za darmo czołg 6 poziomu.

Dobrze zrozumiałem modyfikację drzewka która ma mieć miejsce?

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o WoWP już jest - wystarczy poszukać .

 

Co ty nie powiesz. Wiem o tym, ale dałem info tutaj, gdyż te gry są do siebie z założenia bardzo podobne, a niekoniecznie każdy kto jeździ w czołgiem, wie o samolotach. Nie musisz mi tłumaczyć jak pięciolatkowi, do czego służy wyszukiwarka -_-

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie odstawić wszystkich czołgów którymi gram i nie zabrać się za drzewko radzieckie. Gdybym doszedł do IS'a to po zmianach które zajdą miałbym 2 wozy 7 poziomu na dwóch różnych rozgałęzieniach i za darmo czołg 6 poziomu.

Dobrze zrozumiałem modyfikację drzewka która ma mieć miejsce?

 

napewno warto miec KW i KW3 w przyszlosci. o ISie nic nie wiem :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS nie ulegnie zmianie ale gdy się go nie odblokuje a będzie chciało się dojść do IS-7 to będzie trzeba wracać do 5 poziomu i ruszać drogą drogą KW->KW-1S->IS, a mając w garażu KW, KW-3 i odblokowanego IS otrzyma się w sumie:

a) KW-2 za darmo

b) KW-3 na 7 poziomie na lewym rozgałęzieniu drzewka

b) darmowy czołg 6 poziomu na lewym rozgałęzieniu(jeśli w garażu stoi KW-3)

c) na prawym rozgałęzieniu będzie można zacząć od 7 poziomu(IS właśnie)

Jeszcze jest kwestia IS-4, ale nie ma szans żebym zdążył go kupić.

 

Wygląda to bardzo opłacalnie dla posiadaczy owych czołgów, dlatego chyba warto się skusić ;).

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te zmiany maja byc pozniej niz w 7.2?

 

Przecież te zmiany będą za kilka miesięcy patrząc realistycznie

 

Czołgiści

 

Czwarta specjalna oferta w lutym daje Wam szansę na zakup materiałów eksploatacyjnych oraz złotej amunicji za pół ceny! Dodatkowo proponujemy wam x5 doświadczenia za pierwsze zwycięstwo.

 

Przygotujcie się więc na naszą ofertę, która wystartuje 24 lutego o 6:30 i zakończy się w poniedziałek 27 lutego o 6:00 czasu polskiego.

 

Pełna lista bonusów:

50% zniżki na premium amunicję

 

Podnieście swój damage, i pokażcie przeciwnikom, kto tu jest szefem

3 dni premium za cenę 1, bądź 7 dni premium za cenę trzech!

 

Więcej czasu za tą samą cenę!

50% zniżki na materiały eksploatacyjne dostępne za kredyty

 

Wyposaż swój czołg za niższą cenę!

x5 doświadczenia za pierwsze zwycięstwo

 

Zyskuj więcej. Rozwijaj się szybciej.

 

Życzymy wam dobrej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wieści i słuchy o tym czy będzie test serwer 7.2 czy od razu wprowadzą tego patcha? Zastanawiam się z bracholem czy uda nam się wyekspić na jego koncie T34 (ma końcówkę T29). Ktoś pamięta ile na bitwę (na premce) zarabia się na T32?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostro przysiądzie to w dwa tygodnie z premką powinien zrobić. Co przy weekendowej promocji na premki wydaje się sensownym rozwiązaniem.

 

Powiedzmy, że T32 po całym dniu farmienia to T34 masz na koncie trochę więcej kredytów niż przed ale ja bym tego zarabianiem nie nazwał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wieści i słuchy o tym czy będzie test serwer 7.2 czy od razu wprowadzą tego patcha? Zastanawiam się z bracholem czy uda nam się wyekspić na jego koncie T34 (ma końcówkę T29). Ktoś pamięta ile na bitwę (na premce) zarabia się na T32?

 

bedzie test.gdzies tak w marcu, a patch w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą włączyłem bitwę(pierwsza dzisiaj), ruszam do przodu a tu...problemy z siecią. 10 minut później wszystko jest w porządku, uruchamiam grę i otrzymuję zawrotną ilość doświadczenia w wysokości 5 pkt, oczywiście pomnożeniu x5 za pierwsze zwycięstwo danego dnia :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumie i odrozniam super test od public testu. super testy byly juz w becie, wiec chca nie chcac mozna bylo sie czegos dowiedziec na temat tego wszystkiego.

 

dziekuje za minusa. to za bolszewikow? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz informacji to nie siej głupot.

Super Test już wystartował. Potrwa około 1-2 tygodni. Potem Public Test 2 tygodnie.

0.7.2 jest planowany na 1 kwartał a ten kończy się 31 marca.

Idą zgodnie z planem.

 

Właśnie chodziło mi o potwierdzenie czy coś takiego jak public test serwer patcha 7.2 będzie wtedy mam odpowiedź, że do patcha ok 2-3 tygodnie

 

Super test tak, ale nie public test. a mam wrazenie ze Ram1rez pytal o test EU a nie bolszewicki supertest.

 

ida z planem? no nie zartuj.

 

Dokładnie chodzi mi o to by mniej więcej określić kiedy pojawi się 7.2

 

Tyle średnio bitew trzeba brać pod uwagę bez premki. Imo jak masz premium to jakieś 30% mniej bitew.

pzd

 

Dzięki za dane ale to już wiem ;) Na swoim prywatnym koncie posiadam wszystkich 3 braci Txx (T29, T34, T30). Myślę, że z bracholem na premce będziemy robić po 20k exp dziennie więc przy dobrych wiatrach 10 dni i T34 jest. Natomiast potrzebne jest mi info ile na T32 można zarobić na jednej bitwie na premce. Można liczyć na 10k kredytów? U młodego bardzo ciężko ze srebrem trzeba będzie sprzedać cały garaż i za to kupić T32 a co dopiero mówić o T34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy nie muszą trwać 2 tygodnie, choć znów sporo zmian, i być może tyle to wyjdzie. Zazwyczaj jednak wystarczało im dwa serwery testowe w sumie około tydzień.

 

Dwa tygodnie testowali 7.0 na czterech serwerach ale to była inna zmiana.

 

Obecnie spodziewam się 7.2 w pierwszej połowie marca.

 

Myślę, że z bracholem na premce będziemy robić po 20k exp dziennie więc przy dobrych wiatrach 10 dni i T34 jest. Natomiast potrzebne jest mi info ile na T32 można zarobić na jednej bitwie na premce. Można liczyć na 10k kredytów? U młodego bardzo ciężko ze srebrem trzeba będzie sprzedać cały garaż i za to kupić T32 a co dopiero mówić o T34

40k dziennie na premce na tych czołgach to nie jest żaden problem. No ale przysiąść trzeba i można mieć dość czołgów po zrobieniu tego T34 w końcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym kurierem? Jest gold za zabicie, to na pewno. Ale dziś miałem go u siebie i było jakieś info że jak przeżyje to jego drużyna też coś dostaje - tyle że szybko znikła wiadomość i nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Prawda by to była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...