Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Matchmaker fail:

Dołączona grafika

 

OFC Wygraliśmy.

 

 

.:.:edit:.:.

Victory!Battle: Sand River 24 lutego 2012 21:34:49Vehicle: T34Experience received: 6 525 (x5 for the first victory each day)Credits received: 43 483Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal, Sniper
Replay, gdyby ktoś był zainteresowany. Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Lakeville 24 lutego 2012 21:38:07Vehicle: KV-3Experience received: 8 285 (x5 for the first victory each day)Credits received: 41 011Battle Achievements: Sharpshooter, Sniper

Ładnie udało mi się trafić z rekordem expa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas wczesne screenshoty testowanego obecnie KW-1 spodobają się wam. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że czołg nie będzie wprowadzony w aktualizacji 7.2

Czyli przenieśli przynajmniej KV-1 do 7.2 i zapewne przesuną aktualizację na koniec marca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas wczesne screenshoty testowanego obecnie KW-1 spodobają się wam. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że czołg NIE BĘDZIE wprowadzony w aktualizacji 7.2

Czytajmy uważnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na pocztę wysłać list patrze, a tu w kąciku prasowym poszukiwana przez wszystkich gazeta ;) Jeden egzemplarz oczywiście, ale może i u was na poczcie znajdziecie.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem dzisiaj do wniosku że t34-85 to chyba najgorszy czołg jakim dłużej grałem.

Albo ja nie potrafię nim grać, albo mam pecha, albo go tragicznie losuje...

Win ratio na chwilę obecną na tym czołgu mam na poziomie 41 %.

Wczoraj było w granicach 48 ale od wczoraj większość przegrywam.

 

Jak uda mi się zdobyć jednego killa to jest święto lasu. NA te wszystkie porażki to jakieś 30% padłem po jednym strzale w ammo rack, resztą to i tak max 2-3 strzały od ht z wyższego tieru.

 

Jak jedzie jakiś amx to już można z gry wychodzić. Czołg jest powolny, gra się nim tragicznie, każda zmiana kursu to duże spowolnienie. Co mi po wysokim top speed jak rzadko kiedy da się je osiągnąć a w starciu manewrowym głupi ht t1 jest szybszy.

 

Działo to też porażka, mega nie celne, prędkość celowania tragiczna, zanim zejdzie się celownik to zdążę wyłapać 2 strzały.

Apteczka i mały zestaw naprawczy to co bitwę muszę używać prawie a i tak okazuje się że za chwilę połowa załogi ginie na nowo :).

 

Generalnie tragedia.

 

Gram też kv-13 i tu win ratio mam na poziomie 75% i się pytam jak to możliwe. Losuje go wyżej, działo ma słabszą penetrację a i tak zdobywam więcej killi, pancerz ciut lepszy i sporo HP. Silnik też trochę żwawszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwotnie miało to wyglądać tak:

 

Dołączona grafika

 

KV-2 byłby na 5 tierze

[edit] teraz mając KV i KV-3 w garażu dostaniemy gratis 2 czołgi VI tieru, chyba, że wycofają się z dodania T-150, który w tym wariancie staje się zbędny

Edytowane przez qrak69
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wartość sprzedaży większa :P Z drugiej strony, kiedyś była wersja, że KW-1 ma mieć losowania jak T1 HT z racji słabszych dział, a KW-2 by jeździł jak normalny tier 5 HT. Mam nadzieję, że teraz KW-1 nie będzie musiał z długiej 76mm pukać do IS-3 czy 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wartość sprzedaży większa :P Z drugiej strony, kiedyś była wersja, że KW-1 ma mieć losowania jak T1 HT z racji słabszych dział, a KW-2 by jeździł jak normalny tier 5 HT. Mam nadzieję, że teraz KW-1 nie będzie musiał z długiej 76mm pukać do IS-3 czy 4.

 

KW-1 dostanie najpewniej działo 85mm D-5T (na screenach z ulepszoną wieża działo wygląda właśnie na kaliber 85mm), z IS-3 będzie walczył na 100%, a z IS-4 pewnie też biorąc pod uwagę to że BRD G1B ma losowania z tier 9.

 

Ogólnie lipa, może i KW jest op, ale tylko dlatego może stanąć do walki z czołgami znacznie wyższych tierów, ze względu na chore losowania.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni nie grałem i chciałem sobie to właśnie nadrobić, na 4 meczy KV wszystkie 4 przegrałem, bo cały czas mnie losuje z słabym team'em i to jeszcze z Tierem IX, raz tylko był Tier VII najwyższy, a że mało meczy grałem KV to procent wygranych mam żałosny, aż mi się odechciało grać.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie stock KW to był istna droga przez mękę... wolne, miękkie jak dópa, do tego niecelne i słabe działo. silniejszym tier'om można co najwyżej lakier porysować, a młodsi obskakiwali mnie co bitwę...

wiadomo trollgun dawał dużo przyjemności ale 1na3 bitwy. no ze 107 dało się już pograć ale jak mnie też szału nima... oby te zmiany w 7.3 cosik poprawiły.

 

z drugiej strony jak gram swoim ulubionym-zarobkowym SU-85 to najczęściej padam od KW - hmmmm zemsta systemu :/

 

za to KW3 gra mi się dużo lepiej, jakoś szybko udało się uzbierać działo 120mm i tym już można narobić bobu prawie każdemu... ino pestki kosztują fortunę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...