Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

T32 to świetny czołg. Lepiej mi się gra dopiero T30, ale ten znów przy zniszczeniu przynosi bardzo duże straty bo naprawa 28k, a pocisk 1,6k.

 

Co do T34, początek jest trudny, ale po zrobieniu 120mm gra się lekko miło i przyjemnie, tylko jakoś nie idzie ;) mimo, że mam w tym czołgu najlepszą załogę z trzecim perkiem to gram nim najrzadziej. Nie ma tej radochy co w T30, który celnym strzałem urywa 800-900 HP.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba permanentnie zaczac uzywać opcji ignorowania w grze.

 

 

Tylko żeby to coś dawało, ale raczej nic jeśli chodzi o losowania w grze. Ostatnio miałem ignorowanego w teamie i u przeciwników. I tak już kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby to coś dawało, ale raczej nic jeśli chodzi o losowania w grze. Ostatnio miałem ignorowanego w teamie i u przeciwników. I tak już kilka razy.

 

niestety gdyby to miało działać tak, że juz nie zagrasz z ignorowanym uzytkownikiem, to by nie było z kim grać bo każdy by kogoś z puli miał i tak w kółko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety gdyby to miało działać tak, że juz nie zagrasz z ignorowanym uzytkownikiem, to by nie było z kim grać bo każdy by kogoś z puli miał i tak w kółko :P

 

Zdaje sobie z tego sprawę. że tak różowo nie jest. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaci się za każde uszkodzenie, nieważne czy go rozwalisz, czy tylko oberwie splashem z HE. Jest tylko jedna rzecz, która mnie wkurza w tym systemie:

Jak ktoś w ciebie wjedzie, to zawsze płacisz (płacicie?) jako zadający obrażenia, nieważne czyja wina.

 

Za splasha z HE się chyba nie płaci nigdy, może co najwyżej wtedy gdy kogoś dobijesz. Wielokrotnie już obrywałem odłamkami i nie pamiętam żebym choć raz dostał za to rekompensatę.

 

Ogólnie ten system działa jak chce, bo często nie dostawałem żadnego odszkodowania, nawet gdy ewidentnie dostałem od typa z mojej drużyny. A nawet jak się już coś tam dostanie to nie starcza nawet na pokrycie połowy kosztów naprawy.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra schodzi na psy kilka małych 2mb paczy spier****** cala grę Wszystkie T9 są teraz tak mietkie ze szkoda gadać do tego trzeba z HE walić po weak spotach no co to kurf ma być ? jak dla mnie obecnie ta gra jest gorsza niż w Becie na niskich tierach wszystko ok ale po co nerf IS-4 E75 itp ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za splasha z HE się chyba nie płaci nigdy, może co najwyżej wtedy gdy kogoś dobijesz. Wielokrotnie już obrywałem odłamkami i nie pamiętam żebym choć raz dostał za to rekompensatę.

 

Ogólnie ten system działa jak chce, bo często nie dostawałem żadnego odszkodowania, nawet gdy ewidentnie dostałem od typa z mojej drużyny. A nawet jak się już coś tam dostanie to nie starcza nawet na pokrycie połowy kosztów naprawy.

 

Odszkodowanie dostaje sie tylko wtedy, gdy ktos Cie zniszczy. Ale jak ktos Cie uszkodzi, to i tak placi, tyle, ze do "banku" (stad moj tekst o funduszu wdow i sierot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra schodzi na psy kilka małych 2mb paczy spier****** cala grę Wszystkie T9 są teraz tak mietkie ze szkoda gadać do tego trzeba z HE walić po weak spotach no co to kurf ma być ? jak dla mnie obecnie ta gra jest gorsza niż w Becie na niskich tierach wszystko ok ale po co nerf IS-4 E75 itp ?

 

Jaki nerf, te 9 są mocniejsze niż ich następcy na X tierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra schodzi na psy kilka małych 2mb paczy spier****** cala grę Wszystkie T9 są teraz tak mietkie ze szkoda gadać do tego trzeba z HE walić po weak spotach no co to kurf ma być ? jak dla mnie obecnie ta gra jest gorsza niż w Becie na niskich tierach wszystko ok ale po co nerf IS-4 E75 itp ?

 

A to kiedy byly te poprawki? Po za tym IS-4 jest mocno zbugowany. Czolg w ktorego czesto nic nie wchodzi :/ Nawet pod katem prostym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7.2 obrażenia od HE mają wzrosnąć o 20%, więc może wtedy nabierze to trochę więcej sensu, aczkolwiek wątpię.

 

znalazlem ciekawy post na ten temat.

 

Po raz enty. Dmg z HE nie wzrośnie o 20%, niektóre strefy pancerza mają dostać o 20% mniejszą redukcję. Wiec jeśli strefa redukowała o 50% dmg to będzie go redukować o 40% i tu faktycznie +20% natomiast jeśli redukowała o 20% będzie redukować o 16% i tutaj wzrost dmg będzie o wiele mniejszy procentowo.

A no i nie wiadomo czy te 20% nie zmieni się po testach w 5, albo 50

 

WG cofnie nerf pestek HE -oficjanie potwierdzone - World of Tanks official forum - Page 3

 

nie bardzo rozumie takie postepowanie WG. chyba prosciej bylo by dac buffa dla HE. a nie grzebac w pancerzach. oczywiscie najwiecej straca gracze :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj nawet zwycięstwa poszły. VK3002DB gra się nawet całkiem dobrze z 88L56. No chyba ze trafisz na 10 i 9 tier. 8 jeszcze idzie jakoś uszkodzić.

 

Natomiast gra KT ostatnio to jakaś porażka, tak po d*** dostaję że coś niesamowitego. Problem w tym ze nie potrafię niczego ustrzelić. Mam długie 105 jakieś 70% moich strzałów to rykoszety nawet od czołgów 2 tiery niższe. Wczoraj na walkach KT straciłem jakieś 50 000 kredytów. 6-7 rykoszetów na walkę to w ostatnich dniach normalka.

 

Przypomina mi się działanie 88L56 z niemieckich czołgów z 6 Tieru.

 

A wracając do wątku, grając KT, IS3 a w szczególności IS4 to są ostanie czołgi do jakich strzelam.

 

Kolejna walka KT, wystrzelałem 18 pocisków, z czego 2 nie wiem czemu nie trafiły w cel. 3 fragi tylko. Rykoszety poszły nawet od AMX 13 90, czy VK3001 (P).

 

Po prostu LOL z tfurcuw gry, chociaż bitwa była wygrana ale tylko dlatego bo IS4 zdobył 9 fragów.

 

Czuje się teraz w KT jakby każdy następny strzał miał być rykoszetem.

 

 

 

 

.....

 

 

 

Gra odinstalowana. Następnym razem zagram jak będzie jakiś event.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odszkodowanie dostaje sie tylko wtedy, gdy ktos Cie zniszczy. Ale jak ktos Cie uszkodzi, to i tak placi, tyle, ze do "banku" (stad moj tekst o funduszu wdow i sierot).

 

Fundusz wdów i sierot jest AFAIR tylko przy staranowaniu. W każdym innym przypadku (nie wiem jak ze strzelaniem do niebieskich, bo nie pamiętam) dostajesz rekompensatę, tylko że to są symboliczne kwoty - max 2000 cr i 200 expa dostałem/zapłaciłem.

 

A wracając do wątku, grając KT, IS3 a w szczególności IS4 to są ostanie czołgi do jakich strzelam.

 

Ja zawsze strzelam do nich na początku :mrgreen:

A tak się celuje do IS-3. I jak widać, nie trzeba do tego nawet KT.

 

___

Od przedwczoraj latam Panterą II... Kurde, ale to jest wredna franca. Jako med 8 tieru daje nadzieję, że może da się ubić. Ale z supportem nawet jednego czołgu jest po prostu czystka na mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to kiedy byly te poprawki? Po za tym IS-4 jest mocno zbugowany. Czolg w ktorego czesto nic nie wchodzi :/ Nawet pod katem prostym.

 

o ile nie mylę to jeszcze w 7.0 Ferdkiem z Top gunem (250mm avg pen) nie bylem w stanie przebić dolnej płyty w E75 i nie mowie o strzałach z 600m ;) w 7.1b przebijam ja BL-9'tka IS-4 kiedyś miał 160mm front 160mm boki teraz ma 140 front i uwaga 160 BOKI xDDDD dlatego lepiej się wystawić bokiem bo więcej odbija xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Is-3 wystarczy frontem się wystawiać i co kilka bitew ammorack walnięty amorack nie jest tylko z boku :) w wieży tez, wszystko zalezy jaka szanse devsi ustawili w plikach :) wystawiając się bokiem pojechałem tak dzisiaj IS-7 bo mnie przebić nie mógł :) i to nie jest mój wymysł podpatrzyłem to od ludzi którzy obecnie więcej śmigają wysokimi tierami niż ja :D

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundusz wdów i sierot jest AFAIR tylko przy staranowaniu. W każdym innym przypadku (nie wiem jak ze strzelaniem do niebieskich, bo nie pamiętam) dostajesz rekompensatę, tylko że to są symboliczne kwoty - max 2000 cr i 200 expa dostałem/zapłaciłem.

Jest jeszcze inaczej. Zdaje się 50% odszkodowania trafia do poszkodowanego a reszta na FWiŚ. To w przypadku kiedy odszkodowanie jest wypłacane a uzasadnienie jest takie, że inaczej opłacało by się przekazywać wzajemnie exp i kredyty. W plutonie żadne odszkodowania nie są wypłacane.

 

Uzasadnienie także proste, jak ci nie odpowiada gra z danym graczem to nie wchodź z nim w pluton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zostałem przed chwilą wyzwany od noobów i farciarzy, bo jakiś "pr0" w T20 wyjeżdżał pod lufe mojego T29. I jeszcze zdziwiony z jakiej racji padł po min skoro moje staty są do d..y.

Będzie w nowym patchu dedykowany folder na mody, przeczuwam,że developerzy chcą mieć trochę kontroli nad tym i mam nadzieje, że zablokują co nieco. Wprawdzie dostępne mody nie wpływają za bardzo na rozgrywkę, to jednak byłem świadkiem akcji typu "eh, oni mają samych koksów, zostaje w bazie i kampie..."

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w nowym patchu dedykowany folder na mody, przeczuwam,że developerzy chcą mieć trochę kontroli nad tym i mam nadzieje, że zablokują co nieco. Wprawdzie dostępne mody nie wpływają za bardzo na rozgrywkę, to jednak byłem świadkiem akcji typu "eh, oni mają samych koksów, zostaje w bazie i kampie..."

 

A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HaNz akurat staty dużo mówią o graczu, tylko nie globalne ;)

W pełni zgadzam się z jurek911, ten mod w większości wypadków przeszkadza niż pomaga. Nie raz miałem sytuację, że jakiś statsiarz z topu wychodził z bitwy bo trafił na "noob team" a pomimo tego bitwę udało się wygrać, niestety częściej była wtopa bo zabrakło top tanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie trafiam na takie drużyny gdzie ktoś analizuje staty i wychodzi z gry. Kampienie w bazie i tego typu sytuacje były na długo przed wydaniem tego moda. Jedynie raz miałem przypadek że koleś wytykał mi iż mam 10k fragów a w aktualnej bitwie nic nie robie (bo wiadomo - miałem rushować jak idiota po całej mapie) więc jestem noobem bo on ma fraga a ja nie :D

 

Nie ma się co doszukiwać. Idioci byli, są i będą i nie wydaje mi się by jakiś mod miał na to duży wpływ. Ja osobiście takiej różnicy nie zauważam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...