Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Cienki bolek jesteś w takim razie. KV-3 to szatańska maszyna.

Dużo zależy od stylu gry. Widać Ditz lubi manewry i ciężko mu się kampi, nie oceniaj od razu, że cienki bolek. Ditz, jaki ty masz nick w grze?

 

Może w kompaniach, bo w randomach regularnie ląduje na samym dole, często poniżej arty. I g... się da zrobić, jak naprzeciwko masz czołgi 8, 9 i 10 tieru.

Ze 122mm da się wychylić. Tylko trzeba się trzymać za kimś, kto przyciąga szybko przelatujący metal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozegrałem pół bitwy KV-3 w kompani. Tylko randomy:

 

66 bitew - 37 Wygranych 56%, 29 przegranych 44%, 31 przetrwanych 47%

100 fragów

K/D 2,9

Fragów na bitwę 1,5

Średnie uszkodzenia na bitwę - 1026,2

Średni exp na bitwę z premium - 760

Max exp - 2421

 

Trzeba się dobrze ustawiać (chować miękkie boki) i karać ze 122mm.

 

Dużo zależy od stylu gry. Widać Ditz lubi manewry i ciężko mu się kampi

Dlatego styl trzeba zawsze adaptować do czołgu, którym się w danej chwili gra, a nie jeździć w jeden wyuczony sposób. Ostatnio ruskami jeździłem dawno temu w becie i po przesiadce, ze zwinnych amerykańców musiałem błyskawicznie się przestawić.

 

Główne zmiany to wolno zbierający celownik, wolno obracające się wieże, brak obracania w miejscu.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ostanio Matchmaker nie istnieje. To jest ciach!a totalny burdel. I jesli ktos mowi ze jest wszytsko w porzadku to zwyczajnie ciach!!@#$%^i smuty. Widze po sobie 300 bitew T44 medem win ratio 60. Przesiadka na t54 i co? 30% raptem oduczylem sie grac? Nie losowania sa tak debilne ze szkoda slow. Oststanio mialem same medy przeciwko mutatnton typu is 7,4 e75. Owszem moze i to mialo by sens gdyby przeciwnik sie rozjechal, ale mod pokazal mi ze u mnie sami debile a tam ludzie z ponadprzecietnym winratio. Niestety zapodany jest nowy matchmaker ktory KAZDEGO randoma ma zrownac na 50% i zaden skill tu nie pomoze. Mialem wina ratio na randomach 56% Juz mam 54 a i tak za duzo i rzuca mnie KAZDYM czolgiem na debili.

 

Widac to na forach co pisza ludzie. Nawet devsi sie juz pokapowali ze dluzej to nie przejdzie i "prosza o sugestie odnosnie MM"

 

Gra kazdego debila ma nie zniechecac ma kupic zloto i tank premium kazde nawet inwalida bez rak ma miec win ratio 50%. W takim czyms ginie fun z gry jest tylko zlosc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego, że cię rzuca wysoko skoro masz najlepszego meda w grze. A win ratio o niczym nie świadczy, nie MM tu winien, on ma za zadanie wyrównać tiery po obu stronach a nie dobierać graczy w/g ich skilla.

Inna sprawa, daje głowę że WG "pomaga" sobie w sprzedaży złota na różne sposoby.

 

Btw. ten mod to g..no pokazuje a nie skill'a. On liczy średnią ze wszystkich czołgów. W/g niego mam/miałem ~970 czyli słabo, a tak naprawdę na obecnym T32 jest 1260. Ale jak wejść w statystyki to mam z 10 czołgów 1-2 tierowych które zaniżyły staty (po 200) i kilka które zawyżyły (n;:MkVII Tetrarch efficiency 2535)

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie wyglądało przejście z KV na S51? Bo generalnie tak sobie powoli ciułam expa KV na S51 (mam chyba 56k), ale jeszcze drugie tyle mi brakuje. Nie chciałbym żeby się zmarnowało. Czy z KV nadal będzie przejście na S51? Co się stanie z expem na KV po zmianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SilaHD - is7 nie dostaniesz w następnym patchu jeśli o to pytasz. Będziesz miał is4 na X i jego odpowiednik na IX. Is7 gra się jak dużym medem. Słabszy pancerz niż is4, dodatkowo mam wrażenie że wszyscy się na niego rzucają jak tylko go zobaczą ;) Mi gra się lepiej is4. Sam kupiłem is7 i trochę kasy żałuję teraz.

 

kiisiio - zdaje się że do s51 będzie można w nowym patchu z kw2 przejść, więc skoro za kw1 ma się dostać drugi slot z kw2 to exp też przeniosą na niego. Tak zdaje się było do tej pory.

 

Tu macie pełne drzewko, można zobaczyć jak to ma wyglądać klik

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego, że cię rzuca wysoko skoro masz najlepszego meda w grze. A win ratio o niczym nie świadczy, nie MM tu winien, on ma za zadanie wyrównać tiery po obu stronach a nie dobierać graczy w/g ich skilla.

Inna sprawa, daje głowę że WG "pomaga" sobie w sprzedaży złota na różne sposoby.

pzd

 

Wyrównać, jasne... ostatnio Overlord się przyznał, chyba przypadkiem, jak teraz działa MM. Bierze czołgi po kolei z kolejki, żeby tylko się limity zgadzały i było w miarę równo po obu stronach (w miarę, bo jak w kolejce będzie np. nadmiar tier 8 to któraś drużyna będzie miała w plecy). Jak zbierze 30 to zaczyna bitwę. Efekt jest taki, że nieważne, że czeka np. 50 graczy z tierów 5-6. Jak będziesz w owej trzydziestce, to wylądujesz w swoim KW z IS-4, E-75 itp. i tak dowolną ilość razy pod rząd, nawet jak jesteś na stocku (wyposażenie, wyszkolenie i win ratio nie są brane pod uwagę - tylko typ pojazdu). Wprowadzona jakiś czas temu 'taryfa ulgowa" dla pierwszych X bitew została cichaczem usunięta, bo rzekomo generowała zbyt długie czasy oczekiwania.

Dopiero w "nowym" MM, którego pierwsze elementy pojawią się w 7.2, ma być analizowany ogół czekających na grę graczy, ważone wyposażenie i doświadczenie załogi oraz ma być mechanizm zapobiegający lądowaniu w kółko na samym końcu. Do tego umożliwi on limity ilościowe na różne typy czołgów.

 

Taką mam nadzieję, nie chciałbym, żeby mi się 56k expa na KV marnowało, bo po zmianach raczej nie będzie mi się nim chciało farmić.

 

Z tego, co kojarzę, będzie można wybrać na którym ma zostać, KW-1 czy KW-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem SU-152 z troll gunem mam fajną zabawę bo do kogo bym nie strzelał zawsze zadaję obrażenia, lecz powiem szczerze dmg nie jest wcale zbyt duży. Zauważyłem że zależnie gdzie trafia pocisk zadane obrażenia są różne, pytanie gdzie najlepiej celować żeby zadać ich jak najwięcej? Przed chwilą miałem fajną akcję SU-152 z przeciwnej drużyny wyparował na strzała bez wybuchu amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką mam nadzieję, nie chciałbym, żeby mi się 56k expa na KV marnowało, bo po zmianach raczej nie będzie mi się nim chciało farmić.

 

zmiany w drzewku rosyjskim mają być dopiero w 0.7.3 także spokojnie zdążysz zrobić KV na elite i bedziesz nim tylko farmił kredyty wtedy ;) także bezpiecznie przyjmując .. 4-5 miesięcy?

 

wskoczyłem wczoraj na T32, miałem troche free expa, takze latam juz z drugą wieżą i wszystkimi innymi najlepszymi modułami, więc praktycznie zostało mi farmić samego expa na badanie T34. Mam troche golda na zbyciu, za którego nie kupie premium bo nie starczy, więc pewnie powyłączam przyspieszanie szkoleń załóg i wymienie expa na free. Może i zdążę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany w drzewku rosyjskim mają być dopiero w 0.7.3 także spokojnie zdążysz zrobić KV na elite i bedziesz nim tylko farmił kredyty wtedy ;) także bezpiecznie przyjmując .. 4-5 miesięcy?

 

wskoczyłem wczoraj na T32, miałem troche free expa, takze latam juz z drugą wieżą i wszystkimi innymi najlepszymi modułami, więc praktycznie zostało mi farmić samego expa na badanie T34. Mam troche golda na zbyciu, za którego nie kupie premium bo nie starczy, więc pewnie powyłączam przyspieszanie szkoleń załóg i wymienie expa na free. Może i zdążę? ;)

7.3 sądząc z ich tempa to jest kwestia 2-3 miesięcy, a nie 4-5.

Z T34 powinieneś zdążyć, choć w tej sytuacji bardzo przydało by się premium, szkoda aby umknął Ci czołg wart 160zł, nie? Była okazja zakupić więcej po 250g za trzy dni ale do wczoraj :blink: no cóż.

 

Grając T32 bez premium, grając kilka godzin dziennie udawało mi się uzyskać 20k expa na dzień. Z premką na luzie 40-50k (większa motywacja do gry ;) ), a update już chyba odkładać nie będą.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.3 sądząc z ich tempa to jest kwestia 2-3 miesięcy, a nie 4-5.

Z T34 powinieneś zdążyć, choć w tej sytuacji bardzo przydało by się premium, szkoda aby umknął Ci czołg wart 160zł, nie? Była okazja zakupić więcej po 250g za trzy dni ale do wczoraj :blink: no cóż.

 

Grając T32 bez premium, grając kilka godzin dziennie udawało mi się uzyskać 20k expa na dzień. Z premką na luzie 40-50k (większa motywacja do gry ;) ), a update już chyba odkładać nie będą.

 

troszke zły moment miałem na powrót do gry i nieświadomy byłem, że w najbliższych patchach bedą takie roszady.. grałem ostatnio może w maju 2011, i ostatnio jakos mnie naszła chęć i się wkręciłem znowu.. może bardziej dojrzałem do gry i nie cisne na pałę :D

 

gorzej jak właduje free xp sciagnietego ze wszystkich czolgow za golda i spoznie sie doslownie o przyslowiowy czubek nosa, wtedy byłbym zły :P

 

faktycznie moze przesadzilem 4-5 miesiecy ;) ale chodziło bardziej o to, że nie ma sie co spinac z rosyjskim drzewkiem.. od dziś do patcha 7.3 kto by chciał to by od tiera 1 zrobił IS7 bez wiekszego problemu ;)

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z IS-7 by nie zdążył, może na premium grając na etacie ;)

ale IS-4 to tak, a za IS-7 przecież niczego nie dają.

 

Co do robienia expa na S-51, to co pisał Costi to prawda, domyślnie exp z KW zostanie na tym czołgu, który będzie miał możliwość odkrycia S-51, a na życzenie, nie wiem jak mailem, czy będzie pole wyboru będzie go można za darmo przenieść na drugi czołg, tylko po co?

 

Jeszcze raz podam linka do zmian, bo widzę, że ciągle są niejasności:

•• world-of-tanks.eu :: Zmiany w drzewku technologicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto cisnąć na IS-4 by zrobić elite i odblokować IS-7 bo jak się rozdzielą na dwa drzewka heavy to znów będzie tzreba na nowym 9 tierze expić do IS-7

 

No właśnie, ale czy wystarczy odkryć czy trzeba go mieć w garażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz nim jeździć i mieć IS-7 to warto jeśli chcesz móc go kupić w przyszłości to warto odblokować, a jeśli chcesz mieć po prostu radziecki czołg tieru X to poczekaj aż wejdzie patch 7.3 i mając IS-4 dostaniesz go na tierze X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak za wieze. dlatego ze lodowa pojdzie gdzie indziej. i dostaniesz ten czolg z lodowa.

 

KW ZOSTAJE PODZIELONE NA KW2 I KW1 - JEŻELI POSIADASZ KW, TO OTRZYMASZ KW1 W NOWYM STATUSIE I KW2 Z ZAŁOGĄ 100% + 1 SLOT

KW3 ZOSTAJE PODZIELONE NA KW3 I T150 - JEŻELI POSIADASZ KW3, TO OTRZYMASZ KW3 W NOWYM STATUSIE I T150 Z ZAŁOGĄ 100%+ 1SLOT

 

JEŻELI MACIE ODKRYTEGO IS PO PRZEZ KW3 TO KW1S NIE BĘDZIE ODKRYTY, BĘDZIE PUSTY, NIE ODKRYTY CZOŁG. po patchu IS będzie odkryty

jezli is4 przeskoczy na T10 to za niego tez sie cos dostaje?

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam dostajesz IS-8 albo jakiegoś obiekta w każdym razie czołg tier IX wskoczy na miejsce IS-4 + slot i jakieś tam <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ły typu załoga na 100%

 

Edyta: Ponieważ kolegą nie chce się wchodzić w link, jego zawartość zostanie tutaj opublikowana

 

T34 zostanie zastąpione przez M103

Osoby, które będą mieć w swoim garażu T34 zamiast niego dostaną M103 z analogicznymi modułami oraz załogą na 100%.

Dodatkowo ich T34 stanie się czołgiem Premium ze starą załogą oraz dodatkowym miejscem w garażu.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

T30 zostanie zastąpione przez T110, a T30 zostanie przesunięte do linii niszczycieli czołgów

Osoby, które będą mieć T30 zamiast niego dostaną T110 z załogą na 100%. Otrzymają też dodatkowe miejsce w garażu, w którym ich T30 stanie się niszczycielem czołgów z najlepszymi modułami i starą załogą.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

3.ZSRR:

 

KV zostanie rozdzielone na KV-1 oraz KV-2.

Osoby, które będą mieć KV zamiast niego dostaną KV-1 z przetrenowaną załogą z KV. Dodatkowo gracze, którzy będą mieć dostępną wieże KV-2 otrzymają dodatkowe miejsce w garażu z KV-2 ze 100% załogą. Nierozdysponowane doświadczenie z KV zostanie przetransferowane albo do KV-1 albo KV-2, zależnie od prośby.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

KV-3 zostanie przesunięte na poziom 7, wprowadzenie T-150

Osoby z KV-3 otrzymają ten czołg na poziomie 7 z istniejącymi modułami, drzewkiem technologicznym i starą załogą.

Dodatkowo dostaną T-150 z podstawowymi modułami, miejscem w garażu oraz 100% załogą.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

IS-4 zostanie zastąpiony przez Obiekt 252

IS-4 stanie się pojazdem 10 poziomu, ale bez zmiany w załodze. Dodatkowo osoby posiadające IS-4 otrzymają Obiekt 252 ze 100% załogą oraz dodatkowym miejsce w garażu.

Nierozdysponowane doświadczenie zostanie na Obiekcie 252, ale może zostać (na prośbę) przetransferowane do IS-4.

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś linka od Guzika ?

Zacznijcie czytać cokolwiek poza własnymi postami. :mur:

 

widzialem pol roku temu. ale chcialem rzeczowej odpowiedzi. a nie obrazkow na ktorych sa poprzestawione i pododawane czolgi. bo ze cos gdzies pojdzie nie znaczy ze cos za to dostaniesz. ST1/IS6?

 

odpusc sobie ten pretensjonalny ton.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto cisnąć na IS-4 by zrobić elite i odblokować IS-7 bo jak się rozdzielą na dwa drzewka heavy to znów będzie tzreba na nowym 9 tierze expić do IS-7

 

Tylko po co komu dwa zapewne prawie jednakowe tier 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...